خانه آثار از خانه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

کمبود منابع برای خط مقدم سلامت کارگران است آنقدر شدید در منطقه که Rep. الیسا Slotkin آغاز شده است, پیام کوتاه, دوخت الگوهای تبادل نظر صورت ماسک برای گلدوزی شرکت. در بین او تماس nonstop فرماندار کارکنان بیمارستان ها و رهبران دولت به دنبال کمک برای ترکیبات خود را از coronavirus بیماری همه گیر. و او را از انجام آن همه از مزرعه خانواده اش در هالی مایکل.

“نظامی خواهد این کشف ‘آموزش'” گفت: دانشجوی سال اول دموکرات و تحلیلگر سابق سازمان سیا که گفت: او در حال گذراندن آنجا که 13 یا 14 ساعت در روز بر روی گوشی. Slotkin نیز برگزار می شود به عنوان بسیاری از دیجیتال حوادث که ممکن است از جمله مجازی اجلاس برای 200 کسب و کار کوچک صاحبان یک کنفرانس تلفنی با 300 بانکداران و teletown سالن به خود جلب کرد که از 6000 نفر است.

به عنوان شیوع تهدید به پایمال کردن این کشور بیش از 400 عضو مجلس نمایندگان در حال کار برای مبارزه با ماموت بحران تقریبا به طور کامل از اتاق نشیمن خود را — گاهی اوقات پایدار همان روزانه indignities مانند botched کنفرانس تلفنی است که میلیون ها آمریکایی دیگر نیز در حال تجربه در حالی که کار از خانه.

“بسیاری از ما انجام می دهند بسیار متفاوت شغل از ما دو هفته پیش” Slotkin اضافه شده در مصاحبه.

اعضای مجلس گذشته را صرف 12 روز بیشتر ماندم, به اطراف میزهای قهوه و کانتر به عنوان آنها دست و پنجه نرم با نصب caseloads از coronavirus در مناطق خود و به سرعت رو به وخامت اقتصاد است. که شامل بسیاری از بلندگو نانسی پلوسی رهبری تیم که پیش نویس یک 1,443-صفحه بسته نجات از راه دور فقط در یک ماده از روز.

“ما در جدول اتاق ناهار خوری است که در حال حاضر نوع فرماندهی مرکزی گفت: Rep. دین فیلیپس (D-Minn.), که صرف برگزاری زنگ تفریح تلفنی پس از تلفنی از جمله یکی با سن. تینا اسمیت یک همکار مینه سوتا دموکرات به خود جلب کرد که هزاران نفر از شرکت کنندگان.

این تجربه با توجه به قانونگذاران و دستیاران شده است بیش از فقط جایگزینی کنگره آیین در جلسات حضوری با کنفرانس تلفنی. این یک تغییر رادیکال برای بدن حاکم ساخته شده بر چهره به چهره تعامل به خصوص برای اعضای ارشد که عادت به بودن احاطه شده توسط کارکنان و به دنبال در اطراف کنگره آمریکا توسط خبرنگاران.

و آن را یک چالش بزرگ فن آوری برای یک موسسه که تا حد زیادی گیر در قرن 20th. کاربران هنوز هم دست پیجر پس از آنها سوگند یاد کرد و اکثر کارکنان نیست, آموزش تصویری امن-کنفرانس اجازه دهید به تنهایی چگونه به انجام یک هزار نفر teletown سالن.

تشکر. حداکثر افزایش یافت — یک رهبر جوخه در افغانستان قبل از او آمد به کنگره در سال گذشته — تبدیل خانه خود را در شهر نیویورک به یک اتاق جنگ میان کانون ملی شیوع. در استاتن آیلند به تنهایی جایی که رز زندگی تعداد موارد افزایش یافت و به 935 روز سه شنبه.

در طول هفته گذشته به دانشجوی سال اول حزب دموکرات کمک امن شهر نیویورک برای اولین بار تست سایت خود را در منطقه و تحت فشار قرار دادند که کاخ سفید و مقامات وزارت امور خارجه به سرعت گام از قبیل تایید سازمان غذا و داروی آمریکا.

“ما در حال ساخت این هواپیما به عنوان ما آن را پرواز” رز گفت.

در هفته گذشته, افزایش رفت و بازدید, تست, سایت, جایی که او و دیگران شده است کمک به جذب سابق و یا بازنشسته و کارکنان مراقبت های بهداشتی به ثبت نام برای شیفت. او همچنین پا, عمومی, توسعه, شماره گیری در به محلی فاکس ایستگاه به عنوان او به دنبال اطمینان خود را در منطقه: “در حال حاضر ما در حال جنگ با یک ویروس و نه یک ارتش” گفت: لنگر.

