IRS در حال غرق شدن در باز نشده بازپرداخت مالیات بر درخواست در میان همه گیر

Category: پلیتیکو Comments: No comments

IRS است که ستون بندی باز نشده مالیات کسب و کار درخواست بازپرداخت به ذخیره سازی تریلر و ارائه مشاوره به شرکت ها برای فایل توسط فکس به جای. آن را متوقف و پاسخ دادن به تماس های تلفنی در مالیات دهندگان کمک خطوط. و آن را پردازش میلیونها کاغذ اظهارنامه مالیاتی ظ توسط فردی آمریکایی است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تقریبا فلج مالیات آژانس مجموعه که متکی بر تکنولوژی کهنه و هنوز هم بسیاری از کسب و کار بر روی کاغذ فقط به عنوان آن است که اغلب نیاز به کمک پمپ پول به اقتصاد بیمار.

همه آژانس پردازش و مالیات دهندگان کمک مراکز توقیف شده اند برای محافظت از نیروی کار خود را از قرار گرفتن در معرض ویروس. با عادی مالیاتی آخرین مهلت تشکیل پرونده به تاخیر افتاد تا 15 ژوئیه IRS تبدیل شده و بیشتر توجه خود را به اجرای یک بخش کلیدی از دولت فدرال اخیر اقتصادی طرح نجات — ارسال محرک پرداخت تا 1200 $برای افراد و $2,400 برای زوج به علاوه $500 برای کودکان زیر 17.

به عنوان یک نتیجه, میلیون مالیات دهندگان فردی و کسب و کار می تواند در صورت تاخیر طولانی قبل از آنها دریافت بازپرداخت آنها به شدت نیاز به coronavirus توقف درآمد خود را. مالیات دهندگان ابراز مخالفت چقدر آنها مدیون و یا در حال انتظار برای دیدن اگر آنها واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی نیز می تواند باید صبر کنید به طور نامحدود.

“واضح ترین روز به روز عملیات در IRS باید ایستاده بود پایین که بی پرده واقعیت” گفت: یک کمیسر سابق, علامت Everson که زد این آژانس از سال 2003 تا 2007.

تاخیر در رسیدگی به کاغذ مکاتبات در حال آمدن به آژانس هایش با گرفتن محرک پرداخت. روند لگد این هفته با لينک مستقيم سپرده به ده ها میلیون نفر از مردم آمریکا و تقریبا بلافاصله پس از ضربه برخی از برجستگی است.

بسیاری از مالیات دهندگان را به توییتر به بیرون ریختن مورد قادر به حرکت و یا دسترسی آنلاین IRS پرداخت ابزار ردیابی و یا داشتن خود را پرداخت misrouted مالیاتی خود را preparers. سخنران برای دو تا از بزرگترین نرم افزار مالیات شرکت ها TurboTax ساز اگاه و H&R Block گفت: سیستم های خود را نه در گسل.

“سهم ما از مشتریان ما نا امیدی است که بسیاری از آنها هنوز موفق به دریافت این مقدار مورد نیاز پرداخت با توجه به IRS تصمیمات و ما به طور جدی با IRS به دریافت محرک های پرداخت و ارسال به طور مستقیم به حساب مشتری” H&R Block سخنگوی گفت.

IRS را یکی دیگر از آزمون بزرگ در هفته آینده, زمانی که کاغذ چک برای محرک پرداخت شده و قرار است برای شروع به بیرون رفتن برای افرادی که نمی باید واریز مستقیم اطلاعات در فایل با آژانس است.

در ضمن اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 سال مالیاتی همراه با بازپرداخت هنوز در حال پردازش حداقل آنهایی که در زمینه الکترونیکی به عنوان اکثریت قریب به اتفاق این روز است. اما بسیاری از دیگر روال همه چیز در حال سقوط از طریق ترک تهیه مالیاتی و دیگران که در برخورد با آژانس می گویند.

این یک چالش بی سابقه برای یک آژانس فدرال که مسلما تاثیر می گذارد بیشتر آمریکایی ها از هر گونه تشدید با یک دهه از کاهش بودجه توسط کنگره و نیروی کار که منقبض شده توسط تقریبا 22 درصد از سال 2011 است.

شمار تعطیلی ناچار زحمت و مالیات دهندگان حرفه ای است که نمایندگی آنها گفت: یکی دیگر از کمیسر سابق جان Koskinen. اما او افزود که آژانس مدیران باید تعهد به کارکنان یک محیط کاری امن است.

هنوز Koskinen بازی نمی کند پایین برخی از عواقب آن مانند توقف در پردازش کاغذ را برمی گرداند. حتی اگر تنها در حدود 10 درصد از مالیات دهندگان فردی پست می گرداند به جای تشکیل پرونده الکترونیکی آنها که به مقدار 15 میلیون به 16 میلیون نفر از مردم بسیاری از آنها را به صبر برای بازپرداخت فقط به عنوان آنها و اقتصاد آنها را بیشتر نیاز دارید.

“این یک موضوع مهم است که من مطمئن هستم که IRS خواهد باید اجتناب شود اگر که ممکن است” گفت: Koskinen, آژانس که از سال 2013 تا 2017.

