دکتر ساخت تهمت تهوع

به عنوان رئیس سازمان بهداشت جهانی Tedros Adhanom Ghebreyesus دست است آنچه که او برای به انجام رساندن: تزریق سیاست به بهداشت عمومی و ریخته گری آن به عنوان “یک انتخاب سیاسی.”

با کروناویروس بحران سابق اتیوپی وزیر امور خارجه که در زمان بیش از این که در سال 2017 کردم تا کنون بیش از او برای bargained شود.

در حال حاضر به عنوان Tedros منجر به واکنش جهانی به یک در سراسر جهان همه گیر در سن افزایش ناسیونالیسم و تغییر نظم جهانی خود پیام است: “Please don’t سیاسی این ویروس است.”

با مرگ و میر نصب و هزینه های اقتصادی مستندات شروع به نیش او خود را میبیند گرفتار بین دو سازمان ملل متحد سازمان بهداشت قدرتمند ترین عضو است.

یکی از ایالات متحده آمریکا است که بزرگترین منبع واحد از پول نقد. دیگر چین است که عمده تامین کننده تجهیزات پزشکی و ماشین آلات است که مورد نیاز خواهد بود را به اقتصاد بازگشت آنلاین. آن را نیز اصلی کانون این بیماری همه گیر — و در نتیجه کلیدی برای درک این ویروس که به ارمغان آورد و جهان را به زانو در.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از کمک به پکن پوشش ویروس — آن اجازه می دهد به گسترش بدون کنترل به عنوان سازمان بهداشت انباشته ستایش در حزب کمونیست و انتقاد آمریکا محدودیت های مسافرتی. در میان صدای بلند داخلی انتقاد پیش از انتخابات رئیس جمهور منجمد پرداخت او به عنوان deliberates که آیا به نوار غزه که از حدود 14 درصد از بودجه سالانه خود را.

در ضمن چین شده است هل دادن به عقب به شدت در برابر هر گونه تلاش به این مفهوم را میرسانند که آن سنن و این بیماری همه گیر هنگامی که آن را برای اولین بار شکست در پایان سال گذشته است.

مصاحبه با دیپلمات های, محققان, پول بزرگ اهدا کنندگان و توسعه مدیران فاش بهداشت جهانی ایجاد شده است که توسط گیج Tedros’ obsequiousness به مخفی رژیم کمونیستی در پکن.

در حالی که چنین افرادی به طور کلی حمایت از این که ماموریت و تا حد زیادی توصیف از Tedros شخصا آنها تقسیم در مورد اینکه آیا او باید گرفته سخت تر خط در چین است. آنها متحد هستند اما در نگرانی خود را که Tedros’ مشکلات با مغلوب ساختن پیشی جستن را غرق واکنش جهانی به کروناویروس و تضعیف پایداری بلند مدت است.

“Tedros گرفته است خطرات و در معرض خودش گفت:” میشل Kazatchkine یک رئیس سابق صندوق جهانی مبارزه با ایدز ، سل و مالاریا که مشغول به کار با Tedros در اتیوپی و در ژنو است.

این اولین بحران Tedros دارای اب و هوای, اما آن را تا کنون بزرگترین. سوال این است که آیا او به اندازه کافی فراست سیاسی برای سوار شدن از همه گیر با که دست نخورده — و یا اینکه آیا واکنش در برابر او آسیب برساند یک موسسه کارکنان 7,000 کارشناسان در 150 دفاتر در سراسر جهان است.

مخاطرات شامل نه فقط پاسخ به کروناویروس بلکه فلج اطفال ابولا و مالاریا به عنوان به خوبی به عنوان هر بیماری همه گیر در می آید بعدی.

“او برای رسیدن به بسیار قوی تر مردم به عنوان ما می توانید ببینید در حال حاضر برای به دست آوردن حمایت و محافظت می شود” گفت: Ilona Kickbusch یک خارجی که مشاور و بنیانگذار جهانی بهداشت در مرکز تحصیلات تکمیلی موسسه ژنو است. “شما حمله از همه طرف.”

نرم در چین

در ارتباط با چین Tedros می ایستد متهم را قادر می سازد — یا حداقل مقاوم در برابر — چینی پوشش در اوایل هفته از این بیماری همه گیر در یک دوره زمانی که مقامات در کشور کمتر متمرکز شده حاوی ویروس از در جلوگیری از کلمه در مورد آن از خارج.

حتی برخی از Tedros’ متحدان اعتراف آنها cringed در برخی از ستایش او انباشته در پکن به عنوان رمان coronavirus گسترش یافته است.

در تاریخ 30 ژانویه اعلام کرد تصمیم به اعلام “بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی” — که بالاترین تعیین — Tedros گفت: چین با سرعت در تشخیص ویروس و به اشتراک گذاری اطلاعات “فراتر از کلمات است.”

“بنابراین چین تعهد به شفافیت و به حمایت از کشورهای دیگر,” او اضافه شده است.

این کلمات را نمی سالخورده به عنوان گزارش شمع متهم چین پنهان کردن دانش خود را برای هفته ها و از احتکار تجهیزات پزشکی به عنوان آن بود ،

که به عنوان یک کل نیز زیر آتش آمده برای ژانویه 14 جیر چینی با استناد به مطالعات است که “هیچ مدرکی” از انسان به انسان انتقال پس از یکی از خود کارشناسان پیشنهاد چنین انتقال ممکن بود.

در طول یک بیماری همه گیر است که در آن زمان است که از ذات چنین بی چون و چرا تایید معرض خطر تضعیف اعتبار که گفت: لارنس O. Gostin مدیر دانشگاه جورج تاون را اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون است. اما او افزود: “آن را کاملا بی اساس می گویند که او تا به حال برخی از شخصی به منافع خود که هدایت او را با احترام به چین است.”

“آنچه او می تواند انجام داده اند می گویند این آمار از چین اما ما قادر به به طور مستقل تایید آن’,” او گفت:. “است که می شده اند و آنچه که ما را دوست دارند به دیده می شود در یک دنیای ایده آل.”

این که آیا ارائه یک رکورد و نظر این مقاله است.

‘مخلوط شخصیت’

این اولین بار نیست Tedros می یابد خود را در مخاطره آمیز دیپلماتیک خاک. دولت کارمند افزایش از طریق صفوف از یک رژیم سرکوبگر در اتیوپی در حالی که ماندن دور به اندازه کافی از آن سوء استفاده باقی می ماند و قابل قبول در صحنه جهانی.

در طول زمان خود را به عنوان یک مقام دولتی به خانه اتیوپی — و Tedros — اثبات مهارت در ایجاد توازن میان منافع رقابت می شود آن را غربی اهدا کنندگان دولت چین و یا کمک های بین المللی سازمان.

در اتیوپی دولت ایالات متحده در حال حاضر در حال ارسال کمک های غذایی به قحطی مناطق در نزدیکی مرز سومالی. و سلامت زنان درمانگاه که برخی از ارائه سقط جنین زیر بسیاری از موارد استثنا به کشور ممنوعیت افزایش از میلیاردرهای آمریکایی از جمله بیل گیتس و تد ترنر.

اما در آدیس آبابا پایتخت تکثیر آسمان خراش ها محو هنر دکو بلوک آپارتمان و خوب نگه داشته حلب آباد نام تجاری جدید قطار اتصال حومه در شمال و جنوب ساخته شده توسط چین است. به عنوان عصر فضا مقر اتحادیه آفریقا نشسته در آدیس بازتاب پکن سنگین اقتصادی و دیپلماتیک سرمایه گذاری در این قاره است.

به عنوان وزیر بهداشت از سال 2005 تا 2012, Tedros به طور همزمان به استقبال ایستاده بود و تا به اهدا کنندگان از غرب اعمال نفوذ برای پول, داروهای برای ساخت یک جارو شبکه بهداشت و درمان که حسادت از آفریقا است. در مبارزه برای شغل فعلی خود او ساخته شده است یک حمایت سیاسی پایگاه در خارج از بلوک کشورهای ثروتمند است که معمولا در رشته های جلو از U. N. سازمان در حالی که حفظ روابط صمیمی با رهبران G20 از جمله — تا زمانی که حتی یک ماه یا بیشتر پیش — ایالات متحده آمریکا

در اتیوپی Tedros است به عنوان یک “مخلوط شخصیت” گفت: Getnet Tadele استاد و متخصص در جامعه شناسی سلامت در دانشگاه آدیس آبابا.

