‘لیسانس’ زنان در معرض آنلاین دیوهای’ نژادپرستانه جنسیتی قلدری در زنان به همه’

Category: دیلی بیست Comments: No comments

پیتر وبر “به همه” تجدید دیدار به نظر می رسید مانند یک تضمین snoozer; این فصل frontrunners باید بیشتر روشن شده است از آغاز تا بیشتر درام بود فقط یک استقلالی. و در واقع به عنوان Kelsey Weier دوباره زندگی “شامپاین-دروازه” و ویکتوریا فولر اصرار داشت که بدون او هرگز شکسته هر ازدواج در زندگی خود شب احساس بسیار فراموش شدنی.

اما پس از مقدار صدا و خشم کریس هریسون در زمان ضرب و شتم به استقبال سابق لیسانس راشل لیندسی به مرحله. که در هنگام شب در زمان به نوبه خود.

“چیزهای زیادی وجود دارد که شور و شوق وجود دارد خارج وجود دارد در کارشناسی ملت” هریسون گفت. “متاسفانه وجود دارد که از خط عبور بوده است.” او گفت: زمان رسیدگی به آن است.

“من واقعا عصبی در حال حاضر” لیندسی گفت: “و من فکر می کنم که دلیل این موضوع است که ما قصد داریم به بحث امروز است که متاسفانه چیزی که بسیاری از ما تجربه کرده اند. که آنلاین آزار و اذیت و از آن متنفرم.”

“مردم تبدیل شده اند تا راحت بودن معنی” لیندسی ادامه داد. “و در مورد آن صحبت نمی من فکر می کنم مردم احساس قدرت است که آنها می توانند همچنان به گفتن چیز خاصی به ما. و اگر ما تا کنون میخوام رفع این مشکل ما باید به اذعان این مشکل است.”

“هنگامی که از من خواسته شد که لیسانس من می دانستم که این امر می تواند سخت” لیندسی گفت. او حق رای دادن برای اولین بار, سیاه, مرد لخت کون پتی, شده است و پرده در گذشته در مورد نا امیدی, با فصل است. “من می دانستم که من می خواهم حتی بیشتر نفرت و انتقاد [به عنوان اولین سیاه, مرد لخت کون پتی] اما من می خواستم برای هموار کردن راه برای زنانی که شبیه من که نمی نشان داده شده در این نقش در این نمایش” لیندسی گفت.

در آن لحظه خاص را به مخاطب پشت سر هم به کف زدن. “با تشکر از شما” لیندسی گفت. “اما گاهی اوقات احساس می کنم مثل من تلاش بیهوده به دلیل آن به نظر می رسد بسیار بدتر است. و من احساس می کنم مثل شماها ما بحث در مورد نفرت است که ما دریافت می کنیم اما شما هیچ نظری ندارم آنچه در آن است. و تنها راهی است که من در واقع می تواند به شما احساس می کنید آن را برای شما به آن را ببینید.”

لیندسی شروع به خواندن با صدای بلند از واقعی نفرت پیام شرکت کنندگان دریافت کرده بود—یادداشت های که نمایش داده شده در صفحه نمایش بزرگ برای مخاطبان است که می تواند دیده می شود خواندن در ناباوری.

من احساس می کنم مثل شماها ما بحث در مورد نفرت است که ما دریافت می کنیم اما شما هیچ نظری ندارم آنچه در آن است. و تنها راهی است که من در واقع می تواند به شما احساس می کنید آن را برای شما به آن را ببینید.

“شما احساسی, احمق, سگ ماده” یک پیام به عنوان خوانده شده. “کشتن نفس خود را. شما بی فایده است.”

“شما احمق پانک, کون, سگ ماده” یکی دیگر بخوانید. “اگر من تا به حال دیدن شما آماده کرده اند و وکیل خود را آماده چون من میخوام شما تا عوضی.”

“هیچ کس در مورد مراقبت نیم-[redacted], نیمه, مکزیکی, سگ ماده, نظر,” گفت: یکی دیگر از. “شما منزجر کننده هستند و حسود هستند.”

“من دادن که من خواندن این” لیندسی گفت: “من می دانم آن را ناراحت کننده برای شما را به دیدن. فقط تصور کنید که چگونه ناراحت کننده این است که برای دریافت این نظرات و پیشنهادات خود را در DM شما را هر روز, هر هفته, هر ماه ؟ …این فقط نوک کوه یخ است.”

“به وضوح آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد نیست انتقاد” هریسون گفت. “این است که نفرت. چگونه بسیاری از شما رو درست نفرت—و نه نقد—درست متنفرم.” تمام زنان بود.

از آنجا که زنان مورد بحث و وحشتناک اشکال آزار و اذیت آنها می خواهم دریافت کرده است. الکسا غارها یکی دیگر از شرکت کننده از این فصل گفت: او دریافت پیام های نفرت به دلیل طبیعی مو. Tammy یکی از این فصل خائنانی گفت که در یک نقطه او نگران بود برای پاسخ به تلفن خود را به خاطر او شده است می خواهم از دریافت تهدید به مرگ. برخی که ایمیل های خود را در محل کار—برای مثال یک پیام ظاهرا از کسی امیدوار به خرید یک خانه است که معلوم شود “در واقع یک پاراگراف در مورد من چگونه باید به کشتن خودم.”

“من فقط خدا را شکر برای شما بچه ها برای به اشتراک گذاری داستان خود را” لیندسی گفت. “و من می دانم—به عنوان کسی که در کفش خود را, من می دانم که چقدر شجاعت در آن طول می کشد برای قرار دادن خود در خارج وجود دارد…این افراد که پنهان در پشت خود گوشی و دستگاه های هوشمند خود آنها ندارد و حتی کسری از احشاء است که شما را به ایستادگی امروز در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>