هاکی کارت گرد Downie به سرقت برده از

Category: سی بی سی اسپورت Comments: No comments

این گزیده ای از زنگ که توسط CBC Sports روزانه در خبرنامه ایمیل. ماندن تا به سرعت در مورد آنچه اتفاق می افتد در ورزش با عضویت اینجا.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در حال حاضر از جهان ورزش:

زمانی که گرد Downie خواند “من به سرقت برده و این از یک هاکی کارت…” او آن را به معنای واقعی کلمه

رفتن را از طریق برخی از هاکی روی کارت روز دیگر (مانند nerd من) من به نرم افزار مجموعه 1991 NHL سری. این بود که منتشر شد در ارتفاع اوایل’90s ورزشی-کارت رونق زمانی که حدود ده هاکی مجموعه بیرون آمد در هر سال است. از نظر کیفیت نرم افزار مجموعه ای بسیار middle-of-the-road (این هیچ عرشه فوقانی) بنابراین کارت های خود را نمی فوق العاده و به یاد ماندنی.

اما آنها یک نکته جالب در ’91: یک زیر مجموعه جشن بازیکنان مانند ژاک پلانت, “فانتوم” جو مالون و Montreal Canadiens’ پانچ خط و قدیمی کنجکاوی مانند اصلی شش عصر عرصه و بچه ها استفاده می شود که به خراش یخ با دست قبل از Zambonis آمد. در مقابل این کارت های سیاه و سفید عکس. در پشت یک پاراگراف توضیح داد که چه بازیکن یا لحظه ای یا چیزی که بدان معنی به تاریخ بازی.

به هر حال یکی از این کارت (شماره 340 در مجموعه) را نشان می دهد یک عکس از تورنتو به جلو لایحه Barilko به ثمر رساند خود را افسانه ای اضافه کاری هدف در برابر مونترال که برگ برنده این جام در سال 1951. آن را بسیار سرد عکس — Barilko است غواصی از طریق هوا در راه است که باعث می شود او کمی شبیه بابی Orr پس از معروف خود در جام حذفی-گل پیروزی در سال 1970.

اما آنچه واقعا گرفتار چشم من گذشته دو جمله در داستان در پشت کارت: متاسفانه این آخرین هدف از Barilko حرفه ای. او ناپدید شد که تابستان در یک سفر ماهیگیری و برگ برنده نیست, دیگر جام تا سال 1962 سال پیدا شد. کسانی که تحمل قابل توجه به طور مشابه به برخی از اشعار در پنجاه ماموریت Cap — قدیمی غم انگیز هیپ استاندارد است. آن را تقریبا کلمه به کلمه در مکان. در این آهنگ در اواخر هیپ خواننده گروه گرد Downie نیز آواز می خواند “من به سرقت برده و این از یک هاکی کارت.” بنابراین این کارت.

فقط به تقویت مورد: کارت آمد در سال 1991 و پنجاه ماموریت Cap به نظر می رسد در ’92 آلبوم به طور کامل به طور کامل. من نیمه assed اینترنت تحقیق نیز به من منجر به یک زن و شوهر از CBC داستان تایید ارتباط بین کارت و آهنگ. این سال 2016 قطعه موسیقی نویسنده باب Mersereau شامل هیپ گیتاریست راب بیکر خاطره از چه گروه متراکم یک روز در حالی که Downie noodled با برخی از اشعار او به عنوان باز کردن بسته هاکی روی کارت. بیکر می گوید Downie شروع به آواز خواندن کلمات در پشت Barilko کارت بیش از لیک شدن بازی و در نهایت تشکیل آنها را به این آهنگ ما امروز می دانیم. Mersereau داستان نیز اشاره می کند که روی کارت نوشته شده بود توسط یک هاکی مورخ از مونکتون به نام جیمز Duplacey (او نه اعتبار در یادداشت بوش).

نیز وجود دارد این لمس کردن داستان توسط کیت Bueckert. آن را در مورد یک پسر به نام بلر Babcock که با حضور کوئینز دانشگاه است که در هیپ وطن از کینگستون, Ont. Babcock می دانستم که کسی که می دانست کسی بود که در, دوستان, با, باند, و او آنها را به دستخط خود Barilko کارت. در اکتبر سال 2017, مدت کوتاهی پس از Downie مرگ Babcock حراج کردن کارت و افزایش بیش از 6 ، 000 دلار برای سازمان های خیریه مختلف. یکی بود به نام برای Downie و دیگری برای Babcock پدر که فوت یک دهه زودتر از همان شکل سرطان مغز که به کشته شدن Downie.

باید جالب/معنی کارت خود را که شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن ؟ ارسال یک عکس از آن را به [email protected]

پشت این لایحه Barilko کارت نوشته شده توسط جیمز Duplacey. (نرم افزار مجموعه)

به سرعت…

به WNBA را حاکم MVP خواهد پرداخت و بعد از همه. النا Delle Donne رفت و با او پس از ناکامی پانل مستقل از پزشکان را رد کرد و درخواست خود را به نشستن در فصل آینده و هنوز هم دریافت پرداخت کامل. به WNBA ارائه شده است به این ترتیب به بازیکنان با زمینه ای شرایط پزشکی که می تواند آنها را بیشتر مستعد ابتلا به شدت بیمار از COVID-19. Delle Donne دارای بیماری لایم اما پانل تصمیم او نمی واجد شرایط برای معافیت. در پاسخ Delle Donne به نظر می رسد در ESPN و همچنین نوشت: یک قطعه برای بازیکنان تریبون (آنجا که بازیکنان تریبون قطعه در واقع نوشته شده توسط ورزشکار) که در آن او گفت: دکتر به نظر او ضعف سيستم ايمنی و که او طول می کشد 64 قرص در روز برای درمان بیماری است. Delle Donne همچنین ابراز ناامیدی بیش از مواجه با تصمیم گیری به عنوان او می بیند این است که “خطر زندگی من… یا جریمه من paycheque.” این معلوم نیست چه تاثیر مبارزات انتخاباتی او بود. اما مربی و جنرال موتورز از Delle Donne تیم واشنگتن عرفا دیروز گفت که او خواهیم پرداخت که آیا او بازی می کند یا نه و این بود که همیشه این تیم را طرح پس از Delle Donne تحت عمل جراحی برگشت در ماه ژانویه است. Delle Donne است که هنوز تصمیم گیری در مورد آنچه که او انجام خواهیم داد تا زمانی که کوتاه 22-بازی های نجومی راهنمایی کردن بعدی شنبه در فلوریدا. بیشتر بخوانید درباره وضعیت او در اینجا.

هنری Burris عناوین جدید کانادا Football Hall of Fame کلاس. در 18 فصل لامپ کم مصرف, آمریکا, کارفرمایی به نظر می رسد در پنج خاکستری بازی های جام و برنده سه — در سال 1998 و 2008 با کلگری و 2016 (آخر فصل) با اتاوا. Burris بود به نام MVP از دو. او همچنین برنده لامپ کم مصرف را برجسته ترین جایزه بازیکن دو بار و در رتبه سوم تمام وقت در عبور متری و touchdowns. بازیکنان دیگر در حال القاء این سال ها linemen توهین آمیز کلاید براک و فردی Childress و کارفرمایی گرگ Vavra. Stampeders اجرایی (و مربی سابق) جان Hufnagel و اواخر دانشگاه سنت مری مربی/ورزشی کارگردان لری Uteck در حال رفتن به عنوان سازندگان. بیشتر بخوانید درباره Burris اینجا.

