‘که ‘ دیوانه’: بازگشایی مدارس امکان پذیر است اما ما در حال انجام آن اشتباه

وجود دارد یک راه درست برای بازگشایی مدارس آمریکا. آن نیاز به روشن چشم به آمار نگاه کنید. این خواسته متعادل بحث در مورد منافع و هزینه ها—به دانش آموزان ، والدین و مربیان است.

و به نظر می رسد بسیار کمی مانند مسیر امریکا است.

“ما واقعا در خطر غرق کردن تعادل با داشتن این بود “افرادی که می خواهید برای بازگشایی’ در مقابل ‘افرادی که نمی خواهید به بازگشایی” می گوید: “امیلی اوستر یک اقتصاددان در دانشگاه براون است که صرف در چند ماه گذشته پیگیری coronavirus.

Oster نویسنده از دو بهترین-فروش کتاب را که داده-محور رویکرد به پدر و مادر و بارداری, شمارش خودش را در میان کسانی که در “بازگشایی مدارس” اردوگاه. او نگران است که نگه داشتن مدارس بسته خواهد صدمه دیده است کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش صدمه زدن به اقتصاد صدمه دیده است والدین به خصوص مادران و گسترش بی عدالتی است که همه گیر است که در حال حاضر باعث.

اما وقتی که می آید به چگونه ما بازگشایی که موضوع دیگری. “فلوریدا گفت: مدارس باز خواهد شد در هفته اول ماه آگوست,” او می گوید. “که سه یا چهار هفته از هم اکنون. که دیوانه” گفت: اوستر. “بر اساس جایی که ما در حال حاضر اگر فلوریدا فقط باز می شود درهای خود را به مدارس و همه در یک راه طبیعی فقط با چند ماسک سپس یک دسته از مردم در حال رفتن به Covid.”

“ما در حال گفتن مکان های باز خود را در مدارس! باز خود را در مدارس!’ با کدوم پول ؟ مدارس ندارد و پول را به انجام آنچه آنها قرار است در یک پایه تنظیم اجازه دهید به تنهایی در این لحظه گفت:” اوستر. “من در لوایح و اجرای برخی از این مسائل در قهوه ای. من نگاهی به پول ما در حال رفتن به صرف در مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. و آن میلیون ها دلار در دستمال مرطوب! منظورم این است که بسیار گران قیمت برای بودجه دانشگاه آیوی لیگ. فراموش نکنید که در مورد آن برای یک مدرسه روستایی.”

از اوایل ماه مه اوستر شده است مرتب سازی از طریق اطلاعات در مورد کوروناویروس در Covid-توضیح یک وب سایت او راه اندازی با دیگر دانشگاهیان و کارشناسان پزشکی به مردم عادی خواندن روشن از آنچه که ما واقعا نمی دانم در مورد ویروس. او تصدیق میکند که این خطر وجود دارد به بازگشایی مدارس—این خطر وجود دارد به نگه داشتن آنها را بسته ، و او اذعان مخاطرات بالا از این تصمیم می تواند به نظر می رسد دلهره آور است.

“یکی از چیزهایی که من سعی می کنم به یاد مردم است که ما را آن محاسبات در همه زمان ها گفت:” اوستر. “ما اجازه می دهد مردم را به رانندگی اتومبیل خود را و به استخرهای شنا و انجام تمام انواع چیزهای ما می دانیم می تواند مخاطره آمیز باشد و آن در مورد رانندگی اتومبیل—باید خطرات را به مردم دیگر. به عنوان یک جامعه ما اجازه می دهد تا برخی از کسانی که تجارت آف حتی اگر ما ممکن است فکر کردن در مورد آنها در این راه.”

بنابراین آنچه را که ما نیاز به اتفاق می افتد با خیال راحت به بازگشایی مدارس—و تا چه حد ما را از ساخت آن اتفاق می افتد ؟ در روز پنج شنبه اوستر صحبت سیاسی در مورد همه این است. متن این گفتگو را در زیر ویرایش شده برای طول و وضوح.

