ایران نیازی مغلوب ساختن پیشی جستن—آن را در حال حاضر تقلب سیستم

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در زیر گزیده ای از دن فایفر تشریح چگونگی جمهوری خواهان به تضعیف اصول دموکراسی ما به طور موثر اجازه دادن به یک اقلیت از کشور مجموعه ای از سیاست ها و اولویت های اکثریت آن را گسترش میداد. این و دیگر مسائل جدی در حال بررسی توسط فایفر در آینده کتاب سازمان ملل متحد TRUMPING امریکا: یک طرح را به آمریکا یک دموکراسی دوبارهمی رود که در فروش امروز.

در هسته ی اصلی آن سیاست است که تصور می شود بسیار ساده است: اگر شما بیشتر رای شما برنده شوید و اگر شما می خواهید به انجام چیزی متقاعد کردن اکثریت آمریکایی ها که آن را یک ایده خوب است. اگر این قوانین تا کنون آنها قطعا در حال حاضر نه. این شده است هرگز بیشتر آشکار از طول استیضاح محاکمه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت تبرئه شد در یک (نزدیکی), حزب, خط پس از مداری محاکمه. این نتیجه بود چرا که دموکرات ها موفق به متقاعد کردن این کشور از تهمت گناه. نظر سنجی های متعدد نشان داد که بیش از 60 درصد از آمریکایی ها بر این باورند او را شکست و اکثریت آمریکایی ها معتقد بودند او باید از دفتر. جمهوری خواهان می دانستند که آنها می تواند با اطمینان سرپیچی از اراده مردم آمریکا بدون عواقب باشد.

این نه یک حادثه تاریخی است. آن را ناشی از یک استراتژی عمدی مهندسی توسط میچ مک کانل و بودجه محافظه کار میلیاردرهای تا اطمینان حاصل شود که کاهش محافظه کار عمدتا سفید اقلیت می تواند نگه دارید به قدرت بیش از یک رشد مترقی متنوع اکثریت. بیش از جیم Comey و یا حتی روسیه این است که چرا نسبت ناروا به دست آورد.

و تا زمانی که دموکرات ها در درک آنچه اتفاق افتاده و آنچه در خطر است ممکن است ما برنده چند انتخابات اما ما هرگز قادر خواهد بود به تصویب یک دستور کار مترقی.

گام اول در تضعیف دموکراسی: متوقف کردن مردم از رای دادن

به عنوان روز انتخابات سال 2008 اوباما می دانست که آنها احتمالا به از دست دادن. ما تا به حال شنیده ام گزارش می دهد که برخی از کارکنان در مک کین-پیلین مبارزات انتخاباتی صرف می شد آخرین هفته از مسابقه به روز رسانی خود را résumés و ترک زود برای رفتن به یک ساعت یک مبارک.

در حالی که این واقعیت از اوباما پیروزی نبود تعجب آور به اندازه پیروزی شوکه حزب جمهوری خواه. اوباما خرد مک کین در سراسر کشور و به خصوص در به اصطلاح میدان نبرد آمده است که تصمیم گیری در انتخابات ریاست جمهوری: اوباما برنده ویسکانسین با 14 امتیاز آیووا با 9 امتیاز پنسیلوانیا با 11 امتیاز و میشیگان توسط عظیم 16 امتیاز. او بدبختانه اوهایو و فلوریدا که در ایالات متحده است که تحویل انتخابات به بوش چهار سال قبل. اما ترسناکترین قسمت برای جمهوری خواهان بود که اوباما برنده قبلا عمیق-قرمز متحده مانند ویرجینیا ایندیانا و کارولینای شمالی است که هیچ کس به فکر یک دموکرات می تواند رقابت در چه رسد به نفع خود.

بسیاری از این میدان نبرد متحده مجاز آنچه که به نام “رأی گیری” که در آن رای دهندگان مجاز به آمدن به محل تعیین شده به رای خود را به خوبی در پیش از روز انتخابات.

رای گیری سخت است. در آن طول می کشد زمان. و بسیاری از آمریکایی ها این کار را نکنید چرا که آنها به سادگی بیش از حد مشغول کار و خانواده است. اولیه رای گیری سیاست های زیبا عام نظری noncontroversial راه حل مشکل کم مردم در انتخابات. اوباما در مبارزات انتخاباتی را دیدم یک فرصت در این سیاست ها. پیروزی ما در گرو گرفتن تعداد زیادی از جدید و کمتر مکرر رای دهندگان به پای صندوق های رای.

به طور معمول, کمپین یک روز به مشکلات مردم به رای دادن. بالا وجود دارد حاشیه برای خطا زمانی که شما شاید دوازده ساعت به یاد کسی که برای رای دادن. آن را بسیار آسان تر و موثر تر به هفته به انجام همان کار است. اوباما در مبارزات انتخاباتی خواهد سازماندهی تظاهرات در داخل راه رفتن فاصله از رای گیری اولیه سایت. پس از اوباما انجام شد صحبت کمپین کارکنان خواهد مارس از شرکت کنندگان به رای اولیه است. کمپین ما تحقیقات به ما گفت که بیشتر مردم در مورد رای گیری اولیه بیشتر احتمال دارد آنها را به انجام آن. بنابراین ما در مورد آن صحبت کردیم در همه زمان ها. من مدیر ارتباطات که در مبارزات انتخاباتی و ما به توسعه یک استراتژی برای زمین به عنوان داستان های بسیاری که ممکن است در مورد ما اوایل رای گیری استراتژی است.

این استراتژی قابل ملاحظه ای موثر است. با توجه به ACLU 70 درصد از رای دهندگان آمریکایی در کارولینای شمالی رای دادند اولیه به عنوان بخشی از افزایش کلی در حضور بیش از 6 درصد است.

در پی در حال شسته شدن توسط یک سیل جدید رای دهندگان خواهان به حال چهار سال به کشف کردن که چگونه به انجام همان چیزی که—ثبت نام جدید حزب جمهوری خواه رای دهندگان و استفاده از رای گیری اولیه به نوبه خود بیشتر موجود جمهوریخواه رای دهندگان.

آنها انجام این کار ؟

به جای تلاش برای کشف کردن چگونه برای دریافت بیشتر جمهوری خواهان برای رای دادن به جمهوری خواهان تصمیم گرفت برای کشف کردن چگونه می توانید کمتر دموکرات ها به رای دادن.

در سال 2008, میشیگان, آیووا, پنسیلوانیا و اوهایو و ویسکانسین به حال دموکراتیک فرمانداران. در سال 2010 همه کسانی که دموکرات ها جایگزین شد توسط خواهان. شناسایی رأی دهندگان بودند محور استراتژی خود را به گردش قدرت از مردم است.

با توجه به یک مطالعه ویسکانسین voter ID قانون به طور بالقوه سرکوب 200,000 رای.

در آن صورت voter ID قوانین به نظر می رسد بی ضرر است—شما نیاز به نشان دادن یک ID در یک بار و برای خرید دارو سرد. نبوغ شیطانی از این قوانین این است که صدای بسیار بی ضرر است که بیش از حد بسیاری از دموکرات ها می ترسند به این استدلال در برابر آنها. آنها بی ضرر نیست. آنها کاملا موثر در نگه داشتن مردم به احتمال زیاد به رای دموکراتیک از رای گیری. با توجه به Brennan Center for Justice 25 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار لازم نیست که یک دولت-صدور شناسه. تنها 8 درصد از سفید پوستان نیست و ID. این نه یک حادثه. کنگره جمهوری خواه گلن Grothman گفت: آرام بخش با صدای بلند هنگامی که او استدلال کرد که یک جمهوری خواه خواهد بود قادر به برنده شدن در ویسکانسین در سال 2016 چرا که “در حال حاضر ما عکس ID و من فکر می کنم ID عکس است برای رفتن به یک کمی از تفاوت را به عنوان به خوبی.”

اگر جمهوری خواهان نمی تواند خود را برنده رای آنها را به خود رای می دهند. این تلاش به دنبال آن در سنت Jim Crow سیاست در جای خود قرار داده پس از بازسازی برای جلوگیری از به تازگی بردگان از داشتن هر گونه قدرت سیاسی است.

این قوانین در حال هزینه دموکرات ها در انتخابات و کمک به جمهوری خواهان حفظ قدرت با وجود توسل به کمتر و کمتر رای دهندگان. با توجه به یک مطالعه ویسکانسین voter ID قانون به طور بالقوه سرکوب 200,000 رای.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده است که دولت با 22,700 رای.

گام دوم: بطور غیر عادلانه تقسیم

در اینجا یک کمی معما:

جمهوریخواهان برنده رای مردمی در سال 2010 انتخابات برای مجلس نمایندگان حدود 7 امتیاز و برداشت 63 کرسی مجلس.

