غول پیکر به نام آندره Roussimoff که towered در میان کشتی گیران

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

به طرفداران کشتی, آندره غول پیکر به نظر می رسد بزرگتر از زندگی است.

اما در خارج از حلقه مرد در غیر این صورت شناخته شده به عنوان آندره Roussimoff می تواند گواهی دادن به این واقعیت که او در واقع پیدا کردن خود را بیش از حد بزرگ برای بخش های مختلف روز به روز زندگی.

“آنها نمی ساخت هر چیزی که برای یک غول” گفت: Roussimoff هنگامی که صحبت کردن به CBC News در ماه مارس سال 1985.

به عنوان Roussimoff توضیح داد که او در بر داشت خود را در زندگی در یک جهان که در آن ماشین بودند خیلی جمع و جور و تخت بیش از حد کوچک و سقف بیش از حد پایین برای 7’4″ و پس از آن-480 پوند کشتی گیر به حرکت.

7’4″ کشتی گیر آندره Roussimoff دیده می شود خروج تاکسی در 1980s. (Newsday/CBC بایگانی)

“به من می گویند من به زندگی در جهان را به خود,” او گفت:.

در آن مرحله در حرفه خود Roussimoff در حال صرف نیمی از زندگی خود را در حلقه کشتی هیجان طرفداران در کانادا و ایالات متحده و همچنین در زادگاه خود فرانسه — جایی که او متولد شد به کشاورزی خانوادگی در مارس 19, 1946 — و دیگر کشورها در سراسر جهان است.

یک بیماری شناخته شده به عنوان آکرومگالی ساخته شده Roussimoff غول پیکر او شد. و آن اندازه به او یک مزیت طبیعی در هنگام دست و پنجه نرم کردن با مخالفان در طول سال های بسیاری از او را در حلقه.

فرصت بزرگ

در سال 1975 آندره غول پیکر مذاکرات به CBC در مورد او چگونه به بازی کشتی. 0:42

در سال 1975 Roussimoff گفت: CBC را Les Stoodley چه کشید او را به حلقه کشتی در وهله اول.

مترجم توضیح داد که Roussimoff رشد کرده بود در فرانسه و گاه به گاه دیده می شود مسابقات کشتی وجود دارد.

“سپس او رو به تماشای کشتی در تلویزیون و از وجود او علاقه مند در آینده به این ورزش از آنجا که او یک مرد بزرگ و او فکر کرد که او می تواند انجام دهد خوب است که در ورزش” مترجم گفت.

آورده است که او را به توجه محلی مروج و در نهایت به دنیای کشتی است.

“چه مدت شما شده است در این بازی پرسید:” Stoodley.

“ده سال” Roussimoff گفت در انگلیسی.

ضربه بزرگ زمان

آندره غول پیکر دیده می شود مصرف در هالک هوگان در رسلمنیا ششم در Atlantic City, N. J., در مارس 27, 1988. (جفری آشر/گتی ایماژ)

Roussimoff البته در نهایت پیدا کردن بزرگ زمان شهرت به عنوان یک عضو برجسته جهان کشتی, فدراسیون.

او نیز فرود آمد برخی از گاه به گاه اقدام به کار می کنند مانند زمانی که او نقش Fezzik — غول پیکر, البته در شاهزاده خانم عروس. او همچنین به نظر می رسد در مهمان نقش های مختلف تلویزیونی از جمله شش میلیون دلار مرد و پسر پاییز.

آندره غول پیکر بهترین و شناخته شده ترین نقش در خارج از کشتی ممکن است هنگامی که او در بازی Fezzik در سال 1987 را شاهزاده خانم عروس. او به نظر می رسد در کنار بازیگران, Mandy Patinkin (مرکز) و والاس شاون (در زیر) در این فیلم است. (کانادا مطبوعات)

او حتی یک سیار برای Labatt در یک نقطه ظاهر می شود در حداقل یک فرانسوی-زبان تجاری برای کانادا آبجو.

با توجه به آنچه CBC گزارش Roussimoff بود از ساختن یک گزارش سالانه حقوق و دستمزد $750,000 که از اواسط 1980s.

درآمد او اجازه داده او را به حفظ یک خانه در مرتع پرورش احشام در کارولینای شمالی که در آن او در آنجا ماند هنگامی که او را کشتی.

“من هنوز هم دوست دارم برای دریافت در حلقه’

آندره Roussimoff را در کشتی حرفه ای او را به عرصه در سراسر جهان است. (ریچارد درو/آسوشیتد پرس)

کار خود را به عنوان یک کشتی گیر او را در زمان سفر در سراسر جهان برای به چالش کشیدن مخالفان و خیره طرفداران و از آنچه که او گفت: CBC او دوست داشت که آنچه که او انجام داد.

“من دوست دارم حرفه ای. من می دانم آنچه من انجام می دهند, من عاشق سفر” گفت: Roussimoff بود که 38 در این زمان از سال 1985 ،

“شاید اگر من بازنشسته در حال حاضر من فکر نمی کنم من می خواهم احساس خوب است. من می توانم بازنشسته اگر من می خواستم … اما من هنوز هم دوست دارم برای دریافت در حلقه هر شب.”

در این 26 ژوئن 1976, فایل, عکس, کشتی گیر حرفه ای آندره غول پرتاب سنگین وزن مدعی چاک Wepner از حلقه در ورزشگاه درخت روغن قلم در نیویورک است. (آسوشیتد پرس)

در ژانویه سال 1993 Roussimoff سفر به فرانسه برای شرکت در مراسم تشییع جنازه پدرش. او که در همان ماه در کشور که در آن او متولد شد و در سن 46.

“او فقط به خواب رفت و هرگز بیدار” دوست خود Frenchy برنارد گفت: کانادا مطبوعات در پی Roussimoff مرگ است.

در مرگ Roussimoff پشت سر یک دختر در علاوه بر این به دوستان و خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>