از حزب دموکرات در حال از دست رفته یک عنصر که خواهد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن

Category: دیلی بیست Comments: No comments

الیزابت وارن برنده چهارشنبه شب مناظره که بیشتر از هر کس به نظر می رسد به توافق برسند. او به ثمر رساند تا کنون بیشترین بازدید در تقریبا همه در یک نقطه و یا دیگر اما عمدتا در مایک بلومبرگ: او NDAs خود را جنسیتی نظرات (“اسب-مواجه شده است”), و بیشتر. بدیهی است که سنجش آن ممکن است پایین نهم به صورت او انداخت و همه چیز او تا به حال در برابر دیوار.

بسیاری از آنها را انداخت بسیاری از مسائل در برابر دیوار. در واقع بسیاری از آنها را انداخت بسیاری از مسائل در برابر بلومبرگ که به نظر می رسید به طرز حیرت انگیزی آمادگی برای سوال در مورد محیط کار او ایجاد شده است. برخی از آنها را نمی خواهم یک شوخی من ساخته شده است ؟ خدای من. او را یک لحظه خوب—خود تغییر آب و هوا ، اما فراتر از آن است که او وحشتناک بود.

بنابراین بحث شد چابک. اما آن را چابک راه یک اتوبوس, واژگونی در جاده چابک است. من چپ نه انرژی با ولتاژ بالا بر روی صفحه نمایش اما underwhelmed و در لبه و متقاعد شده است که هیچ یک از آنها به احتمال زیاد به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من را نمی شنوند و کسی را مورد دموکرات ها نیاز دارید را به نفع خود. من را نمی شنوند هر رنگ یک تصویر خوش بینانه بهتر در امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>