او اعتبار با پیشرفت های عمده در دسترسی به مراقبت های اولیه بهداشتی و آغوش خود را از حقوق باروری کمک کرد اتیوپی عزیزم از غنی کشورهای غربی و بشردوستانه philanthropies که اکو منافع خود.

از سوی دیگر او یک عضو در جایگاه خوبی از تیگری مردم جبهه آزادیبخش سابق حزب حاکم از جمله خدمت به عنوان وزیر امور خارجه از سال 2012 تا 2016. رژیم محکوم شده توسط سازمان های حقوق بشر برای شکنجه مخالفان سیاسی جای خود غلت بزنید روزنامه نگاران در زندان و قطع مناطق خانه را به جناح مخالف.

“او بخشی از آن cenacolo که واقعا زیادی ایجاد ترس در کشور گفت:” Tadele.

وبا پوشش

Tedros جهان-معروف health record — اما آن را رنگ آمیزی با اتهامات که او شرکت در یک پوشش خود را.

وجود کمی اختلاف در مورد Tedros’ نقش محوری در بهبود دسترسی به مراقبت های اولیه. تحت اتیوپی به اصطلاح سلامت جامعه گسترش برنامه Tedros کمک آموزش و استخدام 38,000 سلامت کارگران ارائه مراقبت بهتر برای زنان باردار و افراد مبتلا به عفونت HIV و سل و مالاریا.

Tedros نیز یکی از چهره های کلیدی در هل دادن از طریق اتیوپی قانون سقط جنین که حتی امروز با اعتبار بودن یکی از مهمترین و مترقی در آفریقا با وجود ريشه مخالفت از ارتدوکس اتیوپی Tewahedo کلیسا.

“او بسیار فرد فنی و تحقیقات-جهت گیری گفت:” صبا Kidanemariam کشور مدیر Ipas, اتیوپی یک سازمان غیر دولتی مشغول به کار برای ارائه دسترسی به سقط جنین و پیشگیری از بارداری.

در کار زنان در خدمات بهداشتی و Kidanemariam شد شاهد Tedros’ افزایش از طریق صفوف TPLF. او را ملاقات کرد و به طور منظم در حالی که او وزیر بهداشت گفت که Tedros همیشه مقدار زیادی از انرژی را به تجهیز منطقه ای سلامت ادارات با منابع بیشتر و کارکنان.

در همان زمان “او بسیار خوب روابط عمومی عامل برای خود,” او اضافه شده است. “او می تواند با هر کسی.”

Tedros ثابت به خصوص ماهر در استفاده از جریان های مختلف توسعه مالی مانند صندوق جهانی و ایالات متحده آمریکا ایدز برنامه های این طرح به پشتوانه شبکه بهداشت جامعه کارگران است.

“من خود را دنبال قوانین خود و روش خود را در فرآیندهای اما در پایان من تصمیم می گیرید که چگونه همه این برنامه ها با هم می آیند,” Kazatchkine که به عنوان مدیر صندوق جهانی اول مواجه می شوند Tedros در اطراف 2008 به یاد می آورد شنوایی.

در حالی که او در سلامت وزیر Tedros متهم شده بود از کمرنگ جلوه دادن یک سری از شیوع بیماری وبا اتهام که یادآور کسانی که hedged در چین و اولیه آن موضع در طول coronavirus بحران است.

پول ریختن به اتیوپی صدای سیستم مراقبت های بهداشتی — از آمریکا و انگلستان و بنیاد بیل و ملیندا گیتس. که به معنای اتیوپی به حال شهرت به حفظ و شیوع وبا یک برنامه به طور بالقوه کشنده عفونت های روده ای سوخت فقیر بهداشت مناسب نیست.

