این یهودیان آلمانی که موفق به فرار هیتلر و نیویورک خانه خود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

Lin-مانوئل میراندا می دهد اشاره ای به یهودیان نیویورک به واشنگتن ارتفاعات در موسیقی خود را—به زودی یک فیلم—در ارتفاعحدود دومینیکن مهاجران. یک shopfront نشانه لایه برداری را آشکار یکی پس از غذا به این منطقه جامعه یهودی 37 درصد از محله در اواسط قرن.

این مخلوط قومی لایه اطلاع لئو پشت موسسه برای مطالعه, آلمانی-یهودی تاریخ و فرهنگ این پناهگاه در ارتفاع: از یهودیان آلمان از واشنگتن ارتفاعیک نمایشگاه در حال حاضر متاسفانه به دلیل تاخیر coronavirus.

متصدی مگدلنا M. Wrobel گفت: تاریخ یهودیان آلمان در واشنگتن ارتفاعات جهانی که در آن “بسیاری از اقلیت ها و مهاجران در نیویورک و در ما در واقع می تواند مربوط و فکر می کنم در یک زمینه گسترده تر” آه این هم داستان پدر و مادر من زمانی که آنها به ما و یا شاید کسی که فکر می کنم ” آه مادر من نیز نمی تواند انگلیسی صحبت می کنند زمانی که او وارد شد.'”

آلمانی یهودی فرار از نازیسم و نومیدی و تنظیم در پس از سال 1938 به کریستال ناخت. در امریکا هنوز در تلاطم افسردگی پناهندگان مجبور به دریافت گواهی حسن از بستگان به اطمینان حاصل شود که آنها نمی خواهد یک بار اقتصادی.

“گاهی اوقات آنها حتی با نزدیک شدن غریبه کامل است که فقط به همین نام به عنوان مردم در آلمان و اتریش و درخواست آنها را اگر آنها خواهد بود قادر به ارائه آنها را با کسانی که گواهی حسن” گفت: Wrobel. “و البته ما می تواند این وضعیت به امروز. بیایید می گویند که چگونه بسیاری انجام می دهد که اگر برخی از افراد از سوریه و خاورمیانه خواهد نزدیک شدن به آنها با این نوع از درخواست ؟ ایالات متحده به عنوان یک کشور باز استقبال از مهاجران بود فقط یک افسانه است.”

“یهودیان آلمانی تحت درمان قرار گرفتند با برخی از سوء ظن” Wrobel گفت. “وجود دارد و هنوز هم بسیاری از یهودی ستیزی در آمریکا در این نقطه, اما آنها نیز آلمانی بنابراین برای آنها این بود که دو.”

محله معروف ترین پناهندگان هنری کیسینجر و بعد اموزش Westheimer بهتر شناخته شده به عنوان دکتر اموزش. اما Wrobel گفت: این نمایشگاه با تمرکز بر کمتر شناخته شده مهاجران “را به نشان می دهد چگونه آنها young conservatives به جامعه جدید در حالی که در همان زمان در تلاش برای حفظ برخی از عناصر خود را در خانه.”

در میان کسانی بود که 91 ساله سوفی Heymann که به نیویورک به عنوان یک دختر بعد از تبدیل شدن به شهردار شهر کلوستر در سراسر پل جورج واشنگتن در Bergen County, New Jersey. در آن زمان خانواده حدود پنج سال به مهاجرت تصویب.

من و خانواده ام واقع شد جمهوریخواهان چون ما وحشت زده در راه روزولت درها را به روی مهاجران یهودی

“من احساس می کنم به شدت در مورد این موضوع” Heymann گفت. “ایالات متحده همه چیز از آن می که در آن زمان تحت ریاست جمهوری روزولت به نگه داشتن به عنوان بسیاری از یهودیان را به عنوان ممکن است. من و خانواده ام واقع شد جمهوریخواهان چون ما وحشت زده در راه روزولت درها را به روی مهاجران یهودی.” مردی که می شده اند و او پدر منتظر سه سال ممکن است برای تصویب به قتل توسط نازی ها.

این نمایشگاه آغاز می شود با واشنگتن ارتفاعات’ تاریخچه از حل و فصل توسط Wiechquaesgeck قبیله استعمار اروپا و قلعه محوری برای انقلاب آمریکا. ساخت و ساز از آن قابل توجه ترین ویژگی این پل جورج واشنگتن نیز مستند شده است. جذاب عکس را نشان می دهد محله قبل از I-95 قطعه قطعه از طریق.

پانل بحث در مورد پناهندگان داستان شبیه به Heymann را به آنچه که با نام مستعار “فرانکفورت در هادسون” و یا “رایش چهارم.” در مورد 125,000 یهودیان آلمانی و اتریشی وارد ایالات متحده از طریق 1940. از این 70,000 آمد به شهر نیویورک 20,000 اقامت در واشنگتن ارتفاعات. بسیاری مورد ستایش قرار داد از جنوب و روستایی آلمان در مقابل فوقانی سمت غرب پناهندگان از برلین و شهرهای بزرگ.

Judaica از اروپا و مدرن قطعات به صورت محلی متولد هنرمند Tobi کان نمایش داده می شود. وجود دارد, عکس از خانواده مجموعه و طولانی بسته کسب و کار مانند Wertheimer فروشگاه و Gruenebaum نانوایی.

در میان عجیب ترین موارد است wimpel یک تورات پوشش معمولا ساخته شده از تیم bris مراسم ختنه قنداق پارچه ایجاد شده توسط زیگفرید سیمون در سال 1944 برای رونالد بلاخ به دنیا آمد و به یک خانواده پناهنده که در آن سال.

بلاخ داستان است که تقریبا دایره کامل برای محله: خانواده خود را به حال اول بوده پناهندگان در جمهوری دومینیکن تحت دیکتاتوری رافائل تروجيلو خود را برای ورود آمریکا. او در توصیف خود را از واشنگتن ارتفاعات دوران کودکی به عنوان شاعرانه خود خانواده رنج می برند تا حد زیادی به نگهداری از او را. “هیچ کس صحبت در مورد جنگ و چه در آلمان,” او گفت: “پدر و مادر ما سعی در محافظت از ما.”

او دختران خود را به محله. “من می خواهم آنها را به حس تاریخچه و خانواده و مردم چگونه می تواند آبرو و همچنین انعطاف پذیری” او گفت:.

چه خانواده اش تجربه کرده است که هنوز هم مهم امروز او گفت که “نه تنها ضد یهود, اما, مهاجرت, همه چیز نفرت که بیرون آمدن. که چرا از آن مهم است به درک تاریخ که در آن چیزهای است که از, و چگونه به راحتی از آن است که نفرت می آید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>