‘بتمن’ مدیر مت ریوز چرا یک میلیاردر ابرقهرمان هنوز هم کار می کند امروز

Category: دیلی بیست Comments: No comments

تیاو COVID-19 همه گیر شده است به طور موثر تعطیل هالیوود و بدون مکث تولید بزرگتر است یا بیشتر مشتاقانه پیش بینی, از, بتمن, Warner Bros.’ آینده tentpole با بازی رابرت پتینسون را به عنوان شوالیه تاریکی Zoë Kravitz کت ومن, کالین فارل به عنوان پنگوئن, Paul Dano به عنوان لغز و جفری رایت به عنوان جیمز گوردون. جسورانه خروج از زاک اسنایدر DC Universe فیلم های بن افلک به عنوان محبوب Caped Crusader نویسنده/مدیر مت ریوز’ مقاله تلاش شده است که با مشخصات بالا به عنوان آنها می آیند و اخیر teases از یک cowled پتینسون و اتومبیل های عضلانی-ish Batmobile را تنها بیشتر دامن زده و هیجان برای تابستان 2021 انتشار.

آیا این باعث می شود که برنامه ریزی اولین حدس می زنم کسی است در این نقطه است. اما از امنیت خانه خود را که در آن او را قرنطینه با خانواده اش ریوز اذعان می کند که تا زمانی که coronavirus زده این فیلم شده بود اقدام هموار: “آن بود بزرگ. ما به ضرب گلوله در حدود یک چهارم از این فیلم تا کنون; ما سه چهارم بروید. و هنگامی که زمان مناسب است و آن را امن برای انجام این کار ما بازگشت به آن است.”

ریوز’ وقفه اجازه داده است او را به خلاق سهام از بتمنو آن را نیز فراهم شانس او را برای بحث در مورد قصه های از حلقههای آمازون سری (در حال حاضر) که او اجرایی تولید و ایجاد شد و نوشته شده توسط ناتانیل Halpern. بر اساس نقاشی های هنرمند سوئدی سیمون Stålenhag آن را یک مجموعه به هم پیوسته روایت در مورد یک شهر آمریکایی که در آن عجیب و غریب و حوادث معجزه آسا رخ می دهد با تشکر از قنات فن آوری مارول شناخته شده به عنوان حلقه. آن را به عنوان معلوم دقیق هدف و بهره برداری از این دستگاه است که اهمیت آن کمتر از این اثر است که در محلی ساکنان که در هم تنیده هیجانی—در مورد سفر در زمان بدن مبادله و سایر فوق العاده تحولات—به کار گرفته و با مهربانی و همدلی است که به دور از سر و صدای نمایش با شکوه از مدرن ترین sci-fi کرایه. بازیگران Jonathan Pryce و ربکا هال و کارگردان Mark Romanek اندرو استانتون و جودی فاستر (در میان دیگران), این گلچین که در مقیاس کوچک در بهترین راه ممکن است.

برای ریوز که قبلی پشت-دوربین اعتبارات شامل Cloverfield, اجازه دهید من درهر سحر از سیاره میمون ها و جنگ برای سیاره میمون, آمازون سری مانند بتمن—ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای کاوش شخصی داستان انسان از طریق منشور از خارق العاده داستان. و این تاییدیه های اضافی است که تعداد کمی از هنرمندان امروز در حال ساخت شجاعانه تر و یا عمیقا احساس نوع کار از ریوز. به عنوان یک نتیجه آن یک زمان ایده آل برای چت با تحسین فیلمساز در مورد پیدایش قصه از حلقههای وضعیت (سیاسی و ارتباط) از بتمن و چگونه او را در مقابله با جهانی همه گیر واقعیت است.