قادر به دریافت این بیماری تحت کنترل Tedros متهم توسط ناظران از تلاش برای به حداقل رساندن شیوع بیماری با امتناع از تماس با آنها را به هر چیزی به غیر از “به اسهال حاد آبکی” و یا AWD.

“اگر شما نمی توانید مدیریت بیماری شیوع پس از آن که در ارتباط مستقیم به مشروعیت خود را نه به ذکر است مفاهیم گردشگری گفت:” ادوارد براون, اتیوپی کشور, مدیر برای چشم انداز جهانی. “تلاش برای کنترل این روایت به جای گفتن حقیقت بود که این لکه از AWD چیز است.”

رأی مخفی

Tedros در زمان دولت اتیوپی نیز یک دوره که در آن چین در حال ظهور به عنوان یکی دیگر از عمده کمک کننده. در سال 2012 چین ساخته شده و مقر اتحادیه آفریقا افتتاح شد Tedros منصوب شد وزیر امور خارجه ،

هدف این بود که او در “یک موقعیت به عنوان یک دیپلمات به اهرم چین” گفت: Tadele. “این یک حرکت عمدی.”

در طول زمان خود را به عنوان وزیر خارجه Tedros به طور منظم ملاقات مقامات ارشد از چین اغلب سفر به پکن برای انجام این طرح از اهرم کمک های مالی و ساختمان تیتر پروژه هایی مانند پارک های صنعتی آغاز شده توسط نخست وزیر سابق Meles Zenawi.

این یک رابطه است که می تواند اثبات مفید هنگامی که او ایستاده بود برای رئیس جمهور است.

تا Tedros’ انتخابات که رئیس انتخاب شده و به سازمان 32-عضو هیئت اجرایی. سال نامزدی خود را نخستین بار هر یک از اعضای سازمان ملل متحد را یک فرصت برای رای دادن — ارائه های صوتی به یک آرایه وسیعی از دولتها از کشورهای در حال توسعه مانند اتیوپی.

رای یک راز است اما پکن پشتوانه دیده می شد به عنوان کلیدی برای Tedros’ پیروزی بر حریف انگلیسی خود دیوید Nabarro.

دولت های دیگر به خصوص در آفریقا نیز مشتاق است. در حالی که هیچ منطقه ای دیگر از جهان متکی در سازمان های بین المللی مانند که بیش از آفریقا و آن دسته از موسسات به طور کلی اجرا شده است توسط مقامات غنی تر از نقاط جهان است.

قاره عدم صدای برجسته شده بود توسط ویرانگر 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا که در آن که تحت سپس مدیر کل مارگارت چان (چین) متهم شد در حال حرکت بیش از حد کند برای جلوگیری از ویروس.

به عنوان یکی ژنو مبتنی بر دیپلمات آن را قرار داده وجود دارد “روشن ضمنی درک است که اگر قاره آفریقا تولید یک نامزد خوب, پس از آن که نامزد بعدی خواهد بود DG.”

Tedros نیز با حمایت اتحادیه آفریقا. حتی قبل از 2014 شیوع ابولا او پیشگام ایده پان-آفریقایی معادل آن از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. به عنوان اتیوپی وزیر خارجه او در این مورد در دستور کار در, AU, به گفته یک مقام ارشد در حال حاضر عملیاتی آفریقایی CDC.

در طول مبارزات انتخاباتی Tedros قادر به قلم مو رنگ کردن سوال در مورد اتیوپی نقض حقوق بشر بدون مقاومت است. کشور او استدلال کرد فاصله خود را از مستقیم اتهامات خشونت جدید دموکراسی نه یک ایده آل.

زمانی که Gostin رسمی مشاور Nabarro در اخرین تلاش به نوبه خود مبارزات انتخاباتی در اطراف احیا اتهام وبا coverup این اتهام تنها به نظر می رسید برای کمک به Tedros.

Tedros متهم Nabarro انتخاباتی از “استعمار” طرز فکر و 10 روز بعد از آن برنده انتخابات است.

او در رفتن به پشتیبانی کردن یکی از مرکزی دلایل نامزدی خود را: بهبود که پاسخ به ابولا. از دست رفته در میان COVID-19 بحران شده است آرام پیروزی در جمهوری دموکراتیک کنگو که در آن یک ظاهر مقاوم شیوع خونریزی دهنده تب coursing از طریق کنترل از راه دور مناطق جنگی تا حد زیادی شده است quelled.

“در اینجا شما تا به حال یک آفریقایی مدیر کل منجر عمده اورژانس جهانی در قاره خود را در یک کشور است که بود و شکننده است misgoverned و مملو از خشونت سیاسی و عمومی بی اعتمادی” Gostin گفت.

اما در حالی که چند مورد جدید نابود و لگدمال شده است که شیوع آن تقریبا خاموش. آن را در میان دلایل Gostin گفت که “به طور کلی او را من برنده بیش از.”

سفیر زیمبابوه

پس Tedros گاهی اوقات به استقبال مجادلات با حرکت می کند که به نظر می رسد برای تایید غربی سوء ظن است که او کمی بیش از حد راحت با strongmen.

کمتر از چهار ماه به این کار او به نام دیکتاتور زیمبابوه رابرت موگابه که سفیر حسن نیت برای غیر مسری بیماری است.

Tedros استدلال بود که هر کسی که می خواهد برای پیوستن به مبارزه با چاقی و سرطان باید خوش آمدید. پس از همه موگابه که درگذشت دو سال بعد هنوز هم تا به حال زیر را در میان برخی از آفریقایی ها که احترام او را به عنوان منجی او یک بار بود و نه مستبد او شد.

Tedros انصراف افتخار در میان پرقدرت میکند. اما نشان داد سیاسی سبک که ارزش آوردن عنوان بسیاری از به برابر به عنوان امکان پذیر است — حتی زمانی که وجود دلایل قوی به آنها را نگه دارید.

او پس از آن نیروی انسانی حرکت می کند همچنین جلب منتقدان: در تلاش برای نگه داشتن یک وعده انتخاباتی به لرزش تا overrepresentation از مردان سفید پوست در افرادی که رتبه او سریع ردیابی برخی از کلید قرار ملاقات. او نام هشت مدیران جدید همه اما یکی از زنان کوه در می رم تعادل جنسیتی در رتبه بالا.

اما یکی از کسانی که زنان خود را جدید سل رئیس Tereza Kasaeva شد حاکی از منتقدان نگرانی که او باد معمولی مدارک تحصیلی به نمره امتیاز سیاسی: انتصاب از وزارت بهداشت و رسمی به نظر می رسید مانند یک sop به مسکو که دارای سابقه وحشتناک در این بیماری پس از ولادیمیر پوتین متعهد 15 میلیون دلار به این که تلاش در آن منطقه است.

گروه های جامعه مدنی و معتبر مجله پزشکی لانست نگران Tedros شد قرار دادن که مشروعیت (و بودجه) در خطر است. این یک هشدار دهنده زود هنگام برای Tedros در مورد خطرات ناشی از گرفتن بیش از حد دوستانه با جهانی pariahs.

هنوز Kasaeva جنجال ثابت می شود کوتاه-زندگی — کار او نه به خود جلب انتقاد. و Tedros و متحدانش ادعا می کنند که قدرت بازیکنان فقط تلاش برای تنظیم به نظم نوین جهانی است.

آنها توجه داشته باشید که بیش از حد مقامات از قدرتمند کشورهای کمک کننده هنوز هم مقدار زیادی از فرصت های خود را که. دو تا از Tedros’ اولین استخدام برای مثال هنوز هم در نقاط کلیدی در رهبری تیم: برنارد Schwartländer یک دیرین که کارمند دستچین توسط دولت آلمان است chef de کابینهو بریت جین الیسون سابق حزب محافظه کار MP, است, مدیر اجرایی برای حکومت.

“در آن سطح آن را هنوز هم یک ‘جهان’ سازمان بهداشت و درمان گفت: Mathias Bonk رئیس برلین موسسه بهداشت جهانی. “قبل از Tedros آن G7 در حال حاضر آن است که بیشتر شبیه G20.”

Tedros’ حریف سابق Nabarro در حال حاضر مشاور در coronavirus مبارزه به تازگی ظاهر می شود در آمریکا سهشنبه سیاسی نمایش “ملاقات با مطبوعات” به اعتراف به این که پرونده در صورت مغلوب ساختن پیشی جستن حملات.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه گذشته Tedros به خبرنگاران گفت: او معتقد است که “استعداد جهانی است, فرصت نیست.”

او نسبت به انتقاد او برای بودن بیش از حد نزدیک به چین با مخالفت او هنگامی که او نامزد وزیر بهداشت از جزایر کوچک اقیانوس آرام جنوبی الجزایر به عنوان کسی که ارشد ،

“این چیست طبخ جزیره؟,” او بازگو شنوایی. “آن است که توماس کوک “شرکت” یا آنچه به طبخ؟”

او mused در جمع خبرنگاران در مورد اینکه آیا آن را “استکبار و یا جهل.” جهل می تواند ثابت, او گفت:. اما متکبر مردم “نمی خواهم به یک ارشد پرستاری افسر از تمام جهان گسترده ای از یک کشور کوچک مانند طبخ جزیره است.”

او ادامه داد: “بنابراین ما با طبخ جزیره 10000 نفر جمعيت. ما با چین, 1.4 میلیارد جمعیت. از ما انتقاد شده بود 10,000. به این دلیل است که طبخ جزیره تحت تاثیر قرار ما ؟ با استفاده از چه ؟ و چین با استفاده از چه؟”

Tedros به خبرنگاران گفت که او شخصا اب و هوای حملات نژادپرستانه و تهدید به مرگ پس از جنجال فوران بیش از به دست از شیوع کروناویروس در چین است.

“I don’t give a damn,” او گفت:.

‘تصور کنید که در آن شما’

که بدون شک خواهد بود موضوع را به هر دو داخلی و خارجی بررسی چگونه آن را به کار گرفته این بحران هنگامی که آن را بیش از همه.

که آژانس بیش از حد مدیون به یکی از آن قوی تر اعضای جدیدی نیست شارژ — چه متفاوت است که این کشور معمولا متهم پرتاب وزن خود را در سراسر ایالات متحده

چه کسی را به خود جلب کرده “قابل انتقاد از بسیاری از کشورها است که به نظر می رسید مدیون به ایالات متحده برای چندین دهه” گفت: آدم Kamradt-اسکات, دانشگاه سیدنی متخصص در که و در پاسخ به شیوع بیماری. این ایده که آن را “روشن آن وفاداری به چین است که واقعا بسیار خنده دار,” او اضافه شده است.

این هم اولین بار نیست که رهبران جهان خواسته اند که به یک موضع تهاجمی در کشور است که به نظر می رسد به توان کتمان شیوع است.

Tedros’ موضع چین و تساوی های مکرر مقایسه به Gro Harlem Brundtland سابق نروژ نخست وزیر که در خدمت به عنوان رئیس این که از سال 1998 تا 2003.

در سال 2003 Brundtland علنا به نام چین برای پنهان کردن سارس شیوع یک تغییر عمده در این سازمان رویکرد سنتی.

که “نه از لحاظ تاریخی مورد انتقاد دولت هنگامی که چیزی اشتباه” گفت: Kamradt-اسکات.

در ابتدا کشورهای تحسین Brundtland به ابراز وجود است. این ضربه اولیه را به چه کسی قدرت بیشتری به بررسی چگونگی کشورها برای مقابله با شیوع بیماری. (تاپیک مشابهی در جریان مبارزات انتخاباتی امروز به رهبری استرالیا به احتمال زیاد به یک موضوع داغ در که سالانه مجمع کشورهای عضو با شروع مارس 17.)

اما پس از آن به ذهنم خطور دیپلمات: “تصور کنید اگر آن را به شما در زمان آینده” گفت: Kamradt-اسکات.

نتیجه نهایی بود به تنها مخالف و جلوگیری از که رئیس جمهور از یک جانبه اقدام علیه یک کشور است.

