اف بی آی نمی قاب مایکل فلین. که فقط تهمت را بهانه ای برای یک آینده نگر عفو.

وکلای سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین ادعا می کنند آنها را در بر داشت یک تفنگ سیگار کشیدن برای پاک کردن مشتری خود را, اما به تازگی افشا اسناد و مدارک در حال اشاره به مقدار به چیزی بیش از یک مرحله سرپا نگه داشتن.

پس چرا اعتراض فلین از حامیان? چرا که این اسناد ممکن است ارائه ساختگی دور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به آتش برای توجیه عفو از دوستان خود و سابق مشاور امنیت ملی.

این واقعیت باقی می ماند که در ژانویه 2017, فلین به دروغ اف بی آی در مورد ارتباط با روسیه—جرم او بعد از بستری در دادگاه باز. فلین در حال حاضر می خواهد به برداشت خود گناه اما اظهارات خود را به FBI کاذب بودند که او آنها را ساخته و آنها غلط باقی می ماند امروز.

فلین نهفته در اف بی آی تحقیقات به روسیه دخالت در انتخابات 2016. با توجه به فلین بیانیه ای از جرم او دروغ را تکذیب کرد درخواست از روسیه برای خودداری از مقابله به مثل در برابر تحریم های ایالات متحده که دولت آمریکا تحمیل شده در پاسخ به روسیه حمله ما انتخابات است.

فلین نیز دروغ در مورد درخواست خود را که روسیه رای در برابر U. N. پیشنهاد در مورد شهرک سازی اسرائیل. این گفتگو بودند چراکه آنها تضعیف سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا در دولت اوباما. گفتن روسیه است که می تواند بی اعتنایی آمریکا تحریم شد یک خیانت از کشور ما و ارائه علت جدی برای تحقیقات بیشتر به ارتباط بین روسیه و کمپین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

فلین نیز بستری برای پر کردن اظهارات نادرست با وزارت دادگستری مربوط به کار خود را به نمایندگی از جمهوری ترکیه در نقض عوامل خارجی ثبت نام اقدام کنند. اسناد جدید هیچ چیز به تغییر فلین پذیرش در مورد این جرم و جنایت است.

دادستان مشترک اسناد جدید با دفاع پس از بررسی فلین تحقیقات به دستور دادستان کل ویلیام Barr. فلین وکیل سیدنی پاول گفت: اسناد “خیره کننده” و نشان می دهد که فلین بود “تنظیم” و “قاب” توسط FBI. در واقع آنها نشان می دهد هیچ چیز مانند. اما که نمی خواهد متوقف کردن تهمت و حامیان او از تقویت آن پیام است.

این اسناد شامل دست نوشته ها و یادداشت ها و پیام های ایمیل بحث FBI استراتژی برای مصاحبه فلین. یادداشت لیست سوالات فلین ممکن است بخواهید به طوری که عوامل خواهد بود آماده برای پاسخ به آنها. آنها همچنین لیست اهداف آن عبارتند از “حل و فصل مورد” “تعیین اگر فلین بگویید حقیقت در مورد رابطه اش با روسها.” این یادداشت ها همچنین می گویند: “آنچه هدف ما است? حقیقت/پذیرش یا به او دروغ, بنابراین ما می تواند به تعقیب او و یا او را از کار اخراج شدند؟” 

این یادداشت هیچ چیز به تضعیف اعتماد به نفس در فلین گناه. اول اسناد و مدارک نشان نمی دهد چه برخی از تماس یک “دروغ دام.” اصطلاح “دروغ دام” نشان می دهد که یک فرد در واقع دروغ گفته اما که او به نوعی فریب به انجام این کار است. با توجه به عدالت دستی یک دروغ دام وجود دارد که در آن هیچ قانونی تحقیقی هدف وجود دارد برای بازجویی از یک فرد است. در اینجا FBI به حال دلایل قابل توجهی را به سوال فلین در مورد گفتگو با سفیر روسیه.

