کنگره طبقه فوران در خشم پس از Gohmert می شود Covid-19

Category: پلیتیکو Comments: No comments

وحی شنبه که جمهوری خواه تگزاس کابل یک تبادل نظر نماینده مجلس شناخته شده برای وسیله سالن کنگره بدون ماسک آزمایش مثبت برای Covid-19 به راه انداخته است یک fusillade از خشم در کاپیتول هیل — انتشار ناگهانی ساخته شده است تا تنش بیش از چگونه نهاد است برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس در محدوده خود را در محل کار.

برای ماه رهبران کنگره اجازه داده اند قانونگذاران برای ورود به کنگره بدون اینکه غربالگری ویروس کشنده, رد پیشنهاد از کاخ سفید برای ارائه تست سریع در حالی که اعتماد که هزاران نفر که در سراسر کار گسترده و پیچیده ای از دفاتر در جلسه اتاق ها و راهروها خواهد رفتار مسئولانه است.

در حال حاضر قانونی و مشاوران ستاد مطبوعات دستیاران اعضای کنگره شغلی کارگران و نگهداری مردان و زنان در حال تخلیه خشم خود را با یک موسسه است که در قوانین یکسان و یا پوشش مورد نیاز نیست دستور تست اجرا با حداقل نظارت و باید ادعا با یک دسته از نمایندگان مجلس که شک دانشمندان و نگه دارید و خود را به عنوان کارشناسان در همه چیز از بیماری بهداشت به فارماکولوژی.

کنگره است که اغلب گشته توسط امواج نارضایتی مردمی از رای دهندگان اما آنچه اتفاق افتاده در چند روز اخیر دارای گیری از یک تاریخی anomaly: واکنش است که از ناشناس کارکنان و اعضای را که محل اجرای روز به روز اما به طور معمول عادت کرده اند به گفته بودن به جای خود می دانند و پذیرش است که بدون شکایت.

در یک کشور در لبه و با فرهنگ محیط کار تحت یک نسل تغییر — کنگره است که در حال حاضر گرفتن یک طعم کمی از همان نوع از آشوب داخلی است که می تواند سنگ رهبران نیویورک تایمز بیش از یک متخلف op-ed یا superintendents محلی سیستم مدرسه که معلمان نگران آن است که آیا امن برای بازگشت به کلاس درس.

“کلی است که از ترس اینکه چیزی بگوید بحرانی فعلی دفتر سیاست گذاری و یا عدم سیاست منجر به اقدامات تلافی جویانه” گفت: یک دستیار برای یک جمهوریخواه مجلس که تا به حال شده است توسط یکی از کشت و کارکنان صحبت کرد که برای تصمیم گیری در مورد اضطراب خود مشغول به کار در پایتخت.

قانونگذاران دیگر پایین آمده اند با Covid-19. اما در بسیاری از جهات Gohmert تشخیص تبدیل به یک نقطه اوج برای آلاینده های پیچیده که در آن صدها نفر از مردم در جریان و روزانه با کمی نهادی راهنمایی.

ساعت پس از Gohmert آزمایش مثبت — مورد دوم در میان قانونگذاران جمهوریخواه در سه هفته — سخنران نانسی پلوسی به سرعت اجرا یک دستور ماسک برای خانه و ساختمان های اداری و اتاق خود را. خانه رهبران جمهوری خواه recirculated یک یادداشت به استرس ارشاد از کنگره پزشک مانند محدود کردن و یا چرخش کارکنان تشویق ماسک و اجرای خانه متوسط چک.

“این گزارش در این وضعیت منجر به گزارش های دیگر نشان می دهد کارکنان کاخ گزارش ناامن کار در شرایط” ایران با یادداشت های به دست آمده و سیاسی می خواند.

Rep. رادنی دیویس ایلینوی بالا جمهوریخواه در مجلس اجرایی کمیته همچنین تحویل یک شناخت مختصری از دفتر ایمنی خصوصی اوباما در جلسه کنفرانس در روز پنج شنبه.

“دنبال OAP و AOC راهنمایی. امکان استفاده از منابع و دماسنج در هر اتاق می توانید بدون هیچ هزینه ای به MRA. و در نهایت نمی تواند احمق و تبدیل به خبر روز,,” دیویس گفت: پس از آن با یادآوری پیام خود را به هموطنان خود خواهان.

خبرنگاران صندوق منفجر شد و با شکایت و قصه از سهل انگاری اقدامات ایمنی و بی دقتی کارفرمایان و احساس گسترده است که سلامت خود بود به عنوان مصرفی.

بسیاری از توصیف احساس ناراحت کننده با در نظر گرفتن نوع بسیار سلامت گام های توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی و احساس تحت فشار به ارائه گزارش کار در فرد با وجود خطرات. چند مشاوران گفت: آن رایج بود به مسخره کسانی که با پوشیدن ماسک یا قلم مو رنگ کردن نگرانی در میان اعضای هیات خاص مسائل مربوط به سلامت.

دیگران به یاد می آورد دیدن دستیاران جلوگیری از گرفتن آسانسور سواری با برخی از اعضا از ترس از ابتلا به ویروس — تقریبا بی سابقه از برگشت از معمول پویایی قدرت در یک محل پرتکاپو با جاه طلبی و سلسله مراتب.

“دفتر ما مورد نیاز است به طور کامل کارکنان پس از جلسه از سر گرفته و در پایان ماه ژوئن (از جمله یک کارآموز)” یک زمانبند برای یک خانه جمهوریخواه عضو گفت. “در حالی که استفاده از ماسک نیست و ممنوع آن را نیز تشویق شده است و تمسخر در موارد متعدد توسط [رئیس ستاد] و عضو.”