حال شما چطور است مراتب در طول همه گیر? بدیهی است که بتمن در حال حاضر متوقف شده است برای آینده قابل پیش بینی…

خوشبختانه من و خانواده ام در حال انجام هست. ما در پناه و پوشش نقره ای است که من یک مقدار زیادی از زمان با آنها که من احتمالا نمی خواهد در غیر این صورت قادر خواهید بود به صرف با آنها در حال حاضر به خاطر من خواهد بود که در آن فیلم است. اما از آن شده است واقعا سخت است چرا که یکی از خدمه را در اینجا در واقع ویروس و درگذشت. آن بوده است بسیار دلخراش زمان. این یکی از آن لحظات زمانی که شما گرفتن سهام از چیزهایی که من فکر می کنم این راه همه است چرا که به طور ناگهانی جان خود را در انتظار نگه داشته و آنها می دانند مردم که در حال گرفتن بیمار و برخی از مردم در حال گرفتن بسیار بیمار و در حال مرگ. آن را بسیار ترسناک است. این باعث می شود شما واقعا فکر می کنم در مورد آنچه که مهم است.

البته یک بخشی از من که نا امید است که ما در میان این فیلم است. اما در همان زمان من واقعا فکر می کنم اولویت هستند به طوری که شما هستید دوست عزیز چیزی که ما نمی خواهید برای انجام شده است قرار داده و هر کسی در خطر است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس در حال رفتن به عنوان امن به عنوان آنها احتمالا می تواند. به همین دلیل ما تعطیل و بدیهی است که آن را درست انجام دهید. همین دلیل است که همه تعطیل.

این وقفه شما یک فرصت منحصر به فرد برای ارزیابی جایی که شما را در با بتمن ؟

وجود دارد این است که چیزی که بیش از حد زمانی که شما رسیدن به فشار قابل تامل است. من مشغول به کار در برخی از فیلم های دیگر که در آن به دلایل مختلف شما shutdown—این که آیا آن را یک بازیگر بیمار می شود و نیاز به زمان برای بازیابی و یا در واقع یک بار من مریض شدم و نیاز به زمان برای بازیابی. من پیدا کردن که هر زمان شما در میان چیزی عظیم که در آن شما می توانید به طور ناگهانی متوقف و سهام کمی از جایی که شما را در, است که می تواند یک هدیه خلاق نیز هست. اما من فکر می کنم سخت ترین چیز این است که فقط ما از دست معشوق عضو خدمه. که به نظر من چیزی است که همه ما هنوز هم در برخورد با.

چگونه شما افتراق بتمن از پیشینیان خود ؟

راه من عاشق میمون است و این راهی است که من عاشق بتمن در واقع. تنها دو فرانچایز است که ممکن است چیزی است که من می خواهم که در ارتباط با, شگفت آور, در حال آنهایی که من نزدیک شد. شده است که یک چیز بسیار ویژه است. من نمی توانم بگویم که در مورد تقریبا هر نوع دیگر حق رای دادن است که آنها می شده اند و مناسب برای من است. چیزی که من در مورد آن در هر دو آنها این است که من تا به حال یک مورد خاص را که برای من شخصی بود. من احساس می کنم اگر من می توانم رویکرد چیزی از طریق یک چشم انداز است که طنین انداز با من در برخی از سطح شخصی من نمی دانم که در آن برای قرار دادن دوربین و من نمی دانم که چگونه به صحبت کردن با بازیگران. من نیز احساس شده اند وجود دارد برخی از فیلم بتمن و من نمی خواهم به فقط یک بتمن فیلم. من می خواستم برای انجام یک بتمن فیلم است که می تواند متفاوت باشد.

من نیز احساس شده اند وجود دارد برخی از فیلم بتمن و من نمی خواهم به فقط یک بتمن فیلم. من می خواستم برای انجام یک بتمن فیلم است که می تواند متفاوت باشد.