زاک استانتون: بیایید از اینجا شروع کنید: آنچه که در مورد بازگشایی مدارس ؟

امیلی اوستر: مثبت مورد بازگشایی مدارس است که کودکان و نوجوانان یادگیری بهتر در مدرسه بسیار زیادی بهتر است. که یک قطعه از آن را. در این تجربه ما دیده ایم بسیار زیادی در یادگیری زیان از بچه ها در مدرسه. و کسانی که در ضرر و زیان هستند احساس نامتناسب با درآمد دانشجويان و دانش آموزان با منابع کمتر. بنابراین به همین دلایل نگرانی ما در مورد “تابستان رکود” وجود دارد در حال حاضر بسیاری از ماه های فصل تابستان رکود و این ایده از یک سال تمام از تابستان رکود بسیار مشکل ساز است. قطعه دوم این است که مگر اینکه بچه ها در مدرسه هستند, آن را دشوار برای پدر و مادر به کار و که رفتن به آن را سخت تر برای بازگشایی جنبه های دیگر اقتصاد است.

استانتون: شما یک استاد اقتصاد. از یک اقتصاددان ديدگاه چگونه شما را اندازه گیری هزینه ها و مزایای بازگشایی مدارس ؟

Oster: این بسیار سخت است. من فقط به شما مورد برای بازگشایی, اما من فکر می کنم وجود دارد یک مورد برای ماندن بسته است که تا حد زیادی ریشه در بهداشت عمومی و به ویژه نگرانی در مورد خطرات بهداشتی برای کارکنان که در معرض خطر بسیار بالاتر از دانش آموزان و به طور کلی معنا که اگر مدارس باز وجود خواهد داشت بیشتر به حرکت در اطراف و که ممکن است خود باعث بیشتر موارد. که هزینه های جانبی.

از یک اقتصاددان نظر ما می خواهیم به طور جدی از این. چقدر بزرگ هستند و خطرات بالقوه بهداشتی? چه شواهد می گویند ؟ چقدر بزرگ هستند مزایای بالقوه در نظر گفتن تاثیر طولانی مدت در کودکان و نوجوانان و همچنین تاثیر فوری بر پدر و مادر خود و اقتصاد ؟ فکر می کنم در مورد چگونه به وزن آن چیزهایی است. بخشی از آنچه که باعث می شود این مشکل است و بخشی از همین مردم پیدا اقتصاددانان ناخوشایند در این بحث—که در نهایت همه کسانی که تجارت آف در حال رفتن به شامل و گفت: “من مایل به گرفتن این خطر با کسی بهداشتی به منظور این مزایای دیگر.” که یک viscerally ناراحت کننده ترین چیزی که به می گویند — و من هم که ناراحت کننده است. من یک فرد علاوه بر اینکه یک اقتصاددان. اما یکی از چیزهایی که من سعی می کنم به یاد مردم است که ما را آن محاسبات در همه زمان ها. ما اجازه می دهد مردم را به رانندگی اتومبیل خود را و به استخرهای شنا و انجام تمام انواع چیزهای ما می دانیم می تواند مخاطره آمیز باشد و آن در مورد رانندگی اتومبیل—باید خطرات را به مردم دیگر. به عنوان یک جامعه ما اجازه می دهد تا برخی از کسانی که تجارت آف حتی اگر ما ممکن است فکر کردن در مورد آنها در این راه.

استانتون: شما نوشته اید دو کتاب در مورد داده های مبتنی بر پدر و مادر. بخشی از رویکرد خود است که پدر و مادر و اقتصاددان که مایل به خواندن داده ها و محاسبه ریسک. اما وقتی که می آید به بازگشایی مدارس, آن را نه تنها خطرات را برای خود کودک آن را هر کودک در شهر است. آیا این تغییر راه شما رویکرد این گفتگو ؟

Oster: آره. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد در واقع دو مکالمات ما می تواند داشته باشد. یک مکالمه سیاستگذاران داشتن. به عنوان آنها را در انتخاب آنها روبرو هستند کسانی که تجارت آف و در حالت ایده آل آنها در حال فکر کردن در مورد کسانی که تجارت آف نه از نظر “چه خوب است برای من بچه” اما “چه خوب است برای بچه ها و بزرگسالان و بهداشت عمومی وضعیت؟” جذب تمام کسانی که همه چیز. برخی از آنچه من در اینجا متکی بر این ایده است که ما در حال وزن آن تجارت آف نه فقط به عنوان پدر و مادر.

