پایان در اروپا تاج انکار

Category: پلیتیکو Comments: No comments

برلین — چه اتفاقی می افتد زمانی که شما موضوع یک اقتصاد ضعیف به یک کوکتل از جغرافیای سیاسی بحران همه گیر ترساندن و سرمایه گذار پرواز ؟

اروپا در مورد به پیدا کردن.

بازارهای مالی شده اند roiled برای هفته ها به عنوان سرمایه گذاران در تلاش برای ارزیابی تاثیر coronavirus را در اقتصاد جهانی است. این نگرانی بدل به آشکار وحشت اوایل روز دوشنبه. دو ضربه از یک سقوط در قیمت نفت باعث اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی بیش از تولید کاهش و ایتالیا تصمیم به مهر و موم کردن swathes از شمال با توجه به کروناویروس باعث گسترده تر فروش این قدر از آن در جهان دیده نشده پس از بحران مالی جهانی.

بازارهای سهام سقوط در سراسر آسیا و اروپا است. آلمان blue-chip سهام شاخص DAX دچار بدترین حالت آن یک روز کاهش — یک قطره از 8 درصد — پس از حملات تروریستی در 11 سپتامبر 2001. سرمایه گذاران پارک ناگفته میلیاردها آلمانی, فرانسوی, انگلیسی, و, بالاتر از همه, اوراق قرضه آمریکا به دنبال ایمنی نسبی از دولت ،

رهبران بوده است بی سر و صدا به امید این ویروس خواهد عقب نشینی و تاثیر اقتصادی در این قاره محدود خواهد بود. در هفته های اخیر بروکسل رهبران بوده اند بیشتر متمرکز بر نحوه ممانعت جدید موج پناهندگان و جلوگیری از جنگ میان ترکیه و روسیه در سوریه است.

“تنها دو سوال هستند که چگونه قوی تاثیر منفی را در واقع می شود و چه مدت طول می خواهد” — کارستن Brzeski, رئیس منطقه یورو اقتصاد در ING

روز دوشنبه بازار وحشت پیشنهاد بحران واقعی برای اروپا فقط ممکن است شروع.

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire هشدار داد که تاثیر این ویروس خواهد بود “شدید” نامیده می شود و در اروپا به کوک با هم “عظیم” طرح محرک اقتصادی.

خیلی از این نگرانی ریشه در عدم قطعیت; هیچ کس نمی داند چه مدت coronavirus ترساندن معطل خواهد شد و یا چگونه بسیاری از زندگی از دست خواهد رفت. تنها چیزی که می توان گفت به صورت خاص است که تاثیر اقتصادی قابل توجهی خواهد.

“COVID-19 همه چیز تغییر کرده است” گفت: کارستن Brzeski, رئیس منطقه یورو اقتصاد در نشستند با استفاده از مخفف برای این بیماری باعث coronavirus. “تنها دو سوال هستند که چگونه قوی تاثیر منفی را در واقع می شود و چه مدت طول خواهد کشید.”

اقتصاد فرانسه و وزیر دارایی Bruno Le Maire | اریک Piermont/خبرگزاری گتی ایماژ

که به ویژه برای آلمان قاره موتور اقتصادی بود که فقط با دیدن اندکی دوباره بجای اول برگشتن در آن تنبل بخش صنعتی که coronavirus رسید. نگاهی به مسیر ویروس’ گسترش در ایتالیا نشان می دهد آلمان عقب مانده است حدود 10 روز در نظر تایید عفونت. تعداد coronavirus عفونت در آلمان را از طریق شکست از 1000 علامت گذاری بیش از آخر هفته به نقطه که در آن ویروس در ایتالیا منفجر شد و در اواخر فوریه. ایتالیا در حال حاضر حدود 7,300 تایید موارد و ثبت بیش از 360 مرگ و میر.

توسط اواخر روز دوشنبه تعداد موارد تایید شده در آلمان افزایش یافته بود به حدود 1200. حدود 500 عفونت در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع صنعتی افزوده که حساب برای بیش از 20 درصد از اقتصاد کشور خروجی. دو مورد اول مرگ و میر در آلمان هر دو گزارش روز دوشنبه نیز رخ داده در دولت است.