من تن به تن آنها را به آنچه که من انجام خواهد داد و به من گفت: نگاه من درک است که شما می خواهید من برای انجام یک بتمن فیلم, اما من نمی خواهم به فقط یک بتمن فیلم; من می خواهم به انجام یک بتمن فیلم است که شانس خود را به چیزی متفاوت و اومانیست و می توانید با استفاده از استعاره از نوع. این همان دلیل من این میمون ، کسانی که فیلم فوق العاده شخصی به من با وجود این واقعیت است که آنها آنچه را که آنها بودند. بنابراین من ساخته شده من زمین برای آنچه در آن خواهد بود و به من لذت زیادی از آن معلوم شد که آنها کاملا باز است. من در زمان فوق العاده مدت زمان طولانی کار با شرکای من در نوشتن است که اسکریپت و آنها منتظر. و زمانی که من آن را در آنها می خواستم به آن را. من فوق العاده خوش شانس است که آنها بوده ام تا باز به آن متفاوت است. و یکی از چیزهای جالب در مورد آن این است که آن را درو فوق العاده جالب و با استعداد تعدادی از بازیگران به می خواهید به درگیر در آن است. برای من که شده رویا.

چگونه شد چیزهایی که بتمن قبل از شما تا به حال توقف تولید ؟

پاسخ کوتاه این است که آن جریان بوده است ، ما باور نکردنی بازیگران و خدمه که من عاشق کار با. من کار با مدیر عکاسی که من شات اجازه دهید من در با [Greig فریزر] که من فقط فکر می کنم که فوق العاده با استعداد است. آوردن که همکاری بازگشت به زندگی شده است فوق العاده هیجان انگیز برای من و بسیاری از مردم که من کار کرده ام با دیگر فیلم ها را بیش از حد. همه ما مانند یک خانواده ساخت این فیلم آن بود بزرگ. ما به ضرب گلوله در حدود یک چهارم از این فیلم تا کنون; ما سه چهارم بروید. و هنگامی که زمان مناسب است و آن را امن برای انجام این کار ما بازگشت به آن است. این واقعا هیجان انگیز بود دوره به کاوش. رابرت فوق العاده است بازیگر و ما باید بسیاری از بازیگران بزرگ در آن! آن بوده است که واقعا هیجان انگیز در این سفر با آنها به مانند ما در حال تلاش برای انجام کاری متفاوت است.

این واقعا چیزی که ما انجام می دهند زمانی که ناتانیل آمد به ما در مورد چگونه او را فراموش قصه از حلقه. آن را در مورد تلاش برای پیدا کردن راه به نوع سطح از چیزی که آیا آن را sci-fi و یا یک طنز-کتاب شخصیت و استفاده از آن به عنوان یک استعاره برای دریافت در چیزی که انسان است. که به نظر من راز در تلاش برای انجام یک نوع از چیزی. نقطه تمام از نوع مسائل است که تحت آن یک استعاره برای برخی از انسان مبارزه و یا تجربه و یا رمز و راز از وجود است. شده است که چیزی بزرگ با قصه—این ایده از همه چیز در اطراف طنین نه روایت و تاب از چه آزمایش شد و در حلقه اما در عوض چه کسانی غیر قابل توضیح پدیده موجب آن انسان است. چگونه آنها را تبدیل به استعاره برای آمدن از سن و یا از دست دادن یا تمام چیزهایی که ناتانیل شده است کاوش. این دقیقا همان نوع از نوع کار من شده است در حال انجام در شرکت من و من احساس می کنم خیلی خوش شانس است که ما باید برای انجام این کار با ناتانیل و سیمون [Stålenhag] و Mark Romanek و دیگر فیلمسازان مانند جودی فاستر و فیلیپ گلاس…

این یکی دیگر از قابل توجه خلاق فهرست.

و آن را مرتب کردن بر اساس همان چیزی که [به عنوان بتمن] است—تجربه سینمایی و در حال حاضر جریان تجربه است که باید از این پتانسیل برای بودن, سینمایی, ارائه این فرصت را به انجام همه چیز را در راه خاص بنابراین شما می توانید از طریق. به عنوان فیلم تبدیل شدن بیشتر و بیشتر گران به طور ناگهانی شما نیاز به IP و یا مفهوم. وقتی که من اولین بار آغاز شده, من فکر کردم من که قرار بود به کوچک Hal Ashby-نوع کمدی. بی دست و پا, غم انگیز, دردناک و شرم آور انسان کمدی—این چیزی است که من فکر کردم من می خواهم به انجام. در طول راه به عنوان جهان به طور چشمگیری تغییر آن نوع از فیلم شد تقریبا غیر ممکن است برای دریافت ساخته شده است. من تا به حال همواره از طرفداران ژانر و در این روند از داشتن این فرصت را به آن و تلاش برای کشف کردن چگونه به آن را انجام دهد من متوجه شدم وجود دارد یک راه برای استفاده از آن به عنوان یک آینه و یک راه برای رسیدن به چیزی که بسیار شخصی است. که زمانی که من متوجه شدم, خوب, این چیزی است که باعث می شود چیزهایی مانند این ارزشمند است.

در حالی که وزش انسانی-مقیاس طبیعت از قصه های ساخته شده آن را جذاب به آن تیم خلاق, آیا عدم عینک آن را سخت تر به فروش آمازون ؟

شما قطعا باید [که عینک] هنگامی که شما بتمن: با صدای بلند سر و صدا در اتاق است و در آن بتمن! او یک شخصیت که در حدود 80 سال پس از آن بتمن درست میشه ؟ ؟ اما پس از آن سوال این است: چه می توانید انجام دهید با بتمن ؟ می شود که این چالش و این چیزی است که هیجان انگیز است. در این مورد خاص ما توسعه یافته قصه با Fox 21 و آنچه اتفاق افتاد این بود که یکی از بچه ها در شرکت من—آدم Sorin که من نوشتن دستیار در بتمنو دستیار من در میمون ها —فیلم شاهد تصاویر آنلاین آورده و آنها را به توجه [همکاران من] Rafi کرون و آدم Kassan و گفت: هی این واقعا شگفت آور نیست ، آدم و Rafi فکر می کردم اگر ما سعی می کنیم به دنبال حقوق به آن کتاب ؟ من فکر کردم که شگفت انگیز می باشد. من نمی دانم آنچه که ما می رویم به یک کتاب نقاشی های باور نکردنی اما آنها باور نکردنی!

ناتانیل اولین نویسنده که ما در ملاقات با او شیفته آنها در آمد و به معنای واقعی کلمه یک هفته بعد با یک پیچ است که در این سری است. پس از آن ما مشغول به کار در آن نمایش تلویزیونی برای خلبان با او را برای یک زن و شوهر از سال و ما تمام چیزی که توسعه یافته داخلی است. آنچه که من می خواستم 6 & آیداهو [ریوز’ تولید شرکت] به یک پناهگاه برای مردم را به انجام این نوع از شخصی اکتشافات در نوع. و ما احساس می کنیم gestating این چیز بسیار ویژه ای است که ناتانیل تا به حال آمد تا با.

ما تا به حال هیچ ایده که آیا یا نه به شما به عنوان درخواست آن خواهد بود به اندازه کافی بلند. هنگامی که شما چیزی به عنوان قدیمی به عنوان منطقه گرگ و میش, شما هرگز فراموش نکنید که در حالی که کسانی که داستان های زیادی شد مثلها همه آنها پایین آمد به پیچ و تاب و در پایان آن را مانند هی این یک کتاب آشپزی! [می خندد] و این تا به حال هیچ “هی آن را به یک کتاب آشپزی!” لحظات. آن را نمی باید هر گونه پاسخ در مورد چه چیزهایی بودند. آن را رمز و راز است که باعث یک تجربه انسانی است که هدف از آن است. من نمی دانم که آیا یا نه آنها می شود به آن. اما زمانی که علامت و ناتانیل و بچه ها و من در رفت و صحبت کرد به آمازون و ناتانیل تن به تن همه چیز را در مورد اینکه چگونه او می خواست به انجام آن آنها شروع به پریدن کرد در آن. آنها آن را دوست داشت و خریداری شده آن را در اتاق.

