شانزه هستند: لاغر رپتورز با تمرکز بر روی عنوان دیگری اجرا

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

نیک پرستار ممکن است بهترین دانشجو در دانشگاه حداقل زمانی که آن را آمد به قادر بودن به گرفتن کار انجام می شود و جلوتر از زمان.

خود را برای پذیرش خود او شروع پروژه های بزرگ از قبیل مقالات یک روز زن و شوهر قبل از آنها به علت. او دوست دارد به خودرا برای امتحان اماده اطلاعات است که چرا تورنتو رپتورز مربی ممکن است کاملا مناسب برای بسکتبال و داخل یک حباب در طول یک بیماری همه گیر.

در والت دیزنی جهانی او را صرف خود خرابی و وجود دارد مقدار زیادی از آن — مطالعه فيلم است. وجود دارد یک قهرمانی به ادامه دفاع از خود در یک هفته یا بیشتر و برای تلفن های موبایل مانند او آماده خواهید بود.

“من تماشا نیست یک تن در این بیماری همه گیر به صداقت. … من تماشای بسیاری نوار در حال حاضر که بازی در حال نزدیک شدن به” پرستار گفت:.

او را به انجام بخش عمده ای از کار خود را در حال آمدن است تا با مرتب کردن بر اساس از ایده های است که به کمک تورنتو برنده اول آن عنوان کمی بیش از یک سال پیش. برخی از بازیکنان کلیدی اخذ شده است بزرگ در طول لیگ خاموش ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس — گارد نقطه کایل لوری به نظر می رسد باریک, مرکز Marc Gasol به نظر می رسد بسیار باریک است. و اگر رپتورز در حال رفتن به یکی دیگر از عمیق حذفی اجرای آن دسته از جانبازان به احتمال زیاد دلایل بزرگ چرا.

“آن را به وضوح کایل را تیم” پرستار گفت:. “مراقبت از خود عاملی است تا راه وجود دارد. هوش خود عاملی است که راه اندازی شده است. ما در دست های خوب با او بودن رهبر این تیم است. هنگامی که یک مرد نقش راه او می کند رهبری با مثال … این عبارت این است که احتمالا بیش از حد, اما آن را قطعا مورد.”

رپتورز شد خوشحال اوایل این فصل زمانی که این باور گسترده بود که از دست دادن حاکم NBA Finals MVP Kawhi Leonard در رایگان آژانس به لس آنجلس کلیپرز محکوم امید خود را برای یکی دیگر از قوی فصل است.

آن زمزمه ها بلند رفته است. رپتورز به راه اندازی مجدد برگزاری No. 2 نقطه در کنفرانس شرق و احتمالا نمی تواند سقوط در گذشته شماره 3 دانه بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در هشت بذر بازی.

“ما فقط می خواهم به بازی” رپتورز به جلو پاسکال Siakam گفت. “من هنوز بازی بسکتبال.”

بسکتبال بازگشته است. بنابراین شانزه که قصد ندارند به عملکرد خود نقطه بالای لیگ به راحتی.

روش سالم

استراحت طولانی, باید کمک Gasol که مبارزه چپ همسترینگ مشکل پس از طولانی 2019 که در آن او موفق به کسب اولین قهرمانی NBA و سپس به رهبری اسپانیا بسکتبال جهان عنوان شده است. او از دست رفته 15 بازی پس از او صدمه دیده Jan. 28 بازگشت برای یک ظاهر کوتاه و سپس نشسته و دوباره در آخر بازی قبل از توقف.

بازی را فشار دهید

رپتورز بود فقط به پایان رسید در پنج بازی سفر به غرب, برنده, نهایی, چهار, وقتی فصل متوقف شد. آنها در سرعت بهتر برای یک رکورد از خود قهرمانی تیم که به پایان رسید با یک .707 درصد برنده شدن. آنها در .719 — و اگر تورنتو می رود 6-2 و یا بهتر است در بذر بازی های این تیم را در پایان با بهترین تک-فصل درصد برنده شدن در رپتورز تاریخ است. که علامت 59-23 (.720) راه اندازی شد این تیم که رفت به شرق نیمه نهایی دو سال پیش.

رویکرد تیم

از نه تیم در دیزنی از کنفرانس شرق با رپتورز تنها تیم است که یک رهبر متفاوت در پنج آمار مجموع امتیاز (Siakam), قیمت (Serge Ibaka) کمک (لوری) دزد (Fred VanVleet) و بلوک (کریس بوچر). در غرب از میان 13 تیم از آن طرف از لیگ در شروع مجدد ققنوس و نیواورلئان نیز پنج بازیکن های مختلف پیشرو در این دسته.

بیشتر به آمده

Siakam شد NBA بیشترین بهبود بازیکن فصل گذشته. در این فصل او به طور متوسط اوج حرفه ای از 23.6 7.5 امتیاز و ریباند. او در خط برای تبدیل شدن به سومین بازیکن رپتورز تا کنون به پایان یک فصل به طور متوسط حداقل 23 امتیاز و هفت ریباند پیوستن به تنها Chris Bosh در 2009-10 و لئونارد در فصل گذشته.

بازی اعداد

تعداد سحر و جادو برای رپتورز در این فصل بوده است 44%. هنگامی که شاخه تورنتو حداقل 44 درصد از زمینه آن رفته 36-4. در بازی که در آن نمی رسید که علامت ثبت است 10-14. و در دو فصل تحت پرستار از جمله پلی آف رپتورز در حال 65-6 هنگام عکسبرداری 48 درصد و یا بهتر است — با چهار نفر از کسانی که شش ضرر و زیان در آینده بازی تصمیم گرفت تا با دو امتیاز یا کمتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>