پوسیدگی آمریکا و چین روابط خود را با تغییر هر یک از زندگی ما

تا چه حد به رابطه دیپلماتیک بین ایالات متحده و چین غرق می کند ؟ آن را بدست به نقطه که در آن چین ناظران به طور فزاینده ای با استناد به یک فازی اما افراطی مفهوم: “واشدن.”

در ناب ترین شکل آن اصطلاح اشاره به توقف در جریان اطلاعات از بالا, پول, ایده و مردم بین دو قدرت. و وجود دارد مقدار زیادی از شواهد دو کشور به عهده دارد در این جهت است. واشنگتن صدور تحریم های جدید در چین و رهبران آن تقریبا هر هفته. سفر و دیپلماسی عملا ناپدید شد با توجه به Covid-19 همه گیر آغاز شد که در چین است. سرمایه گذاری چین در ایالات متحده کاهش یافت. و دانش آموزان چینی در ایالات متحده ساخته شده است که احساس به طور فزاینده ای ناخواسته توسط وزارت امنیت داخلی و اف بی آی است.

اما چگونه واقع بینانه است خالص جدا – و چه جدا در هر شکل معنی جمعی ما ، برای جواب دادن به این سوال من جمع آوری یک گروه از کارشناسان چین با زمینه های سرمایه گذاری, تجارت, دولت و تکنولوژی.

اجماع ما چین Watcher میزگرد مکالمه ویدئویی: کامل جدا است و احتمال آن می افتد این است که صفر درصد است. حتی روند جزئی جدا منجر به تغییرات عمده در راه همه ما در زندگی ما است.

پیوستن من به صورت مجازی بحث و گفتگو شد جولیا Friedlander های C. Boyden خاکستری همکار در شورای آتلانتیک و مدیر سابق برای, اتحادیه اروپا, اروپای جنوبی و امور اقتصادی در شورای امنیت ملی در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت; Mark Wu, معاون رئیس و استاد تجارت بین المللی در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و Samm کیسه یک همکار جدید در امریکا, d. C.-بر اساس اتاق فکر متمرکز بر امنیت سایبر و چین اقتصاد دیجیتال و همکار در دانشکده حقوق دانشگاه ییل است پل Tsai مرکز.

آنها توصیف بسیاری از تغییرات بزرگ و کوچک است که می تواند زندگی هر کس به عنوان ایالات متحده و چین جلو و بیشتر جدا از یک دیگر:

— سخت افزار و نرم افزار شرکت را به “حاصل جمع صفر” انتخاب که پلت فرم شرکت در حال حاضر تا به حال به را: آیا شما آمریکایی ها و یا چینی ها ؟

— شرکت های آمریکایی در چین را به “hyperlocalize” و دیوار خاموش ایالات متحده عملیات در خارج از کشور ایجاد نسخه های خود را.

— شرکت های چینی فکر کردن در مورد رفتن جهانی خواهد شد و کلیپ های خود را توسعه جاه طلبی به تمرکز بر روی “چین به همراه کشورهای.”

— شرکت های ایالات متحده که قبلا مورد استفاده قرار آسیایی عرضه زنجیره ای برای فروش به ایالات متحده ممکن است به “حلقه حصار” ،

— مصرف کنندگان ایالات متحده را تجربه کنند “whiplash” به عنوان چین-منابع وثیقه محصولات و خدمات مانند دوچرخه ناگهان تبدیل به بسیار سخت تر برای به دست آوردن.

— دولت موضوع را بیشتر سیاست های صنعتی مانند یارانه به جذب برخی از صنایع و شرکت ها به تغییر و یا reshore زنجیره تامین خود را به دور از چین است.

— “اطلاعات جنگ”: ایالات متحده متوقف خواهد شد در ایالات متحده آمریکا کشور کرده است. شرکت های خارجی ممنوع خواهد شد بر اساس پتو نگرانی های امنیت ملی.

— پایان دادن به seamlessness: زمانی که مسافران مرحله یک پرواز بین المللی و به نوبه خود بر روی تلفن خود را, آنها را دیگر انتظار اخبار و اطلاعات و یا پول را به حرکت یکپارچه در درون آن. Vpn و خسته کننده راه حل را تبدیل به هنجار شده است.

