منچستر N. H. — آیووا مه دمیده شده است, به, New Hampshire.

نقش آیووا قفقاز است که آنها تعیین میکنند که چه کسی برنده دموکرات نامزدی ریاست جمهوری هر چند گذشته چهار دموکرات را به نفع خود دولت بود در واقع رفتن به حزب خود را نامزد. اما آیووا نتایج در طول تاریخ winnowed این زمینه اغلب به طور چشمگیری. عدم اعلام برنده در جلسه شب پس از آن سردرگمی در مورد چگونه قابل اعتماد اعداد واقعا و معیارهای چندگانه گزارش برای اولین بار در ترکیب برای ایجاد مسابقه یک درهم و برهم کردن.

که آشفته شد بر روی صفحه نمایش کامل در بحث دموکراتیک جمعه شب در اینجا در سنت آنسلم ، روشن بود که چهار روز قبل از اولین, اولیه, این, اثر, از, آیووا افتضاح بود به گسترش تعداد داوطلبانی که هنوز هم می تواند برنده نامزدی حزب دموکرات.

مرحله برجسته تقلا کردن یک بحث پوشش داده شده است که مقدار زیادی از زمین آشنا در مراقبت های بهداشتی و آب و هوا تغییر سیاست خارجی و سقط جنین جنایی عدالت بود اما کمی برای محدود کردن گزینه ها برای رای دهندگان که در حال حاضر دیده می شود یک سردرگم تعداد داوطلبان سفر دولت بیش از سال گذشته است.

برای مطمئن شود, پیت Buttigieg به نظر می رسد که برنده آیووا, اگر تنها بسیار دقت توسط یک متریک که مهم ترین: نمایندگان. و این باعث شد تا در یک رای گیری افزایش در نیوهمپشایر به عنوان آن را معمولا می کند. اما نیوهمپشایر بحث پیشنهاد آن را به اندازه کافی به طور کامل مختل مسابقه. Buttigieg نیست در صورت یورش حملات راه سنتی frontrunner معمولا کند. برنی ساندرز که برنده دولت در سال 2016 است که به وضوح Buttigieg اصلی رقیب در نیوهمپشایر اما وجود دارد و تنها چند درگیری بین این دو نفر برای روشن شدن تفاوت های خود را.

به جای روشن one-on-one پویا است که معمولا تعریف پست-آیووا فاز بحث تا به حال یک بوفه از جفت جالب. Buttigieg ساخته شده ترد مورد برای تغییر نسلی را به برجسته ساندرز’ و جو بایدن در ترکیب 73 سال از واشنگتن سرویس. در انجام این کار, او همچنین در بر داشت یک راه برای ادای احترام به اوباما-بایدن سال در حالی که همچنین دفن آن به عنوان دوران گذشته است که نمی توان به سادگی جامعی به تناسخ در جسم تازه. و او را بدون ظاهری به حمله یا مرد. “کسانی که دستاوردهای او گفت:” از هشت سال “شد و علاوه بر این مهم است چرا که آنها ملاقات لحظه ای. اما در حال حاضر ما باید برای پاسخگویی به این لحظه و این لحظه متفاوت است.”

سناتور. الیزابت وارن مهم ترین هدف در آیووا بود به ضرب و شتم Buttigieg. ماساچوست سناتور نشد اما او شانس دوم به سعی کنید در نیوهمپشایر دولت است که برنده شده است توسط یک خط طولانی از سناتورها و فرمانداران از همسایه ماساچوست از جمله جان کندی هنری کابوت لاج مایکل Dukakis پل Tsongas جان کری, و میت رامنی. روز جمعه وارن جالب گیر به همان استراتژی است که خود را شکست خورده در آیووا: یک محور به دور از سیاست wonkery نسبت به بی امان تمرکز بر یک به طور کلی مبارزه با فساد پیام و اجتناب حمله به داوطلبانی که تضعیف او در پای صندوقهای رای است.

