چینی متعلق به دولت و رسانه ها حداقل یک حزب رسمی در حال گسترش دروغ برای متقاعد کردن خارجی ها از موفقیت پکن در واکنش به رشد اضطراری برای بهداشت عمومی در coronavirus.

روزانه مردممتعلق به کمیته مرکزی حزب کمونیست چین و ترین-منتشر شده در روزنامه در چین و Lijian ژائو یک معاون مدیر اطلاعات با چینی ها وزارت امور خارجه توییتی یک تصویر صبح روز دوشنبه یک ساختمان آنها ادعا شد یک بیمارستان در ووهان چین, مرکز اخیر شیوع کروناویروس. انتشار و بوروکرات گفت: مشاغل کارگران در ووهان تا به حال ساخته شده بیمارستان فقط در 16 ساعت است. در تصویر نشان داد یک آپارتمان ساختمان بیش از 600 مایل دور. BuzzFeed اولین گزارش تقلبی است.

“چینی با سرعت. زیرساخت های دیوانه وار. 1 ساختمان #ووهان را #Coronavirus بیمارستان Huoshenshan بیمارستان تکمیل ساخت و ساز در 16 ساعت” ژائو نوشت.

این جهانی باردیگر حزب خروجی چاپ یک داستان روز شنبه در مورد این ادعا ساخت: “شگفت انگیز! Huoshenshan بیمارستان 1st ساختمان تکمیل شده در 16 ساعت!” یک تصویر در BuzzFeed داستان نشان داد که جهانی بار با استفاده از همان تصویر را به عنوان ژائو و روزانه مردم. تصویر دیگر به نظر می رسد در این مقاله بعد از ظهر دوشنبه.

Yaqiu وانگ یک محقق با سازمان دیده بان حقوق بشر که مطالعات چینی سانسور گفت: به رخ کشیدن بود تعجب آور نیست با توجه به این که دولت چین به مدت طولانی بالید خود را در سریع ساخت و ساز.

“دولت می خواهد به استفاده از بیمارستان جدید برای نشان دادن آن است که در بالا از همه چیز, اما ظاهرا این طور نیست. حتی تصویر از بیمارستان جعلی است” وانگ گفت.

Coronavirus شیوع کشته شدن 82 نفر در چین و آلوده 2,800 به گفته مقامات چینی. بیش از 50 میلیون نفر در چین تحت قرنطینه و مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری صادر کرده است یک هشدار در برابر هر گونه سفر به چین است. پنج نفر در ایالات متحده تایید شده است به عنوان آلوده و بیش از 100 نفر آنها تحت قرنطینه برای بررسی است.

اطلاعات غلط ترجمه جنبه های خاصی از دولت را پاسخ خواهد تضعیف تمامیت آن وانگ گفت. حافظه را شکست به گزارش شدت 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند بدتر تاثیر این بیماری است و مرگ و میر است, هنوز تازه, او اضافه شده است. نیویورک تایمز گزارش داد که روز شنبه چینی سایت های رسانه های اجتماعی—Wechat, Weibo, Infinite را همتای Duoyin—منفجر شد و در یک کارهایی نمایش خشم کارگردانی در دولت که نگهداری سخت سانسور اینترنت.

“قادر به ساخت همه چیز به سرعت است که قطعا قابل توجه اما کلید کنترل اپیدمی است که اعتماد و شفافیت. اما این چیزها در حال حاضر به فوریت ندارد در چین یک مشکل این است که بسیار از خود دولت ساخت” وانگ گفت.

زیرا توییتر ممنوع در چین ژائو جذابیت توهین آمیز و ادعاهای دروغین از رسانه های دولتی را تنها رسیدن به خارجی ها که دسترسی به شبکه های اجتماعی و یا شهروندان چینی با استفاده از شبکه های خصوصی مجازی. وزیر توييتها اغلب ستایش بی اعتبار کردن چین و ایالات متحده است.

دولت تا به حال به اشتراک گذاشته ویدئوها روز زودتر از ناوگان backhoes شکستن زمین در همان بیمارستان جدید برای مقابله با رشد شیوع هر چند منشاء آن فیلم نامشخص است. بلومبرگ گزارش داد که هدف برای بیمارستان تکمیل شد یک هفته هر چند که مشخص نیست که ساخت و ساز آغاز شد.

Coronavirus شروع به علت سیاسی اصطکاک در آمریکا سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن منتشر شده op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز روز دوشنبه در تماس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بدترین ممکن است شخص برای رهبری کشور ما از طریق بهداشت جهانی به چالش بکشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im