کانادا سفیر چین می گوید وجود سرما در روابط بین دو کشور پس از جمهوری خلق زندانی دو کانادایی اما اولویت این است که برنده شدن خود را انتشار و بازنشانی ارتباط است.

دومینیک بارتون ارائه شده است که ارزیابی در شهادت روز چهارشنبه قبل از ویژه مجلس عوام کمیته بررسی مملو رابطه بین دو کشور بود که در حال حاضر زمان هنگامی که او به نام به پست پاییز گذشته.

بارتون گفت: نگرانی اصلی این است که برنده انتشار مایکل Kovrig و مایکل Spavor هر دو بازداشت شده توسط چین در ماه دسامبر سال 2018 در آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان تلافی کانادا دستگیری چینی با تکنولوژی بالا اجرایی Meng Wanzhou.

ادامه مطلب: ‘چند ده’ بیشتر کانادایی ها را ترک خواهد کرد ووهان و آمریکایی هواپیما در این هفته: شامپاین

RCMP دستگیر Meng در ونکوور در آمریکا درخواست استرداد و نه روز بعد Kovrig و Spavor بازداشت شدند و متهم به نقض چین امنیت ملی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نه Kovrig و نه Spavor دیده است یک وکیل و یا اجازه بازديد از خانواده خود را در حالی که Meng شده است با قید وثیقه آزاد شد و زندگی در لوکس خانه ونکوور در حالی که او استرداد شنیدن ایفا می کند.

بارتون می گوید اولویت های دیگر عبارتند از: بخشش برای کانادا رابرت سچللنبرگ داده شد حکم اعدام در ماه ژانویه 2019 پس از داشتن قبلا محکوم به زندان برای قاچاق مواد مخدر.

Freeland می گوید بازداشت Kovrig, Spavor بالای وظایف برای سفیر جدید چین

Freeland می گوید بازداشت Kovrig, Spavor بالای وظایف برای سفیر جدید چین

“لرز واقعی است” بارتون گفت.

او گفت: هر دو طرف تکان دادن شد با خشم و عصبانیت در اولین دیپلماتیک ملاقات با مقامات چینی.

“اولین مکالمه من تا به حال احتمالا یکی از ناخوشایند ترین مکالمات من تا به حال.”

چین نیز مسدود واردات از کانادا, محصولات کشاورزی, بلند کردن یک ماه طولانی ممنوعیت کانادا گوشت خوک و گوشت گاو در اواخر سال گذشته اما هنوز هم اجازه می دهد کانولا واردات است.

“من فکر می کنم که مجازاتی بود,” او گفت:. کانادا در تلاش برای معکوس کردن چین تصمیم خود را از طریق یک عمل در سازمان تجارت جهانی.

در حالی که او گفت: کانادا به حمایت از برخی از کشورها در مبارزه با چین گفت: “توافق با یک پرسشنامه که از او خواست در مورد این واقعیت بسیاری از بیشتر به آمده اند به کانادا دفاع.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Meng Wanzhou وکلا می گویند آمریکا ‘لباس’ Huawei آن تحریم های شکایت

“من احساس مانند ما یک بیت به تنهایی در جهان است,” او گفت:. “این برای من تعجب آور بود.”

بارتون گفت: او در حال حاضر ملاقات با هر سه زندانی کانادا مردان و تحت تاثیر قرار گرفته است با آنها چگونه در حال برگزاری است. او گفت که او قصد دارد به شخصی بیشتر بازدیدکننده داشته است.

“من امیدوارم که تلاش های ما به زودی میوه,” او گفت: بدون توضیح. “من باور نکردنی با الهام از انعطاف پذیری خود را.”

مخالفت نمایندگان مجلس در کمیته درگیری بیش از اینکه بارتون نیست یک دیپلمات حرفه ای بود فرد مناسب برای این کار است. خود را در مدت زمان تصدی به عنوان جهانی مدیر عامل مشاوره غول McKinsey & Co. درو انتقاد شدید از محافظه کار و جدید دموکرات نمایندگان مجلس است.

نماینده محافظه کار مجلس Garnett Genuis گفت که او “کاملا نامناسب انتخاب به عنوان سفیر” و گفت: وقت خود را با این شرکت و این کار را برای شرکت های چینی — برد “بزرگ پرچم قرمز برای من است.”

تاج میسازد استدلال در Meng Wanzhou استرداد شنوایی

تاج میسازد استدلال در Meng Wanzhou استرداد شنوایی

Genuis با اشاره به نیویورک تایمز بررسی از دسامبر 2018 که با عنوان چگونه مک کینزی برگزار اسراف 2018 عقب نشینی از راه دور در شمال غرب چین را به یک درایو کوتاه از جایی که بزرگ زندان ساخته شده بود برای برگزاری قومی مسلمان Uighurs.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او پرسید: بارتون به ارائه یک لیست از دولت متعلق به شرکت های چینی است که مک کینزی با کار کرده است.

“من بسیار افتخار از زندگی حرفه ای من و هم در بخش خصوصی” بارتون پاسخ در یک اندازه گیری تن. “ما شناخته شده برای گفتن حقیقت به قدرت است.”

NDP MP جک هریس سوال که آیا کسب و کار ارتباط از بارتون با شرکت های چینی مشکل بود.

ادامه مطلب: بیش از 1000 اندونزیایی در اعتراض چین بازداشت مسلمانان اویغوری

بارتون گفت: او بوده است “فوق العاده سخت کوش” با دولت درگیری و اخلاق بررسی صلاحیت.

“صداقت من اهمیت زیادی به من.”

بلوک Quebecois MP استفان برگرون دفاع بارتون گفت که او می تواند خود را پنهان کند “unease” با حمله به بارتون.

“بدترین چیزی که برای انجام شده است به تضعیف معتبر از فرد است که به نمایندگی از کانادا قبل از مقامات چینی گفت:” برگرون.

“شما بسیار مجرب برای ظریف ماموریت داده شده است که به شما.”

ترودو می گوید کانادا باقی می ماند متمرکز در کانادا از شهروندان بازداشت شده در چین

ترودو می گوید کانادا باقی می ماند متمرکز در کانادا از شهروندان بازداشت شده در چین

کمیته ویژه در نتیجه یک محافظه کار حرکت و گذشت در ماه دسامبر با حمایت دیگر احزاب مخالف در اقلیت مجلس است. آن را می خواهد نخست وزیر و وزرای کابینه و دیپلمات ها به نظر می رسد به عنوان شاهد به عنوان کمیته مناسب می داند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بارتون منصوب شد در پاییز گذشته پس از یک حرفه ای در کسب و کار که شامل کار در چین و در سراسر آسیا.

چین نیز چالش مهم علی رغم رشد اقتصادی قوی و جدید خود را قاطعانه استقرار در صحنه بین المللی گفت: بارتون. این خدمات عبارتند از فقر و محیط آلوده و چالش های جمعیتی است که با یکی از ترین در جهان به سرعت پیری جوامع است.

بارتون گفت: او بوده است نه خجالتی در مورد فشار کانادا نگرانی چین از وضعیت حقوق بشر, singling را درمان چین قومی مسلمان در جامعه است.

ادامه مطلب: که مایکل Kovrig کانادا ex-دیپلمات دستگیر شده در چین

سازمان های حقوق بشر گفته اند که به عنوان بسیاری از یک میلیون قومی مسلمانان اویغوری در چین غربی سین کیانگ منطقه شده اند تا گرد و قرار داده شده در اردوگاه. چین می گوید که در تلاش است تا دوباره آموزش و ادغام Uighurs به آنها را بهتر همکاران به جامعه است.

“روزنامه نگاران و دیپلمات ها و نمایندگان جامعه مدنی صحبت کردم و به توافق برسند که 2019 شاهد افزایش سرکوب مخالفان و عبارات از اختلاف نظر در مورد چین سابقه حقوق بشر در داخل و خارج از کشور” بارتون گفت.

دولت نگران است که “گزارش های معتبری از جرم بازداشت سرکوبگر نظارت و جدایی خانواده مؤثر Uighurs و دیگر اقلیت مسلمان در سین کیانگ به بهانه مقابله با افراط گرایی و تروریسم و تجزیه طلبی.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Freeland تنش کانادا به دنبال خواهد داشت ‘حاکمیت قانون’ در Meng Wanzhou مورد

Freeland تنش کانادا به دنبال خواهد داشت ‘حاکمیت قانون’ در Meng Wanzhou مورد

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im