او خواسته شده بود که به طور مستقیم به روشن شدن تفاوت او با سندرز و کاهش یافته است به صورت ارائه مبهم خط در مورد اینکه او چگونه می تواند “وحدت” نامزد, هر چند نه کاملا هجی کردن که چرا او نمی تواند. در نقطه دیگر او اشاره کرد که او و ctq تنها داوطلبانی که نیست یا میلیاردرهای یا با بهره گیری از کمک فوق العاده PAC هر چند آن را به سختی واجد شرایط به عنوان رفتن منفی است. هنوز هم با توجه به آشفته بازار اولیه هیچ کس نباید شوکه اگر او پس از اتمام نزدیکی بالای پشته در روز سه شنبه.

بایدن و Klobuchar دو میانه تکاپوی شامل Buttigieg را صعود ارائه شده شگفت انگیز کنتراست در نحوه برقراری ارتباط سیاسی همان ایده است. بایدن را ارائه دهد meandering گاهی اوقات نامنسجم حمله مدیکر برای همه یا ارزش تجربه و چند دقیقه بعد Klobuchar خواهد crisply همان نقطه ای با وضوح و در کمتر از کلمات.

در اینجا بایدن ضربه ساندرز در مدیکر برای همه:

نگاه برنی می گوید که شما را به گرد هم آوردن مردم و ما باید به مدیکر برای همه است. اما برنی می گوید و او می گوید او نوشت: damn thing. اما او تمایلی به ما بگویید که چه چیز لعنتی است رفتن به هزینه.

این واقعیت که ما در نیوهمپشایر بسیار سطح رهبری گروه از مردم, نگاهی به اعداد. چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ چه کسی برای آن پرداخت ؟ آن را بیش از هزینه کل — کل بودجه فدرال ما صرف در حال حاضر. بیش از کل بودجه است. ایده طبقه متوسط مالیات نمی خواهید برای رفتن تا فقط دیوانه است.

زمانی که آنها آن را در ورمونت چه اتفاقی افتاد ؟ آنها دو برابر درآمد دولت از مالیات و پس از آن تا به حال 14 درصد مالیات بر خودداری. و آنها در نهایت از دور با آن. پس چقدر در آن است رفتن به هزینه ؟ زمانی که برنی — شما بپرسید برنی که من از او بخواهید دوباره امشب — مدتی — اگر شما بخواهید برنی که او می گوید به شکل من نمی دانم ما پیدا کردن. من فکر می کنم که در CBS. او گفت: ما در پیدا کردن و یا چیزی به آن اثر.

تصور کنید که شما در حال رفتن به متحد کردن کشور راه رفتن به کنگره و می گویند من این لایحه آن را به ارائه مدیکر برای همه, من می توانم به شما بگویم که چه مقدار از آن را هزینه رفتن به ما را پیدا و بعد آن را به احتمال زیاد به دو هر — همه چیز ما صرف در دولت فدرال است. که آیا شما فکر می کنم در حال رفتن به دریافت کنید که به تصویب رسید ؟ من گران گردن من گرفتن Obamacare, گذشت, گرفتن هر دموکراتیک رای دادن. من می دانم که چقدر سخت است.

در اینجا Klobuchar:

من گوش دادن به این بحث و این واقعی نیست. آن است که واقعی نیست برنی چون دو سوم از دموکرات ها در سنا هستند در قبض خود را و از آنجا که این امر ضربه 149 میلیون آمریکایی را بیمه فعلی در چهار سال.

و اجازه دهید من می گویند چه چیز دیگری. الیزابت می خواهد به آن را انجام دهد در دو سال است. و, پیت, در حالی که شما باید یک طرح های مختلف در حال حاضر شما با ارسال یک صدای جیر جیر فقط چند سال پیش که گفت: از این پس فورا indubitably, مثبت, شما برای مدیکر برای همه سنین.

