این COVID-19 مرگ Undercount است ترسناک تر از شما فکر می کنم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

به عنوان تعدادی از coronavirus مرگ و میر در سراسر ایالات متحده به تصویب 40,000 وجود دارد در حال ظهور نشانه هایی از امید: بستری شدن نرخ کاهش مرگ روزانه عوارض بودند شروع به صاف و نرخ انتقال شدند ظاهری می کند.

اما به عنوان شهرداران و استانداران با رئیس جمهور blusterous اصرار, شروع, کاهش محدودیت ها و دیگر شرایط اضطراری بهداشت عمومی اقدامات—ارسال فلوریدا بازگشت به بسته بندی سواحل این آخر هفته برای نمونه ما هنوز هم نیاز به یک درک بهتر از تعداد واقعی از COVID-19 مرگ و میر. نه فقط به دلیل داشتن شفاف و دقیق تعداد مرگ حیاتی است (آن است) اما از آنجا که این می تواند روشن و ناشناخته نقاط داغ و ارائه بحرانی بینش واقعی دامنه این بیماری همه گیر — و چگونه برای جلوگیری از حوادث جدید در میان اصرار برای از سرگیری زندگی عادی.

این دقیقا آخرین اخبار که ایالات متحده underreported COVID-19 مرگ و میر به خصوص در مراحل اولیه بیماری همه گیر. اول, تاخیر در پاسخ به این ویروس و botched اجرای تست کیت بدان معنی است که بسیاری از مرگ و میر رخ داده در اواخر ماه ژانویه فوریه و حتی مارس ممکن است misidentified به عنوان ذات الریه یا آنفلوآنزا. به خصوص در مناطق روستایی که در آن تست ظرفیت محدود است یا در دسترس نیست و این امکان وجود دارد که coronavirus موارد—و مرگ و میر—هنوز هم تحریف به عنوان شایع تر بیماری است.

هزاران احتمالی موارد نیست و با دقت در انعکاس مداوم ویروس, نقشه برداری تلاش.

کمتر آشکار است اما فقط به عنوان مهم است که به عنوان بیمارستان کشیده برای مقابله با شروع COVID-19 کیفیت مراقبت های دریافت شده توسط تمام بیماران کاسته بالا بردن چشم انداز قابل توجهی ثانویه تعداد بدن. بیماران با شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی, دیابت یا بیماری کلیوی در معرض خطر بسیار بیشتری اگر روال پزشکی ارزیابی امکان پذیر نیست. هر چند از آن است که احتمالا درست برای دلسرد کردن مردم از بازدید خود را به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مگر اینکه مطلقا لازم است در ارتفاع یک بیماری همه گیر در دراز مدت عواقب ناشی از کاهش سلامت پیشگیری و مراقبت روال بررسی یو پی اس می تواند کمک به به طور غیر منتظره نرخ بالای مرگ و میر.

در ضمن با وجود حرکت به سهولت ایالت مستندات گسترده تست باقی می ماند در دسترس نیست به اکثریت آمریکایی ها. به عبارت دیگر هزاران احتمالی موارد نیست و با دقت در انعکاس مداوم ویروس, نقشه برداری تلاش. یک راه برای ارزیابی این شکاف است که به مقایسه روزانه محلی مرگ به نرخ در یک شهر یا در سطح دولت به طور متوسط روزانه نرخ مرگ و میر قبل از COVID-19 ظاهر شد. گزارش های اخیر نشان داد که بیش از 200 ساکنان شهر نیویورک در حال مرگ بودند هر روز در خانه — افزایش از 20 یا 25 قبل از coronavirus به نظر می رسد. مقامات معکوس وجود دارد سیاست های خود را از شمارش نیست “احتمالی” COVID-19 مرگ و میر و پس از گزارش سوئیچ تعداد مرگ و میر افزایش یافت و بیش از 3,700.

متناقض گزارش ساز و یک مشکل سراسری از جمله در برخی از کشورهای رو فشار برای پایان دادن به مستندات خود را در اوایل. در میشیگان که تا به حال بالاترین نرخ مرگ و میر در ایالات متحده مرگ و میر هستند و تنها شمارش اگر آنها گزارش شده توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پزشکی و بازرسان و ثبت شده توسط ادارات بهداشت محلی در سطح شهرستان به عنوان COVID-19. در گرجستان موارد—و مرگ و میر—تنها ثبت شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان در صورتی که فرد آزمایش مثبت برای ویروس. که بدان معنی است که دولت 687 مرگ و میر (به عنوان از بعد از ظهر یکشنبه) به احتمال زیاد نمی حسابداری اضافی برای مرگ که نیست رسما به عنوان coronavirus موارد است. در فلوریدا است که در میان پایین ترین گزارش نرخ مرگ و میر برای COVID-19 آن نیز احتمال دارد که مقامات نیست شمارش احتمالی coronavirus مرگ و میر. دولت سنبله در پنومونی و آنفلوانزا مرگ و میر در ماه گذشته به نظر می رسد نشان می دهد مرگ و میر به طور مشابه بودن بسیار underreported.

در حالی که CDC به تازگی صادر شده جدید راهنمایی برای چگونه به گواهی COVID-19 مرگ چنین توصیه این است که به احتمال زیاد مشاهده می شود متفاوت است. دستورالعمل جدید دولت است که مرگ و میر هستند و تنها به شمارش به عنوان coronavirus مرتبط با اگر بیمار آزمایش مثبت یا “اگر شرایط فوتی و فوری در عرض مناسب درجه از یقین”—ذهنی متریک است که متکی بر مقامات به “استفاده از بهترین قضاوت بالینی.”

وقتی می دانیم که این COVID-19 تعداد مرگ به دقت منعکس کننده واقعیت ؟ آن می تواند ماه ها یا حتی سال. در فوری پی طوفان ماریا رئیس جمهور تهمت ستایش آمریکا پاسخ و (نسبتا) کم تعداد مرگ فقط 64 نفر است. در عین حال تجدید نظر در برآورد بعدها نشان داد که مرگ های واقعی تعداد نسبت به مخاطرات طبیعی و اثرات ثانویه تقریبا از 3000 نفر است.

پیامدهای چنین underreporting عظیم هستند. رئیس جمهور همواره تحریف تهدید مطرح شده توسط ویروس و منحرف انتقاد به تصویر می کشد دولت او در پاسخ به هر چیز کمتر از کامل است. صحبت از مسطح منحنی است که در حال حاضر در حال استفاده برای توجیه اولیه برای پایان دادن به اورژانس سیاست های طراحی شده به منظور محدود کردن گسترش بیماری کشنده. این امر می تواند تنها در یک الگوی طفره رفتن از مسئولیت بحران است. فقط در هفته گذشته رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد توقف در بودجه به سازمان بهداشت جهانی این ادعا که جهانی هماهنگ بدن تحریف تهدید مطرح شده توسط COVID-19 بود و بیش از حد اعتماد از چین است که در آن تجدید نظر خود را به طرز مشکوکی پایین تعداد مرگ رو به بالا در روز های اخیر.

اما شما لازم نیست که یک رژیم کمونیستی به جلوگیری از تورم وحشتناک مرگ در مجموع از یک تاریخی همه گیر. سبب شیوع مقامات بهداشت و دولت از جان گذشته برای قرار دادن یک بحران بهداشتی تا حدی از آن خود ساخت در پشت آن—می توانید انجام دهید که بیش از حد.

با خیلی اطلاعات آماری و مدل سازی به روز رسانی روزانه آن را سخت به نگه دارید تا پیش بینی و واقعیت روشن است. اما یک چیز قطعی است: ماه به این بحران بسیار باقی می ماند که ما هنوز نمی دانند در مورد چه مرگبار این ویروس است. مقیاس مرگ و میر است که هنوز هم در حال آمدن به کانون و هر فرماندار تسهیلات و یا دعوت از مردم برای از سرگیری زندگی عادی خود باید برای پاسخ به یک سوال ساده است.

چگونه اعتماد به نفس آنها در دولت خود را شمارش از زندگی از دست داده ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>