2020 اسکار ” ترین Cringeworthy لحظه آمد حسن نیت ارائه میدهد از Sigourney ویور, Brie Larson و Gal Gadot

Category: دیلی بیست Comments: No comments

“همه زنان ابرقهرمانان” گفت: Sigourney Weaver اواخر به یک بی هدف و ناامید تولید جوایز اسکار. او نه به تنهایی—در تعجبم که زن و کاپیتان مارول بانو ابرقهرمانان رقابت شرکت فرانچایز به تصویر کشیده شده توسط عمیقا جدی Gal Gadot and Brie Larson, ایستاده در کنار جانبازان اقدام بازیگر.

این superwomen خواندن برخی blustering به سختی-متن منسجم با تمام نیات خوب در جهان از جمله belabored مجموعه در مورد یک زن مبارزه با باشگاه و کسل کننده punchline در مورد زنان در صنعت خواسته آنچه آن را مانند زن بودن در این صنعت است. سپس سه نفر معرفی Eimear هیچ کس اولین زن رهبر ارکستر در مراسم اسکار که در یک هولناک حرکت است که مطمئنا نیست هیچ کس را انتخاب و تنها رهبری ارکستر برای بهترین نمره اصلی نامزد و هیچ چیز دیگری برای هر بخش دیگری از این مراسم است. این یک مثال روشن از tokenism: تا زمانی که ما می توانید ببینید که او می تواند انجام.

افسوس Sigourney دروغ. نه همه زنان ابرقهرمانان هستند. در واقع هیچ یک از ما—ابرقهرمانان نیست انسان که نقطه. و نه همه از ما ساده فانی قهرمانان; من اصلا به اعداد اما من حاضر به شرط بندی که بسیاری از ما خانم ها هستند ترسو و یا در غیر این صورت انت درست مثل همه آدم ، چه Sigourney به معنای اگر ما در حال دست و دلباز است که توسط و بزرگ در سراسر فرهنگ ها زنان هستند انتظار می رود به, بهتر, بود و شجاع در راه است که به ندرت به رسمیت شناخته شده به عنوان شجاع. اما آنچه که cringeworthy مقدمه ای برای هیچ کس را خلاصه لحظه نشان داده است که هالیوود فکر می کند فمینیسم است که دقیقا آنچه در آن نیست: وبگاه دختر قدرت. در این glitzy جهان برابری به معنی براق تندیس برای دهید که مبارزه راه خود را به بالا; نه یک تقاضا برای یک جامعه است که با مردسالاری و همه اشکال دیگر از ناعادلانه سلطه و نابرابری از جمله نژادپرستی و امپریالیسم heterosexism و سرمایه داری.

در نهایت در یک حرکت است که خونتان از آن ساخته شده به نظر می رسد مانند جایزه ارائه برنامه ریزی شده بود در اطراف این نتیجه برنده بهترین امتیاز اصلی اتفاق افتاده است برای رفتن به بذله گو و در نتیجه به تنها زن نامزد دریافت جایزه آهنگساز Hildur Guðnadóttir. با اعلام Guðnadóttir فنی شد اولین زن برنده بهترین امتیاز اصلی پس از دو به پیروزی در سال 1996 و 1997 برنده برای دسته بندی (به طور خلاصه) تقسیم بین موزیکال یا کمدی و درام. متاسفانه به دلیل عجیب و غریب, ابرقهرمان ارائه و رمز-انجام لحظه بدون شک یک پیروزی برای Guðnadóttir تا به حال سایه ته “توانمندسازی.” مطمئنا Guðnadóttir (که او نیز به ثمر رساند که تحسین سریال چرنوبیل و جاروب فصل جوایز برای کار در Joker) برنده در قدرت از او هنرمندی نیست که به سادگی از آنجا که اسکار اعضای تقاضاهای مصرانه برای روکش از عدالت اجتماعی—که در این مراسم تولید کنندگان’ وظیفه. اما با فریم جایزه را با شرم آور اعلام شده توسط Sigourney و شرکت ، آکادمی به پایان رسید تا با تضعیف بیش از یک نوازنده برای نفوذ.

Guðnadóttir درک جنسیتی اهمیت پیروزی خود و در سخنرانی خود ابراز تمایل است که این جایزه تشویق بیشتر دختران و زنان به دنبال موسیقی به عنوان نویسنده و نه تنها به عنوان ابزار. این جریمه پیام اما یکی که مهمترین آنها مسائل را به آن دسته از دختران و زنانی مواجه خواهد شد بسیاری از موانع از تعصب آکادمی عضویت در راه خود را به آهنگسازی موسیقی.

این چیزی است که آکادمی نمی خواهند شما بدانید: آنها می تواند انجام این کار خیلی بیشتر از توزیع غنائم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>