این لامپ کم مصرف در فصل حباب: چرا Moe پول و Pallister زمین نمی صرفه جویی در فوتبال کانادا در سال 2020

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

در یک ماده از ماه COVID-19 تن کشته و بیش از 600000 نفر در سراسر جهان بیمار یکی دیگر از 14 میلیون آورده و اقتصاد جهانی را به زانو در.

این بیماری همه گیر را کاهش مسافرت های بین المللی به شدت. آن را مجبور عمده زنجیره های خرده فروشی و نیش اندازه bistros به ورشکستگی است. آن را تبدیل کرده و بغل کردن و دست تکان دادن از خوش خیم فرم تماس انسان به رفتار مخاطره آمیز.

چه این ویروس کشنده به نظر می رسد نیست برای انجام, اما, از بین بردن فوتبال رقابت بین دو اندک شهرهای کانادا چمن زار.

روز دوشنبه دولت ساسکاچوان و مانیتوبا اعلام کرد آنها به هر یک از ساخته شده رسمی زمینهای برای لیگ فوتبال کانادا برای بازی کوتاه در فصل مربوطه پایتخت.

به صورت Regina, Saskatchewan ارائه کرده است Moe پول است. که برتر اسکات وزارت معارف متعهد شده است که 3 میلیون دلار به لامپ کم مصرف برای امتیاز میزبانی 60 بازی در موزاییک ورزشگاه.

که $500,000 بیش از Manitoba برتر برایان Pallister ارائه شده از لامپ کم مصرف در یک شبیه زمین برای وینیپگ و IG زمینه است. با اینحال, Manitoba سرمایه دارای بیشتر اتاق های هتل ها و بیشتر زمان به نفع منطقه حداقل تا اولین یکشنبه ماه نوامبر هنگامی که استاتیک ساسکاچوان جلب.

در هر دو استان رخ کشیدن پایین شيوع COVID-19. هر دو دارای جمعیت که مراقبت به اندازه کافی در مورد لامپ کم مصرف برای استخراج نوعی از غرور و افتخار در مورد خدمت به عنوان مرکز یک سری از بازی ها طرفداران نمی خواهد بود قادر به تماشای در فرد است.

نسبی محاسن وینیپگ و رجینا, اما, کاملا بی ربط, اگر لامپ کم مصرف نمی, پیدا کردن برخی از راه برای پرداخت هزینه های همه گیر-عصر pigskin.

بر خلاف بزرگتر حرفه ای ورزش لیگ — یعنی NHL, NBA, NFL و عمده-لیگ بیس بال — فوتبال کانادا متکی بر بلیت و امتیاز فروش برای بخش عمده ای از درآمد خود را به عنوان مخالف به پخش و حمایت مالی می پردازد.

کانادا پرس فوتبال نویسنده دن رالف گزارش شده در جولای 11, لامپ کم مصرف خواسته است دولت فدرال برای $42.5 میلیون نفر به مرحله نوعی از 2020 فصل است. لیگ امیدوار بودم به زمین این پول توسط این آینده پنج شنبه.

بدون هیچ فدرال یا بشردوستانه, کمک, این مهم نیست که آیا خلیج فارس بین Pallister زمین و وزارت معارف را پول $500,000 پنج اسم حیوان دست اموز آغوش یا 500 millilitre شیشه عسل-سس شوید.

ساسکاچوان برتر اسکات وزارت معارف ارائه شده است که لامپ کم مصرف 3 میلیون دلار. (مایکل بل/کانادا مطبوعات)

یک خلاصه فصل نیست عملی بدون چیزی برای بالا تا درآمد حاصل از TSN و محلی رادیو پخش. و که ممکن است به عنوان یک کمک به ساکنان در هر دو طرف از Manitoba-ساسکاچوان مرز.

تقریبا نیمی از بازیکنان در لیگ فوتبال کانادا آمده از ایالات متحده, که در آن همه گیر شده است, سیاسی و مواج خارج از کنترل است.

مانیتوبا ارشد استانی بهداشت عمومی افسر که صرف چند ماه گذشته شناسایی واردات از این ویروس به عنوان یک تهدید عمده گفت: او اعتنا نمیکند در مورد لامپ کم مصرف بازیکنان سمت شمال از COVID-19 نقاط مانند فلوریدا و تگزاس.

“وجود دارد رفتن به یک دوره اجباری خود انزوا” دکتر گفت: برنت Roussin اضافه کردن به سرعت او هنوز خاصی که آیا این دوره خواهد بود که استاندارد 14 روز مورد نیاز برای دیگر مسافران بین المللی است.

“وجود دارد رفتن به تست اجباری که در حال وقوع در آن وجود دارد. و سپس دوباره آن را به همه جای گرفتن در یک حباب. پس از آن واقعا یک برنامه است که طول می کشد در نظر گرفتن سلامت Manitobans.”

حباب در سوال خواهد شامل هتل ها که خانه لامپ کم مصرف, بازیکنان هر لامپ کم مصرف عمل امکانات و IG زمینه خود را. آن را نیز شامل هر رستوران بازیکنان دیدار که مورد نیاز خواهد بود برای به دیگر مشتریان زمانی که لامپ کم مصرف بازیکنان در حال حاضر Roussin گفت.

به عنوان برای اجرای این حباب خواهد بود که تا به لامپ کم مصرف.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن آنها را مسئول تضمین این که پروتکل پایبند به” Roussin گفت.

مانیتوبا برتر برایان Pallister ارائه شده از لامپ کم مصرف 2.5 میلیون. (جان جنگل/کانادا مطبوعات)

در یک طرف این نخواهد بود که متفاوت از راه Manitoba متکی بر صنعت حمل و نقل و به مراتب کمتر از حد صنعت فیلم به پلیس خود را در طول بیماری همه گیر.

از سوی دیگر ورزشکاران حرفه ای ممکن است به عنوان عادت به قرنطینه مانند شرایط است که کامیونداران و افرادی که کار بر روی فیلم مجموعه به طور معمول تجربه حتی زمانی که هیچ بیماری همه گیر به ترس.

چگونه لامپ کم مصرف خواهد پلیس آن حباب نامشخص است. لیگ پاسخ نمی دهند به CBC News درخواست برای اظهار نظر در روز دوشنبه.

اما باز هم این یک بحث علمی بدون وسیله به پرداخت هزینه برای یک سال 2020 لامپ کم مصرف شود. اگر هیچ منبع درآمد پدیدار پایان این هفته ممکن است آن را ایمن می گویند که لیگ فوتبال کانادا حباب ایده پشت سر هم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>