هارت جایزه تا به حال برخی از لحظات عجیب و غریب

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

NHL جایزه MVP شده بود چند لحظه طول سال

فینالیست امسال هارت جایزه بودند امروز اعلام کرد. ادمونتون را Leon Draisaitl کلرادو را Nathan MacKinnon و نیویورک رنجرز Artemi Panarin شد و سه رای بالا-اهل عمل برای NHL جایزه MVP انتخاب شده است توسط اعضای هاکی نویسندگان انجمن. برنده خواهد شد اعلام کرد در این کنفرانس نهایی از آینده برگشتی.

Draisaitl است مورد علاقه را به نفع خود هارت برای اولین بار پس از ستون تا 110 امتیاز در 71 بازی برای اجرای دور با به ثمر رساند عنوان با 13 امتیاز بیش از کانر McDavid. Draisaitl هم تیمی نبود فینالیست برای هارت با وجود اینکه این توافق بهترین بازیکن هاکی. آخرین بار دو هم تیمی به پایان رسید و در سه صفحه در رای گیری شد و سال 2001 زمانی که پیتسبورگ Mario Lemieux و Jaromir Jagr آن را انجام داد.

هارت بود که برای اولین بار اهدا شد و پس از 1923-24 فصل — تنها چند سال پس از NHL خود متولد شد. پس از آن طولانی و جالب تاریخ است. در اینجا چند بیشتر سرگرم کننده هارت-حقایق و برخی از چیزهای جالب مربوط به آنها.

Wayne Gretzky صاحب تمام زمان رکورد بیشترین هارت غنائم با نه. Gordie Howe دوم با شش پس (تا حدودی جای تعجب) ادی ساحل با چهار. یک دسته از بچه ها سه.

Gretzky برنده باور نکردنی هشت در یک ردیف از 1980-87. کسانی که آمدند و با ادمونتون و او نهم (و نهایی) هارت در ’89 برای فصل اول خود را با لس آنجلس. دو چیز مانع بزرگ یکی از برنده شدن 10 در یک ردیف: مصدومیت زانو که هزینه او 16 بازی خود را در فصل آخر با Oilers و Mario Lemieux. با وجود این از دست رفته زمان Gretzky هنوز هم به پایان رسید دوم در سال 1987-88 مسابقه به ثمر رساند با 149 امتیاز. او همچنین رهبری در لیگ امتیاز در هر بازی با 2.33.

اما Lemieux خام تعداد آنها بیش از حد بزرگ برای رای دهندگان به نادیده گرفتن: 70 اهداف و 168 امتیاز در یک نسبتا سالم (بسیار سالم با Lemieux استاندارد) 77 بازی. بنابراین او برنده اول خود را در سه Harts. اما Lemieux اذعان کرد که بهترین بازیکن در این بازی بود زمانی که او گفت: “تنها دلیل Gretzky برنده نیست هارت است چرا که او صدمه دیده است.” همچنین شاید رای دهندگان رو با حوصله Gretzky, چرا که او در واقع به پایان رسید و سوم در رای گیری. ادمونتون دروازه بان اعطای Fuhr دوم بود.

سال آینده Lemieux تا به حال 85 اهداف و 199 امتیاز و برنده نشد هارت. کسانی که پوچ اعداد. تنها Gretzky و برت هال که تا کنون به ثمر رساند گل در یک فصل تنها Gretzky است بریده امتیاز بیشتر. و در عین حال Gretzky برنده رای گیری که در آن سال با یک نسبتا متوسط (برای او به هر حال) 54 اهداف و 168 امتیاز. که یکی از بزرگ است فصل اول در L. A. پس از زمین لرزه تجارت از ادمونتون, و او به پادشاهان بهبود از 68 نقطه تیم سال قبل به 91 امتیاز چهارم به طور کلی در NHL. پیتسبورگ به پایان رسید با 87 امتیاز. بنابراین روایت بادها در Gretzky ،

فیل اسپوزیتو را شکست تک-فصل اهداف و نقاط سوابق و برنده نشد هارت. در سال 1970-71, اسپوزیتو رکورد جدید با 76 اهداف و 152 امتیاز. اما او به پایان رسید دوم در هارت رای به بوستون هم تیمی بابی Orr که تا به حال 37 و 139. این ممکن است انتخاب درست به دلیل Orr را شماره نمی شد از این دنیا برای یک defenceman. اما هنوز هم سخت ضرب و شتم برای Espo. او را مخفی می کردند و پایان کار خود را با دو Harts ،

هیچ کس تا به حال موفق به کسب هارت به اتفاق آرا اما Lemieux آمد و به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است. او یک رای خجالتی در سال 1993. این سال او موفق به کسب نمره عنوان با 12 امتیاز با وجود از دست رفته دو ماه در وسط فصل و در حالی که او تحت درمان هوچکین لنفوم. این یکی از بزرگترین (و بیشتر دلگرم کننده) دستاوردهای ورزشی در, تاریخچه ساخت Lemieux یکی از ساده ترین هارت میدارد تا کنون. و در عین حال برخی از مرد رای دادند پت لافونتن از دونده تا در این مسابقه به ثمر رساند. بوفالو ستاره سوم به پایان رسید برای هارت پشت تورنتو داگ گیلمور.

الکس Ovechkin فعال است رهبر در هارت غنائم با سه. او برنده آن در سال 2008 ’09 و ’13. سیدنی کرازبی تنها دیگر بازیکن فعال با چند Harts. او برنده دو در سال 2007 و ’14. کرازبی نیز با Jaromir Jagr و ژان Beliveau ترین دونده تا پس از اتمام با چهار.

تنها سه هارت برندگان که واجد شرایط برای هاکی سالن از شهرت بدست نیامده است. آنها تام اندرسون (1942), Al رولینز (1954) و جثه تئودور (2002). رولینز پیروزی به عجیب ترین. او نوشته شده زشت 12-47-7 ضبط و 3.21 اهداف-برابر متوسط است. کسانی هستند MVP-کالیبر آمار توسط هر کشش. اما رولینز لبه ستاره دیترویت defenceman قرمز کلی در یک مسابقه نزدیک (و همچنین ضرب و شتم موشک ریچارد و Gordie Howe) چون به اندازه کافی رای دهندگان نمیفهمد رولینز بود تنها چیزی که نگه داشتن خود را افتضاح شیکاگو Black Hawks تیم از تکمیل فراموشی. او با بازی اما چهار بازی و شیکاگو از دست همه آنها را. یکی از نسخه های پشتیبان به حال 9.00 GAA. دیگر بود 5.50. رولینز ” هم تیمی های او تقریبا هیچ کمک: آنها نمره کمتر از دو گل در هر بازی داد و تا حدود 3.5 — به راحتی بدترین در لیگ برتر در هر دو بخش است. بنابراین رولینز بازی شجاعانه. حتی ستودنی. اما بیشتر به نظر می رسد رای دهندگان فقط برای او احساس بد.

با تشکر من CBC ورزشی تیمی و عظیم هاکی nerd طرفدار راب پیزو برای کمک به من در تدوین این مسائل است. او باعث می شود سرگرم کننده و آموزنده هاکی ویدئوها و آخرین یک دقیقه پیش نمایش از آینده NHL حذفی matchups. شما می توانید به تماشای برگها در مقابل کت Oilers مقابل Blackhawks چهار تیم از غرب دور-رابین و شرق دور-رابین در حال حاضر. بقیه خواهد شد منتشر شده در CBCSports.ca در روزهای آینده.

الکس Ovechkin با هارت جایزه در سال 2009. (بروس بنت/گتی ایماژ)

ادمونتون را CFL تیم تغییر نام آن

این باشگاه به طور ناگهانی اعلام کرد که این بعد از ظهر که آن را “ساخته شده است که تصمیم به قطع استفاده از کلمه “اسکیمو” در این تیم نام.” آن را به حال شده است در استفاده برای بیش از 100 سال اما حق رای دادن گفت: در آزادی مطبوعات که “نمایش مربوط به نام تیم در حال تغییر. در حالی که بسیاری از طرفداران در حال عمیقا متعهد به نگه داشتن نام و دیگران به طور فزاینده ای ناراحت کننده با نام مورد.”

فشار به رها به نام افزایش یافته و به تازگی پس از واشنگتن NFL تیم حاکی از آن بازنشسته خواهد بود نام آن است که در نظر بسیاری از بومی لکه دار کردن. در ابتدا ادمونتون به نظر می رسد مصر در نگه داشتن نام آن اشاره به مطالعات آن در حال انجام است که نشان داد “هیچ توافق” میان Inuit جوامع برای اینکه آیا باید آن را تغییر داد. اما برخی از حامیان مالی بعد را تهدید به قطع روابط با این تیم اگر آن را مرتکب نشده به یک نام تغییر دهید.

تا زمانی که یک نام جدید است که برداشت ادمونتون خواهد تماس خود EE تیم فوتبال و/یا ادمونتون تیم فوتبال. بیشتر بخوانید درباره حذف از نام اینجا را.

به سرعت…

بانجو کاسه منتقل میشه. این لامپ کم مصرف بهترین رقابت بین وینیپگ بمب افکن آبی و ساسکاچوان Roughriders — به طور معمول قله با سالانه جفت پشت به پشت به طور منظم فصل مسابقات: کار در شب (آخر هفته) کلاسیک در رجینا و بانجو کاسه مسابقه برگشت در وینیپگ. با فصل هنوز در انتظار با توجه به همه گیر طرفداران این تیم ممکن است شکستن توخالی هندوانه یا عسل و زعفران و سس در تمام این سال است. اما رقابت است حمل بر روی به دور از زمین.

هر دو ساسکاچوان و مانیتوبا دولت ها به شدت مناقصه به میزبان لامپ کم مصرف, بازی اگر آن را تصمیم می گیرد به بازی کوتاه فصل است. لیگ هنوز نشده به طور رسمی انتخاب شده برای انجام این کار, اما آن را در حال حاضر در حال مذاکره با اتحادیه بازیکنان در یک معامله است که آن را ممکن است. این لامپ کم مصرف تحمیل یک مهلت این پنجشنبه برای رسیدن به یک توافق است. جزئیات بیشتر در مورد که در اینجا و بیشتر در مورد خارج موانع رو به پتانسیل شهرستانها میزبان در اینجا.

NHL و NBA هر دو گزارش نتایج دلگرم کننده از آخرین دور از تست. NHL دیروز گفت که COVID-19 تست از پنج روز از رسمی اردوگاه های آموزشی (جولای 13-17) بازگشت و تنها دو نتایج مثبت است. که از 2,618 آزمون شامل بیش از 800 بازیکنان. NBA گزارش صفر نتایج مثبت از 346 بازیکنان تست شده طی هفت روز در “پردیس” در داخل دیزنی جهان. به نظر می رسد هر دو لیگ را در شکل خوب برای راه اندازی مجدد به عنوان برنامه ریزی شده در هفته آینده.

الهام Nakken ساخته تاریخچه بیس بال. او اولین زن به مربی در زمینه ظرفیت در طول یک عمده-بازی لیگ هنگامی که او در زمان بیش از عنوان the San Francisco Giants’ اول-پایه مربی در طول یک نمایشگاه مسابقه شب گذشته. Nakken شد استخدام جدید غول مدیر گیب Kapler در زمستان زمانی که او اولین زن به زمین در یک زمان کار مربیگری در رشته های. او در بازی سافتبال در کالج قبل از پیوستن به غول به عنوان یک کارآموز در سال 2014.

تورنتو FC پیشرفته به دور بعدی لیگ بازگشته است مسابقات — اما بعید است که دیگر کانادا تیم به آنها ملحق خواهد شد. امروز 0-0 قرعه کشی بین تورنتو و انگلستان به هر دو تیم یک 1-0-2 ضبط و تضمین آنها هر دو پیشبرد به 16 تیم مرحله حذفی. TFC می توانید در پایان هیچ بدتر از دوم در گروه و هنوز هم احتمالا برای اولین بار. دو تیم برتر هر گروه حرکت می کند به علاوه چهار تا از بهترین مقام سوم تیم است. دیگر دو تیم کانادا — مونترال و ونکوور — هر دو 0-2-0 و در آخرین جایگاه را در گروه های مربوطه خود را. مونترال نقش آن نهایی بازی امشب. ونکوور شنبه است. هر دو تیم نیاز به پیروزی و دریافت کمک. Megyn kelly را طرح ریزی سیستم می دهد مونترال 30 درصد احتمال پیشرفت و ونکوور تنها 4 درصد است. بیشتر بخوانید درباره تورنتو قرعه کشی با انگلستان و سازمان دیده بان برجسته در اینجا.

برخی از ستارههای در حال کمک ملی فوتبال زنان لیگ گسترش را به لس آنجلس است. بازیگر ناتالی پورتمن یکی از اصلی جلوی مردم در یک ستاره نکردم گروه آوردن تیم های آزمایشی به نام فرشته شهر به NWSL برای 2022 در فصل. از آن خواهد شد 11th باشگاه در لیگ که در حال حاضر نه و اضافه کردن یکی در لوئیزویل در سال آینده. همچنین درگیر در مالکیت گروه بازیگران Eva Longoria, Jennifer Garner, America Ferrera و Uzo Aduba (Crazy Eyes از Orange is the New Black) منجر شود سرمایه گذار است سرنا ویلیامز که شرکت تاسیس ق. اطلاعات بیشتر در مورد جدید NWSL تیم در اینجا.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>