چالش مجلس برای آلبرتا مستقل هنر سالن: ‘حاشیه سود بسیار کوچک’

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

به عنوان آلبرتا همچنان بازتولید کوچکتر هنر سالن در استان می گویند چالش وجود دارد به آوردن جامعه تئاتر و رویدادهای زندگی می کنند به عقب در میان سخت اجتماعی فاصله اقدامات با توجه به COVID-19.

در حال حاضر سالن اجتماعات باقی می ماند در حد 50 نفر در آلبرتا — زمانی که فاصله دو متر نگهداری می بین مردم در آن مجالس.

در ادمونتون در سنگ چاقو تیز کنی تئاتر — یک کمدی تریک و محل برگزاری موسیقی اجرا شده توسط یک گروه غیر انتفاعی — اندازه مخاطبان در حال حاضر کمتر از نیمی از تئاتر قبلی ظرفیت.

“قبل از COVID ما استفاده می شود به صندلی حدود 84 نفر و در حال حاضر ما فقط صندلی 36” گفت: Bryon مارتین مدیر هنری سنگ چاقو تیز کنی.

مارتین گفت که این استان منتشر استانی راهنمای مرحله 2 اجازه داده است که تئاتر به طور رسمی آغاز خواهد شد را نشان می دهد دوباره این شرکت به سرعت متوجه شدم گسترده اقدامات که نیاز به در محل قرار داده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Coronavirus: مرحله 2 از آلبرتا relaunch اثر طول می کشد جمعه زودتر از انتظار

“محل نوع برای رفتن بالا و فراتر از آن” مارتین گفت. “هنگامی که ما اندازه گیری چیزهایی که ما نمی تواند مناسب بسیاری از مردم (و هنوز هم) حفظ دو متر است. و همچنین دستورالعمل نیست به خصوص خاص در چگونه شما اندازه گیری دو متر (در اطراف صندلی).

“ما نیاز به همه مراجعان به پوشیدن ماسک در تئاتر زیرا آنها ممکن است به دو متر دورتر از یکدیگر و در همه زمان ها است.”

سنگ چاقو تیز کنی رسما شروع به ارائه نشان می دهد دوباره در جولای 1, اما قبلا افتتاح شد رستوران فقط در طول مرحله 1 از آلبرتا relaunch.

مارتین گفت که سنگ چاقو تیز کنی که در شکل بهتر به دلیل رستوران مهار تئاتر.

“ما افرادی را دیده ام واقعا بیرون آمدن و حمایت از آینده برای نوشیدن و غذا” مارتین گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“به طوری که واقعا مثبت برای کمک به ما در ایجاد درآمد و پس از اینکه بسته به مدت سه ماه.”

در Calgary, جشنواره, سالن — یک محل متعلق به قوم جشنواره Society of Calgary که معمولا میزبان کنسرت و مراسم عروسی و دیگر کوچک تئاتر و هنرهای اجتماعات — نه نقطه رسیده باز نشده است.

“ما فقط در روند بدانند چگونه برای قرار دادن روش ها و شیوه ها در محل آن را واقعا امن برای ما مستاجرها گفت:” سارا Leishman مدیر اجرایی این جشنواره فولکلور جامعه از کلگری.

Leishman گفت که در حالی که جشنواره سالن به طور معمول می تواند میزبان به 220 نفر در حال حاضر وجود دارد این است که کار در حال انجام به منظور برآورد انواع طرح های طبقه خواهد بود لازم برای انواع مختلف حوادث و چگونه بسیاری از مردم می توانند با خیال راحت در فضا.

Festival Hall in Calgary, Alta.
جشنواره سالن در کلگری علتا. جشنواره سالن

وجود دارد حدود 35 رویدادهای برنامه ریزی شده برای تابستان امسال برای جشنواره سالن و Leishman گفت: حدود 21 لغو شد. یکی دیگر از 14 تعویق افتاده بودند به سقوط.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“داشتن کمتر اجاره مطلقا قصد ما تاثیر خط پایین” Leishman گفت.

“از ماه مارس با لغو و تعویق ما بلافاصله شروع به از دست دادن $20,000 در ماه است.”

هر دو مارتین و Leishman گفت که آنها بوده ام با استفاده از های مختلف پشتیبانی از دولت — مانند کسب و کار کوچک کمک مالی اعلام شده توسط دولت استانی در اواخر ماه ژوئن — اما این که در پایان هر دو سازمان می گویند آنها هنوز هم احساس کردن که چگونه همه چیز خواهد شد در حال حرکت رو به جلو است.

Leishman اضافه شده این واقعیت است که کلگری عامیانه جشنواره نیز لغو این تابستان ایجاد کرده است یک هیچ برنده وضعیت برای آنها. “از آنجا که بسیاری از ما درآمد جریانهای متصل به تجمعات ما فقط آمار رو در همه طرف,” او گفت:.

ادامه مطلب: کلگری موسیقی محلی جشنواره می رود مجازی در میان COVID-19 همه گیر

Leishman گفت که زمانی که بهره احساس می کنید آماده به بیرون رفتن دوباره او امیدوار است که آنها به یاد داشته باشید سازمان های کوچکتر که نیاز به حمایت بیشتر از همه.

“ما نیاز به سالن های تمام اندازه قادر به آوردن هنرمندان در مراحل مختلف در حرفه خود,” او گفت:. “کوچک مکانهای فقط به عنوان یک محل به عنوان بزرگ سالن.

“کوچک سالن های هستند که واقعا در معرض خطر به دلیل حاشیه سود بسیار کوچک است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در سنگ چاقو تیز کنی در حالی که وجود دارد برخی از کمدی و تریک نشان می دهد در حال حاضر در حال اجرا مارتین گفت که بسیاری از هنرمندان هنوز هم انتظار شروع به انجام دوباره.

“ما نمی باید به عنوان بسیاری از نشان می دهد که ما استفاده می شود به” مارتین گفت. “ما فقط نوع به آرامی اجازه تولید آمده در زمان خود است. برخی از آماده نیست به نشان می دهد تا و در حال اجرا نشده است.”

ما YEG در شب: سنگ چاقو تیز کنی تئاتر شرکت

ما YEG در شب: سنگ چاقو تیز کنی تئاتر شرکت

او گفت: وقتی که می آید به خط پایین برای سنگ چاقو تیز کنی حتی با کوچکتر شماره مخاطبان او معتقد است که کسب و کار باید به نگه داشتن شناور.

“حتی قبل از COVID ما باید برخی از فروش را نشان می دهد در تعطیلات آخر هفته” مارتین گفت. “اما بیشتر از این را نشان می دهد به طور متوسط در حدود 30 نفر در هر حال

“بنابراین در برخی از راه ما فقط یک فضای کوچک است که اگر 30 نفر بیرون نگه دارید به فضا و می تواند فضا را, پس از آن ما در حال رفتن به خوب.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>