تهدید coronavirus مطرح شده به IRS اول آشکار شد در ماه مارس زمانی که وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تمدید تشکیل پرونده مالیاتی مهلت سه ماه ژوئیه 15. پس از آن دیگر همه چیز شروع به سقوط یک به یک از تعلیق در شخص مالیات دهندگان کمک به بسته شدن آن گذشته مرکز خدمات کمی بیش از یک هفته پیش.

سرعت صدور محرک پرداخت است و به این سازمان اولویت بالا در حال حاضر. تشکیل پرونده مالیاتی فصل ثانویه تبدیل شده است هر چند هنوز هم تمرکز داده است که اکثر آمریکایی ها نیاز به ثبت اظهارنامه مالیاتی سال جاری و یا سال گذشته به خود محرک پرداخت.

نمایندگان و مقامات وزارت خزانه داری همچنین از مردم خواست تا در ادامه پرونده به صورت الکترونیکی به طوری که آنها می توانید خود را بازپرداخت.

آژانس دریافت کرده بود 97.4 میلیون اظهارنامه مالیاتی و پردازش 92.5 میلیون دلار از طریق آوریل 3, پایین 6 درصد و 8 درصد به ترتيب از همان آخرین دوره سال است. آن را تا به حال پرداخت $213 میلیارد دلار در, بازپرداخت کردن از $221 میلیون در این زمان در سال گذشته است.

“در شرایط از آنچه IRS شده است قادر به انجام خیلی خوب” Everson گفت.

هنوز هم وجود دارد اختلالات بزرگ و کوچک در سراسر سازمان به ویژه به دلیل آن هنوز هم متکی به کاغذ برای بسیاری از توابع آن است.

مثلا بسته شدن آن گذشته مرکز خدمات — آلاینده پردیس در اگدن یوتا که عمدتا دستگیره مالیات کسب و کار — انداخت تا مانع شدن سریع بازپرداخت به کمبود پول نقد کسب و کار یکی دیگر از عناصر اقتصادی نجات بسته است. فرم های مورد نیاز برای کسانی که بازپرداخت کاغذ-تنها.

Sunita Lough آژانس معاون کمیسر خدمات و اجرای گفت: در پخش روز شنبه که تمام کاغذ مکاتبات بود که ذخیره شده در تریلر. این سازمان تصمیم گرفته است برای شروع کسب و کار امداد رسانی فرم از طریق فکس Lough گفت: با دو شماره فکس موجود شروع جمعه.

ذخیره سازی وضعیت سر در گم نینا اولسون که بازنشسته شد در سال گذشته پس از 18 سال به عنوان ملی مالیات دهندگان حمایت کند.

“چه نوع از حکومت در قرن 21 در کشورهای جهان اول می گوید که؟” اولسون در مصاحبه ای گفت:. “این فوق العاده ای برای من است.”

IRS شده است تلاش برای هدایت بیشتر مالیات دهندگان به منابع آنلاین. اما اولسون گفت: IRS وب سایت یک مشکل یا غیر ممکن است منابع برای 41 میلیون آمریکایی بدون دسترسی به اینترنت پهن باند. و 14 میلیون خانه هیچ اتصال به اینترنت در همه.

ممیزی و اختلافات مالیاتی هستند و مناطق دیگر که در آن IRS معمولا متکی به مدارک. متوقف امتحانات ادعا می کند برای کسب درآمد مالیات بر اعتباری که ایدز کم درآمد خانواده می تواند برگزاری خیر بازپرداخت گفت: جانت Holtzblatt سابق خزانه داری رسمی که اکنون عضو ارشد مرکز سیاست های مالیاتی.

اولسون با ذکر مثال دیگری که می تواند هزینه افراد و کسب و کار پول — اختلافات بیش از misreported دستمزد. بیش از هفت نفر از 10 عدم تطابق بین دستمزد و مالیات در سال گذشته مثبت کاذب بودند, او گفت:, که بدان معنی است که مردم به دلیل بازپرداخت این سال ها در انتظار به دلیل تایید سیستم توقیف و پرونده آنها در حال گرفتن تصمیم گرفت.

“آنها در حال نشستن در یک سیاه چاله و این می تواند راه بیش از 1200 $در هر کدام” اولسون گفت. “این یک مقدار زیادی از پول backlogged در آن سیستم است.”

Lough گفت: نمایندگان نیز با توسل به فکس و ایمیل در هنگام برخورد با برخی از ممیزی.

Everson گفت: او فرض IRS مقامات در حال حاضر برنامه ریزی چگونه به اولویت بندی مجدد عملیات.

Koskinen گفت: اثرات coronavirus مربوط به خاموش شدن ناگهانی می تواند باقی بماند پس از این سازمان بازگشت به عملیات عادی.

ممیزی و نظارتی کار خود ادامه خواهد داد تا در صورت تاخیر ، و وجود دارد می تواند یک اثر آبشاری در سال آینده تشکیل پرونده فصل پس از کارهای مقدماتی به طور معمول شروع می شود در تابستان و تست رول به سقوط.

“تاخیر در هر یک از آن افزایش خطر ابتلا به مشکلات در آینده تشکیل پرونده فصل” Koskinen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>