برای اولین بار در آن از چهار دهه از وجود کمیته حمایت از روزنامه نگاران که معمولا بر انقطاع از آزادی مطبوعات در کشورهای استبدادی—فقط با صدور یک “کیت ایمنی” ترسیم فیزیکی خاص پادمان برای آمریکا خبرنگاران پوشش 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

به ویژه خبرنگاران که حضور در تجمعات انتخاباتی در صحنه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما احساس می کرد که زمان خوبی برای ایجاد چیزی خاص به ایالات متحده” CPJ شرایط اضطراری مدیر ماریا Salazar-Ferro گفت: روزانه وحش. “ما شده است صحبت کردن با روزنامه نگاران شده اند که به تظاهرات اخیر و لفاظی است که از افرادی که در حال شرکت در تظاهرات بود و بسیاری از پرخاشگری در اطراف ‘خبر جعلی” و ” فشار دشمن است.’ و آن را طنين انداز فراتر از واقعی رویداد سیاسی و همچنین به عنوان آنلاین است.”

Salazar-Ferro نسبت به افزایش در ایالات متحده روزنامه نگاران و اضطراب تا حد زیادی به ناروا که در تجمعات انتخاباتی به طور منظم اشاره به خبرنگاران گفت که پوشش او را به عنوان “تفاله” “دشمن مردم” “احمق” “بسیار بی ادب” را “دروغگو” و “پایین ترین شکل زندگی انسان”—یک توهین است که حداقل کمک های مالی روزنامه نگاران خود را به بشریت است.

آمریکا آزادی مطبوعات ردیاب که حفظ یک پایگاه داده از مغلوب ساختن پیشی جستن پست توییتر ذکر است که رسانه ها به تازگی تجزیه و تحلیل 18,000 از رئیس جمهور توييتها و به این نتیجه رسیدند که او را “افزایش مقدار ضد فشار زبان در توییتر در حالی که احیای هدفمند رسانه های اجتماعی تاکتیک های او استفاده می شود به عنوان یک نامزد.”

“او همچنین تجدید تمرکز خود را بر روی تک تک روزنامه نگاران و پس از چند سال وقفه—فاکس نیوز” مطبوعات آزادی ردیاب گزارش اضافه شده است. “مغلوب ساختن پیشی جستن گسترده condemnations مطبوعات در توییتر ادامه داد: افزایش; در حالی که رسانه ها او “فاسد” یا “نادرست” در 2015 و 2016 در حال حاضر آن را جعلی treasonous و یک ” دشمن مردم است.’ “  

Salazar-Ferro گفت: “تا کنون روزنامه نگاران ما در گفتاری به بیان این بزرگترین نگرانی اطراف را پوشش تهمت تظاهرات و به طور کلی در اطراف آنلاین آزار و اذیت.” او اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن “شعارهای بسیار شارژ و تا کنون تهدیدات است که روزنامه نگاران به ما گفته اند در مورد به نظر می رسد مربوط به تهاجمی که فصاحت و بلاغت است. و لفاظی است که استفاده می شود در ایالات متحده گسترش یافته است در سراسر جهان با رهبران افغان علیه روزنامه نگاران—و این چیزی است که واقعا نگرانی ما است.”

ایمنی کیت—که آماده شد CPJ لندن-بر اساس امنیت, مشاور, Colin پریرا HP, مدیریت ریسک—کهنه با نوع مشاوره است که همچنین ممکن است برای کسی که به طور ناگهانی کاهش یافته شده است به یک ببر در قفس.

این شامل چنین راهنمایی به عنوان “نگاه کردن به افراد در جمعیت که ممکن است تبدیل به مهاجم یا علت مشکل و سعی کنید برای جلوگیری از آنها را به عنوان آنجا که ممکن است”; “پوشیدن لباس بدون رسانه ها شرکت های تجاری و حذف رسانه های آرم از تجهیزات و وسایل نقلیه در صورت لزوم”; “اگر جمعیت و یا بلندگوهای دشمن به رسانه های ذهنی آماده برای سوء استفاده کلامی” و “اگر یک جمعیت می شود خصمانه به رسانه ها آن را ممکن است کمک به عمد اجتناب از تماس با چشم و جلوگیری از عکس گرفتن.”

