باستان مجسمه ساز که برای اولین بار Disrobed آفرودیت الهه عشق

Category: دیلی بیست Comments: No comments

گردشگران آمد از دور و نزدیک برای دیدن او. زنان بازدید به پرداخت خود را احترام و التماس او برای تحقق امید و آرزوهای خود را در حالی که خانواده های برجسته به ارائه به نمایندگی از بستگان زن خود را. و حداقل یک مرد پس از داستان می رود شد تا با غلبه بر شهوت خود را که پرستش در زمان خارج از نزاکت به نوبه خود شرم باعث شد که او را به پرتاب خود از یک صخره.

او آفرودیت از Knidos یکی از بهترین و معروف ترین در یونان باستان مجسمه های ایجاد شده توسط یکی از بهترین های یونان باستان مجسمه سازان عصر. او برای اولین بار از نوع خود اولین مجسمه برهنه یک زن شناخته شده و سابقه او نشان هنری انقلاب است.

اما سلطنت خود را آغاز کرد و نزدیک به 2400 سال پیش و هر چند گذشت هزاران سال بوده است به نوعی به او میراث اصلی آفرودیت از Knidos توسط مجسمه ساز بزرگ Praxiteles است جان سالم به در برد. در حالی که هنر دانشمندان و تحسین هنوز پا اصلی, برهنه, الهه عشق تمام است که در سمت چپ او هستند بسیاری از نسخه هایی است که ادای احترام به حافظه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>