— دیجیتال Renminbi خواهد رفت. جهان به سرعت در حال حرکت به اتخاذ ارزهای دیجیتال یا سازمان خصوصی و یا از طریق بانک مرکزی بخشی از یک مسابقه به ببینید که چه کسی خواهد کنترل جهانی سیستم های پرداخت.

— دلار را تجربه استرس به عنوان یک ارز ذخیره به عنوان چین تلاش می کند سخت تر به طفره رفتن و یا محاصره نظام مالی ایالات متحده.

در متن زیر است. آن ویرایش شده است برای وضوح و اختصار.

سیاسی: ایالات متحده-چین واشدن ممکن است ؟ اگر این است که آنچه را که باید اتفاق می افتد عملیاتی برای آن می شود ، و چه مدت است که حتی ،

Samm کیسه: هر دو دولت در حال ramping تا لفاظی و همچنین اعمال سیاست. من فکر می کنم ما شاهد این اطراف چین امنیت سایبری قانون و ساخت خارج از استانداردهای مربوطه و سیاست و به خصوص تر شدیدی حرکت توسط Xi Jinping رژیم در اطراف محتوای دیجیتال کنترل. این باعث ایجاد zero-sum انتخاب در برخی از مناطق که در آن این ایده که ایالات متحده یا یک شرکت چینی می شود zero-sum انتخاب است. من می خواهم به بازی مدافع شیطان برای یک لحظه و استدلال می کنند که بسیاری بتن اثر افتراق ممکن است در حال حاضر رخ داده است. هنگامی که ما بحث در مورد شرکت هایی مانند Facebook و توییتر و گوگل هستند که واقعا در نوع پلت فرم رسانه های اجتماعی منطقه [و همه در چین مسدود] که حاصل جمع صفر انتخاب شده است. اما من می خواهم استدلال می کنند که تعدادی از شرکت های سخت افزاری و نرم افزاری شده اند که ماهیهای که تقسیم برای مدت زمان طولانی و من نمی بینم لزوما حرکت از چین در هر زمان به زودی. و جالب است که دولت چین تهدید کرده است اما هنوز به واقع فعال به اصطلاح غیر قابل اعتماد اشخاص لیست. ما را دیده اند و نه درجه ای از اقدامات تلافی جویانه در برابر شرکت های ایالات متحده است که من فکر می کنم برخی را پیش بینی کرده اند. و در بخشی به دلیل برای این شرکت که موفق به قرار میگیرند و تقسیم آنها در ادامه برای دیدار با تقاضا در چین که صنعت داخلی شده است و قادر به پاسخگویی. بنابراین تا زمانی که ما می بینیم صنعت داخلی قادر به واقعا گام به گام و جایگزین برخی از کسانی که تامین کنندگان و من نمی بینم که غیر قابل اعتماد اشخاص لیست. من نمی بینم که بیشتر واشدن حرکت در کوتاه مدت.

اما این به چه معنی رفتن به جلو ؟ من فکر می کنم ما در حال رفتن به شرکت های hyper-ترجمه و بومی سازی در چین مگر اینکه آنها می خواهند به بیرون بکشید. در برخی از راه [Infinite صاحب] ByteDance بود که جلوتر از زمان خود در firewalling خارج از کشور نسخه از آن برنامه Infinite از [چینی نرم افزار] Douyin. و ما می توانیم بحث در مورد اینکه آیا یا نه که فایروال وجود دارد یا نه. اما این ایده که شما ایجاد یک در خارج از کشور نسخه از پلت فرم است که firewalled ظاهرا از یک داخلی برنامه ما در حال رفتن برای دیدن بیشتر از این بیش از حد محلی و یا به منظور قرار میگیرند و تقسیم.

