ما بزرگ همیشه می گفت که شما دقیقا دنبال چه چیزی را رهبران کلیسا شما یاد می دهد و اگر شما آن را انجام نمی, شما می توانید از دست دادن همه چیز” با ابراز تاسف آدم اسب مشخصه تکان دادن در کلیسا و چهارم و مستغلات. “ما آموخته بودند که اگر یک رهبر کلیسا کاری اشتباه است و شما قرار است به دنبال آنها را به هر حال که خدا از آن مراقبت کنند.”

اسب مورمون موضوع برایان cle clothing co. مستند کوتاه که به نمایش در ساندنس در زمان جاده همه بیش از حد-به ندرت سفر: او سخن گفت. در 14 سالگی اسب بود مورد آزار جنسی توسط کلیسای او مربی تبدیل طلایه دار رهبر 24 ساله براد Stowell در طلایه دار شد.

سریال سوء استفاده اتفاق افتاده در Lemhi یک اردوگاه نهفته است که بر روی رودخانه مار در Swan Valley, Idaho. در فیلم اسب قطره قطره باز می شود تا در مورد چگونگی Stowell صید بر او به عنوان یک نوجوان در معرض او را به اعمالی که به عنوان یک مورمون او می خواهم “ذخیره تمام عمر خود را برای.”

پس از اسب گزارش Stowell به اردوگاه رهبری که خار او را به او صحبت کرد با مافوق خود گفت که او را به سکوت. بنابراین در یک قابل ملاحظه ای شجاع حرکت می ترسم نوجوان او را به پلیس.

من نشسته در سراسر از اسب و cle clothing co. در یک هتل در پارک سیتی یوتا که در آن فیلم ساخته شده اولین آن. و اسب است که هنوز خالی از سکنه از حوادث گذشته خود را پاره کردن تا در فواصل منظم در حالی که بازگویی اش داستان دلخراش.

“من می تواند به شما به طور مستقیم آنچه که من می دانم: در یک اردوگاه که در آن من آزار جنسی توسط یک مرد و او را به سوء استفاده از کودکان دیگر وجود دارد تمام خرده فرهنگ ‘خوب’ و هنگامی که آن را OK, من سعی کردم به آنها را به نوبه خود او را در” اسب را به یاد می آورد. “آنها به نام رهبران خود را و آنها را به صحبت با من از طریق تلفن و آنها سعی کردند به من به جلو آمده و نه بحث در مورد آن را من قول می دهم من می خواهم بگویم که پدر و مادر من و من احساس گناه می کنم که من می خواهم از بین بردن تمام خوبی ها و سازمان ها اگر من جلو آمد.”

“ما در حال صحبت کردن در مورد رئیس جمهور Grand Teton طلایه دار شورای Kim Hansen و براد آلن بود که در این ارتباط به سراغ کل کلیسای مورمون” او می افزاید. “در آن سطح این افراد بر روی گوشی با یک دختر 14 ساله که به طور فعال از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته guilting او بشود و او را. و در طول آن هفته من می دانم که این مرد در ادامه به سوء استفاده جنسی پسران دیگر.”

پس از Stowell رسیده گیج کننده توافق حل و فصل محکوم به فقط یک هفته در زندان برای هر یک از دو دوجین پسر او اعتراف به تعرض یک county قاضی ساخته شده یکی دیگر از حرکت غیر عادی صدور دستور به حذف مورد از رکورد های عمومی.

وارد پیتر زاکرمن یک خبرنگار برای Idaho Falls,’ پست, ثبت نام, روزنامه است. پس از دریافت یک نکته در مورد از دست رفته دادگاه در مورد او کشف دادگاه رکورد که نشان داد که Stowell شده بود متهم به سوء استفاده توسط ده ها تن از مردم در اردوگاه پیشآهنگی. پرونده دادگاه همچنین نشان داد که Stowell تا به حال اعتراف خود pedophilic عمل به LDS اسقف که او را فرستاده به مشاوره و بعدها ادعا کرد که او “درمان می شود.” سپس هنگامی که طلایه دار رهبر او را در مورد Stowell اسقف به او گفت که او را دیدم بدون هیچ دلیل که چرا Stowell نباید دیده بانی رهبر. شما ببینید بسیاری را دیدم پیشاهنگی پسر به عنوان یک بازوی کلیسای مورمون و بسیاری درگیر در پیشاهنگی پسر—و این رسوایی شد برجسته کلیسا مقامات.

“ارزیابی شده بود ارسال عاملان به اسقف بودند و همچنین اعضای هیئت مدیره سراغ بودند و سپس ارسال آنها را به کار در اردوگاه های” اسب را به من می گوید. “آنها در واقع می گویند اسقف می تواند قضات و بنابراین شما در آن وجود دارد و اعتراف به گناهان خود را و آن را فقط بستگی به اسقف—که آیا آنها در حال افراط گرایان و یا اینکه آیا آنها در حال مهربان و درک.” او مکث. “من نگران هستم که دلیل آنها در حفظ این جنسي نفس بیش از حد به زندگی در حال توسعه [جوان مردم] است که بسیاری از tithing می آید از ازدواج.” (مورمون ها به طور معمول 10 درصد از درآمد خود را به کلیسا.)

او سراغ شده بود ارسال عاملان به اسقف بودند و همچنین اعضای هیئت مدیره سراغ بودند و سپس ارسال آنها را به کار در اردوگاه.

زاکرمن در نهایت منتشر شده و جایزه برنده سری در پست ثبت نام با عنوان “پیشاهنگی’ افتخار” است که به بررسی ده ها تن از سوء استفاده اتهامات علیه Stowell و پس از آن پوشش توسط سازمان پیشاهنگی پسر و LDS Church. سپس همه چیز رو حتی غریبه.

فرانک VanderSloot میلیاردر بنیانگذار شرکت مکمل های غذایی Melaleuca (و ثروتمندترین مرد در آیداهو) بود که به شدت درگیر در کلیسای مورمون و پیشاهنگی پسر را گرفت و آن را بر خود به انتشار کامل-صفحه تبلیغات در روزنامه های محلی سوال “پیشاهنگی’ افتخار” بررسی است. او نیز رفت و پس از نگار پیتر زاکرمن این ادعا که چون او یک “همجنسگرا” خود گزارش مغرضانه بود. در این فیلم زاکرمن عاطفی بازگو بودن بیگانه در جامعه خود و از دست دادن بسیاری از دوستان خود را به عنوان یک نتیجه از حمله تبلیغات.

Cle clothing co., که قبلا به گروگان توضیحات هیچ کس صحبت می کند: محاکمه مطبوعات آزاددر مورد چگونه میلیاردر محافظه کار Peter Thiel کمک را به پایین Gawker در ابتدا مشاهده توضیحات به عنوان یک قطعه در مورد “حمله به مطبوعات” است که جایی که او آمد در سراسر “پیشاهنگی’ افتخار” سری و فرانک VanderSloot را مبارزه با آن. “او را انتخاب کرده اند به استفاده از پول خود را به بعد از مردم او مخالف با, یا که او می خواهد به سکوت” cle clothing co. می گوید از VanderSloot.

پس از انتشار “پیشاهنگی’ افتخار” اسب قرار گرفت به قلدری در مدرسه خود, از دست دادن نزدیک به همه از دوستان خود و gaslighting توسط کلیسا خود را.

“وجود دارد یک حرف رفتن در اطراف [در آن زمان] به نقل از اولین انتخابات ریاست جمهوری در همه کلیساها در آیداهو و یوتا و وایومینگ صحبت کردن و به حداقل رساندن آنچه برای من اتفاق افتاده سوء استفاده جنسی در اردوگاه از منبر و سوگندی. آنها را از آن نگاه مانند آنها به کار گرفته شده همه چیز به خوبی و که آن را مورد جدا فقط. پوشش توسط کلیسا بود که در بسیاری از سطوح” ارائه می دهد اسب تکان دادن سر خود را.

“وجود دارد واقعا قدرتمند جامعه همه هماهنگ و همکاری با یکدیگر برای از بین بردن این داستان از کودک آزاری است. فکر کردن در مورد آن را به عنوان یک فرد بالغ در حال حاضر این infuriates من است.”

آزار و اذیت خود ادامه داد و به این روز است. “وقتی که من رفتم برای ازدواج [کلیسای مورمون] تلاش برای متوقف کردن معبد من ازدواج چون من یک قربانی کودک آزاری است. آنها سعی شرمسار من در مقابل همه خانواده من” می گوید: اسب در حال حاضر 37.

ظاهرا یک کلیسا سالمند با روابط پیشاهنگی پسر به نام معبد و تلاش برای گرفتن آنها را به لغو این مراسم است. “عروسی من شروع 45 دقیقه دیر با یک نا امید معبد رئیس جمهور گفتن این پسر ‘این معبد من شما نمی توانید ظروف سرباز یا مسافر با آن است. آنها سعی در تحقیر من در روز عروسی من و خانواده من تا به حال از سراسر جهان برای جشن” اسب را به یاد می آورد از طریق اشک.

در پی “پیشاهنگی’ افتخار” و اسب شجاع تلاش برای افشای سوء استفاده های متعدد پرونده های حقوقی ثبت شد در برابر پیشاهنگی پسر از امریکا که مجبور به نوبه خود بیش از اسناد داخلی نشان داد که سوء استفاده گسترده—و همچنین تلاش های گسترده برای سرپوش گذاشتن که سوء استفاده—در درون سازمان. این به اصطلاح “انحراف فایل” شامل بیش از یک صد نفر از رهبران پیشآهنگی که متهم به سوء استفاده و سپس یا نقل مکان به یک های مختلف نیروهای نظامی و یا بی سر و صدا لگد از پیشاهنگان. پیشاهنگی پسر از امریکا در نهایت اذعان خود سوء استفاده اپیدمی و وعده داده شده را به اتخاذ اقدامات برای تغییر.

یکی از مهمترین صحنه های با حرکت در کلیسا و چهارم و مستغلات می بیند اسب خواندن Stowell عذرخواهی نامه ای به او برای اولین بار. “غم که پدوفیلیا می گوید آنچه کلیسا هرگز گفت: mutters.

بله کلیسای مورمون هرگز به طور رسمی عذرخواهی کرد برای نقش خود را در خاموش کردن اسب و پوشش خود (و دیگران) ،

“آن را منفجر ذهن من اگر کلیسا را رسمی عذرخواهی به دلیل خواهد بود که پس از شفا. این فیل بزرگ در اتاق بوده است چنین دردناک مسیر به احساس بیگانه در کلیسا خود را برای ایستادن برای آنچه ما کلیسای ما می آموزد به باور” او می گوید.

“در زندگی من بزرگترین مخالف بود و مردم فکر من حمله به کلیسا زمانی که واقعا من در تلاش بود برای کمک به صرفه جویی در آن” او همچنان ادامه دارد. “این افراد متهم به شما که غیر مسیحی در قهر و نفرت, راه, زمانی که واقعا به شما آغاز شده را مربوط به آنچه که مسیح باید احساس زمانی که او شروع به آموزش مردم در برابر استقرار که به افراد صدمه دیده در روز و در آن حس کمک به حفاظت از مردم است. من فقط هرگز تصور نمی کرد که من می تواند بخشی از چیزی بسیار مهم است پس از احساسات ساخته شده است که من احساس می کنم خیلی بی اهمیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im