DES MOINES, Iowa را حزبی-گزارش بحران دردناک بود. اما یکی دیگر از نارنجک از دوشنبه شب فقط فراتر از خط دید ممکن است فقط به عنوان مهم.

برای بیش از یک سال و دموکرات تهیه شده است برای مشارکت بالا در سال 2020 طراحی شده توسط یک رای دهندگان juiced با خشم در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما در اولین تست از سال های اولیه داده فاطمیه که مردم در انتخابات شد “بر روی سرعت برای سال 2016” آیووا حزب دموکرات گفت: “بسیار پایین تر از سطوح بسیاری از ناظران پیش بینی کرد.

به عبارت دیگر: دموکرات ها شمارش شدند باراک اوباما-سطح از شور و شوق. آنها به هیلاری کلینتون اعداد به جای.

به دنبال کم مشارکت برآورد در Des Moines در اواخر شب دوشنبه یک مشاور به یک نامزد به سادگی گفت: “مرسی.”

مشارکت مردم آمار نهایی نیست و اشاره شد تنها به طور خلاصه جمع به یک آیووا حزب دموکرات بیانیه ای در مورد گزارش شکست مفتضحانه فقط به عنوان آن شروع به چرخش خارج از کنترل.

“آنچه ما می دانیم در حال حاضر این است که حدود 25 درصد از حوزه گزارش و آمار اولیه نشان می دهد میزان مشارکت در سرعت برای سال 2016” حزب مدیر ارتباطات مندی مک کلور گفت: در یک بیانیه آماده.

اگر این تعداد دارای میزان مشارکت در انتخابات را اجرا خواهد کرد تنها به حدود 170,000 مردم و زیر 240,000 که به شرکت در قفقاز در سال 2008.

“این یک شور و شوق شکاف” گفت: Michael Ceraso که مشغول به کار برای برنی ساندرز’ کمپین 2016 و پیت بود Buttigieg جدید Hampshire مدیر قبل از خروج از مبارزات انتخاباتی سال گذشته است.

پس از شروع مبارزات انتخاباتی بخش مهمی از نامزدهای electability مبتنی بر تجدید نظر شده بود قول می دهم که آنها منحصر به فرد مناسب برای از خواب بیدار شدن یک غیر قابل اعتماد رای دهندگان در پاییز.

درس از دوشنبه Ceraso گفته است که “هیچ یک از این نامزدها در حال حاضر الهام بخش آنچه که آنها ادعا آنها الهام بخش است.”

کریس Adcock, رئیس حزب دموکرات در شرق آیوا صفحه شهرستان گفت: در متن پیام که “تیم ما واقعا شگفت زده مردم در انتخابات بود بهتر از سال 2016.”

و آن را فقط به مشارکت در انتخابات بالغ شد که نگران کننده برای دموکرات ها. این آرایش از رای دهندگان.

ورودی نظرسنجی نشان داد برای اولین بار حزبی را برانگیخت و در این سال به حدود یک سوم از تمام جلسه را برانگیخت. سقوط کرد که پایین تر نه تنها از سال 2008 زمانی که نزدیک به 60 درصد از حزبی را برانگیخت شد شرکت کنندگان برای اولین بار, اما همچنین 2016.

این یک deflating اذعان به صورت یک حزب است که از جان گذشته به ثبت نام و به نوبه خود برای اولین بار رای دهندگان در پاییز.

اگر آنها می تواند آن را انجام دهد هر سال, این به نظر می رسد آن است. مردم در انتخابات بود رسید و در سال 2018 انتخابات میان دوره ای, سوخت سال های قوی برای دموکرات ها. و مقامات حزب بر این باور بودند که اگر آنها می تواند به حفظ شتاب که در سال 2020 آنها می تواند نه تنها شکست مغلوب ساختن پیشی جستن اما اضافی سود در کنگره و در این کشور خانه های دولتی.

در آیووا شرایط برای مشارکت بالا بودند به خصوص رسیده است. نه تنها دموکرات ها نگران مغلوب ساختن پیشی جستن اما دولت در اوایل تاریخ در تقویم اصلی به معنای تعداد زیادی از نامزدها هنوز در شکار — بسیاری از آنها را با خود تهاجمی مشارکت در عملیات دولت است. حزب عدالت و گسترش تعدادی از انجمن سایت در برخی از استان ها و رزرو اتاق بزرگتر است.

اگر مشارکت مردم شماره نگه دارید و آنها را تماشا می کردند آنها موفق به پر کردن.

در آیووا دموکرات ارائه شده هر تعداد از دلایل هو نمایش. جلسه شب بود و سرد بود. مردم هنوز هم خسته بعد از سوپر باول احزاب شب قبل از. در یک شهرستان یک مدرسه بسکتبال بازی درو بالقوه حزبی را برانگیخت دور.

جف لینک دموکراتیک استراتژیست در آیووا که پیش بینی شده قبل از قفقاز که مردم در انتخابات انتظارات ممکن است غیر واقع بینانه بالا مشکوک بسیاری از رای دهندگان مردد باقی ماند. با غیر منتظره ای میدان بزرگ از نامزدها آن را “سخت به ارتکاب سه ساعت” به انجمن, او گفت:, “اگر شما مطمئن نیستید که شما ایستاده.”

تریسی Freese دموکراتیک حزب مرجعیت در Grundy County گفت: “زمینه را طوری تقسیم بنابراین امید است که هنگامی که ما یک [نامزد] هر کس که ممکن است شاید علاقه سفت خواهد شد.”

او گفت: “من نگران هستم در مورد چیدن یک نامزد که رفتن به آن را انجام دهد چرا که اگر شما نمی jazzed من فکر می کنم [مشارکت] صحبت می کند به بودن jazzed در مورد نامزد.”

برای اهداف ریاست جمهوری اولیه نتیجه این جلسه نتیجه خود را به سختی و مهم است. با دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه, مغلوب ساختن پیشی جستن احتمال تبرئه او در استیضاح محاکمه در چهارشنبه دموکراتیک ریاست جمهوری در مناظره روز جمعه و نیوهمپشایر اولیه هفته بعد آیووا حزب دموکرات را عدم توانایی در تحویل به موقع حزبی نتیجه sapped قفقاز’ برنده نهایی از بسیاری از حرکت او و یا او ممکن است به دست آورده اند.

اما به عنوان یک اقدام دموکراتیک شور و شوق کم مشارکت می تواند ثابت کند قابل توجه است. و برای مدافعان آیوا اولین-در-این-ملت وضعیت کمتر-از-الهام بخش مردم در انتخابات انجام خواهد شد هیچ چیز برای کمک به آنها است ،

خوب توصیف منظم و امن — caucusing تجربه در شهرستان سه شنبه شب ، اما caucusing می تواند مشکل باشد, او گفت:, و است که می تواند برخی می-تواند رای دهندگان دور.

“Caucusing به عنوان ما در حال نشان دادن به وضوح در حال حاضر ظروف سرباز یا مسافر است,” او گفت:. “این یک فرآیند آسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im