در حال حاضر بخشی از آنچه که عجیب و غریب است که من نیز همه این گزینه به عنوان یک فرد. من فکر کردن در مورد چه چیزی برای انجام با بچه من هم در مورد آنچه برای آنها امن است بلکه آنچه که امن است برای گسترده تر جهان است. آن را سخت تر به فکر می کنم از خواب-آموزش [نوزاد] که در آن یا شما خواب-قطار و یا شما نیست و فرد با تجربه است که شما و همه مردم دچار پیامدهای در خانه خود را.

استانتون: در حال حاضر آن را مانند شما در خواب-آموزش یک کودک اما هر کس در شهر بیدار شدن از خواب در طول شب.

Oster: دقیقا.

استانتون: مدارس پیش فرض مراقبت از کودک سیستم برای بسیاری از کودکان و نوجوانان سنین 4-18. چه زندگی در امریکا شبیه سقوط می آیند اگر مدارس باز نمی شود ؟

Oster: من مطمئن نیستم. من فکر می کنم این بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد آنچه که ما را به معنای “باز نمی شود تا.” چیزهایی که من دیده ام ولسوالی بحث در مورد طیف وسیعی از کلاس بودن کاملا آنلاین به فرد در دو یا سه روز در هفته به “همه آنها را به عقب و امید برای بهترین.” شهر نیویورک اعلام کرد که بچه ها در حال رفتن به در مدرسه بین 1 تا 3 روز در هفته. برای برخی از خانواده ها این روزها در حال رفتن به تحت پوشش پدر و مادر است. من فکر می کنم ما دیدن بیشتر مردم و به ویژه زنان کاهش بازگشت آنها به نیروی کار یا در حال حرکت به پاره وقت. وجود خواهد داشت برخی از economywide مفاهیم در اطراف آن به ویژه برای زنان است. نیز وجود دارد که خانواده ها در آن است که نه یک گزینه برای رفتن بخشی از زمان خود اعم از مالی و یا به دلایل دیگر. ما در حال رفتن به یک دسته از بچه ها که رفتن به مدرسه و سپس بر روی “خاموش” روز رفتن به خانه مراقبت روزانه و یا سایر مراقبت از کودک. وجود دارد بسیار مهم بهداشت عمومی نگرانی های که در اطراف. اگر شما همه چیز است “من می خواهم بچه ها را در یک غلاف’ در مدرسه به دلیل این است که امن ترین چیز” و سپس در دو یا سه روز از این هفته آنها در تصادفی دیگر ‘غلاف’ از مهد کودک و یا در یک خانه مراقبت از یک سالمند پرستار و یک دسته از بچه های دوار از طریق, است که در واقع قابل ملاحظه ای بیشتر خطرناک است. ما واقعا فکر در مورد آنچه که جایگزین هستند و چه کسانی که ممکن است پر هزینه در همان نوع از راه.

استانتون: شما به تازگی نوشت: یک قطعه برای اقیانوس اطلس در کیفیت داده ها در مورد ایمنی مدارس بازگشایی. چقدر خوب است که داده هایی را که ما فراموش کرده اند ؟

Oster: وحشتناک است. بسیار بد است. اجازه بدهید من نکته است که: آن است که به طور فزاینده ای روشن است که راه های که در آن Covid اثرات بچه ها healthwise نسبتا محدود است. اکثر بچه ها فکر نمی کنید به خصوص بیمار است. این است که آنها نمی تواند مریض, اما آنها تمایل به خفیف عفونت و عفونت نرخ تمایل به پایین تر است. این قطعه که در آن داده ها آمده است به برخی از نتیجه گیری شده است و خوب. اما در گسترده تر پرسش—هنگامی که شما برای باز کردن مدارس چقدر انتقال وجود خواهد داشت ؟ آنها به منابع عفونت? وجود دارد رفتن به خوشه?—اطلاعات ما بسیار ضعیف است.