علامت وو: زمانی که ما از این واژه استفاده افتراق ما باید به فکر می کنم از آن به عنوان یک طیف است. وجود دارد طیف وسیعی از گزینه های و آن را متفاوت بسته به اینکه کدام بخش است. آنچه در طبیعت است که شرکت ؟ آن را نیز متفاوت بر اساس جایی که آن شرکت را بدست آورده و درآمد خود را در سطح جهان است. یک احتمال این است که قطعا حاصل جمع صفر و انتخاب است که Samm اشاره به. اما برای شرکت های دیگر این است که یک سوال در مورد به سادگی قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید. بنابراین شما دیده می شود برخی از شرکت ها بستگی دارد به شدت در چینی یا آمریکایی تامین کنندگان. و در حال حاضر [آنها] تفکر ما بهتر باید منابع دیگر در مورد تحولات غیر منتظره اتفاق می افتد. پس از آن وجود دارد جایگزین دیگری است که می گویند هیچ چیز به تغییر در مورد چگونه ما در حال حاضر, اما ما ممکن است مجبور به تغییر برنامه های آینده ما.

شرکت های چینی در حال حاضر که کار با یک “چین چین” نوع استراتژی در حال حاضر ممکن است فکر کردن در مورد رفتن به سوی یک “چین برای جهان” استراتژی.

به طور مشابه از طرف ایالات متحده, من فکر می کنم برخی ممکن است فکر ما عرضه می تواند از آسیا با استفاده از چین به عنوان بخشی لاینفک از ما عرضه زنجیره ای برای عرضه برای بازار ایالات متحده است. آنها ممکن است به دنبال بیشتر در حلقه شمشیربازی استراتژی به مطمئن شوید که آنها همچنان قادر به دسترسی به بازار ایالات متحده است. این واقعا بستگی دارد در این بخش است. وجود دارد مقدار زیادی از امنیت و دوگانه با استفاده از تکنولوژی و نگرانی است.

جولیا Friedlander: اول از همه من می خواهم بگویم که جدا یک چیز بسیار سخت به تعریف. و من فکر می کنم این کمی خطرناک به نوع استفاده از آن در هر روز نامگذاری در این لحظه چرا که به خصوص در دولت ایالات متحده آمریکا در این زمان شما باید مشاوران است که طیف وسیعی از مدافعان بازار آزاد به کسانی که مدافع تغییر بازگشت به خودکفایی. بنابراین شما در حال حاضر شاهد یک فرآیند تکرار شونده در واشنگتن استقرار در تلاش برای تصمیم گیری چه این در واقع معنی و که در آن محدودیت.

من فکر می کنم این مهم است به درک چه پیامدهای هر یک از این اقدامات خواهد بود برای اقتصاد ایالات متحده به خصوص در طول زمان Covid-19 ناشی از بحران اقتصادی جهانی. من با توجه به این که دلار هنگ کنگ و شانگهای در حال حیاتی مالی توپی برای ایالات متحده تولید و برای تامین مالی زنجیره تامین. این نمی آیند با جنبه های منفی قابل توجهی به ایالات متحده است. در هفته آینده و یا اگر من به یاد داشته باشید به درستی وزارت خزانه داری تنظیم شده است به فاش کردن و انتشار نتایج حاصل از آن بازار سرمایه گروه کاری است که یک جلسه از سازمان های نظارتی در دولت ایالات متحده برای تصمیم گیری آنچه که در واقع می تواند ما را از نظر از بین بردن چین اشخاص از بازار سهام ایالات متحده. بنابراین خواهیم دید که چه S. E. C. و دیگران را در فروشگاه. و که وجوش با وزارت دفاع ارسال مقاله به کنگره یک لیست از شرکت های چینی که مطرح تهدیدی برای امنیت ملی به دولت ایالات متحده به دلیل همکاری با ارتش چین. چند تن از کسانی که ذکر شده در نیویورک است.

بنابراین این چیزی است که شما می بینید: یک دسته از فرآیندهای تکراری. شما در حال تلاش برای تعیین چه واشدن ممکن است معنی. من فکر می کنم آن را نیز جالب است که در اتحادیه اروپا طرف شما ببینید یک بازار سرمایه اصلاحات و همچنین نقد و بررسی سیاست های تجاری که به دنبال شما واقعا استفاده داخلی E. U. استانداردهای بازار به شخص ثالث شرکت کنندگان است. و بنابراین در حالی که در سمت اروپایی, آنها ممکن است با استفاده از ضد چین و بلاغت به همان درجه که ما انجام می دهیم و یا احساس راحت انجام در ایالات متحده در این زمان در مقررات طرف آنها واقعا در حال اقدام در پشت سر هم.

