در سال 1967 لامار الکساندر آمد به واشنگتن از مادری اش تنسی به عنوان یک دستیار به هوارد بیکر, سناتور جمهوری خواه از دولت خانه که بعد از کمک به افشای کاخ سفید نوار است که مهر و موم شده رئیس جمهور ریچارد نیکسون سرنوشت. الکساندر در حال حاضر نتیجه کار خود را به عنوان بیکر جانشین در سنا با کمک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پنهان کردن شواهد محکم از آنچه سناتور خود را به عنوان یک طرح به “تضعیف” اعتماد به نفس در اصل برابر با عدالت تحت قانون است.

بعلاوه الکساندر مجاز دیگر سناتور جمهوریخواه به قرض خود را بلند گرامی شهرت probity و انصاف به عنوان یک پوشش برای نزدیکی, حزب, خط, رای به نفع یک محاکمه شم از مغلوب ساختن پیشی جستن و بدون هر گونه شهود.

فقط هفته پیش الکساندر وعده داده است که آمریکا محاکمه خواهد با یک استاندارد بالاتر از خانه استیضاح که او را تقبیح به عنوان یک “سیرک.” او قول داد به “مطالعه رکورد” تعيين “آیا ما نیاز به شواهد اضافی.” اما در 11 p. m. شب گذشته الکساندر اعلام کرد که سنا نیاز ندارد برای به دست آوردن هر گونه اضافی شهادت به این دلیل که خانه بود و در واقع انجام یک کار فوق العاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de