یک خانه سابق اطلاعات-فناوری کارمند شد که مرکز fevered جناح راست تئوری های توطئه در مورد جاسوسی و اخاذی واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال روز سه شنبه در برابر Daily Caller ادعا محافظه کار سایت دهکده هتاکان او و بستگان او.

23-صفحه شکایت از سابق دموکراتیک آن کارمند عمران Awan واصل شد بعد از ظهر سه شنبه در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در ناحیه کلمبیا. Awan و دیگر شاکیان—همسر دو تن از برادران خود و همه آنها مشغول به کار با Awan دموکراتیک در آن خانه خدمات—نام متهمان The Daily Caller, غیر انتفاعی Daily Caller, اخبار بنیاد DCNF خبرنگار لوقا Rosiak و محافظه کار ناشر Regnery که منتشر 2019 کتاب Rosiak نوشت: در مورد Awan. The Daily Caller تاسیس شد و در سال 2010 توسط Fox News میزبان Tucker Carlson.

از اوان’ طرح دعوی در دادگاه متهم متهمان هر دو افترا و عمدی از پریشانی روحی در معرض آنها را به “بی امان بیگانه کمپین توهین آمیز حملات است.” از اوان’ وکیل دیپاک گوپتا گفت: روزانه وحش که قلب شکایت نهفته در این مفهوم است که “قربانیان خبر جعلی و جناح راست توطئه هستند و نه فقط ما سیاست و گفتمان ما—آن را نیز مردم واقعی زندگی که می توان از بین برد.”

“دولت ما سیاست است بنابراین قطبی و بنابراین مبارز است که مردم می تواند فراموش نکنید که وجود دارد افراد واقعی که ممکن است برای پیدا کردن خود را در تیررس” گوپتا گفت. “که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.”

از اوان ادعا کرد که آنها دریافت تهدید به مرگ مجبور به حرکت می کند و فرزندان خود را مجبور به تغییر مدارس به عنوان یک نتیجه از Daily Caller داستان. یکی از شاکیان اقدام به خودکشی با توجه به شکایت.

“این سخت است برای مبالغه درجه که این از بین برد تا زندگی خود را” گوپتا گفت. “آنها شغل خود را از دست حنا و عمران ازدواج به پایان رسید. فرزندان خود را مورد هدف قرار گرفتند.”

Awan مهاجرت به ایالات متحده از پاکستان به عنوان یک نوجوان و بستگان او بودند محوری به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری های توطئه از خانه بازرس کل بررسی استفاده از خانه سرور و پایبندی به تکنولوژی تهیه قوانین. که بررسی درخواست رسانههای محافظه کار مانند Daily Caller برای به تصویر کشیدن این اوان به عنوان نوعی خرابکارانه عناصر در داخل خانه با یک داستان نوشته شده توسط Rosiak در سال 2017 اعلام کرد که نمایندگان شده بود “به خطر بیافتد توسط rogue آن کارکنان.”

“رسانه های دیگر انباشته شده در, بدون شک آگاه است که یک” امنیت ملی رسوایی “شامل پاکستان متولد مسلمانان را در پیدا کردن یک مستعد مخاطبان” طرح دعوی در دادگاه ادعا.

گزارش از فراخوان روزانه و دیگر رسانه های محافظه کار سوخت حدس و گمان در جناح راست اینترنت در مورد اوان از جمله ادعا می کند که آنها مشغول به کار استخبارات پاکستان خدمات و یا اخوان المسلمین. رسانه های دیگر در ایران بی اساس ادعا کرد که اوان نه روسیه هکرها شدند 2016 کمیته ملی حزب دموکرات ایمیل هک.

The Daily Caller گزارش نیز توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام Awan یک “پاکستان متقلب” و “پاکستان رمز و راز مرد” در توییت. رئیس جمهور حتی در مورد Awan در یک کنفرانس مطبوعاتی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در ماه جولای سال 2018 است.

“چه اتفاقی افتاد به سرور از پاکستان آقا که مشغول به کار در DNC?” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در این اوان در نهایت شغل خود را از دست میان افزایش یافت. خانه بازرس کل گزارش در نهایت تنها که آنها تا به حال به اشتراک گذاشته ورود به سیستم اعتبار استفاده نامناسب دولت در سرور برای استفاده شخصی و اجتناب ساختار برخی از خرید فناوری برای جلوگیری از موجودی گزارش قوانین. (این اوان’ طرح دعوی در دادگاه ادعا خریدهای ساخته شده بودند با تایید از دموکراتیک نمایندگان شاغل آنها.)

