خلبان جنگنده در فضانورد: McSally را 2020 آریزونا ماموریت

Category: پلیتیکو Comments: No comments

GILBERT, Ariz. — مارتا McSally سابق خلبان جنگنده بود و در این میان راه اندازی یک حمله در علامت گذاری کلی فضانورد سابق زمانی که او متوقف شد به بررسی این ساعت شمارش معکوس در گوشی های هوشمند خود را.

258 روز به روز انتخابات.

آریزونا سناتور جمهوری خواه به پایان رسید حمله: کلی را صرف آن 258 روز او استدلال “تلاش برای تظاهر او یک دموکرات” را به نفع دولت رای دهندگان.

McSally از دست یک تاول سنا نژاد دو سال پیش بود اما منصوب به دولت دیگر بسازید هفته بعد. در حال حاضر او را به عقب در انتخابات برای دور 2 — دفاع از صندلی خود در برابر تحمیل بیشتر از حریف در کلی با استرلینگ رزومه عظیم جمع آوری کمک های مردمی و محبوب, همسر, Gabby Giffords.

به عنوان McSally نقش برآب بین محکم بسته بندی شده برنامه از حوادث اخیر صبح اینجا — چند ساعت بعد او را روی صحنه ظاهر می شود در یک تجمع با فرمانده کل قوا غوطه ور شدن در ستایش از رئیس جمهور و حامیان او — او 2020 استراتژی روشن بود: اجرای side-by-side با تهمت و تبدیل خوانده شده را علامت کلی فضانورد به علامت کلی سوسیالیستی.

آن را سخت به فروش برساند. کلی است و هیچ سابقه ای در انتخاب سیاست هیچ گذشته رای به حمله و زندگینامه ساخته شده است که او در پی دموکراتیک استخدام برای سال. اما این مبارزه ممکن است تصمیم بگیرید که کدام حزب کنترل مجلس سنا.

“این چیزی است که در اینجا در مخاطره,” McSally گفت: تکیه بیش از این جلوی صندلی مسافر از کارمند ماشین به او تاکید نقطه به یک خبرنگار در پشت. “این که آیا شما او را می خواهم. این که آیا شما فکر می کنم آن را سرد او یک فضانورد یا من یک خلبان جنگنده. آن را در مورد چه جهت شما می خواهید کشور را به رفتن.”

که در ساعت شمارش معکوس: McSally آن را بررسی روزانه در طول سال 2018 مسابقه Kyrsten Sinema — و او از سر عادت سال گذشته زمانی که مبارزات انتخاباتی خود را یافت. McSally که تاریخ ساخته شده به عنوان نظامی اولین زن خلبان جنگنده به پرواز در مبارزه با گفت: او نزدیک به کمپین “مانند این می تواند دو سال گذشته از زندگی من” و “هرگز جلو و عقب از پس سوز.”

این مسابقه در یک دولت دموکرات ها فکر می کنم می تواند در آستانه تبدیل به رنگ آبی است گران برخورد سنگین وزن سیاسی زندگینامه: McSally یک بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ. کلی نیروی دریایی کهنه که پرواز چهار ماموریت به فضا فرماندهی شاتل فضایی — سپس ترک به بازگشت به آریزونا برای مراقبت از Giffords بود که به طور جدی زخمی در سال 2011 اقدام به ترور.

McSally مطرح شده پول بیشتر از هر دیگر سناتور جمهوری خواه در سال گذشته با شکوه رهبر اکثریت میچ مک کانل و شناخته شده مدافعان مانند John Cornyn (R-تگزاس) و لیندزی گراهام (R-S. C.). اما کلی مطرح شده بیش از هر سناتور یا نامزد از هر دو حزب — $20.2 میلیون و تا به حال بزرگترین جنگ قفسه سینه وارد 2020 از هر کسی که در انتخابات این سال در سراسر کشور است.

McSally است که با تکیه بر احیای آریزونا قرمز شیب ساخت یک بازی سخت برای توافق پایه با هماهنگی با مغلوب ساختن پیشی جستن به دست آورد که در اینجا با 3.5 درصد در سال 2016. او استدلال می کند که سمت چپ بود “خیلی در آتش” در سال 2018 در حالی که روستایی تهمت رای دهندگان نمی نوبه خود به درجه ای آنها را در این سال — هر چند ایران با فرماندار بود که بعد از انتصاب او به سنا mlb برنده گشتند در حالی که Sinema پوست کنده و دور متقاطع رای.

در این سال McSally گرفته است یک رویکرد دو جانبه: او صحبت کردن بیشتر در مورد گذشته او برای بهبود تصویر خود را در مقایسه با سال 2018 در حالی که همچنین در حال اجرا یک دست کشیدن به پایین کشیدن از مبارزه کلی. او راه اندازی ویدئو این ماه منتشر برجسته عاطفی مشتریان از آریزونا رای دهندگان به عنوان او صحبت در مورد پس زمینه شخصی از جمله مرگ پدرش هنگامی که او 12 و بازمانده تجاوز جنسی زمانی که او در ارتش است. که در همان هفته او راه اندازی اولین تلویزیون تبلیغات هجوم کلی برای حمایت از استیضاح و بستن او به سن. برنی ساندرز (I-Vt.).

ما در حال تلاش برای پیروزی بیش از حومه, کالج تحصیل زنان است. من یک حومه, کالج تحصیل ، که من جمعیتی” McSally گفت. “من شکست موانع و هموار کردن راه برای فرصت های شغلی برای آنها و دختران خود.”

همانطور که برای حملات ؟

“ساختاری وجود دارد افرادی که عاشق رئیس جمهور در اینجا. وجود دارد برخی از افرادی که خود را سیاست شاید نمی مانند او رفتار,” او گفت:. “وجود دارد که شاید در زمان اعتراض به رأی علیه او در سال 2018 بر من است. اما آنها نه برای سوسیالیسم.”

McSally هیچ غریبه ای به سختی نژاد: او از دست رفته یک خانه مسابقه در سال 2012 توسط 2,454 آرا و سپس برنده یک مسابقه برگشت در سال 2014 تنها با 167 رای. او منفجر کردن حریف خود را در سال 2016 قبل از ترک برای سنا نژاد پس از جمهوری وقت جف پوسته پوسته شدن تصمیم گرفت به دنبال یک دوره دوم پس از انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور. کوین کرامر (R-N. D.) که در خدمت با McSally در خانه و در حال حاضر در سنای آمریکا به نام او را “محکم که همه دریافت کنید.”

“ما همه می خواهم عشق را به منظور جلب یک ضعف حریف و یا هیچ کدام, اگر ما می توانیم. اما در مارتا مورد او هرگز تا به حال که لوکس” کرامر گفت.

McSally است که به طور خاص در حال کار برای بهبود پوشش در ماریکوپا کانتی گستره وسیعی است که شامل ققنوس و اکثریت دولت رای دهندگان که او از دست رفته در سال 2018 است. او شروع به انباشته حوادث به صرف تمام روز در یکی از بخش های شهرستان برای جلوگیری از اتلاف وقت تراورس شمار بزرگراه.

در گیلبرت یک شهر بیش از 200 ، 000 نفر در خارج ققنوس McSally نشست را به بحث در مسائل محلی با شهردار خارج شلوغ کافی شاپ در زمستان معتدل گرما قبل از در نظر گرفتن یک تور پیاده روی از مرکز شهر هدف قرار دادن چند نقاط محلی به دست پین برای شهر سده. او در صحبت با ترکیبات و عکس گرفت — از جمله با یک زن که مورد تهمت رالی و به او گفت: “لطفا بیشتر از آنها” در اشاره به حمله آگهی در برابر کلی.

او همچنین در سفر یک محلی اسقف انبار اجرا شده توسط کلیسای مورمون و به روز رسانی در کار خود را در واشنگتن از جمله صحبت کردن در مورد هفت صورتحساب او حمایت شده است که امضا و به قانون — او با چاک Grassley (R-Iowa) برای بیشتر در میان سناتورهای, با توجه به GovTrack. او سپس فشرده در یک میزگرد با زن صاحبان کسب و کار کوچک در اتاق بازرگانی محلی همه ماجرا به پنج ساعت قبل از او jetted در سراسر شهر به صحبت در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی.

او bashed کلی گفتن جمعیت او “پرواز در برنی ساندرز’ بال من پرواز بر روی بال خود را رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دموکرات ها فقط به عنوان مشتاق به تاکید چگونگی نزدیک McSally تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن. در یک مصاحبه کلی گفت: این مهم است که استقلال به نمایندگی از آریزونا و McSally فاقد آن است.

“ما دیده ایم که در این حالت قبل از دیگر سناتور ایالات متحده آمریکا. من نگران هستم که ما در حال از دست دادن است که” کلی گفت: با اشاره به McSally را رای به لغو Obamacare و حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام در مرز حتی اگر بودجه شده اند منحرف از آریزونا نظامی پروژه های به ساخت دیوار.

دموکرات ها’ برنامه کمپین علیه McSally است که اساسا همان است که در سال 2018: اجرای یک میانه رو در برابر او انتقاد خود را در مراقبت های بهداشتی و شرایط از پیش موجود و حمله به او را برای بودن بیش از حد هم تراز با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک دولت حزب معتقد خواهد بود عمده ریاست جمهوری در میدان نبرد. دموکرات آریزونا در کنگره روبن Gallego که لیبرال در نظر گرفته شده در حال اجرا برای سنا اما در حال حاضر پشتیبانی و مبارزه با کلی گفت آریزونا با آن به طور فزاینده ای متنوع رای دهندگان است که روند نسبت به دموکرات ها و McSally نگهداری نشده است ،

“همه چیز فقط بدتر برای او” پس از 2018, Gallego گفت. “و من نمی بینم او را به تلاش برای تغییر،”

McSally ایستاده بود با رکورد رای گیری با مغلوب ساختن پیشی جستن — 91 درصد در سنا با توجه به megyn kelly — گفت: آن را به او نشان داد همکاران دادن شد خوب قانون در میز خود را. او همچنین در دفاع از رای گیری برای حمایت از مرز اورژانس گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اختیارات قانونی برای اعلام آن و سرزنش دموکرات برای ایجاد یک “انتخاب نادرست” بین بودجه نظامی و امنیتی در مرز.

McSally, که جلب حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی ماه گذشته به صورت مختصر رویارویی با خبرنگار سی ان ان در یک کنگره راهرو رو پر انرژی دریافت از جمعیت در مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع آن شب. در گفتگو با شرکت کنندگان بیشتر مثبت صحبت کرد در مورد سناتور هر چند با شور و شوق کمتر از آنها تا به حال برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“به عنوان اولین زن خلبان جنگنده و چیزهای شبیه به آن, من فکر می کنم یک چیزی که واقعا سرد به زیر کمربند خود را” کریس Montgomery, که با این نسخهها کار انطباق در یک بانک در شهر فینیکس گفت: در مورد McSally. “بالا رفتن در برابر یک فضانورد است هرگز آسان است. اما دوست من گفت: من فکر می کنم او یک کار خوب انجام داده و تا کنون چسباندن آن را به صورت خود.”

کلی چشمگیر, بیوگرافی هرگز دور از ذهن در مسابقه: مبارزات انتخاباتی خود را آزادانه با استفاده از فضای puns در آن اظهارات و منتشر شد اولین تبلیغات تلویزیونی هفته گذشته معرفی زندگینامه خود را به رای دهندگان. کلی خودش را سریع به مرجع آن است. به هنگام بازدید از یک مدرسه دولتی با آموزش حرفه ای برنامه های در ققنوس هفته گذشته کلی ملاقات چند تن از دانشجویان در scrubs و با اشاره به یکی که تا به حال گاز در بازوی خود را از داشتن خون کشیده شده است. “من استفاده می شود به انجام این کار در ناسا,” او گفت:, و اضافه کرد که او نیاز به مهارت “در صورتی که شما باید آن را در فضا است.”

یک نظرسنجی انجام شده توسط ققنوس-بر اساس توافق شرکت در این ماه نشان داد McSally پایین 7 درصد به کلی و به خوبی تعریف شده در میان رای دهندگان با 43 درصد تصویب امتیاز و 46 درصد مخالفت امتیاز. کلی به حال 42 درصد تصویب و تنها 24 درصد مخالفت اما یک سوم از رای دهندگان او را نمی دانم.

به همین دلیل جمهوری خواهان پریدم و در فرصت به او کراوات به ساندرز’ افزایش است. کلی گفت: “می خواهم حمایت از نامزد دموکرات در ماه نوامبر اما تاکید کرد اختلافات خود را با نامزد حزب سوسیالیست.

“وجود دارد که سیاست های بهداشت ، ساندرز است و قرار دادن وجود دارد که من اصلا با آن موافق بود و دور گرفتن بیمه درمانی خصوصی از افراد است. من بسیار واضح و روشن در مورد این که” کلی گفت: در مصاحبه. “من نیز بسیار واضح و روشن در مورد این دولت در کاخ سفید و مسیر کشور ما شده است. انتخابات در حال انتخاب است.”

او کاهش یافته است به می گویند که او را در آریزونا ریاست جمهوری اولویت انتخابات در 17 مارس و demurred وقتی پرسید که آیا او می تواند برنده شدن در این دولت اگر ساندرز است که در بالای بلیط.

McSally زد سوختگی-این-همه-پایین کلی انتخابات در برابر Sinema پرتاب کردن حملات در خروش سرعت در ده هفته بین اولیه و در روز انتخابات. اما او هیچ استخوان در حال حاضر در مورد در حال حاضر منفی در برابر کلی حتی به عنوان برخی از جمهوری خواهان خصوصی نگرانی او را از تکرار اشتباهات از آخرین مسابقه. نقدی مواجه کسری که به احتمال زیاد به رشد McSally گفت که او تا به حال به مبارزه با زود به تعریف مسابقه و هنگامی که او را دیدم باز.

“این درست پس از استیضاح رای گفت:” McSally. “این حق به عنوان برنی صعودی است و مردم باید آن را بدانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>