‘تاج’ بازیگران Imelda Staunton به عنوان نهایی ملکه الیزابت دوم را با پایان فصل 5

تاج طرفداران ما برخی از خبر خوب و یک خبر بد. بیایید شروع با مثبت مورد اول: Imelda Staunton—تزئین بازیگر و بله هری پاتر آلوم—را نشان می دهد نهایی تکرار ملکه الیزابت دوم در فصل 5. متاسفانه فصل 5 نیز خواهد بود معشوق Netflix بکشد نشان می دهد تاریخ و زمان آخرین.

“من کاملا هیجان زده به تایید Imelda Staunton به عنوان او اعلیحضرت ملکه برای پنجمین و آخرین فصل در نظر گرفتن تاج به قرن 21″ خالق پیتر مورگان گفت: مهلت. “ایملدا شگفت آور است استعداد و توان فوق العاده جانشین Claire Foy و Olivia Colman.”

اما پس از آن می آید rub: “در ابتدا من تا به حال تصور تاج در حال اجرا برای شش فصل” مورگان افزود: “اما در حال حاضر که ما شروع به کار بر روی داستان برای فصل پنج این برای من روشن شده است که این زمان مناسب و محل توقف. ممنون میشم به Netflix و سونی برای حمایت از من در این تصمیم است.”

آن خواهد بود جالب برای دیدن آنچه که لحظه خاص تاج انتخاب کرده است خود را به عنوان نقطه توقف. نشان می دهد و در فصل سوم که پخش در ماه نوامبر گذشته به پایان رسید و با اعلیحضرت او را Silver Jubilee که صورت گرفت در سال 1977 و دو فصل برای رفتن وجود دارد مقدار زیادی از زمین چپ را پوشش دهد. ما در حال حاضر می دانیم که این سری را معرفی نمی شاهزاده هری و Meghan Markle. (بد شانسی.)

در هر صورت استانتون هیجان زده در مورد نقش جدید او. “من عاشق تماشای تاج از همان آغاز” او گفت: آخرین مهلت در بیانیه ای. “به عنوان یک بازیگر آن بود که شادی را به ببینید که چگونه هر دو Claire Foy و اولیویا کلمن به ارمغان آورد چیزی خاص و منحصر به فرد به پیتر مورگان اسکریپت. من واقعا افتخار برای پیوستن به چنین استثنایی تیم خلاق و به دست گرفتن تاج و تخت به نتیجه آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر