کخ شبکه آواتار, چای, حزب, رد خاموش کردن اعتراضات

Category: پلیتیکو Comments: No comments

آزادیخواه-تکیه کخ سیاسی شبکه تاسیس شده توسط برادران چارلز و دیوید کخ گل رز برجسته به بودجه حزب چای تظاهرات یک دهه پیش زمانی که مالیات دهندگان خشم توسط یک محرک اقتصادی لایحه و رئیس جمهور باراک اوباما برنامه های مراقبت های بهداشتی در آغوش تاکتیک های رزمی در سالن های شهر و تظاهرات و تعمیرشده سیاست برای سال آمده است.

در حال حاضر به عنوان یکی دیگر از رکود اقتصادی بافندگی و نگرانی در مورد نفس بیش از حد دولت و آزادی های مدنی باعث برخی از محافظه کاران را به خیابان کخ شبکه است که به صراحت رد در فرد شد.

آمریکایی ها برای رفاه — اصلی سیاسی بازوی کخ خانواده — تصمیم خود را برای پیوستن به برخی از همکاران سابق خود را از جنبش حزب چای مانند FreedomWorks, در آغوش اعتراضات و کمک به سازماندهی آنها را آنلاین.

این حرکت نشان دهنده یک تغییر چشمگیر در تاکتیک های داخل شبکه که در گذشته صرف صدها میلیون دلار در یک سال در عمل سیاسی. آن را نیز نشان می دهد که چگونه مردمی فعال جناح حزب جمهوری خواه — که یک بار تامین می شود و تا حد زیادی تولیدات توسط Kochs — دارای نوسان دور از کوچک-دولت اولویت های دوران قبل. در حال حاضر, بسیاری از را-به-این-خیابان خشم کانال های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شک و تردید از نوع تخصص نهفته است که پشت coronavirus خاموش شدن ناگهانی.

“سوال — چه شده است بهترین راه برای گرفتن مردم را به کار ؟ ما نمی بینیم تظاهرات به عنوان بهترین راه برای انجام این کار” امیلی Seidel, مدیر عامل شرکت آمریکایی ها برای رفاه در بیانیه ای گفت. “ما در حال کار به طور مستقیم با سیاستگذاران را به رهبران کسب و کار و مقامات بهداشت عمومی با هم برای کمک به توسعه استانداردهای با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد بدون به خطر انداختن بهداشت عمومی. انتخاب بین کامل خاموش و بلافاصله باز همه چیز انتخاب نادرست است.”

هر چند تعدادی از معترضان در برابر اجتماعی فاصله شده است نسبتا کوچک تا کنون صرف وجود یک حزب چای-مانند جنبش بوده است یک موضوع بی دست و پا برای کخ رهبران چند نفر وابسته به این شبکه گفت: POLITICO. با حمایت از معترضان گفتند کخ شبکه خطرات بیگانه برخی از آن دیرین اهدا کنندگان که می خواهید به آن را ببینید در آغوش بحث اقتصادی برای بازگشایی این کشور و همچنین محافظه کاران که شروع به خط تا در حمایت از عقب ماندن در خانه قوانین.

اما رهبران مانند Seidel باور نمی کند که رد رویکرد عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان ساخته شده حس.

برخی از افراد درگیر با این کخ شبکه نسبت داده تصمیم به رد تظاهرات مردمی به دلیل تعجب آور: نارضایتی از نتیجه حزب چای تظاهرات.

در سال 2009 و 2010, گروه حمایت شده توسط Kochs به سازماندهی صدها نفر از تظاهرات و پرداخت به حمل و نقل معترضان برای تاون هال جلسات با اعضای کنگره است. کخ با حمایت گروه همچنین صحنه دراماتیک متقابل کشور اتوبوس تور و نوشته شده “حزب چای نقاط صحبت کردن” آنلاین; یکی از گروه خواست کاربران برای ارسال چای کیسه ای به اوباما.

اما در پایان برخی از بالا کخ شبکه مقامات به این نتیجه رسیدند که این شبکه را به اندازه کافی از دستاوردهای جنبش حزب چای برای مبارز با رویکرد ارزشمند باشد. به ویژه مردمی محافظه کاران تا حد زیادی رها شده و هدف این بود که هنگامی که ستون فقرات جنبش خود را — از بین بردن Obamacare — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن کار آمد. جدید اولویت های پوپولیستی مانند مهار مهاجرت جایگزین کوچک-دولت پیام Kochs.

“من فکر می کنم وجود دارد یک درس” گفت: Frayda لوین یک عضو هیئت مدیره در آمریکایی ها برای رفاه. “ما شاهد چه ما می خواستیم در حزب چای. آن کار نمی کند مانند ما می خواهم. و در حال حاضر ما خیلی بیشتر عملی است.”

توسط فرمان دور از مبارزه و در آغوش under-the-رادار رویکرد کخ شبکه می بیند فرصت در طول زمان بحران به پیشرفت در یکی از باارزش ترین هدف: از بین بردن مقررات دولت است که آنها احساس می راند تا هزینه های مراقبت های بهداشتی و دارویی.

ایالت ها و دولت فدرال را آغاز کرده اند به طور موقت waiving طیف وسیعی از مراقبت های بهداشتی قوانین به منظور به بیمارستان ها و پزشکان راه گریز بیشتر به درمان بیماران در طول بیماری همه گیر. کخ شبکه بی سر و صدا لابی برای کسانی که تغییرات در بسیاری از ایالات و در هفته های آینده و ماه قصد دارد برای راه اندازی تبلیغات پرداخت می شود و دیجیتال حوادث برای ساخت آن مورد است.