بین المللی بهداشت و درمان مقررات تصویب شده در سال 2005 قرار داده و محدودیت های جدید در این که چه کسی رئیس باشد. به جای یک شرایط اضطراری کمیته ارائه می دهد توصیه های در مورد اینکه آیا به موضوع محدودیت های مسافرتی و یا اعلام اضطراری برای بهداشت عمومی.

آن را با این سابقه در ذهن که Tedros گرفته شده خود را نرمتر رویکرد در پکن.

“از نظر او این است که اگر شما علنا انتقاد چین, آنها در حال رفتن به تبدیل شدن به کمتر شفاف” گفت: Gostin.

بسته صف

چگونه است که می آید از این بحران در درجه اول بستگی دارد که انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده در ماه نوامبر.

در حال حاضر قابل رویت ترین تغییر این است که به این سازمان روابط عمومی, فوت فتیش کامل با نشان می دهد دیپلماتیک نیروی. این که اتحادیه اروپا با رهبران تیمی دو بار در هفته های اخیر برای بالا مشخصات extravaganzas از همبستگی جهانی.

Tedros نمی نیاز به ذکر مغلوب ساختن پیشی جستن. “او نقش چیزهایی که در این میدان راه” گفت: Kickbusch خارجی که مشاور. “هر کسی که بار خوانده شده لیست” حامیان — از آن ایالات متحده آمریکا وجود ندارد — “می دانم آنچه در آن همه مورد است.”

Kickbusch توصیف این روش به عنوان “محاصره,” آوردن متحدان بریزید و بدون به طور مستقیم تماس با هر کسی ، Tedros چهره-زمان و تماس های تلفنی با امثال آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در طول سال نیز پرداخت می شود در حمایت از, به ویژه هنگامی که انتخاب قاب به عنوان یکی بین او و مغلوب ساختن پیشی جستن.

“او نامزد از تعداد قابل توجهی از کشورهای اروپایی” Kickbusch گفت. اما رهبران ایم که به نظر می رسد در حمایت رویدادهای گرفته اند که “هیچ کس کامل نیست, اما آنها به احترام به آنچه که او در تلاش برای انجام و آنچه که او در تلاش برای حرکت است.”

Tedros نیز در ایستاده خوب با کسی که در مقام دوم بزرگترین اهدا کننده: بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

“من اهمیتی نمی دهند که سر است که در حال حاضر آن است که فقط یک نقطه سخت با توجه به سیاست بین چین و ایالات متحده است. بنابراین من فکر می کنم او را به انجام بهترین او می تواند انجام دهد” ملیندا گیتس گفت سیاسی. “من فکر می کنم رهبری او بوده است بسیار قوی در این, کاملا رک و پوست کنده.”

Tedros نیز پالایش دفاع از خود تاکید است که او را در اوایل هفته از وقوع.

پس از تصمیم گیری تقسیم از این کمیته در مورد این که آیا برای اعلام اضطراری بین المللی در ژانویه 23, Tedros پرواز به پکن و شخصا ملاقات با رئیس جمهور چین.

به عنوان یک نتیجه, چینی اجازه داد که رهبری گروهی از کارشناسان به این کشور وارد اگرچه بحث در مورد اینکه آیا که باید زودتر اتفاق افتاده — و اینکه آیا این کارشناسان واقعا یک نگاه صاف و پوست کنده.

وقتی که در نهایت اعلام اضطراری در ژانویه 30, Tedros اشاره کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه مارس وجود دارد هنوز هیچ مرگ و میر در خارج از چین است.

“پس جهان باید گوش به این که پس از آن با دقت,” او گفت:. “آن را به کشورهای به ما مشاوره و یا آن را رد کند. اما ما به توصیه های ما بر اساس بهترین علم و شواهد است.”

“در پایان روز هر کشور خود را طول می کشد مسئولیت” او افزود: “ما نمی هر گونه قدرت… به اجرای خود ما مشاوره.”

آیا او می تواند که دفاع چوب را تعیین خواهد کرد که آیا او و این که بیرون آمدن از بحران قوی تر — و یا به مراتب ضعیف تر است.

کارمن Paun, Jillian Deutsch, David M. Herszenhorn و Rym ممتاز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر