این bizarro داستان یک فانتوم فوق العاده PAC — و ما آیفون برای پیدا کردن آن

Category: پلیتیکو Comments: No comments

جدید و فوق العاده PAC ساخته ترشح ورودی بر روی سنا میدان نبرد صحنه در هفته گذشته, گزارش, میلیون ها نفر در صرف حمایت دموکرات ها در کلید مسابقه. فقط یک مشکل وجود دارد: تبلیغات وجود ندارد.

این گروه آمریکایی برای مترقی اقدام ایالات متحده آمریکا در زمینه مالی مبارزات انتخاباتی گزارش نشان میدهد بیش از 2.5 میلیون دلار در تبلیغات و هزینه های مرتبط در سراسر یک و نیم دوجین رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا در هفته گذشته. اما شش آگهی سازندگان و تبلیغات سیستم عامل های ذکر شده در براده گفت: آنها هرگز شنیده فوق العاده PAC و هیچ پرونده انجام کسب و کار با آن.

Google و Facebook عمومی و تبلیغات پایگاه داده ها نشان می دهد هیچ اشاره از صدها هزار دلار آمریکایی به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا ظاهرا صرف با آنها.

GMMB عمده دموکراتیک شرکت مشاوره ذکر شده که پس از دریافت $318,000 از این گروه گفت: خبرنگار پرس و جو شد و برای اولین بار آن را شنیده بود فوق العاده PAC. دو دیگر واشنگتن-بر اساس فروشندگان ذکر شده توسط super PAC — هدفمند رسانه های پیروزی و دیکسون Gruper — هیچ اثری از قبلی فعالیت و نیست ثبت نام به عنوان شرکت های بزرگ در پایتخت, با توجه به جستجو در این شهر از بخش های نظارتی و امور مصرف کننده’ پایگاه داده.

بی سابقه نیست برای مردم به غلط براده با FEC. یکی کسیکه شوخی زننده کند در سال 2016 شد مختصری اینترنت پدیده پس از پر کردن کاغذ بازی برای یک نامزد به نام “Deez آجیل.” اما بیش از یک دوجین از فعالان سیاسی و مالی مبارزات انتخاباتی ناظران تماس برای این داستان گیج شد چرا کسی فایل ظاهرا ساخته شده تا هزینه های گزارش با FEC.

آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا نیست پس سنتی M. O. کلاهبرداری PACs که به طور معمول شکار کوچک-دلار اهدا کنندگان با متقاعد کردن آنها در حال دادن پول برای حمایت از یک علت سیاسی زمانی که این پول در واقع خطوط جیب PAC اپراتورها. اما پر کردن دقیق FEC گزارش می تواند تلاش برای ایجاد ظاهر اعتبار برای برخی از وسایل دیگر.

“من دیده ام موارد زمانی که نامزدهای گزارش تمام این جعلی اهدا کنندگان و تمام این هزینه های جعلی … به طوری که آنها می آیند و می گویند که آنها مطرح شده این همه پول. پول موجب زایش پول گفت:” نانسی واتکینز با تجربه جمهوریخواه خزانه دار کمیته های سیاسی. “وجود افراد بسیار ثروتمند هستند که به راحتی فریب خورده.”

واتکینز شد خزانه دار از آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام یک جمهوری خواه که به waded 2013 ویژه انتخابات سنا در ماساچوست است. که به طور مشابه به نام گروه بسته تا پس از انتخابات است و هیچ وابستگی با و مرموز فوق العاده PAC.

تلاشهای گستردهای را برای رسیدن به آمریکایی ها برای مترقی عمل ایالات متحده آمریکا ناموفق بودند.

شماره تلفن ذکر شده در FEC براده و برای خزانه دار, Evan Jones, قطع شده است. زمانی که سیاسی ارسال یک ایمیل به iCloud آدرس ذکر شده در FEC گزارش به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این گروه جونز در پاسخ ساعت بعد با یک آدرس ایمیل از دامنه ProgressActionUSA.org گفت: کسی که کار بر روی ارتباطات تیم خواهد بود در تماس است. اما پس از آن جونز رفت و سکوت و ایمیل های متعدد به او و ارتباطات تیم او اشاره شده به دنبال یک توضیح از گروه براده بدون جواب رفت.

هیچ فعال سایت واقع در ProgressActionUSA آدرس وب و ثبت اطلاعات برای وب سایت نشان می دهد آن ثبت شده بود از طریق پروکسی در روز خبرنگار در ابتدا رسیده برای نظر. علاوه بر این, یک حساب توییتر به نمایندگی خود را به عنوان متعلق به سوپر پک پاسخ نمی دهند توییتهایی به کارگردانی نسبت به آن است و پس از ساخته شده خود را خصوصی. وب سایت های مرتبط در حساب توییتر زیستی متفاوت از یک ایمیل فرستاده شد و از لینک دادن به یک سایت به صورت یک پک به نام مترقی ایالات متحده آمریکا.