به DOJ بازرس کل نشان داد که FBI در روسیه بررسی شد و به درستی منتج و مجاز و تحقیقی تصمیم گیری شد و نه با انگیزه های سیاسی. اف بی آی به حال یک هدف مشروع و حتی یک وظیفه به یاد بگیرند که آیا فلین بود تضعیف سیاست خارجی روسیه نه تنها به دست آوردن مدارک و شواهد به صورت بالقوه جنایی, اما برای درک تهدید امنیت ملی و به منظور تعیین اینکه آیا کسی با حساس امنیت ملی موقعیت مانند فلین شده است به خطر بیافتد توسط دشمن. این عوامل به درستی مورد سوال فلین و او تصمیم گرفت به دروغ. اما “دروغ دام” برای تلفن های موبایل خوب است هنگامی که شما در حال حمله به اف بی آی است.

دوم, اسناد جدید نشان نمی دهد به دام افتادن. به دام افتادن رخ می دهد که اجرای قانون ایجاد یک وضعیت که در آن یک فرد را overborne مانند که در آن یک افسر مخفی ارائه می دهد فرصت را به پول زیادی در یک معامله مواد مخدر است که یک فرد نمی تواند مقاومت در برابر. است که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است. عوامل شناسایی خود و خواسته فلین سوالات. او انتخاب شد به کاهش به پاسخ گفتن حقیقت و یا دروغ. او تصمیم گرفت به دروغ. اما بسیاری از مردم نمی دانند معنی به دام افتادن و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید با استفاده از این به عنوان یک عبارت مانند “هیچ تبانی.”

سومین شکست دادستان به نوبه خود بیش از این یادداشت قبل از فلین را درخواست نمی به میزان تخطی از به اصطلاح بردی قانون. بردی مواد شواهد به نفع متهم است که مواد به جرم یا مجازات است. فلین را به جرم دروغ گفتن به اف بی آی است. عامل یادداشت در مورد مصاحبه استراتژی را نفی نمی فلین نهفته است. حتی اگر یادداشت کرده بود نشان داد تحقیر را برای فلین و یا تهمت است که آنها نمی, نظرات خود را نباید تلفیق شدهاست با حقایق که نفی گناه.

در نهایت این اسناد حاوی پیام های ایمیل به دنبال راهنمایی در مورد هشدار فلین که آن را یک جرم به دروغ به اف بی آی است. یک فرد فلین پختگی نیاز باید گفته شود او نمی تواند دروغ به FBI اما با این وجود است که اف بی آی عمل وجود ندارد و ادعا می کنند که عوامل شکست خورده به او هشدار می دهند. اما این مهم است به درک آنچه این هشدار است و نیست. بر خلاف میراندا هشدارهای که از نظر قانونی مورد نیاز برای اطمینان از voluntariness از اعترافات طول بازجویی از مظنونان در بازداشت این هشدار است که نه از نظر قانونی مورد نیاز است.

به مجاز به برداشت خود گناه Flynn باید “منصفانه و فقط دلیل است.” این اسناد نمی آیند نزدیک به آن سطح است.

اف بی آی را فراهم می کند از جمله هشدارهای آن را آسان تر برای دادستان به اثبات عنصر willfulness در دادگاه. این عمل هنوز هم نسبتا جدید در سال 2017. به عنوان فلین بود سپهبد در ارتش ایالات متحده بود که در آن خدمت به عنوان مشاور امنیت ملی هیئت منصفه را بسیار به احتمال زیاد پیدا کردن که او می دانست که آن را غیر قانونی به دروغ به اف بی آی با هشدار در همه. هنوز هم اگر تهمت می تواند استدلال می کنند که FBI مورد بحث کم اهمیت جلوه دادن هشدار او می تواند آن را اضافه به نارضایتی او در لیست برای توجیه کرد.

به مجاز به برداشت خود گناه Flynn باید “منصفانه و فقط دلیل است.” این اسناد نمی آیند نزدیک به آن سطح است. حتی اگر فلین بودند مجاز به برداشت خود گناه خود را جبران خواهد بود برای رفتن به دادگاه در این جنایات که به نظر می رسد به راحتی ثابت کرد مگر اینکه البته زمان DOJ رهبری تصمیم به رد اتهامات عنوان شده علیه. با استفاده از این اسناد به تولید و اعتراض عمومی علیه اف بی آی می تواند ارائه پوشش برای بار برای انجام این کار.

و یا آنها می تواند فقط به اندازه کافی برای مغلوب ساختن پیشی جستن به توجیه عفو فلین. و یک بار دیگر رئیس جمهور خواهد بود تضعیف اعتماد عمومی در اجرای قانون ساخت همه ما کمی کمتر امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر