رم—در اواخر سال 1997 تنها چند روز پس از سارقان به اتهام صید گوستاو کلیمت را Portrait of a Lady از طریق پنجره سقفی فقط روز قبل از آن به نمایش گذاشته می شود در Ricci Oddi, مدرن, هنر, گالری, Stefano Fugazza نوشت: عجیب و غریب عبور در دفتر خاطرات خود را.

توجه جهان را جلب کرده بود در موزه پیاچنزا ایتالیا پس از بی پروا دزدی و Fugazza بود که متصدی در آن زمان به وضوح نیاز به قرار دادن افکار خود را به منظور. “من تعجب آنچه که می تواند انجام شود به این نمایشگاه برخی از بد نامی برای اطمینان از مخاطبان موفقیت مانند قبل از هرگز” او نوشت: سیاه قلم. “و این ایده که آمد به من بود به سازماندهی از داخل هم با پلیس, سرقت از Klimt, فقط قبل نشان می دهد برای این کار به پس از آن بود کشف و پس از نشان دادن شروع شد.” در پرانتز او می افزاید: “دقیقا خدای من چه اتفاقی افتاده است.”

Fugazza مشخص شده و سپس مراحل مختلف تحقیقات در اصل یک tick-tock از آنچه آن را مانند به اب راه رفتن را از طریق دخمه پرپیچ و خم از تیره بوروکراسی است که اغلب همراه با تحقیقات پلیس. پلیس می گویند که آنها هرگز به توافق جعل مانند Fugazza پیشنهاد در مجله خود را. او به پایان رسید گذشت با چیزی که slaloms خط بین اقرار و حیرت. “اما در حال حاضر خانم رفته است و سر در گم بود روز من حتی فکر چنین احمقانه و کودکانه چیز است.”

در طول سال, رمز و راز نقاشی تبدیل به یک وسواس برای ارمانو ماریانی که نوشته است یک کتاب در مورد ناپدید شدن و همیشه در پناه یک سوء ظن است که Fugazza می دانستم که بیشتر از او اجازه دهید در. “این فقط می تواند این باشد که دزد به تنهایی عمل کرده است,” او گفت: روزانه وحش. “هر کس در زمان خانم تا به حال رایگان reign داخل موزه است.”

در اوایل ماه دسامبر سال گذشته $65 میلیون نقاشی پیدا شد در یک جعبه ابزار در یک دیوار خارجی از موزه. آن است که هنوز روشن نیست که آیا کسی از مخفیگاه آنان یک کارگر به جایی که ممکن است آن را پنهان در زیر ضخامت رشد پیچک.

یک ماه بعد در ماه ژانویه به جرم دزد نوشت: به ماریانی و اعتراف در بلوک بزرگ چاپ است که آنها تا به حال قرار داده شده در آن وجود دارد خارج از وظیفه اخلاقی—و به معامله سبکتر جمله در یکی دیگر از سرقت. ماریانی تبدیل حرف به پلیس که پس از سوال دزد.

اما دادستان در پیاچنزا نیست خرید داستان و قرار داده شده اند Fugazza بیوه Rossella Tiadina تحت تحقیق رسمی شوهر diaries وارد شد به شواهد. پلیس بگویید روزانه وحش که آنها لزوما فکر می کنم Tiadina بود در سرقت مرموز اما آنها می خواهند بدانند که اگر شوهرش پنهان کرده بود نقاشی در خانه و خانواده. اگر او تا به حال زندگی در یک خانه با مغازه به سرقت رفته برای 23 سال او را می توان یافت همدستی در coverup از جرم و جنایت. البته او در همکاری با محققان.

این نقاشی در حال حاضر با خیال راحت در دست ایتالیا را وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در آن رفته است از طریق یک سری از بررسی توسط کارشناسان است که باید تایید صحت آن. یکی از دلایل این کار او بسیار مشهور و آسان برای تأیید هویت—است که آن را در واقع یک “دو” نقاشی. برای سال جمع هنر فکر می کردم که زودتر کار توسط وینی هنرمند به نام تصویری از یک بانوی جوان دزدیده شده است اما یک جوان اعاده کشف کرد که آن را در واقع بیش از رنگ برای ایجاد تصویری از یک بانو. قبل از نقاشی است که تصور می شود از Klimt جوان عاشق که به طور ناگهانی فوت کرد.

اما کارشناسان نیز مطالعه چگونه نقاشی قرار بود برای بیش از دو دهه است. آن را نگه داشته در یک محیط نا امن از جمله به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود از سارقان حرفه ای مانند مردان که اعتراف? و یا آن را به دقت پیچیده شده و حفظ شده در یک مهر و موم شده محیط زیست است که چه کسی مسئول موزه خواهد بود بیشتر تمایل به انجام دهید ؟ آنها می گویند کلیدی است برای تعیین اینکه آیا Fugazza خاطرات مطلب در واقع یک اعتراف.

پلیس همچنین به دنبال از نزدیک در معاملات مالی از Fugazza و Tiadina. وجود دارد برخی از معتبر حدس و گمان است که Fugazza ممکن است در واقع به سفارش دزد به سرقت نقاشی به درام علاقه در آینده نمایشگاه. به عنوان Fugazza خاطرات نشان می دهد که برنامه ریزی شده اند که برای آنها را به بازگشت به آن شاید حتی با قرار دادن آن در یک سوراخ در دیوار موزه درست قبل از نمایشگاه مجموعه ای برای باز کردن.

اما این اتفاق رخ نداد. بنابراین محققان تعجب می کنم اگر دزد و سپس آمد تا با یک طرح از خود و تهدید متصدی برای این همه سال. هنگامی که او و همسرش از آنها ممکن است تصمیم گرفت یک بار دیگر برای بازگشت به نقاشی به موزه تقریبا به عنوان اگر آن را هرگز در وهله اول سمت چپ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im