مترقی ایالات متحده آمریکا گفت: آن را به حال هیچ وابستگی با و آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا ، “قطعا ما اشتباه است که آنها را مربوط به صفحه وب ما” یک نماینده برای این گروه گفت.

فروشندگان دیگر ذکر شده در آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا تشکیل پرونده گفت: آنها هرگز شنیده سازمان یا. BlueWest رسانه های بنیانگذار مریم Wittemyer — که شرکت ذکر شده به عنوان گیرنده $109,000 برای آگهی تولید و تبلیغ خرید — تماس فدرال کمیسیون انتخابات پس از مطلع شدن از پر کردن است. Felicia joyless snake games سخنگوی این آگهی تلویزیونی شرکت Cadent همچنین گفت: آن را به حال هیچ کسب و کار ارتباط با آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا است.

فوق العاده PAC همچنین گزارش شده بیش از $870,000 ارزش صرف به سه عمده شرکت فنی: Facebook گوگل و Verizon. نه Facebook و گوگل پایگاه داده های عمومی از تبلیغات سیاسی است که اجرا بر روی سیستم عامل خود شامل شواهدی از هزینه های از آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا است.

همانطور که برای ورایزون “من بررسی می شود و ما هیچ ایده چه چیزی این سازمان است و یا اینکه آیا آن را واقعی” سخنگوی غنی جوان گفت. “ما انجام داده ایم بدون تبلیغات آن به حدی است که اگر PAC حتی وجود دارد.”

تبلیغات, تجزیه و تحلیل تبلیغ ردیابی شرکت همچنین هیچ شواهدی از هر تلویزیون اقدام به خرید از این گروه است.

وجود دارد دیگر بی نظمی. سه دیگر ذکر شده فروشندگان عدم حضور اینترنت و یا هر نشانه ای از فعالیت است. یکی از فروشندگان و هدفمند رسانه های پیروزی LLP به ظاهر شبیه نام های شناخته شده جمهوری خواه شرکت مشاوره و دیگر دیکسون Gruper LLC, لیست سابق ستاد FEC به آن آدرس خیابان با یک اشتباه کد پستی است.

آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا نیز گفت: این بانک با یک جی پی مورگان چیس شعبه در دالاس اما لیست و کد پستی برای شهرستان های مختلف در پر کردن آن است.

آمریکایی ها به صورت تدریجی اقدام ایالات متحده آمریکا لیست سه نفر از اهدا کنندگان تگزاس در آن تنها در سه ماهه جمع آوری کمک های مردمی گزارشکه بنا به گزارش ها به 4.8 میلیون دلار به همراه این سازمان در ماه مارس است. اما هیچ یک از بخشندگان می تواند به دنبال. یکی از آنها به عنوان “وکیل سرمایه گذار” برای اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اما یک سخنگوی این گروه گفت: آن را به حال هیچ ارتباط با هر کسی که نام.

FEC ایجاد یک سیاست داخلی در سال 2016 است که اجازه می دهد تا این کمیسیون برای پیگیری و پرچم براده با “احتمالا کاذب یا ساختگی” اطلاعات اشاره کرد Adav Noti ارشد مدیر برای محاکمه قضایی و رئیس ستاد در این کمپین مرکز حقوقی و سابق FEC وکیل.

Myles مارتین سخنگوی FEC گفت: این کمیسیون نمی تواند اظهار نظر در مورد فعالیت های کمیته خاص اما گفت که سیاست شد و هنوز هم در جای خود. “اگر کسی گمان کند که نقض مالی مبارزات انتخاباتی قوانین رخ داده است ممکن است آنها شکایت با کمیسیون” مارتین نوشت: در یک ایمیل. “توجه داشته باشید که کمیسیون افشای فرم به طور خاص دولت است که ارائه نادرست و غلط و یا ناقص اطلاعات ممکن است به موضوع فرد ثبت گزارش یا بیانیه ای به اجرای مجازات است.”

Paul S. رایان معاون رئیس جمهور برای حکومت داری خوب گروه علت شایع گفت که او را دیده می شود انواع و اقسام فساد اقتصادی در یک زندگی حرفه ای طولانی غوطه ور در مبارزات انتخاباتی مورد مسائل مالی. اما این یکی درست سر خراشنده, او گفت:.

“این عجیب و غریب” رایان گفت. “من انجام این کار را برای 20 سال و این برای اولین بار من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>