از بالا و پایین فوتبال بازگشت

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

فوتبال است که منجر به اتهام — و در نظر گرفتن چند فلش

وقتی که می آید به ورزش حرفه ای لیگ بازگشت از خود بیماری همه گیر ناشی از معافیت های فوتبال تا به حال بیشترین موفقیت. در اروپا, بوندسلیگا آلمان شد اولین بار در لیگ به بازگشت (راه بازگشت در اواسط ماه مه) و تکمیل آن فصل بسیار هموار. پس از لیگ برتر ایتالیا سری آ و اسپانیا لالیگا را دوباره و بدون مسائل.

فوتبال نیز منجر به راه در شمال امریکا است. دو هفته پیش ملی فوتبال زنان لیگ شد اولین تیم ورزشی در لیگ برتر فوتبال در این قاره به بازگشت به زمانی که آن را باز کرد آن ماه چالش مسابقات جام. شب گذشته لیگ برتر فوتبال شد اولین بار در آمریکای شمالی مردان لیگ به اندکی هنگامی که آن را لگد کردن آن MLS برگشت مسابقات است.

اما همه چیز شده اند کمی bumpier برای NWSL و MLS. آنها هر دو مستقر در ایالات متحده, که در آن coronavirus وضعیت در حال حاضر بسیار بدتر از آن است که در اروپا است. بالاتر از درجه سختی منعکس شده است در فراز و نشیب ها در این لیگ را تجربه کرده اند در طول چند روز گذشته. در اینجا نگاهی به آن:

تا: MLS برگشت مسابقات لگد کردن با قدرتمند حاضر است. قبل از اورلاندو ضرب و شتم میامی 2-1 در آخرین شب, درب بازکن, بیش از 100 سیاه و بازیکنان از سراسر لیگ در زمان زمینه برای 8 دقیقه 46-دوره دوم از سکوت. آن دسته از بازیکنان که عضو هستند از بازیکنان برای تغییر گروه ایستاده در اطراف محیط این زمینه مطرح شده و یک دستکش برای اولین بار به صورت تمام وقت در حالی که اورلاندو و میامی را شروع kneeled در اطراف مرکز دایره است. سرود ملی بود بازی نیست و نمی توان برای مدت زمان از مسابقات (MLS می گوید دلیل این است که وجود دارد هیچ طرفداران در حضور و غیاب). سازمان دیده بان ویدیو از اعتراض و خواندن بیشتر در مورد آن را در اینجا.

پایین: یکی دیگر از تیم رو خود لگد از MLS برگشت مسابقات است. مانند FC Dallas قبل از آن Nashville, SC برداشته شد امروز به دلیل COVID-19 شیوع در تیم است. نه نشویل بازیکنان آزمایش مثبت با توجه به باشگاه. دالاس تا به حال 10 بازیکن تست مثبت قبل از آن گرفته شد. که برگ ها با حضور 24 تیم در این مسابقات است. حتی از گروه های شیکاگو منتقل شد و از گروه یک به گروه B که شامل Vancouver Whitecaps FC. ونکوور در اصل قرار است برای باز امشب مقابل دالاس اما در حال حاضر باید صبر کنید تا روز چهارشنبه مقابل سن خوزه. مونترال چهره تورنتو که شب تا سه کانادا تیم خواهد بود در عمل است. مونترال بازکن امشب مقابل انگلستان و تورنتو آغاز می شود یکشنبه در مقابل سی هیچ تغییر به مدرک تحصیلی برای دور حذفی. آن را هنوز هم می تواند بالا دو مانكن در هر گروه و چهار تا از بهترین مقام سوم finishers پیشبرد.

زندگی در NWSL حباب خیلی خوب است می گوید Kailen شریدان. “ما تحت تاثیر قرار چگونه با لیگ ما به کار گرفته آن را” آسمان آبی FC کانادا دروازه بان می گوید. “مردم باید به دنبال در آنچه ما انجام می دهیم.” مشاوره خوب است. در حالی که ما دیده ایم برخی گله مند از MLS و WNBA بازیکنان در مورد مواد غذایی و شرایط زندگی در حباب های خود را در فلوریدا شریدان می گوید: “امکانات عالی” در NWSL راه اندازی در ایالت یوتا است. همچنین هیچ بازیکن باید آزمایش مثبت از اورلاندو غرور را قبل از مسابقات شیوع کردم کل تیم لگد. اقدام در این زمینه شده است رقابتی بیش از حد. با یک مقدماتی-دور مچ به سمت چپ برای تمام هشت تیم پنج تن از آنها را یکسان 1-1-1 سوابق. دفاع-قهرمان کارولینای شمالی نشسته است در بالای آنها را در 3-0-0. این مرحله کاری ادامه داده اند تا با یک جفت از مسابقات در دو روز یکشنبه و دوشنبه. تمام هشت تیم را در حرکت به تک حذف حذفی که جمعه آینده آغاز می شود. بیشتر بخوانید درباره شریدان و افکار خود را در مورد چگونگی NWSL به کار گرفته آن بازگشت به بازی در این قطعه توسط CBC Sports’ سیگنا ساقی.

