پس خود را تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بخش خصوصی را تشویق شخصی خود را وکیل رودی جولیانی برای حفظ بررسی بایدن خانواده و اوکراین و به نگه داشتن به روز رسانی او و دولت او از جمله وزارت دادگستری در یافته های خود را با توجه به دو نفر آشنا با بحث های خود را.

رسیده برای این داستان در روز دوشنبه جولیانی بارها و بارها کاهش یافته است به نظر جزئیات اما می گویند که ارتباط خود را با رئیس جمهور دست نخورده باقی مانده است و او فقط می خواهم “صحبت به او دو برابر امروز است.” پرسید که چه کسانی مکالمات در نظر گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل پاسخ داد: “هیچ نظر.”

برای کسانی که می دانند این رئیس جمهور این می آید به عنوان شوک کوچک است.

“در گفتگو با رئیس جمهور او در بیشتر مناسبت از یکی گفت که او می خواهد برای رسیدن به پایین از اوکراین موضوع در یک راه بسیار شبیه است که او را مورد بررسی ‘روسیه جعل'” گفت: یکی دیگر از منابع نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با جولیانی می آیند فقط یک هفته پس از سنا تبرئه او از سوء استفاده از دفتر کار خود در تعاملات خود با اوکراین است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی آغاز کرده است قابل پیش بینی پیروزی دامان این ادعا کامل دفاع و برکناری شاهدان که شرکت در مجلس استیضاح تحقیقات از جمله سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman به عنوان به خوبی به عنوان سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland. برخی از مقامات گفت: آنها از ترس جولیانی کار را در حال حاضر ادامه دهید اما با رئیس جمهور رسمی مجوز و پروانه.

“من فکر می کنم او احساس می کند مانند زنجیر کردن در حال حاضر گفت:” یک مقام ارشد دولت رسمی. “آن را مانند چیزهایی که گرفته اند یک به نوبه خود. دستکش خاموش هستند. و همه چیز استفاده می شود که hush hush است که در حال حاضر فقط…در باز است.”

در همان زمان به عنوان او است فشار خود دشمنان و مکر و بررسی خود را در آینده رقبای رئیس جمهور تهمت نیز علنا معاشقه با ایده کمک به صرفه جویی در کسانی که کشیده شد به روسیه بررسی توسط مشاور ویژه رابرت مولر.

روز سه شنبه وزارت دادگستری مقر رد دادستان’ توصیه که سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور راجر سنگ خدمت به 7 تا 9 سال زندان برای دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری. مدت کوتاهی پس از آن که خبر شکست هر چهار دادستان که در مورد کناره گیری از کار خود را وجود دارد و یکی از چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد. یک مقام ارشد وزارت دادگستری گفت: آن آسان بود روز که صبح زود مغلوب ساختن پیشی جستن جیر–که نام اولیه توصیه یک “سقط جنین از عدالت”–تا به حال هیچ چیزی برای انجام با گروه حرکت به نادیده گرفتن دادستان.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه هفته گذشته جولیانی و متحدان او ادامه داد: ramping تا خود پروب به شکارچی و جو بایدن و اوکراین مهم است. و در روز یکشنبه دیابت لیندزی گراهام (R-SC) گفت: CBS مارگارت برنان که وزارت دادگستری حال تاسیس یک “فرایند مصرف” به موجب آن جولیانی می تواند برای منتقل کردن اطلاعات جمع آوری شده از اوکراین به دادستان.

“من هیچ ایده چه چیزی او را کردم. من هیچ نظری ندارم اگر اطلاعات معتبر است یا نه” گراهام گفت: روزانه وحش در یک مصاحبه تلفنی. “هر چیزی که بیرون می آید از اوکراین نیاز به اجرا از طریق هوش. رودی است که هم در تلویزیون و گفت که تفنگ سیگار کشیدن. وقتی کسی می رود در تلویزیون و صحبت در مورد آنچه آنها در اوکراین … که نیاز به بررسی خواهد شد. هر کس باید مشکوک است.”

گراهام در ادامه به محکوم کردن دموکراتها آغوش لو Parnas یک از همکاران سابق جولیانی که به تازگی تحت فشار قرار دادند ضبط شده از رئیس جمهور تهمت دفاع از شلیک سفیر سابق ماری Yovanovitch.

“شما می دانید ما دموکرات ها که در آغوش Parnas … قرار دادن مردم در تلویزیون به ادعاهای عجیب و غریب. ما باید اجرا شود او و آن اطلاعات را از طریق سیستم” گراهام افزود که او “تردید” از هر گونه اطلاعات و نشأت گرفته از اوکراین.

صحبت با خبرنگاران در روز دوشنبه دادستان کل لایحه بار اذعان کرد که این بخش را ارزیابی جولیانی اطلاعات دست تکان دادند اما هر مفهوم است که رئیس جمهور شخصی وکیل بود که با توجه به توجه ویژه و یا اولویت است. واشنگتن پست بعد از گزارش دفتر دادستان منطقه در پیتسبورگ به حال شنود گذاشته شده است برای رسیدگی به این پرونده است.

در همین حال مجلس سنا جمهوری خواهان به طور جدی در تلاش برای جمع آوری اطلاعات بیشتر در Bidens و Burisma. سناتور ران جانسون (R-WI) گراهام و چاک Grassley–خواه رئیس امنیت داخلی و دولت کمیته امور قوه قضاییه کمیته و کمیته مالی بود قبلا درخواست وزارت خارجه این دست بیش از هر گونه اسناد و مدارک به Bidens یا اوکراین است.

یک منبع مطلع در این تحقیقات تایید به The Daily Beast آن است که با تمرکز بر شهود از ستاره آبی و وزارت امور خارجه که دیده می شود به عنوان نزدیک به بایدن: David وید ارتباطات رئیس سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن; وزیر امور خارجه سابق تونی بلینکن; و آموس Hochstein, یک نماینده برای سیاست انرژی در دولت اوباما.

همانطور که قبلا گزارش شده توسط Buzzfeed, سنا محققان گفته اند که آنها انتظار دارند به محض دریافت پرونده از بایگانی ملی در مورد جلسات در سال 2016 بین دولت اوباما مقامات اوکراین و نمایندگان کمیته ملی حزب دموکرات این منبع گفت. هنگامی که بایگانی و اسناد از طریق محققان برنامه ریزی برای راه اندازی شاهد, مصاحبه, منبع افزود که محققان نشان داده اند پروب می تواند گسترش به تابستان است.

“ما نمی دهد ما تحقیقات مصنوعی مهلت و ما نمی بر این باورند هر گونه زمانبندی” یک سخنگوی Grassley گفت. “ما به دنبال حقایق که در آنها منجر شود و هر پرس و جو انجام شده است در مورد به مورد.”

Andrii Telizhenko یک دیپلمات سابق اوکراین است که ادعا کرد دولت اوکراین دخالت در انتخابات 2016 به آسیب هیلاری کلینتون پیشتر اعلام کرد که او موافقت کرد که به همکاری با این کاوشگر به Bidens. او گفت: Daily Beast او به اسناد و مدارک اضافی با محققان روز دوشنبه. قانونگذاران برجسته این تحقیق به دنبال بررسی ادعاهای مربوط به اوکراین و 2016 از جمله Telizhenko است. Telizhenko گفت: این اسناد شامل ایمیل و به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر در مورد مواد که به او گفته بودند در پاسخ به پرسش از سنا محققان. سخنگویان برای سناتور بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su