‘لیسانس’: ویکتوریا F. دست می دهد ‘کیهان’ پوشش ‘سفید زندگی از ماده” شلیک

Category: دیلی بیست Comments: No comments

ویکتوریا فولر ممکن است برنده وطنی عکس چالش در لیسانس شب دوشنبه اما به نظر نمی آید برای او دیجیتال پوشش هر زمان به زودی. به عنوان هارد لیسانس ملت جانبازان که به دنبال حق رای دادن در و خارج از صفحه نمایش درام به احتمال زیاد در حال حاضر گمان, به نظر می رسد قبلی مدل فرفره از دست ویکتوریا او را پوشش — به طور خاص زمان او شلیک به صورت یک ماهی جنبش حفاظت از محیط زیست استفاده می شود که شعار “سفید زندگی می کند مهم است.”

نه ما این است. طرفداران برای اولین بار کشف قدیمی ترین عکس در ماه ژانویه است. فولر دیده می شود پوشیدن “سفید زندگی ماده” کلاه در حالی که یکی دیگر از ویژگی های تصویر تی شرت های مزین با مؤتلفه پرچم—که در آن ستاره ها جایگزین شده است با ماهی. خالق “سفید زندگی ماده” آرم در ویکتوریا F. عکس, جورج Lamplugh گفت: او تا به حال هیچ وجه قصد تکان دهنده اختلاف با تصویر. اما ساخت نور نژادی و مسائلی که منجر به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش—حتی در نام یک علت نجیب مثل مارلین حفاظت می کند در واقع به نظر می رسد بسیار نژادپرست است.

در نامه منتشر شده پنج شنبه, جهان وطنی , editor-in-chief جسیکا پلز نوشت: “[W]مرغ آمد آن زمان برای من برای انتخاب برنده چالش—که جایزه دیجیتال پوشش Cosmo—همه من می دانستم که در مورد این مسابقه شد نام اول خود را و انرژی آنها منتقل و از طریق لنز دوربین. این بود تا چند هفته پیش که من پیدا کردم که من می خواهم انتخاب کرده بود در گذشته مدل در مبارزات انتخاباتی آگهی پوشیدن سفید زندگی مهم لباس است.”

“گزارش شده است که او چه مدل برای شد در واقع یک مارلین زندگی مهم سازمان متمرکز بر جلوگیری از سفید و آبی مارلین از overfished استفاده می شود که “سفید زندگی ماده” و “آبی زندگی می کند از ماده” پیام بر روی آن تی شرت های تبلیغاتی و کلاه” پلز ادامه داد. “به نظر من ماهیت این سازمان است و نه در اینجا و نه وجود دارد—هر دو عبارات و اعتقاد به سیستم های آنها نشان دهنده ریشه در نژادپرستی و در نتیجه مشکل ساز است.”

پلز اشاره کرد که این موضوع مارس در حال حاضر چاپ شده با یک جریان از ویکتوریا پوشش—اما دیجیتال پوشش او گفت: بروید منتشر نشده. ABC/Warner Bros. بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>