هر چهار سال ده ها تن از روزنامه نگاران سفر به یک unincorporated شهرستان در Dixville شکاف N. H., به بهانه اولین, اولیه آرا در کشور یک سنت آغاز شد که 60 سال پیش پس از میلیونر نیل Tillotson متوجه او نمی خواهید به درایو بیش از یک ساعت به نزدیکترین محل رای گیری.

صورت تکامل یافته از یک تعداد انگشت شماری از سیم عکاسان به عمده هر شبکه تلویزیونی برای گرفتن رای اول در سکته مغزی از نیمه شب. رای گیری صورت می گیرد در 144 سال ملک Balsams Grand Resort هتل که در آن خبرنگاران در اتاق معمولا تعداد رای دهندگان.

تعداد Dixville شکاف رای دهندگان به اوج خود رسید و در 38 در سال 1988. در این سال فقط پنج رای دهندگان و رای تقریبا اتفاق نمی افتد.همه در همه ،

نیوهمپشایر دادستان کل به بررسی مشروعیت از رای دهندگان اقامت در Dixville درجه یک پس از سال 2016 انتخابات. این Balsams کارکنان ساخته شده تا بخش عمده ای از Dixville درجه یک رای گیری جمعیت اما چند دیرین رای دهندگان بودند دیگر زندگی در شکاف زمان کامل پس از رفت و آمد مکرر بسته در سال 2011. آنها نیاز به تغییر رای دهندگان ثبت نام — آوردن تعداد رای دهندگان واجد شرایط را به چهار — سه که Tillotsons.

دولت نیاز به پنج و نهایی ثبت نام رای دهندگان معلوم بود Les Otten جدید از شرکت صاحب و توسعه Balsams. Joe Casey این Balsams’ مدیر فروش و چهارم است. Otten و تیم خود را تا به حال نگه داشته و یکی از نیوهمپشایر proudest سیاسی سنت زنده است.

“اصلی صندوق های رای رای گیری در Dixville شکاف نشانه تمام خواهد شد در اینجا البته ما پنج نفر, رای گیری” Otten گفت. “سنت را در بسیار به همان شیوه آن را پس از هر انتخابات ریاست جمهوری اولیه و انتخابات ریاست جمهوری سال 1960.”

بیشتر: کوچک نیوهمپشایر شهر آرا بلومبرگ اولیه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im