8 ساله اش به طرز وحشیانه ای شکنجه و کشته شده توسط مادر خود را چرا که او فکر کرد که او همجنسگرا بود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

On شب مه 22, 2013, 8 سال گراش کالیفرنیا ساکن گابریل فرناندز به بیمارستان بردند بعد از مادرش مروارید به نام 911. امدادگران در بر داشت گابریل نفس نمی کشد و به طور جدی صدمه دیده است که مروارید مدعی شد نتیجه سقوط او می خواهم رنج می برد در حالی که بازی با برادر بزرگتر خود. در عین حال در ساعت و روز است که به دنبال میزان واقعی گابریل آسیب خواهد شد. گلو سوزانده شد. چهره خود را پوشانده بود و کبودی و بریدگی. او چشمان سیاه. او خراش در بالای پا خود را. دندان های خود را زدم شد. او تا به حال یک برش بالاتر از آلت تناسلی خود را و شریان بند مارکس در مچ پا و سوختگی سیگار در سراسر بدن خود و یک جمجمه شکستگی و BB تفنگ گلوله تسلیم در ریه و کشاله ران خود را.

گابریل که می میرند روز بعد بود بدون شک قربانی سوء استفاده های داخلی. تنها دو نفر انجام داده اند می تواند این را به او: مروارید و دوست پسر او Isauro آگور. موارد نمی آیند خیلی بیشتر باز-و-بسته تر از این یکی و هر چند جزئیات بیشتر را به زودی در مورد این دو monstrousness خود گناه بود به عنوان روشن که آفتاب در روز روشن.

که begs سوال: پس چرا می کند این دادگاه ها از گابریل فرناندز نیاز به شش قسمت به آن بگویید وحشتناک داستان?

مدیر برایان cle clothing co. را Netflix docuseries (اکران Feb. 26) نیست که بلافاصله جواب مرکزی که رمز و راز. در ابتدا آن را با تمرکز توجه خود را بر فوری گرفتاری به تلاش برای نجات گابریل عمر و سپس دادستان Jonathan حاتمی و اسکات یانگ تلاش برای ساخت یک مورد در برابر Isauro و مروارید که—با تشکر از دومی دادگاه طلبی هر زمان که نشسته در نزدیکی کمال او—خواهد بود سعی کردم به طور جداگانه برای قتل درجه اول با شرایط شدید. دادستان به دنبال مجازات اعدام برای هر دو پس از مروارید و Isauro تا به حال نه تنها کشته گابریل اما او را شکنجه را برای هشت ماه است که در آن آنها می خواهم او را در مراقبت از خود (از این پس از گابریل به زندگی با عمو و پدربزرگ و مادربزرگ خود را). نه از مطالب صرفا با, قتل کودک, آنها می خواهم ساخته شده زندگی خود یک جهنم زندگی او را مجبور به تحمل بی شماری غیر قابل تصور ضرب و شتم به خواب در یک کمد در پای تخت خود را در شب و روز (وابسته به درب خود را در دهان دهان و صورت خود را تحت پوشش) و به خوردن چیزی جز بنتونیت.

موفق باشید با گوش دادن به چنین repulsiveness—و از دیدن صحنه جرم و کالبد شکافی عکس از آسیب انجام می شود به این بچه بی دفاع—بدون احساس غیرقابل کنترل خشم تورم در قفسه سینه خود را.

این دادگاه ها از گابریل فرناندز باز با متسع چشمگیر تفریح و بسته با همین بیش از حد موسیقی-مونتاژ دنباله بی ارزش است که در رگ و ریشه دل. آن هم اغلب صرف بی اندازه از مقدار زمان بر روی بخش هایی از آن داستان که می توانست به راحتی شیر تغلیظ شده. با اینحال اگر cle clothing co. سری گاهی اوقات مردد بیش از حد طولانی در برخی از روایت عناصر انگیزه برای چنین جزئی اشتباه محض است: برای انتقال کامل میزان گابریل عذاب و مروارید و Isauro را شرارت که معلوم نیز تا به حال یک ضد همجنس جزء آن پس خود را آشکار بهانه ای برای ارتکاب این اعمال بود که جبرئیل شد و “گی”—یک خط آنها بارها و بارها پرتاب در بچه چرا که او می خواهم در ابتدا مطرح شده توسط خود را همجنسگرا عمو مایکل و شریک زندگی خود را دوید.

مروارید و Isauro را sociopathic ظلم و ستم می دانستم که هیچ حد و مرزی سزاوار به عنوان سخت مجازات به عنوان قانون اجازه می دهد. این در حالی است که این دادگاه ها از گابریل فرناندز با استفاده از مقدار آن در شش قسط در زمان اجرا به تصویر می کشد Isauro آزمایشی (از طریق فراوان دادگاه فیلم) آن محکومیت نیست به سادگی در این سایت متعلق به بچه های تحت اللفظی قاتلان. پس جبرئیل از مرگ هر کس به طور طبیعی فکر کرده اید که چگونه می تواند این پسر که می خواهم به مدرسه رفته و دیده شده در عمومی با آشکار علائم شدید و آزار فیزیکی و نه فرود آمد در رادار از لس آنجلس بخش کودک و خانواده خدمات (DCFS)? پاسخ نگران کننده این بود که او—او معلم بود و بارها و بارها اطلاع DCFS در مورد نگرانی و پلیس سفر کرده بود در خانه خود در موارد متعدد. هیچ معنی دار, اقدام, اما, گرفته شده بود به لطف یک سیستم که cle clothing co. سری معتقد است به طور کامل شکسته شده است.

رانده شده توسط یک مناجات سر صحبت از تمام گوشه و حقوقی و اجتماعی-کارگر جهان—نه به ذکر است از گابریل خانواده و لس آنجلس تایمزمحاکمات از گابریل فرناندز است در معرض درباره نهادی شکست. استدلال آن را می سازد بسیار کامل و قانع کننده است که آن را هیچ جای تعجب به یاد بگیرند که در پی این فاجعه LA County district attorney جکی Lacey تصمیم گرفتند برای محاکمه نه تنها Isauro و مروارید بلکه چهار اجتماعی کارگران که در حال کار روی گابریل مورد (یا به طور مستقیم و یا به عنوان یک مدیر) و نجات او را از خانه خود را. که در گسترش حوزه, cle clothing co. خود را می یابد درست موضوع: آشفته و نامناسب و پوچ بوروکراسی است که ارزش حقوق پدر و مادر (و تمایل به نگه داشتن خانواده های سالم و دست نخورده) جلوتر از رفاه از یک پسر جوان دچار unimaginably شنیع درمان است که ساده بود برای همه برای دیدن—و حتی به افراد مانند رفاه-گروه گارد امنیتی که در تلاش برای به دست آوردن یک همکار به فایل گزارش, اما مطلع شد که مافوق حال منصرف کردن او از انجام این کار به دلیل آن ممکن است در نتیجه ناخواسته اضافه کاری اتهامات عنوان شده علیه.

Cle clothing co. خود را می یابد درست موضوع: آشفته و نامناسب و پوچ بوروکراسی است که ارزش حقوق پدر و مادر…جلوتر از رفاه از یک پسر جوان دچار unimaginably شنیع درمان است که ساده بود برای همه برای دیدن.

خاص که نمونه ای از بی اعتنایی صحبت می کند به خصوصی از دولت بسیاری از توابع که در مکان های عمومی ایمنی-net امکانات در دست افراد و شرکت ها با خود اریب اولویت است. و آن را بیشتر تبدیل این مجموعه به یک یورش میکرو وحشت آورده ضعف مختلف در سطح کلان. در نتیجه با وجود این دادگاه ها از گابریل فرناندز‘s کاستی—از جمله نگاه به آینده اتوماسیون دولت کودک خدمات است که بیش از حد گسترده یک موضوع به درستی خطاب در اینجا—آن موفق تحریک خشم در مقیاس گسترده ای سنگدلی که ناشی از این کابوس رخ می دهد. نه این که خشم همه یکی احساس می کند در حالی که تماشای این حماسه; ناامیدی نیز بدستآمده به طور منظم در نوبت بیش از یک dumpster-آتش دنیا که در آن افراد در این راه رفتار نسبت به کودکان خود را حتی!), و کسانی که وظیفه محافظت از بی گناه و درمانده اثبات غفلت در انجام وظایف خود یا به این دلیل آنها overworked بی کفایت خود علاقه مند یا بی تفاوت.

توان آن را با توجه به مروارید و Isauro و یا به کسانی که مقامات (در DCFS و کلانتر دفتر) که می تواند کمک کرده اند اما به هر دلیلی نمی, آن, پهن, دلخراش, تصویر واقعی شیطان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>