حتی با تمام این حلقه ایجاد شگفتی نشان می دهد شخصیت ها هنوز هم احاطه شده توسط relatable احساس تنهایی و ناتوانی و سردرگمی و قطع ارتباط. آیا شما فکر می کنم نشان می دهد یک مخلوط نظر در مورد سحر و جادو ارائه شده توسط فن آوری?

من فکر می کنم جهان نشان می دهد بسیار انسان جهان است. آن را مانند این رمز و راز را در پاسخ به این سوال شما پاسخ داده. آن را در مورد unknowability از چیزهایی که آن را در مورد وضعیت بشر است. اسرار به معنای تحریک چیزهایی که بی جواب مانند آنچه برای ما اتفاق می افتد هنگامی که ما می میرند. با پاسخ دادن به آنها باعث می شود داستان بسیار انسانی, به عنوان مخالف به آن در آینده با این پاسخ خاص در مورد چگونه شما فراتر از زمان و یا هر چیز دیگری. هیچ یک از این نقطه آن است. آنها همه پریدن کردن نقاط به بررسی وضعیت بشر است.

که در آن وجود دارد بسیاری از سودا اما نیز وجود دارد که لحظات زیادی از زیبایی است. وجود دارد لحظات تعالی و لحظاتی وجود دارد که نشان می دهد چیزی معجزه آسا و تقریبا جادویی به صورت مختصر فوری و چیزی در آن است. و اغلب آن را حل و فصل کردن به چیزی است که می تواند شکستن قلب خود را به عنوان به خوبی. به آن تن در یک علمی تخیلی سری بسیار غیر معمول است و من واقعا هیجان زده بود که چه ناتانیل می خواستم برای انجام.

بتمن—فیلم های خاص, کریستوفر نولان در سه گانه—کرده اند که اغلب ریشه در نگرانی های سیاسی. در آب و هوای امروز است که آن را دشوار است به هنوز هم یک میلیاردر ابرقهرمان کار می کند ؟ و یا به عنوان با قصه هایشما پیدا کردم که کتاب های کمیک نوع است همچنین یک وسیله نقلیه بزرگ برای بررسی آن انواع بزرگتر ایده ها ؟

برای من که لذت کار با آن است. شما با استفاده از آن سطح عناصر و شما را کشف و آنها را در راه است که من احساس می کنم آنها نشده است بررسی نشده است. نولان تا به حال درخشان را بر روی آنها و به طوری که برتون. همه را خاص است. برای من می دانستم که من می تواند در آینده به سابقه برخی از فیلم های بزرگ. و من نمی خواهم به فقط یک بتمن فیلم; من می خواستم برای انجام یک بتمن فیلم که در آن من اجازه داده شد برای کشف چیزهایی که مهم نیست برای من. من واقعا خوش شانس است که آنها بسیار هیجان زده در مورد آن را.

همه جنبه های آن شما در حال صحبت کردن در مورد آنها در همه جا در یک زمینه. این فیلم که ما در حال ساخت است که در حال حاضر در مکث کاملا ساخته شده در این زمینه از امروز. آن را نمی نادیده گرفتن هر یک از آن. من فکر می کنم که می شود فوق العاده هیجان انگیز است. آن را مانند هر داستان است که شما می توانید نگه دارید بازبینی هر چند زمینه بار و همچنین از طریق زمینه تجربه انسانی و پیدا کردن راه های جدید برای در شخصیت است که روشن چیزی است که به شما معنی دار و امیدوارم معنی دار به مخاطب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>