“این تصور کلی” پریرا گفت: روزانه وحش “است که یک چشم انداز مثبت در حوادث علیه روزنامه نگاران. احساس است آب و هوا واز خیلی بیشتر خصمانه…

“من قطعا فکر می کنم حرف ها و رفتار دولت اغماض بسیاری از این فعالیت و یا ایجاد یک پلت فرم برای آن” پریرا اضافه شده است. “اما من فکر نمی کنم شما می توانید آن را سرزنش صرفا در دولت. وجود دارد بسیاری از عمیق بی اعتمادی و نفرت از روزنامه نگاران در میان بخش های معینی از جامعه آمریکا که شاید دولت این است که نشانه ای از به جای اینکه علی اثر. این سخت است برای رسم یک خط بین این دو واقعا….”

پریرا که همچنین مشورت با سازمان های رسانه ها در علاوه بر این به CPJ ادامه داد: “توصیه ما به تعدادی از مشتریان در ایالات متحده قبلا ما هرگز استفاده می شود به آنها توصیه می کنند در مورد آمریکا ما استفاده می شود به آنها توصیه می کنند در مورد مکان هایی مانند عراق و افغانستان است. بله در سه سال گذشته ما قطعا شروع به ارائه مشاوره به آنها در مورد زندگی در ایالات متحده برای مقابله با تهدید آنلاین در خصوص آزار و اذیت doxing, سخنان, و در برخی موارد حمله خشونت آمیز.”

در یک نسبتا اخیر مورد “سخنان”—که در آن یک مهاجم باعث می شود یک شوخی تماس با پلیس ادعا جرم در پیشرفت و اعزام تعداد زیادی از افراد مسلح افسر پلیس به یک قربانی صفحه اصلی—پریرا گفت: او مورد بررسی یک حادثه در ایالات متحده “که در آن پلیس اعزام تک تیر اندازها به خانه کسی… روزنامه نگار مادر و دختر در خانه در زمان و آن را ناشی از یک مقدار زیادی از غم و اندوه به خانواده به این دلیل که پلیس barged در.”

در این مورد اما “آن راست مربوط به من نمی گویند آن تهمت مربوط به” پریرا گفت. “اگر شما به یک برگ برنده رالی و یا شما را در مبارزات انتخاباتی من فکر می کنم آن را ناخوشایند و مردم شوکه شده چه اتفاقی افتاده اما من فکر نمی کنم آنها در ترس از زندگی خود را.”

در ماه ژوئن گذشته, اما, Orlando Sentinel خبرنگار مایکل ویلیامز بود و از لحاظ جسمی مورد حمله یک مرد در یک MAGA کلاه که smacked تلفن همراه خود را به جلوگیری از او را از ضبط یک داد و بیداد با صدای شیپور detractor پس از رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین راه اندازی رالی.

“آنچه در آن روز رخ داده بود قطعا یک ناهنجاری از تجربه من” گفت: ویلیامز که این روز را پوشش می دهد کسب و کار برای آلبانی بار-اتحادیه. “همه چیز من با صحبت در این تجمع لذت بخش بود و کاملا خوب است. در واقع من راه می رفت تا به یک زن با پوشیدن یک “اورلاندو سنتینل برابر خبر جعلی’ T-پیراهن و با او صحبت کرد و او خوب بود.”

پلیس دست به دستبند Wiliams’ ضارب—دستگیری ویلیامز گرفته شده در فیلم و بعد از آن دادستان کردم این خبرنگار اجازه رها کردن اتهامات اگر انسان تحت آموزش مديريت خشم.

“من نمی خواهم به خراب کردن زندگی خود گفت:” ویلیامز که در این نویسنده درخواست بررسی CPJ کیت ایمنی.

“همه چیز در این لیست مشاوره خوب است” ویلیامز گفت. “تنها چیزی که باید اضافه کنم این است که چقدر مهم است برای یک اتاق خبر به خبرنگار در حوادث مانند این و چه خوش شانس بودم به کار برای یک اتاق خبر که آیا من در اورلاندو سنتینل.”

CPJ را Salazar-Ferro در ضمن گفت: خبرنگاران در پوشش دموکراتیک اولیه مسابقه را گزارش کرده اند بدون تهدید به خشونت است.

“هنوز رتبهدهی نشده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de