آلمان به “ائتلاف بزرگ” توافق اواخر یکشنبه در یک بسته از اقدامات اضطراری برای کوسن تاثیر اقتصادی از جمله دسترسی آسان تر به منابع مالی برای شرکت های تضمین های اعتباری و کاهش مالیات. آنگلا مرکل که در مواجهه انتقاد در خانه برای پرداختن به دم بحران بیشتر به طور مستقیم او را شکست, سکوت در دوشنبه سیگنالینگ دولت ایستاده و آماده است تا اقدامات بیشتری برای حمایت از اقتصاد است.

“ما در حال نگه داشتن چشم در آلمان و اروپا اقتصاد” مرکل گفت: در طول یک سخنرانی و اضافه کرد که ترک ها در حال حاضر شروع به نظر می رسد.

آلمان مضاعف است در معرض اثرات coronavirus به دلیل وابستگی آن به صادرات است. این کشور بزرگترین صادرات شرکای خارج از اروپا — آمریکا و چین نیز در تلاش برای آوردن شیوع بیماری تحت کنترل است.

آلمان جامد عمومی امور مالی (کشور ثبت کرده است مازاد بودجه در سال های اخیر) ترک آن را به خوبی قرار داده شده برای مقابله با هر شوک های پیش روست.

Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا | Kenzo Tribouillard/خبرگزاری گتی ایماژ

همان را نمی توان گفت برای بقیه اروپا به ویژه ایتالیا که در حال حاضر در تلاش برای نگه داشتن هزینه های دولت در داخل اتحادیه اروپا محدودیت زمانی که coronavirus رسید.

اتحادیه اروپا آماده است تا “با استفاده از همه لازم است و ممکن است انعطاف برای این شرایط استثنایی” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen روز دوشنبه گفت:. که انعطاف پذیری شامل اجازه می دهد سرمایه به ارائه کمک به شرکت ها چیزی محدود در اتحادیه اروپا قوانین.

Von der Leyen گفت: اتحادیه اروپا نیز در نظر بگیرید ارائه کمک های مالی. سوال این است که پول آمده از داده های اتحادیه اروپا منابع مالی محدود است. و پس از آن نمی توانند بدهی های خود را, بروکسل ” تنها گزینه ای است که به نوبه خود به کشورهای عضو به عنوان اتفاق افتاده در منطقه یورو از بحران بدهی.

اگر coronavirus شوک معلوم می شود به عنوان جدی برخی از اقتصاددانان ترس این کمک ها ممکن است به سرعت تبدیل به لازم به عنوان کشورهای نژاد برای حفظ اقتصاد خود را شناور. به عنوان اروپا بزرگترین و ثروتمندترین کشور آلمان خواهد یک بار دیگر پیدا کردن خود را مجبور به اتهام منجر شود.

در مقابل یورو با بحران بدهی که بانک مرکزی اروپا به نجات سوار با خرید اوراق بدهی و تعهد به دفاع از یورو در برابر حمله این بانک مجهز به بیمار در کنار آمدن با مشکلات فعلی است.

“بازار به سادگی بازتاب گسترده ناامنی” — اولاف شولز, آلمانی, وزیر دارایی

برای یکی با نرخ بهره در حال حاضر در قلمرو منفی وجود دارد کمی می توانید آن را از نظر سیاست های پولی. بحران اخیر رانده شده توسط بانک ها مشکل و یا اعتباری مستقل هزارهء. بانک های مرکزی قرار می گیرد کاملا برای مقابله با چنین implosions دخالت در بازار برای سرپا نگه داشتن بانک و یا دارایی های مالی به آنها انجام داده ایم در سال های اخیر است.

اما آخرین headwinds اتحادیه اروپا آمده از این عرضه است که دنیای کسب و کار است که در حال تضعیف گسترش coronavirus.

تا زمانی که وضوح بیشتر در عمق شیوع رهبران اعتراف آنها می توانید انجام دهید اما کمی تماشا کنید و منتظر بمانید.

“بازار به سادگی بازتاب گسترده ناامنی” وزیر دارایی اولاف شولز گفت:, و اضافه کرد که آن را خیلی زود برای تعیین اقتصادی خرید اینترنتی. “در این نقطه هیچ پیش بینی واقعا می تواند جدی گرفته شود. به همین دلیل روشن, آرام, پیام ها از دولت قوی مورد نیاز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>