یکی دیگر از مشاور به یک خانه ایران عضو گفت: چگونه کارکنان اجازه داده شد به محل کار از خانه برای چند روز زمانی که یک همکار به فکر معرض شده اند. “حتی پس از آن” این فرد گفت: “بسیاری از همکاران من نگه داشته در حال کار در دفتر. به ما گفته شد به ارائه گزارش کار به صورت عادی حتی قبل از آزمون برگشتم منفی به دلیل نتایج مصرف بیش از حد طولانی. من سمت چپ احساس گناه برای teleworking حتی اگر من یک بیماری زمینهای.”

یک کارمند اداری که اغلب بازدید از دفاتر متعدد تخمین زده است که ماسک پوشیده بود “تقریبا جهانی در دموکراتیک دفاتر” بود اما “احتمالا کمتر از 50 درصد” در میان جمهوری خواهان.

پوشش تبدیل به یک “میدان مین سیاسی” است که باعث ایجاد برخوردهای بی دست و پا در مناسبت این شخص بازگو کرد: “[S]ome ایران دفاتر بپرسید که چرا شما با پوشیدن یک ماسک قرار می دهد که کارکنان ما در یک موقعیت بی دست و پا — آیا شما می گویند به دلیل همه گیر و خطر دفتر در نظر گرفتن آن به عنوان یک سیاسی ایستاده است ؟ آیا شما آن را به آنها را احساس می کنم بهتر است؟”

کارکنان با محدود مراجعه

از خانه شروع رای گیری به طور منظم دوباره این تابستان ده ها اگر نه صدها دفاتر بازگشایی در برخی از ظرفیت های بسیاری با یک اسکلت خدمه اما دیگران — به خصوص عربستان اعضا — که باید نیاز تقریبا تمام کارکنان به بازگشت به کار در فرد است.

و بازگشت صدها نفر از کارکنان است مطرح دهه مشکل قدیمی برای پایتخت: بیش از 25 سال پس از کنگره پاسخگویی به قانون تصویب در تلاش برای اصلاح فرهنگ در کاپیتول هیل, آن را هنوز هم اغلب وحشیانه, بی رحم به محل کار می کنند.

بخشی از مشکل این است که scattershot منابع انسانی سیستم در سراسر کنگره پیچیده است. وجود ندارد متمرکز منابع انسانی وزارت — هر یک از 535 نمایندگان و سناتورهای است که خود کارفرما با مجموعه خود را از سیاست ها و پروتکل های.

کارکنان که ممکن است ناراحت کننده با آنچه اتفاق می افتد در یک دفتر گاهی اوقات باید محدود مراجعه کنند. برای مثال اگر یک کارمند ناراحت کننده است با این ماسک سیاست در یک دفتر است که فرد می تواند رسیدن به کارمند وکالت — فراهم می کند که رایگان مشاوره حقوقی به کارکنان — و یا دفتر محل کار کنگره حقوق.

اما وجود دارد برخی از پایگاه داده مرکزی ردیابی کارمند شکایت یا نگرانی درست مثل وجود ندارد یک پایگاه داده منحصر به فرد برای پیگیری بالقوه عفونت کروناویروس در میان بیش از 20 ، 000 کارگران که ساکن پایتخت مجموعه, هزاران نفر از کارکنان و صدها نفر از قانونگذاران.

حداقل 86 کنگره کارگران آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به یک خانه مشاور آشنا با داده ها. که شامل 25 Architect of the Capitol, کارکنان, 28 افسر پلیس و 33 نفر در نوسازی کانن ساختمان. اما گزارش داوطلبانه است و نمی شامل داده ها برای خانه کارکنان یا نمایندگان مجلس که مورد آزمایش مثبت است.

دیگر دستیاران توجه داشته باشید که به طور کلی به نظر می رسد نسبتا کمی coronavirus موارد در کاپیتول هیل نشان می دهد بسیاری از دفاتر در واقع در پی دستورالعمل های بهداشتی.

با وجود حرکت سریع به دستور ماسک در مجلس در اوایل این هفته دموکراتیک مشاوران می گویند بعید است کنگره شروع خواهد شد نیاز به تست برای اعضای با وجود تماس با برخی از جمهوری خواهان به انجام این کار. جمهوری خواهان و کسانی که دموکراتیک مشاوران می گویند نیست که به طور کامل راستگو در مورد تدارکات اجرای منظم تست رژیم برای صدها نفر از قانونگذاران و کنگره کارکنان و مشاوران که همچنین نیاز به آزمایش می شود.

به جای دموکرات ها فکر می کنم بهترین راه حل این است که به طور کامل اجرای سیاست های کنونی از جمله ماسک جدید قیمومیت. اگر یک عضو حاضر به پوشیدن ماسک بر روی کف خانه و یا در متصل به ساختمان های اداری و برس کردن چند هشدار برای انجام این کار, آن را بسیار بیشتر احتمال دارد او را همراهی می کردند از این منطقه تا زمانی که مطابق با توجه به دموکراتیک مشاوران آشنا با سیاست.

مجلس سنا در سمت رهبر اکثریت میچ مک کانل خواسته است مردم را به پوشیدن ماسک هر چند او باقی می ماند شک و تردید در مورد شما نیاز به آنها را. خواسته در مورد این ایده به تازگی توسط جودی Woodruff از PBS گفت: سنا به حال تجربه “خوب پذیرش” بدون دستور. فشرده بیشتر, او گفت:, “به نظر می رسد که لازم است پس همه به نظر می رسد به انجام آن.”

جیک شرمن, سارا فلک هدر Caygle و ملانی Zanona کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>