از چیزهایی که ارزش صرف کمی بیشتر به محصولات شما هرگز متوجه شما مورد نیاز مورد بررسی را استدلال قانع کننده برای محصولات است که می خواهید ارتقا زندگی خود را.

من یک کمال گرا در آشپزخانه هر وسیله. در واقع من کاملا مخالف است. پخت و پز برای من بیشتر شبیه به موسیقی جاز از موتزارت. کمی ریف اسپین-آف و آزمایش است که در آن شادی من از پخت و پز می آید بدون در نظر گرفتن نتیجه. حتی هنوز هم برای آزمایش راه من می خواهم, من نیاز به یک متغیر وابسته چیزی که پایدار باقی می ماند در حالی که من بازی در اطراف با دیگر تکنیک ها و ترفندها و دیگر عجیب و غریب اسباب بازی. و این است که چرا من فکر می کنم نیاز هر آشپزخانه خوب مقابله با مقیاس. از آنجا که وجود دارد برخی از چیزهایی که در آشپزخانه که نیاز به کمی دقت این که آیا آن یک صبح پور بیش از, DIY سس سالاد یا پخت (پخت توسط وزن افراد!). اندازه گیری همه چیز را کاملا به معنی من می توانم جیغ وداد بازی کردن در اطراف آشپزخانه مانند Emeril بقیه از زمان.

پس چه هستم من خودم را به?

این Escali پریمو مواد غذایی در مقیاس است که علاوه بر زیبا به هر آشپزخانه. می آید در انواع رنگ و براق صفحه نمایش ال سی دی است که اقدامات در گرم و اونس و بسیار خوب “tare” از ویژگی های. این تفریق وزن کاسه یا بشقاب خود را از مقیاس اندازه گیری بنابراین شما همیشه شروع از صفر با هیچ ریاضی درگیر است. یکی از چیزهایی که من آرزو می کنم آن را به حال یک تایمر. این برای تلفن های موبایل غیر ضروری اما شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از تایمر و آنها تنها به تبدیل شدن به بیشتر زمانی مفید است که یک دستور العمل می گوید: “جوش به مدت 10 دقیقه” و شما را فراموش کرده ام. هنوز هم من را انتخاب کنید این مقیاس بیش از دیگران به دلیل آن را شکستن نیست از دکمه های صفحه نمایش و سیم کشی است که به خوبی مهر و موم شده به محافظت از نشت تصادفی (من نشت در معدن تقریبا روزانه).

چرا آن را به ارزش آن را به رفتن با این مقیاس

وجود دارد چیزی در مورد داشتن یک ماشین برای یک زمان طولانی و رفتن را از طریق سختی ماجرا و اتفاقات ناگوار است که اوراق قرضه شما با هم. این که آیا آن یک ماشین شما گرفته ام در ال و یا یک قهوه در مقیاس است که شما را در کمترین (یعنی گریه در آشپزخانه به دلیل سوفله افزایش است) این مهم است که به عشق ماشین آلات ما را انتخاب کنید به اطراف خودمان را با. این Escali شده است در زندگی من به مدت پنج سال و هنوز هم کار می کند به عنوان به خوبی به عنوان روز من آن را خریدم. روز آن شکسته خواهد شد یک واقعیت غم انگیز. اما حداقل من می دانم که مقیاس من قصد دارم برای رسیدن به خدمت در خود جای داده است.

Escali پریمو دقت غذا آشپزخانه Scale

Scouted انتخاب محصولات به طور مستقل و قیمت ها منعکس کننده آنچه در دسترس بود در زمان انتشار. ثبت نام برای خبرنامه ما برای حتی بیشتر توصیه. فراموش نکنید که برای بررسی از ما کوپن سایت برای پیدا کردن معاملات از macy’s, خارج شده, Nordstrom Rack, و بیشتر. اگر شما خرید چیزی از پست های ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون کوچک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im