دروازه بان مایک اسمیت با آرامش skated به مرکز یخ و تماشا خط و جدال آشکار بین خود Edmonton Oilers و شعله کلگری.

ناراضی کلگری دروازه بان کم تالبوت هدف قرار دادن جفت خود را اسمیت پرتاب کنار خود دست و پا زدن sloughed خود را مسدود کننده و دستکش و بدبختانه ماسک خود را.

او منتظر menacingly تا تالبوت skated در سراسر خروس بزرگ, خود. در ابتدا کلگری netminder فرود آمد سه حقوق. سپس اسمیت تخلیه با سراسیمگی از خود و تالبوت مچاله شدن به یخ.

“تالبوت می شود در آن وجود دارد آن را مخلوط کمی می اندازد برخی از مسدود کننده های – من واقعا نمی خواهم که بیش از حد” اسمیت گفت: پس از Oilers clobbered شعله های آتش 8-3 شنبه شب در Scotiabank Saddledome.

“او موظف. هر کس دوست دارد برای دیدن و خوب قدیمی از مد افتاده دروازه بان مبارزه من گنجانده شده است. آن را به آب روان مانند آنها نیست قبل شده است.”

قبل از هرگز — حتی در دوران مارتی McSorley دیو Semenko داگ Risborough و نیل Sheehy — تا به حال goalies مبارزه در نبرد آلبرتا.

“ما از یکدیگر متنفر’

مقامات به پایان رسید و دوره دوم 24 ثانیه زود به بررسی مجازات – و اجازه می دهد به طبع سرد است.

“آنچه را که شما آموخته شده در مورد جنگ آلبرتا?” شب هاکی در کانادا میزبان اسکات Oake خواسته Kailer Yamamoto.

“ما نفرت هر یک از دیگر” این تانکر تازه وارد پاسخ داد. “نفرت واقعی است.”

در واقع. تالبوت دریافت دو دقیقه برای ترک چین دو جزئی برای سنگزنی عمده برای مبارزه و یک بازی در آوریم. که 21 پنالتی دقیقه برای یک مرد است که وارد این بازی با 12 بیش از کل هفت سال کار حرفه ای.

سازمان دیده بان | روغن صنعتی پمپ شعله های آتشین در نبرد آلبرتا:

کانر McDavid به ثمر رساند و دو بار مایک اسمیت مبارزه مخفی تالبوت در Edmonton Oilers 8-3 برنده بیش شعله کلگری. 2:16

اسمیت بود سیلی با 17 دقیقه از جمله بازی در آوریم. کالین کوپر سابق Junior ‘A’ کلگری Canuck به عنوان اورژانس goaltender برای هر دو Oilers و شعله های آتش.

“اعتبار به هر دو goalies برای انجام این کار است” گفت: Oilers تیرانداز از خفا لئون Draisaitl گفت: رزمندگان در اولین NHL دروازه بان مبارزه پس از برادن هولتبی و اواخر ری امری در سال 2013. “بدیهی است که Smitty یک مشتری دشوار است.”

شعله های آتش برنده اول سه بازی در این فصل در تجدید نبرد آلبرتا از جمله 4-3 در ضربات پنالتی پیروزی چهارشنبه گذشته در ادمونتون.

سازمان دیده بان | نبرد آلبرتا در جریان بوده است قوی برای تقریبا 40 سال:

این رقابت در جریان بوده است قوی برای تقریبا 40 سال و غارت پیزو 9 لحظات به آن را اثبات کند. 2:05

در این بازی دیوید Rittich channelled درونی خود خوزه باتیستا (ابهامزدایی) توسط کوه در می رم خود را دروازه بان چوب بالا در هوا پس از بهم زدن-چک کردن Draisaitl در ضربات پنالتی برای تضمین پیروزی است.

‘فقط آن را بی احترامی’

شنبه شب Oilers با صدای بلند chirped کلگری دروازه بان به عنوان او skated به نیمکت پس از موقت سر مربی Geoff بخش کاربردی قلاب در حالی که انتهایی 4-1 در دوره دوم.

“فقط آن را بی احترامی می دانید” Draisaitl گفت. “ما ضربه دو پست و او را جشن مانند آنها فقط برنده جام استنلی.

“من آن را دریافت کنید. آنها هیجان زده هستیم. آنها برنده بازی در ضربات پنالتی. اما نشان می دهد برخی از احترام است.”

ادمونتون بازیکنان جشن هدف در برابر کلگری netminder دیوید Rittich (33) در طول Oilers’ 8-3 جیغ وداد بازی کردن بیش از شعله های آتش در نبرد آلبرتا در روز شنبه. (Derek لئونگ/گتی ایماژ)

مجبور به عقب در خالص پس از تالبوت را تخلیه, Rittich داد تا در مجموع شش گل در 28 عکس در یک شب فراموش نکنید.

“من به اندازه کافی خوش شانس را به بازی با Ritter, بنابراین من باید با او رابطه داشته” اسمیت گفت. “او آتشین اما گاهی اوقات از آن می رود کمی بیش از حد. من فکر می کنم گاهی اوقات چه در اطراف می رود می آید در اطراف.”

پس از بازی تالبوت گفت: او خود را از دست داده سرد زمانی که Oilers به جلو سام Gagner نگه داشته poking در جن پس از سوت.

“من نمی خواهم این واقعیت که او در می آید و نیزه در پشت” تالبوت گفت. “در یک بازی مانند آن کسانی که همه چیز شما در تنظیم کردن. من در واکنش درآمده است. احتمالا باهوش ترین واکنش از طرف من.

“اما آن را بسیار عاطفی و احساسات من کردم بهترین من.”

دوستان رابینسون (53) از Calgary Flames دعوا ادمونتون را Jujhar Khaira. (Derek لئونگ/گتی ایماژ)

Oilers برنامه ریزی برای ساخت در آن احساسات به آنها اتهام به سمت پست-فصل بازی خود را با بهترین هاکی از سال است. خط و جدال و متعاقب آن دروازه بان مبارزه کنار Oilers خود را تحت سلطه استانی رقبای شنبه در هر جنبه ای از بازی.

مهم 2 امتیاز

با پیروزی Oilers (28-18-6) نشستن در تنها در اختیار داشتن رتبه دوم در کنفرانس غرب.

“وجود دارد مقدار زیادی می تواند ما را از این” اسمیت گفت. “ما با هم گیر کرده. ما یک پیروزی بزرگ در مقابل تیم هاکی نگه داشته و حرکت کردن در این رده بندی است.”

شعله های آتش (27-20-6) قطره به جایگاه چهارم و یک wildcard نقطه.

واکنش آنها به چنین شرم آور beatdown خواهد شد یک راه طولانی در تعیین حذفی سرنوشت.

“من می خواهم این احساس را به چوب با ما” وارد گفت. “اگر شما کمی عصبانی در مورد آنچه که امشب اتفاق افتاده و آن را آزار شما, پس از آن ما احتمالا باید یک موضوع است.”

دو تیم دیدار دوباره یک زمان نهایی این فصل به طور منظم در مارس 4 در کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de