داده ها از اروپا بسیار دلگرم کننده است. آنها بازگشایی مدارس. و البته آنها را دیده ام موارد Covid, اما برای اکثر, آنها دیده نمی شود مدارس را به عنوان عمده بردار از عفونت است. در همان زمان مدرسه وضعیت در اروپا بسیار متفاوت تر از در ایالات متحده آنها در زمان بسیاری از اقدامات احتیاطی. کلاس های درس شدند و اجتماعی دور. وجود دارد مقدار زیادی از ماسک پوشیدن. همچنین اروپا یک مکان مختلف از امریکا است. به طوری که داده ها مفید است اما در بسیاری از راه های آن را سخت برای یادگیری است. در ایالات متحده وجود دارد برخی از تنظیمات ما می تواند از یادگیری مانند اوایل مراکز مراقبت از کودکان که مانده اند باز است. من سعی کردم به جمع آوری کمی از اطلاعات در مورد آن, اما در واقع ما شواهد است که واقعا ضعیف است. راهی که آمریکا و گزارش های رسمی آمده, آن را بسیار دشوار است به استفاده از داده ها. حتی مقدار کمی از اطلاعات آنها در حال قرار دادن در واقع به اندازه کافی برای هر گونه تصمیم گیری با, به دلیل آن را شامل نمی شود به اندازه کافی از سمت راست قطعه از داده ها. این بسیار بد است.

استانتون: من تصور می کنم که وجود خواهد داشت برخی از نگرانی در مورد ساخت تصمیم گیری در سیاست هنگامی که داده ها از ما سوال برانگیز است در بهترین حالت.

Oster: آره. چه عالی خواهد بود اگر متحده در حال انجام یک کار بهتر ردیابی تنظیمات مراقبت از کودکان. من صرف مقدار زیادی از زمان صحبت کردن در مورد اهمیت اردوهای تابستانی ، اوایل مهد کودک خوب برای, پیگیری, اما این دقیقا همان محدوده سنی. بسیاری از مکان های باز اردوهای تابستانی; که یک جایی است که شما می توانید. اما دوباره آن را به اندازه کافی به فقط می گویند—من دیده ام برخی از چیزهایی که در رسانه ها مانند “وجود دارد شیوع. وجود دارد برخی از موارد از این در یک اردوگاه.” که خوب می دانم. اما آنچه که ما می خواهم به درک این است که می گویند وجود دارد 40 مورد چگونه بسیاری از بچه ها وجود دارد ؟ چه اقدامات احتیاطی آنها مصرف شود ؟ آنچه اتفاق می افتد در تمام اردوگاه های دیگر? ما فقط نمی خواهید به گزارش یک مورد که در آن این اتفاق افتاده است.

استانتون: آیا شما می دانید که دولت در حال برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس ،

Oster: پس فلوریدا گفت: مدارس باز خواهد شد در اولین هفته از ماه اوت است. که سه یا چهار هفته از هم اکنون. که دیوانه است.

استانتون: فلوریدا انجام می شود خیلی بدبختی کار مدیریت coronavirus.

Oster: بسیار بد است.

استانتون: آیا شما نگران فلوریدا به عنوان آزمون مورد در اینجا—که آنها را دوباره جلوتر از بسیاری از کشورهای دیگر و اگر همه چیز ضعیف آن را جلوگیری از مدارس در جای دیگر از بازگشایی?

Oster: آره. من فکر می کنم آن می تواند در جهت. اما بر اساس جایی که ما در حال حاضر اگر فلوریدا فقط باز می شود درهای خود را به مدارس و همه در یک راه طبیعی فقط با چند ماسک سپس یک دسته از مردم در حال رفتن به Covid. و فقط برای اینکه روشن است که ممکن است چیزی برای انجام با این واقعیت است که آنها در مدرسه این درست است که بسیاری از مردم Covid در فلوریدا و وجود دارد خواهد بود و در مدرسه به دلیل وجود خواهد داشت برخی از گسترش در همه جا. ما میخوایم ببینیم که.

آن را بسیار غیر مسئولانه به انجام این کار در وسط عظیم شیوع بدون اقدامات احتیاطی مناسب. و من نگران هستم که پس از آن مردم خواهند گفت: ‘ما نمی توانیم بازگشایی مدارس با خیال راحت در هر نقطه.’ در اینجا در رود آیلند, ما در حال انجام تست در کشور است. سهم مردم آزمایش مثبت است و در حدود 1 درصد است. در حال حاضر ما مانند 35 نفر با Covid در بیمارستان ها در کل کشور. می گویند که ما در حال رفتن به نگاه در فلوریدا و گفت: “آنها بازگشایی مدارس و نگاه به آنچه اتفاق افتاده است. ما نباید بازگشایی آنها در پایان ماه اوت.” [مکث] بد است. این تمام چیزی است که واقعا آن را مانند وجود دارد تا کمی نظارت و رهبری و پس از چند منابع است. و قطعه دیگر که واقعا خسته کننده است ما گفتن مکان “خود را باز مدارس! باز خود را در مدارس!” با کدوم پول ؟ مدارس ندارد و پول را به انجام آنچه آنها قرار است در یک پایه تنظیم اجازه دهید به تنهایی در این لحظه.

استانتون: آره مدرسه Superintendents انجمن تخمین زده است که به طور متوسط school district—چیزی شبیه 3,600 دانش آموزان, هشت ساختمان و 300-برخی از کارکنان—نیاز 1.8 میلیون دلار فقط برای دیدار با پایه بازگشایی نیاز مانند PPE یا تمیز کردن و یا—

Oster: ضد عفونی کننده دست! ما در حال انجام این کار در دانشگاه ها و من نگاهی به صورتحساب و اجرای برخی از این مسائل در قهوه ای. من نگاهی به پول ما در حال رفتن به صرف در مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب. و آن میلیون ها دلار در دستمال مرطوب! منظورم این است که بسیار گران قیمت برای بودجه دانشگاه آیوی لیگ. فراموش نکنید که در مورد آن برای یک مدرسه روستایی.

استانتون: در فکر کردن در مورد بازگشایی مدارس, هنگامی که شما شکستن آن را به قطعات مورد نیاز برای که به اتفاق می افتد, آن را سخت به تصور کنید که بدانند تمام قطعات در حال حرکت در زمان. بچه ها سوار اتوبوس مدرسه: چگونه کار می کند ؟ سالن های غذاخوری و ناهار مدرسه?

Oster: و زنگ تفریح.

استانتون: کلاس های موسیقی با بچه ها آواز خواندن با صدای بلند و یا تنفس هوای گرم از طریق ابزار?

Oster: آره بدون آواز.

استانتون: یا کلاس بدنسازی. یا آب چشمه. من می تواند بر روی بروید. چگونه می توانم به شما فکر می کنم از طریق تمام آن—قطعات بازگشایی مدارس ؟

Oster: یکی از چیزهایی که من شده است با تاکید بر نیاز به تصمیم بزرگ-عکس چیز—آنچه که ما در حال رفتن به انجام و سپس سعی کنید برای مقابله با این به صورت جداگانه. من فکر می کنم آنچه را بسیار سخت و طاقت فرسا برای مردم در این بحث این است که ما در حال مرتب کردن بر اساس به طور همزمان بحث در مورد این سوال که “ما باید بازگشایی و در چه گسترده ای حس؟” و سوالاتی مانند “چه در مورد اتوبوس؟” واقعا این سوالات نیاز به توالی. شما نیاز به می گویند ما در حال رفتن به باز کردن دو روز در هفته پنج روز در هفته نه در همه—آنچه در آن است. برخی از تصمیم گیری وجود دارد و سپس حرکت به این فرد همه چیز. تا زمانی که شما یک طرح اولیه آن را بسیار سخت برای تمام قطعات فردی به گرد هم می آیند. اگر من فکر کردن در مورد اتوبوس که وابسته است که آیا وجود دارد و پنج روز از اتوبوس یا دو روز از اتوبوس یا نه اتوبوس. شما نیاز به یک چارچوب اساسی و سپس شما فقط باید تیک طریق این تا آنجا که ما می توانیم.

استانتون: وقتی که می آید به چیزهایی مانند دانش آموزان با پوشیدن ماسک, ما همه دیده می شود این ویروسی ویدئوها از بزرگسالان داشتن hissy متناسب در Costco یا خارج—

Oster: یا معامله گر جو.

استانتون: —پس از رد ورود و یا سرویس زیرا آنها حاضر به پوشیدن ماسک. از آن آسان است به تصور یک تقویت روند که این سقوط اگر و هنگامی که یک دانش آموز یا پدر و مادر محروم است و ورود به یک مدرسه دولتی مگر اینکه آنها با پوشیدن ماسک. با توجه به این که برخی از مردم در حال حاضر به انجام حتی یکی از اساسی ترین چیزهایی که شما می خواهید آنها را برای مبارزه با کروناویروس, چه چیزی باعث می شود شما اعتماد به نفس است که ما را قادر به انجام پیچیده تر است و جنبه متفاوت از این است که مورد نیاز برای مدارس برای باز کردن ؟

Oster: من نمی خواهم بگویم من با اعتماد به نفس. من مطمئن هستم. [می خندد] چیزی که مدارس را که متفاوت است از برخی از این موارد دیگر است که توانایی برای به اجرا درآوردن. نگاه چیزی شبیه به واکسن. من انجام یک کمی از کار در واکسیناسیون انطباق در کالیفرنیا است. کالیفرنیا خیلی مهم ضد vax جمعیت. و واکسیناسیون نرخ رفتن پایین. مدارس اساسا گفت: “شما باید واکسینه شوند اما اگر شما نوشتن بر روی یک تکه کاغذ است که شما احساس نمی مانند آن را ما به شما اجازه خروج از آن است.’ که سیاست استاندارد. و سپس پس از [2014-2015] دیزنی لند سرخک در کالیفرنیا در گذشت بسیار دقیق واکسیناسیون قانون که گفت: اساسا ” اگر شما خود را ندارد, واکسن, شما هم به مدرسه نمی روند و یا با ما تماس بگیرید تا یک دکتر و برنامه ریزی همه واکسن خود را.’ و واکسیناسیون رعایت نرخ رفت تا بلافاصله. اگر شما به مردم بگویید که شما نمی توانید وارد یک مدرسه دولتی مگر اینکه شما واکسینه بله چند نفر در حال رفتن به واکسیناسیون معادل آن مرد در معامله گر جو که حاضر به پوشیدن ماسک به کلم بروکسل.

چه به طور بالقوه بیشتر مشکل ساز است فردی در مدارس. نوشته اند به من: “چه چیزی شما را نشان می دهد چکار کنم ؟ مدرسه سرپرست در منطقه فکر می کند coronavirus جعل است.” اگر که مورد سپس من نمی بینم که چگونه شما در حال رفتن برای به دست آوردن مردم به پوشیدن ماسک, چرا که آن را یک مشکل نیست با مردم; آن را یک مشکل با رهبری است. که قطعه من بیشتر نگران.

استانتون: بنابراین اجازه دهید می گویند که مدارس عمدتا امن برای بازگشایی, اما نه کامل. که باید هزینه-سود حساب دیفرانسیل و انتگرال به اینکه یک مدرسه و یا منطقه بازگشایی? معلمان? پدر و مادر ؟ ولسوالی? متحده ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت?

Oster: نه آخرین. در پایان روز این تصمیم در حال رفتن به نیاز به ساخته شده توسط احتمالا ترکیبی از دولت و مدیریت مدرسه. اما یکی از قطعات که واقعا از دست رفته از یک مقدار زیادی از بحث در این نقطه است که ورودی از معلمان است. وجود دارد مقدار زیادی از معلمان گروه—اتحادیه بله اما نه فقط اتحادیه های کارگری—که احساس اساسا این انتخاب هستند که برای آنها ساخته شده. و آنها بسیار عصبی است. من دیدگاه مدیران است که ” ما در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد همه ما لازم نیست که زمان برای مبارزه با.’ اما یک نقطه وجود دارد به گوش دادن و شنیدن نگرانی های مردم و همچنین تلاش برای ایجاد معلمان و کارکنان درک راه های که در آن ما خواهد شد حفاظت از آنها. من شده است با فشار دادن به صورت معمول [coronavirus] تست برای معلمان است. در میان معلمان در یک مدرسه است که احتمالا مهم تر از گسترش از بچه ها به معلمان بر اساس آنچه که ما می دانیم.

استانتون: در دو روز گذشته شده اند وجود دارد گزارش می دهد که کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای انتشار خود دستورالعمل برای مدرسه reopenings—

Oster: فقط خدا می داند چه خواهد شد که شامل.

استانتون: —و گفت: CDC دستورالعمل ها بیش از حد محدود. CDC مدیر گفت این بود “نه قصد CDC استفاده می شود به عنوان یک منطق برای حفظ مدارس بسته شده است.” چه خطرات ناشی از مدرسه reopenings گرفتن سیاسی?