تغییرات کخ شبکه طرفداران شامل اجازه دادن به شرکت های دارویی به بازار داروهای خارج از برچسب استفاده می کند قبل از آنها مورد تایید یک مفهوم محافظه کاران که لقب “آزادی بیان در طب” آرامش مقررات صدور مجوز به طوری که پزشکان می تواند عمل دولت در سراسر خطوط و خلاص شدن از “گواهی نیاز” قوانین که تا حدودی تنظیم زمانی که بیمارستان ها می توانید اضافه کردن خدمات جدید و تجهیزات.

بسیاری از زمان مراقبت های بهداشتی زدایی موقت است — اما همه گیر می تواند به عنوان یک سکوی پرشی برای ایجاد تغییرات دائمی در این کخ شبکه امیدوار است و برای ترغیب بیشتر زدایی افراد درگیر با این شبکه گفت: POLITICO.

شبکه رویکرد — درخواست برای یک سری از تغییرات کوچک به سیستم به جای صرف ده ها میلیون دلار در یک حرکت سعی کنید به سر و صدا آن — علائم یک استراحت با حزب چای سنت که شنود گذاشته به روح 2009 در هفته های اخیر به عنوان ضد coronavirus تظاهرات حباب ،

های متعدد گروه های محافظه کار شده اند که متحدان دیرین از کخ شبکه مانند FreedomWorks و Tea Party Patriots را آغاز کرده اند لابی نمایندگان مجلس برای اقتصاد برای بازگشایی شده است. FreedomWorks است کمک به معترضان, پخش كردن, اطلاعات در مورد تظاهرات و ارائه نکاتی در مورد چگونه به سازماندهی یک موفقیت کردند.

“پدران ما مبارزه برای آزادی در برابر سوء استفاده از قدرت و ما را به مقاومت در برابر آن را در تمام هزینه” Tea Party Patriots نوشت: در تمام حروف در یک اخیر Facebook پست بالا یک عکس از عصبانی coronavirus معترضان.

آمریکایی ها برای رفاه سخنگوی لایحه Riggs گفت که در حالی که شبکه نمی تشویق فعلی در فرد ضد قفل تظاهرات آن سهم نگرانی برای افرادی که در حال مبارزه اقتصادی.

“آنچه که ما شاهد در سراسر کشور مردم واقعی با نگرانی واقعی و آنها نباید نادیده گرفته شود” گفت: Riggs. “وجود دارد بیش از 20 میلیون نفر از مردم که در حال حاضر به طور ناگهانی بیکار — ما نیاز به شروع به گوش دادن به هر یک از دیگر.”

و اگر کخ شبکه است نه تشویق معترضان آن را امضا کرده است و بر روی یک نامه به صراحت حمایت مردم متمم اول قانون اساسی حق اعتراض و اشاره کرد که دولت اضطراری احکام بر بهداشت عمومی می تواند کمک به اطمینان از معترضان اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک و جمع آوری در گروه های بزرگ.

اما این گفتگو نیازی به طوری مجادله و کخ شبکه معتقد است. در سال های اخیر این شبکه گفته است که در حال گردش به دور از حزبی کینه سوی یک رویکرد سازنده — ادعا می کنند که در حال حاضر قرار داده و به آزمون در دوران پر مخاطره و جدال بر سر اینکه چگونه به تعادل و سلامت خطرات ناشی از این بیماری همه گیر با سرعت رو به وخامت اقتصاد است.

هر چند برخی از مردم با آگاهی از این شبکه انتظار آن را به تبدیل شدن به بیشتر های صوتی در اقتصاد در هفته های آینده به عنوان اقتصادی کشور کاهش احتمال تشدید این شبکه تا کنون متمرکز در آن مراقبت های بهداشتی اولویت ها و ارائه منابع چنین به عنوان یک راهنمای در Covid-19 که زیر طاق بهترین شیوه از چند عمده کسب و کار و شامل مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

برخی از شبکه های دیرین اهدا کنندگان, اما, گفت, سیاسی آنها فکر می کنم دولت باید به آزادیهای فردی بیشتر به حساب آورد.

“اگر ما تصمیم به نگه داشتن رستوران ما باز با محدودیت های خاص, ما باید قادر به گفت:” کریس Rufer کالیفرنیا مبتنی بر کمک کننده به کخ شبکه و صاحب یک هتل و رستوران علاوه بر گوجه فرنگی شرکت ستاره صبح Co.

“به نظر می رسد که هزینه بالای این — گفت:” ما در حال رفتن به قفل کردن برای 20 هفته,'” Rufer گفت. “شما را به صرفه جویی چند زندگی.”

Rufer که 70 شده است رفتن به دفتر خود و شرکت West Coast کارخانه حدود سه روز یک هفته پس از این ویروس آغاز شده است. سپاه پاسداران در حال گرفتن کارگران درجه حرارت در درب.

هنر پاپ دیرین کخ شبکه اهدا کننده و چای حزب حامی از کارولینای شمالی قرار داده و آن را این راه: “زمانی که دولت overreacts بله مردم باید اعتراض کنند. شما نمی توانید به شدت منع تجمع مسالمت آمیز و آزادی بیان را به دلیل آن را یک بحران بهداشتی.”

در مورد کخ شبکه موقعیت فعلی موج اعتراضات پاپ demurred.

“من اجازه دهید آنها را برای خود صحبت می کنند” پاپ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>