هنگامی که درجه حرارت شروع به افزایش (و نه فقط از تغییر آب و هوا) و دوش در افق, به این معنی که همه چیز در مورد به دست آوردن یک بیت…مرطوب. علاوه بر اینکه بسیار ناخالص کلمه رطوبت توسط دشمن از خانه خود را. آن می تواند باعث کپک رشد بیش از حد باکتری ها و به طور کلی احساس ناخوشایند اگر شما گیاهان گرمسیری ممکن است آن را دوست دارم. مبارزه با رطوبت با صفحه اصلی dehumidifier یکی است که تمام رطوبت در هوا و تبدیل آن به آب است که شما می توانید و سپس تخلیه از پایین کشیدن. ما گرد کرده ام تا برخی از بهترین رطوبت گیر شما می توانید در سایت آمازون به مطمئن شوید که خانه خود را ندارد شروع به احساس می کنم مثل آمازون.

Vremi 4,500 متر مربع. Ft. Dehumidifier

این دستگاه ممکن است دلهره آور اما, آن را حذف به 50 پیمانه نیم لیتری(!) رطوبت از هوا در هر روز. آن را بزرگ برای بزرگ و فضاهای باز مانند اتاق نشیمن و زیرزمین. آن را نیز کمک می کند به کاهش بو و باکتری های موجود در هوا و ویژگی های یک حالت توربو برای حداکثر اثربخشی.

hOmeLabs 4,500 متر مربع. Ft انرژی استار Dehumidifier

اگر زیر زمین خود را احساس می کند بیشتر شبیه به یک باتلاق بزرگ این dehumidifier کمک می کند. آن را همراه با 2 سال گارانتی و اجرا می شود به طور مداوم به مدت 24 ساعت تا مخزن پر است. به علاوه وجود یک تخلیه شلنگ خروجی است که متناسب ترین باغ شیلنگ برای کمک به تخلیه آب و حفظ ماشین خود را در حال اجرا است.

نرم افزار نسیم برقی مینی Dehumidifier

این جمع و جور 16oz گزینه مناسب برای فضاهای کوچکتر مانند اتاق خواب و آشپزخانه و حمام و توالت. ساخته شده در خنک کننده فن آوری اجرا می شود بدون کمپرسور پس از آن عملا سکوت. این شهر همچنین دارای یک دستی خودکار خاموش هنگامی که آب مخزن پر است.

Afloia الکتریکی قابل حمل Dehumidifier

یک در میان برای اتاق خواب بزرگتر (یا کوچکتر اتاق زندگی می کنند) این مدل می توانید بکشید تا 26 اونس آب از هوا. این خودکار-خاموش کردن سنسور به صورت وقتی که مخزن پر است و با استفاده از یک انرژی-صرفه جویی در طراحی به شما در حفظ و از racking تا که قبض برق.

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از Wayfair, هدف, Kohls, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de