Oster: به این اوضاع سیاسی به طور متعادل بحث در مورد آن رو به وخامت است. من دریافته ام که حتی در آخرین روز. من اساسا بیشتر طرفدار مدرسه بازگشایی نسبت به برخی از افراد, اما من تلاش بسیار سخت به مرتب کردن بر اساس از یک نمای متعادل. بله, آن مهم است برای کودکان و نوجوانان و اقتصاد, اما ما باید بسیار مراقب باشید به انجام آن را با خیال راحت.

اما من پیدا کردن خودم که مثل “اوه خدای من. فرد موافقت با من است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. که یک محل راحت.” و آنها مانند یک کاملا متفاوت کمتر متنوع رویکرد—مثل ما فقط به بازگشایی در تمام هزینه.

ما واقعا در خطر غرق کردن تعادل با داشتن این بود “افرادی که می خواهید برای بازگشایی” در مقابل “افرادی که نمی خواهید به بازگشایی شده است.” من فکر می کنم ما می تواند همه توافق دارند که مدارس مهم هستند. من فکر می کنم ما سوال است که چگونه ما متعادل کردن این خطرات و منافع ؟ اما این رئیس جمهور سوال.

استانتون: چگونه نگران هستند شما در مورد راه که کل این تجربه را اثر در کودکان و نوجوانان برای دراز مدت ؟

Oster: بزرگترین نگرانیهای من واقعا در اطراف بچه ها که در پایین درآمد شرایطی که در حال رفتن به تجربه یادگیری زیان و نوع تروما در ارتباط با چقدر دشوار است برخی از قطعات این چند ماه گذشته بوده است. و بچه ها که از دست اعضای خانواده وجود دارد مقدار زیادی در رفتن وجود دارد. قطعا وجود دارد برخی از افزایش اضطراب در کودکان و نوجوانان; من گمان می کنند که قابل کنترل است و احتمالا مردم احساس آن را در حال حاضر بیش از آنها را در دراز مدت. اما من فکر می کنم اگر ما باز نمی شود اگر ما اصلا خوب تحصیل در سال آینده, همه چیز بدتر می شود.

استانتون: سوال آخر: شما چه توصیه ای برای یک پدر و مادر که می خواهد فرزند خود را به بازگشت به مدرسه است اما واقعا عصبی و مطمئن نیستید در مورد همه این?

Oster: اصلی ترین چیزی که من می خواهم بگویم این است: اگر بچه شما سالم است و نه ضعف سيستم ايمنی و سپس خطرات به آنها واقعا بسیار کم است. و اگر شما سالم هستند و نه ضعف سيستم ايمنی و نسبتا جوان خطر برای شما نیز بسیار کم است. ما واقعا لازم نیست که مقدار زیادی از نمونه هایی که در آن کودکان و نوجوانان هستند و این شاخص در مورد یک خانواده است. در این معنا داده است اطمینان بخش است.

اما چیز دیگری که من به مردم این است که حتی در خانواده خود شما را مجبور به انتخاب شما راحت با. و اگر شما احساس می کنید مانند شما هستند راحت با بچه خود را به مدرسه رفتن و شما فکر می کنم شما می توانید آن را در صفحه اصلی که کاملا قانونی انتخاب و یکی از شما باید احساس راحتی ساخت.

بخشی از آنچه را در این مورد سخت است که همه را در مدیریت این برای اولین بار و آن را مرتب کردن بر اساس مانند این دنیا از دیگر پدر و مادر همه چیز است. آن را مانند “چگونه می تواند شما را که انتخاب ؟ آیا شما ترس از coronavirus?” آره! من می ترسم از coronavirus! باید آن را OK به گفتن “بله من ناراحت کننده است. این کار نمی کند برای خانواده من است.” درست مثل برخی از ما در حال رفتن به می گویند “شما می دانید من فکر می کردم در این مورد و من فکر می کنم بهترین چیزی که برای خانواده من است برای بچه ها برای رفتن به مدرسه.” من فکر می کنم ما باید سعی کنید به خوبی به یکدیگر است. که پیام من: سعی کنید به خوبی به یکدیگر است.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynabeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escort