که زمانی که حتی برف می تواند توقف Blue Jays از بازی

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

وجود برف بر روی زمین در تورنتو نمایشگاه ورزشگاه و آن را قطعا یک روز سرد به نشستن در خارج از منزل و تماشای سه ساعت ballgame.

اما نه چندان بهار-مانند آب و هوا که قرار بود برای جلوگیری از Blue Jays از گرفتن پرواز در 7 آوریل سال 1977 به عنوان آنها در زمان Chicago White Sox در اولین لیگ اصلی بیس بال بازی.

بیش از 44,000 طرفداران بودند در غرفه در ورزشگاه برای دیدن تاریخچه ساخته شود حتی اگر بسیاری از آنها شک و تردید است که آب و هوا اجازه خواهد که به اتفاق می افتد.

جای اشتباه بازی توپ ؟

تورنتو استقبال لیگ بزرگ بیس بال بزرگ سفید شمالی به عنوان جیز آبی برنده انجماد خانه بازکن. 1:32

“پانزده دقیقه قبل از شروع بازی وجود دارد برخی از سوال اگر تورنتو شده بود یک انتخاب عاقلانه برای خانه جدید بیس بال حق رای دادن همه به خاطر آب و هوا — درجه حرارت انجماد و برف سنگین دوش هر چیزی اما مشخصه به صورت سنتی برای فصل تابستان, ورزش,” CBC ریک Cluff گزارش به کسانی که گوش دادن به CBC Radio آن روز.

“Groundskeepers مشغول به کار feverishly جارو کردن برف از چمن مصنوعی در حالی که بازیکنان و طرفداران به طور یکسان این باورند در مورد برف-است.”

اما به عنوان Cluff گفت: شنوندگان سر داوری, نستور Chylak ساخته شده تماس برای دو تیم به بازی توپ.

تورنتو طرفداران که وجود دارد نا امید نشد و با آنچه که آنها را دیدم در این زمینه است.

جیز ‘قرار نبود برنده’

داگ Ault دیده می شود هدف قرار دادن یک خانه اجرا در 7 آوریل سال 1977-اولین-همیشه برای Toronto Blue Jays حق رای دادن. (گراهام Bezant/تورنتو استار از طریق گتی ایماژ )

“آنها را تشویق می کردند تقریبا هر بازی و تماشا در تعجب خود را به عنوان قهرمانان جدید در زمان کنترل بازی را در بسته شدن نوبت” گفت: Cluff.

“جیز آبی قرار نیست به نفع همه بوده است گفت: برای هفته آنها بیش از حد جوان و بیش از حد بی تجربه به بسیاری از فرصت این سال است. اما پیروزی امروز آنها انجام داد.”

داگ Ault شد یکی از این قهرمانان توسط هدف قرار دادن حق رای دادن را به خانه اجرا در این تیم 9-5 پیروزی شیکاگو — یکی از دو ضربه او آن روز. این تیم به عنوان یک کل تا به حال 16 بازدید در آن MLB اولین.

برنده شد و همچنین برای اولین بار در rookie مدیر Roy Hartsfield که هدایت این تیم را از طریق سال های اولیه آن در الماس است.

آبی جیز را برای برنده شدن فقط 54 بازی در طول سال 1977 فصل و پایان گذشته خود را بدست آورد.

اما طرفداران خود را همیشه به یاد داشته باشید که تورنتو خود را آغاز rookie MLB مبارزه با تاریخی W.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>