تایگر وودز است. گلف بزرگترین ستاره است که بازی اول خود را PGA تور دور در پنج ماه امروز در جک نیکلاس میزبانی یادبود مسابقات است. ما در زمان انتشار ببر گره خورده بود برای 33rd با نمره حتی همتراز از طریق هشت سوراخ است. مسائل پشت مجبور 44 ساله جنگل به دست چند هفته قبل از تور سه ماه COVID-19 shutdown و او منتخب به نشستن چند حوادث بعد از سفر بازگشت در اواسط ماه ژوئن. 15-زمان عمده ای برنده است که به دنبال دور به فرم در زمان PGA قهرمانی که كم Aug. 6.

هر سه کانادا تیم هنوز هم به دنبال اولین پیروزی خود در لیگ بازگشته است مسابقات است. ونکوور منفجر منجر 2-0 و 3-1 و به هدف در زمان توقف خود را از دست بازکن 4-3 به سن خوزه, شب گذشته است. مونترال نیز خود را از دست داد اولین بازی (به انگلستان) و تورنتو حل و فصل برای یک قرعه کشی در مقابل DC United. مونترال و تورنتو چهره یکدیگر امشب در 8 p. m. ET. ونکوور بعدی بازی یکشنبه شب مقابل سیاتل. بیشتر بخوانید درباره Whitecaps’ باز در اینجا از دست دادن.

کانادا یک مربی بسکتبال در حال انجام بهترین خود را برای ایجاد تنوع بیشتر در سطح رهبری. Tenicha gittens می شد توسط این واقعیت است که بسیاری از مردم سیاه و سفید نگه مربیگری موقعیت خود را در کانادا ورزشی دانشگاه. بنابراین زمانی که کنکوردیا استخدام او به عنوان سر مربی از آن زنان تیم بسکتبال در سال 2015 او تصمیم گرفت برای پر کردن کارکنان خود را با مردم از رنگ. “من قرار داده و در یک موقعیت که در آن من می تواند به استخدام کسی که من می خواهم به” gittens می گوید. “و بنابراین من قصد دارم به انجام بهترین من به مردم یک فرصت است. چرا که آنها نمی تواند این فرصت ها.” یکی از چالش های gittens می رو در وارد شدن به مربیگری شد که او را نمی بینم بسیاری از مردم که مانند خودش انجام کار در طول روز بازی. “من هرگز فکر نمی کردم ممکن بود به خاطر یک, من و دو من زن” او می گوید. اطلاعات بیشتر در مورد چگونه gittens می در تلاش است برای ایجاد مدل نقش برای زنان جوان از رنگ در این قطعه توسط CBC Sports’ Devin Heroux و جیمی Strashin. داستان بخشی از یک سری در عدم تنوع در کانادا ورزشی است که همچنین شامل یک قطعه در Jeffrey orridge و & از لامپ کم مصرف و سیاه کمیسر. خوانده شده است که در اینجا.

و در نهایت…

برخی از Raps رو پاره پاره. نا امید آزار دهنده مصدومیت همسترینگ که باعث شد او را به دست 28 بازی این فصل تورنتو مرکز Marc Gasol کار می کرد با مربیان برای ریختن مقدار زیادی از وزن خود را از 6-11 بدن. او نمی خواهد می گویند چقدر اما Gasol به نظر می رسد قابل ملاحظه ای باریک و هم تیمی پاتریک McCaw گفت: “واقعا نمی توانست او را تشخیص دهد” زمانی که تیم reconvened برای اردوگاه های آموزشی. در ضمن کانادا به جلو کریس بوچر می گوید او اضافه 15 پوند عضله به خود را (بسیار بلند و باریک) قاب و مربی نیک پرستار ستایش کایل لوری برای نشان دادن در شکل نوک بالا است. این می آید با معمول پیش بینی احتیاطی است که به ظاهر همه در هر ورزشی ادعا می کند که آنها در بهترین شکل زندگی خود را در هر اردوگاه آموزشی اما رپتورز به نظر می رسد جدی در مورد دفاع از خود را به عنوان زمانی که فصل رزومه خود را در یک زن و شوهر از هفته. بیشتر بخوانید درباره Gasol تحول در اینجا.

شما به سرعت. دریافت زنگ در صندوق پستی خود را هر هفته با اشتراک در زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>