اگر در سال 2018 دموکرات ها برنده رای مردمی با 8 امتیاز چگونه بسیاری از صندلی های آنها را انتخاب کنید تا ؟

بیش از 63, راست? رای بیشتر باید معنی کرسی های بیشتری درست است ؟ به نظر می رسد مانند یک اصل اساسی دموکراسی است.

نوچ. دموکرات ها برداشت تنها 40 کرسی است.

این است که برخی از تصادف دمدمی مزاجی. آن را با طراحی های غیر مستقیم. این یک نتیجه مستقیم از حزب جمهوری خواه با استفاده از redistricting روند برای حفظ قدرت بیشتر با کمتر رای.

سریع توجیهی در redistricting:

نه تمام انتخابات باید در برابر نتایج. هر ده سال در کنگره و دولت قانونی مناطق در حال تصریح بر اساس نتایج حاصل از آخرین سرشماری. متحده باید به روش های مختلف انجام این کار, اما بسیاری از آنها اجازه می دهد که سیاستمداران در قدرت در زمان قرعه کشی در این منطقه خطوط به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب. سیاستمداران که اتفاق می افتد به این قدرت نیز اتفاق می افتد اغلب به منظور جلب مناطق در راه است که کمک به ارائه بیشتر قدرت سیاسی به حزب آنها اتفاق می افتد به یک عضو. ترسیم مناطق در پوچ راه به نفع یک حزب سیاسی شناخته شده است به عنوان gerrymandering.

آن را مانند یک جذابیت کار کرده: در سال 2012 دموکرات ها موفق به کسب رای بیشتر در خانه نژادها اما تنها برداشت ناچیز هشت صندلی است.

در ویسکانسین دموکرات ها برنده هر ایالت در انتخابات 2018—برخی از رساندهاند—در عین حال جمهوری خواهان هنوز هم برنده 63 99 دولت کرسیهای مجلس و 11 از 17 خارجه سنا صندلی. هدف از gerrymandering به این درجه است که نه تنها برای رای شما شمارش کمتر; آن را به شما می دانم که رای خود را به حساب نمی کند به این امید که شما نمی خواهد رای دادن دوباره. بدبینی متحد محافظه کاری.

دموکرات ها تا به حال برخی از موفقیت در طول سال به چالش کشیدن قانون اساسی از این gerrymandering طرح در دادگاه است.

در پنج-به-چهار تصمیم در سال 2019 دیوان عالی کشور حکم داد که gerrymandering بود موضوع را برای رای دهندگان برای تصمیم گیری دادگاه. به عبارت دیگر دیوان عالی کشور گفت: اگر شما را دوست ندارند gerrymandering رای از مردم انجام gerrymandering—به جز شما نمی تواند رای آنها را به دلیل (بله شما آن را حدس زده) gerrymandering. ظاهرا دانشگاه هاروارد قانون نیاز ندارد البته در حس مشترک به صورت یک قانون مدرک.

سر پیروزی جمهوریخواهان; دم دموکرات ها از دست بدهند.

آنچه در یک کشور!

گام سوم: قرار دادن برای فروش, ثبت نام در دموکراسی

هنگامی که ما توطئه کردن وضعیت اتحادیه در سال 2010 ما تا به حال مقدار زیادی از چیزهایی برای پوشش—اقتصاد بهداشت و درمان, محیط زیست و سیاست خارجی. یک چیز بود که در دستور کار ما بود که مبارزه برای اصلاحات مالی. اما دیوان عالی کشور به حال ایده های دیگر.

شهروندان آمریکا کمک کرده و به نوبه خود سخت انتخابات برای دموکرات ها به تاریخی, کون, whipping.

در هفته قبل از اینکه رئیس جمهور اوباما به کنگره دیوان عالی کشور را لرزاند سیاسی کلمه توسط حاکم برای شاکیان در شهروندان ایالات. جان کلام خود تصمیم این بود که شرکت ها و افراد در حال حاضر می تواند صرف مقدار نامحدودی از پول برای انتخاب نامزدهای خود را انتخاب.

از شهروندان ایالات حاکم ناشی از سیل سیاسی صرف از پولدار. با توجه به مرکز پاسخگو سیاست گروه های خارج از صرف حدود 70 میلیون دلار در آخرین دورۀ انتخابات قبل از شهروندان آمریکا تصمیم. در سال 2010 اولین دورۀ انتخابات پس از این تصمیم خارج از هزینه های افزایش یافته و به بیش از 300 میلیون دلار. دموکراتیک نامزد بودند شسته در موج از پول است. خارج صرف اجازه داد که جمهوری خواهان به قرار دادن تعداد زیادی نژادها بیشتر در بازی و دموکرات ها به سادگی قادر به نگه دارید تا. شهروندان آمریکا کمک کرده و به نوبه خود سخت انتخابات برای دموکرات ها به تاریخی, کون, whipping.

در سال 2012 جمهوری خواهان outspent اوباما انتخاب مجدد مبارزه است. اوباما قادر به جمع آوری پول بیشتر از رامنی اما خواه-وابسته به گروه طریقی با قانون جدید outspent خود را دموکراتیک همتایان $418 میلیون دلار به 130 میلیون دلار. همه چیز بدتر شده در هر بعدی انتخابات. 2020 وعده های انتخاباتی و مالی bloodbath برای دموکرات ها.

صدای میلیون ها نفر از رای دهندگان در حال غرق جدید جمهوری خواه حمایت مالی مبارزات انتخاباتی سیستم است که باعث می شود نامزدهای وابسته به میلیاردرهای برای دریافت پیام خود را. اما آن را نیز بد برای دموکرات ها وجود دارد به سادگی بیش جمهوریخواه میلیاردرهای مایل به خرج کردن بیشتر از میلیاردها خود را برای برنده شدن در انتخابات. طول می کشد تا یک صد هزار دموکرات اهدای 10 دلار برای مطابقت با یک جمهوری خواه نوشتن یک 1 میلیون دلار را بررسی کنید.

مزیت خواهان.

گام چهارم: تقلب در دادگاه

جمهوریخواهان گرفته اند و مراحل را به شما جلوگیری از رای گیری کار خود را شمارش آرا کمتر اگر شما رای و قدرت میلیاردرهای برای خرید انتخابات است. اما اگر تمام آن چیزهایی شکست و دموکرات ها هنوز هم برنده می شود ؟

نگران نباشید—خواهان باید یک برنامه برای که.

دادگاه ها.

محافظه کار کنترل از دیوان عالی کشور است و جمهوری خواه شکستن شیشه طرح به طوری که آنها می تواند مسدود مترقی سیاست بدون توجه به آنچه رای دهندگان می خواهند.

جمهوری خواهان به طور کلی و میچ مک کانل در خاص همواره شناخته شده است که وجود دارد هیچ چیز مهم تر از شکل گیری دادگاه.

تصور این سناریو: یک دموکرات مجلس نمایندگان و سنا تصویب یک رای گیری جدید قانون حقوق است که محافظت در برابر رای دهندگان سرکوب و gerrymandering. به عنوان یک انتخاب دموکراتیک رئیس جمهور نشانه هایی است که لایحه نقطه بازگشت به نماینده بیشتر دموکراسی در امریکا است. یک جمهوری خواه فرماندار شکایت و پرونده باد راه خود را از طریق سیستم دادگاه فرود در دیوان عالی کشور است. دیوان عالی کشور حملات قانون در پنج-به-یک نظر نوشته شده توسط عدالت برت Kavanaugh.

اخ. دموکرات ها انجام همه چیز را راست و هنوز هم از دست دادن.

جمهوری خواهان به طور کلی و میچ مک کانل در خاص همواره شناخته شده است که وجود دارد هیچ چیز مهم تر از شکل گیری دادگاه. این که چرا آنها رفته اند بی سابقه ای به افراط و به قضات خود را تایید کرد و برای جلوگیری از دموکرات منصوب قضات از حال تایید کرد.

این استراتژی در حال حاضر به عهده یک مقدار باور نکردنی از محافظه کار میوه است که تثبیت جمهوری خواه قدرت. مهمترین برش قانون حق رای اجازه می دهد برای بیشتر رای دهندگان سرکوب و gerrymandering.

دادگاه یک مشکل واقعی برای ترقی خواهان است که بدست نمایی بدتر در طول مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. خواه قصد ربودن دادگاه است مدت زمان طولانی در ساخت.

جمهوریخواهان ساخته شده است یک سیستم مزرعه از جناح راست وکلا که در حال مرتب برای نیمکت شروع به عنوان اوایل به عنوان مدرسه قانون است. این است که اساسا شرق آلمان دو و میدانی مدل اما برای جناح راست قضات است.

The Federalist جامعه است که یک سازمان محافظه کار وکلا که تاسیس شد در اوایل ’80s. منشاء آن داستان پر شده است که از مخرب چهره های محافظه کار. دو تا از Federalist جامعه اول مشاوران شد رابرت بورک و Antonin Scalia. کخ برادران ارائه برخی از اوایل پول است.

عضویت در Federalist جامعه شد جدول سهام برای هر مشتاق جمهوری خواه وکیل با چشم معتبر کارآموزی کار در وزارت دادگستری و یا محافظه کار و قانون شرکت.

هنگامی که جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شد هر واحد قضایی قرار ملاقات یا یک عضو از Federalist جامعه و یا تایید شده توسط Federalist جامعه است. در سال 2016 تهمت assuaged محافظه کار نگرانی خود را در مورد قضایی قرار ملاقات با انتشار یک لیست از مردم او را در نظر دیوان عالی کشور. او اساسا قطع و جا به جا یک لیست ارسال شده به او توسط Federalist جامعه است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید او برون سپاری فرایند برای چیدن و تایید قضات—از جمله دو دیوان عالی کشور—به Federalist جامعه است.

بخش دوم این طرح این است که مطمئن شوید دموکراتیک رئیس جمهور به تایید چند قضات به عنوان امکان پذیر است. زمانی که باراک اوباما رئیس جمهور اوباما و جمهوری خواهان مجلس سنا همه چیز را در قدرت خود را به آدامس تا آثار و آهسته قضایی تأیید. در اوباما در دوره اول خواهان استفاده قانونی مانور آهسته تایید اوباما قرار ملاقات. جمهوریخواهان خواهد filibuster حتی غیر بحث برانگیز نامزد که تقاضا 60 رای و گسترش مقدار زمان صرف شده در هر یک از تایید. تاخیر روند بسیار موثر بود چرا که مجلس سنا با این نسخهها کار بر روی یک برنامه که تنبل را در نظر تنبل.

جمهوریخواهان نیز مورد آزار قرار گرفته چیزی به نام “آبی لغزش” روش که به سناتور رسمی حق وتو در قضایی نامزد برای کرسی در دولت خود را.

در سال 2013 سنا دموکرات های بانک مرکزی با سطح بی سابقه ای از حزب جمهوری خواه و انسداد ساخته شده تصمیم عاقلانه برای از بین بردن filibuster برای ملاقات قضایی. برای یک دوره کوتاه اوباما قادر به دریافت قضات تایید کرد از جمله چند کلید قرار ملاقات به DC مدار دادگاه تجدید نظر است که مهم ترین دادگاه در زمین است. اما این بازگشت به قانون اساسی حکومت کوتاه بود. جمهوریخواهان برنده سنا در سال 2014 و زمین این روند را متوقف کند. با تشکر از مک کانل را هنجار شکنانه رویکرد اوباما در سمت چپ دفتر با بیش از یک صد خالی از جمله دادگاه عالی صندلی است که اگر پر خواهد باید نوک دادگاه در یک لیبرال جهت.

مخاطرات

در حالی که دموکرات ها ما صرف گذشت زمان بهترین سیاست بدون در نظر گرفتن سیاست های جمهوری خواهان باید سال ها وقت صرف تقلب بازی برای حفظ قدرت سیاسی است. اگر یک چیز وجود دارد من در زمان دور از زمان من مشغول به کار در کاخ سفید این است که برنده انتخابات ریاست جمهوری بعدی کافی نیست.

برای همه توجیه harrumphing در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن استبدادی گرایش چالش برای دموکراسی ما طولانی قبل از شروع به او نشان داد و خواهد بود در اطراف طولانی پس از او برگ. دموکراسی آمریکایی است که هرگز کامل است در خطر است.

بعدی دموکراتیک رئیس جمهور خواهد بود حاکم با یک دست گره خورده پشت سر او اگر حزب می کند و در تعامل با یک مهاجم استراتژی جامع برای unrig بازی و “را آمریکا یک دموکراسی است.”

از کتاب سازمان ملل متحد TRUMPING امریکا: یک طرح را به آمریکا یک دموکراسی دوباره. کپی رایت (c) 2020 توسط دن فایفر. تجدید چاپ با اجازه از دوازده/Hachette Book Group, New York, NY. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>