Coronavirus همه گیر است تغییر چهره از مراقبت تسکینی در کبک

Category: گلوبال نیوز Comments: No comments

علاج بيماران بد زندگی در مراقبت تسکینی امکانات به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19.

این کشور بزرگترین خصوصی مراقبت تسکینی تسهیلات در Kirkland, Que., رفت بالا و فراتر از دولت پروتکل برای حفظ خود بیماران و کارکنان امن است.

این حرکت ثابت کرده موفق باشد اما نگرانی در حال حاضر این است که کسانی که سخت اقدامات ایمنی در حال تغییر چهره از مراقبت تسکینی.

“به یک بیمار یک آغوش به یکی از اعضای خانواده و در آغوش گرفتن زمانی که مادر و پدر یا خواهر خود را در حال مرگ است, آن را واقعا مهم است. ما شده اند قادر به انجام این کار است” گفت: Manuella Piovesan مراقبت های بالینی مدیر در غرب جزیره مراقبت تسکینی اقامت (WIPCR).

“به اعتقاد من این مهم است که به نگه داشتن دست کسی را. آن بوده است بسیار دشوار است برای ما”

ادامه مطلب: مراقبت تسکینی اقامت در هادسون مجبور به انتقال بیماران به دلیل COVID-19 شیوع

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پس از شروع COVID-19 گیر همه بیماران تست شده برای رمان coronavirus در سایت قبل از پذیرش. این یکی از اقدامات WIPCR به تصویب رسید که می رود بالا مورد نیاز دولت از پروتکل های.

“همه چیز در مورد نگه داشتن مردم امن” گفت: WIPCR مدیر اجرایی دن ویل.

“ما دو چیز است: ما screen بیماران ما قبل از آنها می آیند و بازدید کنندگان که در حال در آمدن هستند به نمایش در ابتدا و سپس هر زمان که آنها می آیند.”

مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم

مبارزه با این بیماری همه گیر در خط مقدم

بیماران تنها مجاز یک بازدید کننده در اتاق خود را در یک زمان و آنها باید از ماسک و احترام اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. کودکان, اما مجاز نیست در ساختمان تا اطلاع ثانوی.

جنبش در داخل ساختمان است که محدود و مشترک در فضاهای خارج از محدوده. اما با وجود همه این اقدامات در جای خود قرار داده یک بیمار و یک عضو هیات آزمایش مثبت و پس از بهبود از COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: غرب جزیره مراقبت تسکینی اقامت تغییر نام آن به افتخار موسس ترزا Dellar

بیمار شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل و آنجا WIPCR تعیین منطقه سرد و آلوده بیماران نمی تواند باقی می ماند در سایت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

در مورد کارگر وجود دارد بدون نیاز به مداخله.

“خوشبختانه آنها تا به حال مشغول به کار در محل قبل از آنها در حال توسعه علائم بنابراین جدای از آنها در خانه ماندن در انزوا وجود دارد هیچ چیز دیگری که ما باید انجام دهیم” گفت: ویل.

تمرکز مونترال: غرب جزیره مراقبت تسکینی جدید, مدیر اجرایی,

تمرکز مونترال: غرب جزیره مراقبت تسکینی جدید, مدیر اجرایی,

بیماران در WIPCR در حال گرفتن همه چیز آنها نیاز به در نظر درد و علامت مدیریت. نسبت است که هنوز هم آنچه در آن بود قبل از همه گیر — یک پرستار به هر سه نفر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این روانی و روحی و جسمی پشتیبانی که مراقبت تسکینی بیماران و خانواده های آنها اغلب مجبور به رفتن بدون.

“ما نگران فرزندان و نوه ها که می تواند در نمی آیند برای دیدار به دلیل مقدار زیادی از کار ما انجام پروژه های میراث” گفت: Piovesan.

“ما خیلی دوست دارم به خانواده ها در اتاق دعا همراه داشتن خود را از آهنگ های مورد علاقه بازی در لحظات پایانی. که می تواند واقعا دشوار است با COVID زمانی که ما در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اتاق.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>