و بنابراین من می خواهم به اشاره است که آنچه رهبری در مورد گرفتن یک موقعیت به دنبال در چیزهایی و چسبیده با آنها. من بر این باور بودند که این راهی است که ما گسترش مراقبت های بهداشتی به مردم و پایین آوردن حق بیمه است که توسط ساختمان در قانون مراقبت مقرون به صرفه با یک غیر انتفاعی, عمومی گزینه است. که بهترین راه برای انجام آن است.

و عملا در این نگاه — قانون مراقبت مقرون به صرفه است در حال حاضر نزدیک به 10 امتیاز محبوب تر از رئیس جمهور ایالات متحده است. پس چرا ما صحبت در مورد باد آن ؟

آنچه که ما نیاز به انجام است که ساخت آن — مراقبت از سلامت روان, اعتیاد, مراقبت دراز مدت — اینها چیزهایی است که آن را برای همه بهتر است.

و در عین حال آن را احمقانه به تعداد یا بایدن یا Klobuchar ، یک سناتور مانند بایدن ممکن است شده اند زدم نژاد پس از یک چهارم-محل نمایش در آیووا. اما مه از نتایج نرم ضربه. علاوه بر این او نمی تواند رد کرد چرا که او در رای گیری قدرت با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی مورد آزمایش قرار نگرفته است.

در ضمن Klobuchar که کل کمپین استراحت بر روی یک بهتر از حد انتظار پایان در آیووا موفق در این ماموریت و در عین حال وجود او در شب جمعه, نادیده گرفتن, آیووا, نتایج و داشتن یکی از بهترین اجراهای هر نامزد. دفاع او از تجربه یکی از معدود خطوط برای جلوگیری از تورم Buttigieg را قانع روایت در مورد نسل را تغییر دهید.

“از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از,” او گفت: با به سختی پنهان تحقیر برای Buttigieg “از آنجا که یک چیز محبوب. آن را بسیار سخت تر است — من به عنوان [New Hampshire] سناتور. شاهین در ردیف جلو چنین رهبر — آن است که بسیار سخت تر برای رهبری و بسیار سخت تر به آن را دشوار است موقعیت. چون من فکر می کنم این رفتن بعد از هر چیزی است که مردم باید انجام دهید به دلیل آن را محبوب می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد من فکر نمی کنم این چیزی است که مردم می خواهید در حال حاضر. ما یک تازه وارد در کاخ سفید و نگاه کنید که در آن آن را به ما. من فکر می کنم داشتن برخی از تجربه چیز خوبی است.”

در نهایت این درست نیست که هر یک از پنج نامزد هستند و هنوز هم بیشتر از دوام حتی نامزدها در نظر گرفته حاشیه یا مضحک ساخته شده باز گشت. اندرو یانگ flamed در آیووا اما پس از شکست به واجد شرایط برای آخرین بحث او بر روی آن در روز جمعه است. و میلیاردرهای داشتن یک لحظه. تام Steyer تا به حال عملکرد قوی به چالش کشیدن بایدن به شدت بر روی تعدادی از مسائل و رای گیری موج در کارولینای جنوبی به این معنی است که او ملال انگیز در آیووا مهم نیست ، و همه از این عدم شفافیت در مورد قوی frontrunner دقیقا این سناریو که مایکل بلومبرگ شمارش شد در زمانی که او پیوست نژاد اما صرفنظر چهار متحده است. او حتی تزریق به بحث توسط مدیر جورج Stephanopoulos که پرسید: “چرا شما فکر می کنم شما بهتر از بلومبرگ به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?”

زمینه جدی پست-آیووا مدعی است که آنقدر بزرگ است که Warren Klobuchar و ساندرز همه تا به حال به صورت هتک ابرو از پاسخ دادن به یک سوال در مورد یک نامزد که نیست حتی در حال اجرا در اینجا در روز سه شنبه.

مه از این اصلی نیست در مورد آسانسور در هر زمان به زودی و اگر دموکرات ها چشمانتان را از طریق آن را ببینید کسی خندان در این فاصله آن را احتمالا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im