عمران Awan در نهایت مجرم به اظهارات نادرست در یک خانه وام که برانگیخته شد توسط وزارت دادگستری بانک کلاهبرداری تحقیقات خود وکلا ادعا می کنند در نتیجه “فشار سیاسی از بالاترین سطح از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.” Awan شد متهم پس از falsing ادعا اموال خود را به عنوان محل اقامت اولیه در تلاش برای حفظ آنچه که وکلای او به عنوان توصیف پول برای خود بیمار ،

او محکوم به زمان خدمت در این صورت پس از دادستان ها به دنبال هیچ زمان زندان در پرونده و قاضی فدرال تانیا Chutkan لعنتی “زشت توجه رسانه ها” وارد علیه او و خانواده اش است. داستان در مورد Awan و همکاران خود را وادار غیر معمول در بیانیه ای از وزارت دادگستری در Awan درخواست معامله که رد گمانه زنی ها در مورد او.

“دولت به کشف شواهدی که مشتری خود را به نقض قانون فدرال با احترام به خانه کامپیوتر سیستم های” را بخوانید مورد درخواست. “به خصوص دولت هیچ مدرکی وجود ندارد که مشتری خود را به طور غیر قانونی حذف خانه اطلاعات از شبکه و یا از خانه و اعضای دفاتر به سرقت برده خانه دموکراتیک حزبی سرور به سرقت برده و یا تخریب خانه تجهیزات فناوری اطلاعات یا نادرست دیده و یا انتقال اطلاعات دولت از جمله طبقه بندی شده و یا اطلاعات حساس است.”

با وجود آن Rosiak نگه داشته تا انتقادات خود را از Awan خانواده پس از وزارت دادگستری در بیانیه ای با توجه به شکایت و ادعا اوان درگیر شدند در باج خواهی و دریافت پول از لبنان و گروه تروریستی حزب الله. Rosiak و Regnery چاپ کتاب در اوایل سال 2019 در مورد Awan, انسداد عدالت: چگونه دولت را به خطر انداخته امنیتی برای محافظت از دموکرات هاکه به سرعت افزایش یافت تا آمازون کتاب صف فروش به دست آورده و blurbs از کارلسون و همکار رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity.

“افرادی که نمی شد چهره های عمومی—که فقط انجام کار خود را و زندگی آرام زندگی—هدف قرار گرفتند به دلیل نژاد و دین خود را و محوری به ویژه با یک سری از تئوری های توطئه و حملات” گوپتا گفت: روزانه وحش در روز سه شنبه. “کسانی که ادعای تکثير شدند در هر ممکن است ارتباطات جمعی پلت فرم.”

از اوان’ طرح دعوی در دادگاه مدعی است که Rosiak کتاب است “سرند با ظالمانه نادرست و توهین آمیز حملات علیه اوان” از جمله ادعا می کند که او “هک خانه” تهدیدی نقدی رشوه و سرقت صدها هزار دلار در دولت تجهیزات. اوان’ وکلای مدافع می گویند Rosiak حتی ادعا کرد که Awan افتخار در مورد داشتن دشمنان خود را شکنجه در پاکستان

“عمران Awan است که اساسا یک اقدام قاتل یک کلاش و یک معلم هنرمند یک مرد باهم,” Rosiak گفت: در جولای سال 2019 مصاحبه با جناح راست روزنامه بار عصر.

در ظاهر در Lou Dobbs را فاکس کسب و کار نشان می دهد Rosiak گفته ضمنی که در این اوان به سرقت رفته بود “میلیون ها نفر” از دولت ایالات متحده.

“این بچه ها را, رایگان, احتمالا در حال اجرا در اطراف در پاکستان با میلیون ها دلار که آنها قریب از کنگره به پاکستان” Rosiak گفت: با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

گوپتا گفت: اوان در حال حاضر فقط می خواهم به “پاک کردن نام خود را” و “در حرکت است.”

“آنها به دنبال پایان دادن به این کمپین از دروغ در برابر آنها” او گفت:. “این بسیار مهم است که هیچ چیز مانند این اجازه را به رخ دیگر مردم آنها را دوست دارم.”

از اوان’ طرح دعوی در دادگاه علائم آخرین شکایت اهداف از جناح راست تئوری های توطئه است. قانونی خود تیم شامل دو تگزاس وکلا که باید شکایت کرد توطئه نظریه پرداز الکس جونز و InfoWars سایت نمایندگی از خانواده هایی که کودکان کشته شده در سال 2012 سندی هوک جرم تیراندازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر