‘تیک تاک ساعت است’: کاخ سفید تحت فشار برای بازگشایی حقوق مدنی-عصر سرد موارد

Category: پلیتیکو Comments: No comments

پس از بیش از یک سال و نیم از عدم عمل به کاخ سفید می گوید که در حال حاضر “به طور فعال بررسی صلاحیت” نامزدها برای ایجاد یک نظارت هیئت مدیره به بازبینی ده ها تن از چندین دهه حل نشده قتل آمریکایی های سیاه و سفید.

حقوق مدنی سرد پرونده بررسی هیئت مدیره تاسیس شد و با تقریبا اتفاق آرا حمایت هر دو حزب در کنگره و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه 2019 خواهد قدرت به تنزل رتبه دادن به فایل های دولت و احضاریه های جدید شهادت در امید بازگشایی موارد یا آشکار علنا به همین دلیل بسیاری از آنها هرگز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت.

هیئت مدیره دیده می شود توسط طرفداران به عنوان آخرین شانس برای وادار فدرال و سازمان های اجرای قانون محلی برای قرار دادن اطلاعات در مورد نژاد انگیزه قتل که بومی سراسر جنوب نیز به 1970s.

“ما به طور جدی بررسی صلاحیت نامزدها برای انتصاب به این هیئت مدیره” یک مقام کاخ سفید گفت: سیاسی در روز دوشنبه پس از آن نپرسید هفته گذشته چرا ریاست جمهوری, بدن, است که پشتیبانی شده توسط کنگره برای تخصیص بودجه است و در حال ورشکستگی است.

رسمی کاهش یافته است می گویند زمانی که قرار ملاقات ممکن است ساخته شده و یا حساب های غیر معمول تاخیر. نامزدهای هیئت مدیره پیشنهاد شد به عنوان قانون توصیه می شود توسط کانون وکلای آمریکا و چندین تاریخی انجمن ها به عنوان دور برگشت به عنوان ژوئیه 2019.

اما با وجود این holdup و زودگذر شانس از محل حقایق جدید پس از سالها هنوز هم وجود دارد امید تلاش می تواند به نوبه خود منجر تازه و روشن تاریک فصل در آمریکا تاریخ نژادی در زمانی که وجود دارد این است که ملی به حساب بیش از نژاد و برابری.

“آنها ممکن است پیدا کردن چیزی پیدا نکردم یا اف بی آی در سال 1960 پیدا نکردم یا ایالت آلاباما پلیس پیدا نکرد گفت:” سینتیا Deitle که قبلا زد مدنی, حقوق واحد در اف بی آی است.

و حتی اگر عاملان دیگر نمی تواند به عدالت آورده شده است دیده می شود به عنوان یک ابزار بسیار مهم برای ارائه به خانواده های قربانیان بیشتر پاسخ.

“خانواده بدهکار است حقیقت را در مورد آنچه ما انجام داد و یا انجام نداد” گفت: Deitle که در حال حاضر مدیر حقوق مدنی اصلاحات در متی شپرد پایه و اساس است. “به خصوص در موارد که در آن اجرای قانون رسمی که بود یا مسئول پوشش و یا مسئول قتل خود را.”

پنج عضو هیئت مدیره تعیین شده به عنوان “یک سازمان مستقل از طرف خصوصی شهروندان” است به قرار در آرشیو ملی و سوابق اجرایی.

آن پیشنهاد شده توسط هر دو حزب بلوک از نمایندگان مجلس از جمله سنسور. داگ جونز (D-Ala.), تد کروز (R-تگزاس) و کامالا هریس (D-کالیفرنیا.).

جونز در خاص ابراز نا امیدی است که “هیچ اعضای هیئت مدیره منصوب شده اند و هیچ کار انجام شده برای تحقق اهداف قانون” را به عنوان او در نامه ای نوشت به مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته.

“من نگران آن وجوه را استفاده نشده اگر هیئت مدیره قرار داده است نه در محل به زودی” اضافه شده جونز که با موفقیت تحت پیگرد قانونی قرار دو Klansmen برای بیرمنگام کلیسا بمب گذاری که به کشته شدن چهار دختران در سال 1963 — نزدیک به 40 سال بعد.

جونز در مصاحبه ای در روز دوشنبه گفت که او معتقد است “زمان است که از ذات.”

“آن را به تصویب مجلس سنا با اتفاق آرا رضایت. رئیس جمهور صادر شده بسیار زیبا بیانیه زمانی که او آن را امضا کردند. و من درک نمی کنم که آن را انجام نمی دهد در حال حاضر. این باید انجام شود. من فقط آن را دریافت نمی کند.”

“این مهم است که تا کنون,” او اضافه شده است. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک سیستم عدالت است که اجازه دهید مردم در روز. و من فکر می کنم این جوامع نیاز به دیدن و درک جزئیات کامل از آنچه که قرار بود در آن روز. چرا که اگر ما مراقب ما را به برخی از اشتباهات مشابه. و من فکر می کنم برخی از این اشتباهات در حال ساخته شده و حتی در حال حاضر. من فکر می کنم که اگر ما می توانید برای باز کردن این فایل ها تا راه کنگره در نظر گرفته شده و پس از آن من فکر می کنم این کمک خواهد کرد که با کلی روند شفا.”

کروز را در یک بیانیه سیاسی جمعه نیز متعهد به سناتور ادامه داد: برای حمایت از این تلاش است.

“حقوق مدنی سرد پرونده مجموعه عمل به معنای درخشش نور در مسئله جنایات علیه آمریکایی ها به دنبال جایگاه بر حق خود را در رویای آمریکایی در طول جنبش حقوق مدنی” در بیانیه ای گفت:. “کنگره با تصویب این قانون و رئیس جمهور تهمت امضا آن – به طوری که وجود خواهد داشت وحی عدالت و بسته به جایی که آنها به مدت طولانی وجود ندارد.”

هیئت مدیره بود مدل در ترور سوابق بررسی هیئت مدیره که توسط کنگره تاسیس شد در سال 1992 به جمع آوری و انتشار تمامی سوابق برگزار شد با هوش و سازمان های اجرای قانون است که ممکن است ارائه اطلاعات جدید در مورد ترور رئیس جمهور جان اف کندی.

با توجه به قانون هیئت مدیره می تواند دسترسی به هر گونه حقوق مدنی سرد پرونده شناسایی شده اند که توسط سازمان های دولتی و همچنین آنها را مستقیم به “بررسی حقایق” و به دنبال “اطلاعات اضافی سوابق یا شهادت از افراد است.”

برخی از اسناد و مدارک می تواند نکردن یا redacted قبل از اینکه بصورت عمومی مانند برای محافظت از هویت خبرچینان که ممکن است هنوز زنده است.

همچنین این قدرت را به “احضاریه خصوصی افراد را وادار به تولید اسناد و مدارک و سوابق مربوطه.”

تلاش است با هر اندازه گیری برای رفتن به یک وظیفه دلهره آور ،

“ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از موارد خواهد بود نهفته” Deitle گفت. “شده است وجود دارد هرگز یک فهرست نویسی کامل از هر لحاظ نژادی انگیزه قتل است. هیچ لیست کارشناسی ارشد.”

در وزارت دادگستری او وجود دارد گفت: بیش از 100 جمله موارد در نظر گرفته است که شایسته ادامه بررسی است.

“وجود دارد یک سابقه خوب در پشت موفقیت از خبرنگاران و روزنامه نگاران و اساتید واقعا حرکت این موارد رو به جلو” Deitle توضیح داد.

فشار برای قانون شروع از بعید منبع: دانش آموزان دبیرستانی در نیوجرسی.

تلاش شد بخشی از یک مدنیت پروژه تحت سرپرستی استوارت Wexler یک دولت ، دانش آموزان خود را شروع لابی برای چنین لایحه ای در سال 2015 و پس از آن کمک به حفظ بودجه برای تامین مالی هیئت مدیره.

Wexler مشتاق به دیدن این هیئت به کار می کنند اما همچنین نگرانی در مورد کسی که تهمت ممکن است تعیین کند.

“من از دو ذهن در این خبر که هیئت مدیره منصوب خواهد شد,” او گفت:. “به طور معمول من می خواهم فقط نشئه با این فکر که خانواده های قربانیان ممکن است دریافت پاسخ در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عزیزان خود که کل کشور را به بررسی همین دلیل اجرای قانون نیست حل و فصل این موارد در وهله اول است.”

“اما” او افزود: “وقتی کسی به من می گوید: ‘ما در حال بررسی صلاحیت نامزدهای” من بسیار نگران آن است که لایحه ای که طراحی شده بود به حزبی که معرفی شد در هر دو مجلس توسط دموکرات ها اما دفاع و پشتیبانی در ابتدا و بعد از تخصیص بودجه توسط کلید جمهوری خواهان که گذشت با پشتیبانی از 99 درصد از قانونگذاران در هر دو شاخه سیاسی تبدیل خواهد شد.”

در میان کاندیداهای مطرح برای هیئت مدیره در سال گذشته افراد توصیه می شود توسط آمریکا تاریخی ارتباط این سازمان از آمریکا مورخان جامعه آمریکایی Archivists و کانون وکلای آمریکا عنوان شده در این قانون.

“کانون وکلای آمریکا معتقد است در رسیدن به عدالت گفت:” رئیس گروه جودی پری مارتینز. “ABA مفتخر به همکاری با حقوق مدنی سرد مورد بررسی هیئت مدیره است که می تواند یک مکانیزم برای آوردن عدالت و حقیقت به افرادی که تا به حال عدالت و حقیقت تاخیر بیش از حد طولانی است.”

با توجه به یک لیست مشترک با سیاسی توسط یک محقق مستقل نامزدها ارسال شده به کاخ سفید شامل ترکیبی از مورخان archivists, کتابخانه دادستان سابق و دانشکده حقوق اساتید و رؤسای.

مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد به این گروه توصیه اما با توجه به قانون قرار است به در نظر گرفتن توصیه های خود را.

“من امیدوارم که این کمیسیون [تهمت] را منصوب کرده است کسانی که برخی از تجربه با این مسائل گفت:” Deitle سابق FBI agent.

اما زمان نیز در حال اجرا است. “تیک تاک ساعت است,” او گفت:. “شاهدان در حال مرگ هستند. اعضای خانواده در حال مرگ هستند. همسران متوفی در حال مرگ هستند. آنها در حال رفتن هرگز داده می شود این شانس را به حقیقت را می دانم چون ما صبر بیش از حد طولانی است.”

در بسیاری از موارد “را هرگز محاکمه در یک دادگاه” جونز اضافه شده است. “اما وجود دارد یک عنصر آشتی می رود که تنها با دانستن حقایق است. و این مهم است که نه فقط برای قربانیان و جوامع و خانواده اما حتی به آن دسته از اعضای خانواده که پدربزرگ و مادربزرگ و یا کسی که درگیر در این حادثه خود را از طرف اشتباه تاریخ است.”

دانیل Lippman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>