مبارزه بدست ویژه به صفحه اصلی برای چند تن از اعضاء که قرنطینه ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض. Rep. جان Yarmuth (D-Ky.), که به پایان رسید خود را قرنطینه بیش از آخر هفته بوده است شرکت در جریان کنفرانس تلفنی محلی با حضور در تلویزیون و حتی همکاری تدریس کلاس آنلاین در یک دانشگاه محلی.

تشکر. همین Beyer (D-Va.) با استفاده از یک ویدئو کنفرانس سیستم به نظر می رسد در سی ان ان در حالی که quarantining در بحث خود تلاش ناموفق برای دریافت یک آزمون از خانه پزشک را به یاد بگیرند که آیا او تا به حال ویروس. Beyer نشان داده است هیچ نشانه ای از ویروس و نگه مجازی تاون هال در روز سه شنبه.

اینطور نیست همه رفتن بدون دردسر: در روز جمعه تلفنی تماس با کنگره سیاه, کمیته های پارلمانی رئیس کارن باس (D-کالیفرنیا.) تا به حال برای انطباق در پرواز زمانی که او دیگر سخنرانان بودند در تماس است.

اما آن را به ویژه مهم است برای اولین بار اصطلاح نمایندگان مجلس که نظارت بر منابع و ارتباطی برای مناطق خود را به عنوان آنها را اولین تلاش در انتخاب مجدد — به خصوص در حال حاضر که پاسخ به این ویروس به احتمال زیاد به تسلط بر مبارزات انتخاباتی خود را.

تشکر. ابیگیل Spanberger (D-Va.) در زمان یک تور مجازی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه سیستم بیمارستان و صحبت با مدیران از طریق تماس تصویری. تشکر. کیم Schrier (D-شستشو.), یک پزشک متخصص اطفال اعلام Facebook Live رویداد که در آن او و پسر جوان خود را به سوالات از بچه ها در مورد شیوع کروناویروس. تشکر. Ayanna Pressley (D-جرم.) میزبانی مجازی storytime در Instagram که در آن او و دختر خوانده او را به عنوان خوانده شده “داستان Coretta اسکات کینگ.”

این معلوم نیست که خانه را بازگشت به واشنگتن است.

پلوسی و تیم رهبری گفت: اعضای نخواهد بود به نام به عقب تا زمانی که یک مذاکره به طور کامل بسته محرک آماده برای رای هر چند وجود دارد همچنین امیدواریم که خانه قادر خواهد بود به تصویب هر دو حزب در سنای آمریکا به اتفاق آراء رضایت. که خواهد یدکی قانونگذاران از نیاز به خودرا برای امتحان اماده به خانه و اتاق بازرگانی این هفته به صورت یک رول تماس با رای به ارائه امداد رسانی به مردم است.

ده ها تن از قانونگذاران در هر دو اتاق — از جمله نزدیک به 70 آمریکا — نیز نامیده می شود در رهبری مجلس نمایندگان و سنا را در نظر بگیرید از راه دور رای گیری در زمانی که کشور کارشناسان بهداشت عمومی را دلسرد تجمع بیش از 20 نفر است.

اما دیگر نمایندگان مجلس از جمله Slotkin و اعضای رهبری هشدار داده اند که چنین تغییر چشمگیر به کنگره قوانین خواهد بود و بعید است اگر نه غیر ممکن است در یک زمان کوتاه. این بدان معناست که نمایندگان در نهایت مجبور به بازگشت به خانه — با برخی مانند گل رز در حال حاضر تعهد به درایو به جای مصرف معمول قطار یا پرواز.

فیلیپس یک دموکرات مینه سوتا گفت: مجبور جداسازی شد “عجیب و انطباق” برای کار خود را در این لحظه که متشکل از بسیاری از تماس های تلفنی اما صفر ساعت از جمع آوری کمک های مالی و یا طولانی پروازها به مقصد واشنگتن است.

“وجود دارد یک پوشش نقره ای در این,” او گفت:. “این منصفانه است که می گویند من در برقراری ارتباط با مطلب ترکیبات به طور گسترده تر و عمیق تر در حال حاضر از من قادر به در یک سال و نیم در کنگره است.”

چه سخت تر است — فیلیپس گفت: پس از در نظر گرفتن بخشی در چند روز بدون توقف تماس با همکاران خود — است وضع از دور.

“تعمق است لعنتی سخت زمانی که 435 عضو در حال گسترش در هر گوشه و مخفیگاه در کشور,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>