سیاسی: چه می کند این روند افتراق معنی برای زندگی تجربه برای خود فرد آمریکایی به طور متوسط و یا متوسط خود را فرد چینی?

MW: من فکر می کنم چیزی که ما در حال حاضر عادت کرده ایم و ما احتمالا باید برای ادامه استفاده می شود به شلاق زدن. نگاهی به دوچرخه. این بهار آنها تبدیل شده اند بسیار دشوار است برای گرفتن تا حدی به دلیل Covid-19 تا حدی نیز به دلیل زنجیره تامین ما این است که تا حد زیادی متمرکز در چین است. بنابراین شما خواهید دید بسیاری از وثیقه کالا و خدمات به طور فزاینده ای [در حال تبدیل شدن سخت تر برای دریافت].

وجود خواهد داشت بیشتر سیاست های صنعتی به محل قرار داده. برخی از صنایع و شرکت های خاصی خواهد شد که یارانه های در دسترس به آنها را به منظور تلاش برای القاء انواع تغییرات در زنجیره تامین. ما شاهد دولت ژاپن برای مثال با استفاده از این برای تشویق reshoring زنجیره تامین.

اس اس: من فکر می کنم که ایالات متحده در حال حرکت است نسبت به نسخه خود را از سایبر حاکمیت با این ایده که ملی دیوار قرار داده می شود تا در اطراف اطلاعات و فضای مجازی است. Infinite فقط آخرین مثال. اما من فکر می کنم که شده است وجود دارد حرکت جریان است. من خواستار آن را “اطلاعات جنگ.” این ایده که شهروند ایالات متحده داده باید متوقف فیزیکی مرز ایالات متحده و نه فقط چینی اما هر شرکت از یک کشور است که بداند دشمن که شرکت می تواند ممنوع بر اساس پتو امنیت ملی توجیه متمرکز در فضای مجازی است.

این به چه معنی tangibly برای یک فرد عادی ؟ من فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد زمانی که من نشان می دهد تا در فرودگاه در کشور دیگری و من باز کردن تلفن همراه من و من انتظار یکپارچه قادر به ارسال پیام به دوستان و خانواده و انتقال پول, چک, اخبار قادر به پرداخت برای همه چیز در تلفن ، این نوع از چیزهایی که ما بدست عادت کرده اند به ما اطلاعات پرواز یکپارچه در سراسر جهان بدون توجه به مرزهای ملی. و من فکر می کنم که ما در حال شروع به دیدن بیشتر دیوارها قرار دهید تا اطراف داده است که در حال رفتن به آن نوع از تعامل بدون درز در اقتصاد دیجیتال یک چیزی از گذشته.

JF: من فکر می کنم چیزی که ما نیز باید برای حفظ در ذهن در حال حاضر است که بسیار سریع حرکت به سوی استفاده از ارزهای دیجیتال که آیا بخش خصوصی سازمان یافته و یا از طریق بانک های مرکزی. این است برای رفتن به یک بن بست غربت منطقه بین ایالات متحده و اروپا و چین: یک مسابقه به ببینید که چه کسی را برای رفتن به کنترل سیستم های پرداخت. ما به دلار بر اساس سرمایه گذاری برای بخش های بزرگ در سطح جهان و استفاده از دلار به عنوان یک ارز ذخیره. اما بیشتر که ما فشار از طریق تحریم و یا کنترل صادرات و یا استفاده از دسترسی به دلار را گرانتر در بازار نیویورک بیشتر شما در حال رفتن به تلاش در طرف دیگر برای بالا بردن نقش دیجیتال یوان یا یوان به طور کلی به محاصره و یا اجتناب از نظام مالی ایالات متحده.

بنابراین شما واقعا باید برای پیدا کردن تعادل مناسب است زیرا اگر شما می خواهید به استفاده از ابزار سیاست ایالات متحده, شما نمی توانید استفاده بیش از حد آنها را به نقطه ای که آنها از دست دادن قدرت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaSweet bonanza candyland oynabeylikdüzü korsan taksigüvenilir medyumşehirler arası nakliyatGeri Getirme BüyüsüAdet Kanı Büyüsüantalya escort