بازیکنان از سراسر MLS شرکت در موضوع زندگی, مراسم قبل از شروع اولین مسابقه از لیگ بازگشت از مسابقات در روز چهارشنبه. (MLS از طریق گتی ایماژ)

به سرعت…

تایگر وودز به عقب است در هفته آینده. او نگاه بسیار خوب است که در نمایشگاه بازی با فیل مایکلسون Peyton منینگ و تام برادی است اما گلف بزرگترین ستاره نشسته هر رسمی مسابقات پس از PGA Tour بازگشت در اواسط ماه ژوئن. در 44 سال (و با بازگشت که به نظر می رسد بسیار قدیمی تر) ببر نقش محدود برنامه در این مرحله از زندگی حرفه ای او. اما او امروز اعلام کرد که او را به بازگشت در هفته آینده مراسم یادبود مسابقات در اوهایو. جک نیکلاس میزبانی رویداد می آید سه هفته قبل از اولین عمده ای از پیکربندی مجدد فصل — PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو. بیشتر بخوانید درباره ببر بازگشت است.

چین لغو ورزشی بین المللی برای بقیه سال. این کشور عمدتا متوقف گسترش COVID-19 در درون خود مرزهای اما می خواهد برای جلوگیری از واردات موارد از خارج از کشور. بنابراین تنها مسابقات بین المللی در آن برگزار خواهد شد از هم اکنون از طریق دسامبر در حال تست حوادث برای 2022 پکن بازی های المپیک زمستانی. تنیس ورزش بیشتر تحت تاثیر این حرکت. مردان و زنان تورهای هر حال یک تعداد انگشت شماری از رویدادهای برنامه ریزی شده در چین این سقوط. که شامل معتبر WTA Finals در شنژن. برنده سال گذشته که مسابقات خاکستر Barty در زمان خانه $4.42 میلیون ما — بزرگترین جایزه نقدی در تاریخ تنیس. دو قابل توجهی مسابقات گلف و یک مسابقه فرمول یک در میان دیگر رویدادهای چین بود که میله میله به میزبان. بیشتر بخوانید درباره تصمیم به تماس همه آنها را در اینجا.

آیوی لیگ لغو ورزش بیش از حد. این برای اولین بار از NCAA بخش من کنفرانس به هیچ کس بین دانشکده رقابت برای ترم پاییز. آیوی لیگ مدارس نخبگان علمی اما نه آنقدر که آن را می آید به ورزش به خصوص فوتبال و بسکتبال مردان که پول بزرگ-سازان. پس از این تصمیم بود آسان تر برای آنها را به از آن خواهد شد برای کنفرانس که اکسل در (و مقدار زیادی پول نقد بیشتر از) کسانی که ورزش. اما به عنوان کالج فوتبال را سر چشمه آمریکا جنوبی همچنان به همچنین coronavirus سر چشمه آن را به دنبال بیشتر احتمال دارد که در این فصل خواهد بود تاخیر و یا حتی لغو در دسترس نباشد. کیکآف است که معمولا در اواخر ماه اوت پس از آن تصمیم گیری های دشوار را باید نسبتا به زودی.

New Jersey Devils بازیافت Lindy Ruff. جانباز NHL مربیان هرگز واقعا می میرند. آنها فقط رفتن به جعبه آبی. Ruff لذت می برد غیر منتظره ای طولانی تصدی به عنوان بوفالو سر مربی از سال 1997 تا زمانی که او از کار اخراج شد در سال 2013. دالاس جامعی او را تا قبل از فصل آینده و او به طول انجامید چهار سال قبل از ستاره کنسرو او. او سه فصل اخیر به عنوان دستیار با رنجرز. در حال حاضر او یک سر مربی دوباره با نیوجرسی که واجد شرایط برای گسترش 24-تیم حذفی مسابقات که شروع خواهد شد در چند هفته. بیشتر بخوانید درباره تکبر را استخدام اینجا.

و در نهایت…

Andre De Grasse برنده های عجیب و غریب مسابقه امروز. این یک 100-حیاط (نه متر) فاصله است که به ندرت در سطح بین المللی. اما این نیمی از آن. این دیدار بود مستقر در زوریخ اما تنها تعداد کمی از 30 ورزشکاران درگیر در هشت رویداد کارت در واقع وجود دارد. دیگران به رقابت پرداختند در یکی از شش خالی استادیوم در اروپا و ایالات متحده است. این شبه مجازی دیدار برگزار شد در محل زوریخ را توقف در لیگ الماس مدار که نکرده اند قادر به شروع این سال به دلیل بیماری همه گیر. De Grasse مسابقه صورت گرفت در برادنتون فلوریدا., و او تا به حال تنها به ضرب و شتم دو نفر دیگر دوندگان سرعت — آموزش شرکای عمر McLeod و جیمی Vicaut — را به نفع $10,000 برای اولین بار از محل جایزه. بیشتر بخوانید درباره De Grasse را به نفع خود و تماشای آن را در اینجا.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>