کرملین ‘کمی اژدها” می رود پس از Coronavirus قربانیان—و خبرنگاران

رمضان قدیروف—یک بار مراجعه به کشته روزنامه نگار روسی آنا Politkovskaya به عنوان “کرملین کوچک اژدها”—بوده است تف آتش به عنوان رمان coronavirus گسترش در جمهوری, و آن را زیبا دید.

پس از افشاگری در افرادی که نقض خود انزوا مقررات به عنوان تروریست هایی که باید دفن زنده قدیروف علنا تهدید روزنامه نگار روسی النا Milashina هفته گذشته به دلیل آنچه او نوشت: مقاله نوایا گازتا بسیار مهم از راه او به کار گرفته COVID-19 اپیدمی در چچن.

طبق معمول مسکو حمایت کرده است قدیروف در آخرین انفجار استبدادی خشم. هرگز به ذهن اعتبار بین المللی خود را به عنوان یک اتهام قاتل و megalomaniac.

کرملین و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور در خصوص جرأت مخالفت با قدیروف تا کنون از او دستچین شده توسط پوتین برای موفقیت پدر خود را به عنوان رئیس جمهور چچن در سال 2007. مسکو مبارزه دو جنگ وحشیانه به نگه داشتن بیشتر مسلمان چچن جمهوری در داخل فدراسیون روسیه, و آن را نمی توانیم به دور این مرد که ثابت شده قادر به زانو در آوردن افراد خود را.

قدیروف, 43, قوانین چچن از طریق ترور و خشونت را به عنوان اگر آن را به شخصی خود fiefdom حتی به عنوان کرملین بودجه خود اسراف در شیوه زندگی. او صاحب یک ناوگان ورزشی اتومبیل لوکس از جمله لامبورگینی و فراری و همچنین دارای یک باغ وحش خصوصی با ببر و پلنگ در مجلل اقامت در نزدیکی گودرمس. او تا به توسعه یک فرقه مانند حضور با 1.3 میلیون نفر از مؤمنان و کنجکاو (و همچنین تعداد بی حد و حصر رباتها) پس او را در Instagram.

نه تنها قدیروف ضروری برای نگه داشتن چچن از شورش خود را در برابر استادان روسی, اما او همه جا حاضر قاتل مرتبط شده اند به ترور سیاستمداران و روزنامه نگاران در کرملین دشمن لیست—Politkovskaya شد یکی از برجسته روس صدا برای دموکراسی بوریس نمتسوف از دیگری بود.

در اواخر مارس 11, قدیروف گفتن چچن آنها تا به حال هیچ چیز به ترس … و تشویق آنها را به نوشیدنی لیمو و عسل برای افزایش ایمنی خود را.

در حال حاضر قدیروف است brandishing سلاح های خود را از thuggery در برابر coronavirus. همانطور که از دوشنبه چچن تا به حال 264 تایید موارد COVID-19 (از جمعیت 1.4 میلیون). اما در سال 89 از این موارد تا به حال رخ داده در دو روز گذشته. به نظر می رسد که حتی اگر اعداد دقیق هستند (تعداد کمی از مردم فکر می کنم آنها) سخت گیرانه اقدامات قدیروف معرفی شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر در حال از دست دادن اثر خود را. به گزارش Milashina آلوده چچن می ترسند به تست.

قدیروف نشان داد تا دوشنبه در یک بیمارستان در گروزنی چچن پایتخت که در آن 76 آلوده بیماران در حال درمان. او با پوشیدن لباس زرد رنگ کت و شلوار محافظ شبیه به یک پوتین عینک در یک بیمارستان بازدید ماه گذشته.

مانند پوتین قدیروف بود آهسته پاسخ به کوروناویروس. در اواخر مارس 11, او گفتن چچن آنها تا به حال هیچ چیز به ترس مقایسه COVID-19 به آنفولانزا و تشویق آنها را به نوشیدنی لیمو و عسل برای افزایش ایمنی خود را.

یک هفته زودتر قدیروف وزیر اطلاعات بود ترغیب گردشگران برای آمدن به چچن به عنوان یک پناهگاه امن از عفونت است. افرادی که ارسال هشدار در رسانه های اجتماعی در مورد این ویروس شدند و متهم كردن “خبر جعلی” و مجبور به عموم عذر خواهی.

او باید به خاک سپرده شد در زمین دفن او را ترک او را به مرگ اگر او مراقبت می کند در مورد سرنوشت مردم من.

رمضان قدیروف

پس از آن پیام از بالا مخلوط شد. اگر چه مدارس در چچن بسته شده در مارس 16 و رستوران در 23 مارس—روز قبل از اولین مورد از coronavirus تایید شد عموم چچن بودند هنوز هم مجبور بودن توسط هزاران نفر برای شرکت در اصطلاح subbotniki (روز مزد کار جمعی برای دولت و مقامات شرکت فعال در توده مذهبی و تشریفاتی حوادث تا پایان ماه مارس.

در 25 مارس به عنوان وب سایت روسی Meduza گزارش قدیروف اعلام کرد که رسما به مرزهای چچن تمام شده بود مهر و موم شده و به گفته او مردم را به ماندن در خانه اجتناب از حوادث خانواده و سرگرمی. (همانطور که از هفته گذشته 21,655 افرادی که وارد جمهوری از خارج از کشور و یا از دیگر نقاط روسیه بودند تحت سخت شده است.)

یکی از قدیروف اعضای کابینه نیز هشدار داد چچن مردان در برابر دست دادن. اما در آن روز بسیار قدیروف به نظر می رسد در مراسم افتتاحیه برای Dagun هنر, کاخ, که ویژه اجرای موسیقی در یک سالن کنسرت پر از مردم است. قدیروف دیده می شد در تلویزیون و بغل کردن و یا دیگر شرکت کنندگان.

روز بعد قدیروف پرواز به خشم پس از مبتلا به کروناویروس نقض خود را قرنطینه. مرد پرواز کرده بود از مکه از طریق استانبول به چچن با دو نفر دیگر که او نیز آزمایش مثبت برای این ویروس و بعد از آن برگزار شد یک جلسه نماز. قدیروف اعلام کرد که این مرد سزاوار کشته شود: “او باید به خاک سپرده شد در زمین دفن او را ترک او را به مرگ اگر او مراقبت می کند در مورد سرنوشت مردم من. چرا ما از بین بردن تروریست ها ؟ … به طوری که آنها نمی کشتن مردم… تروریستی می تواند کشتن چند نفر اما این که این عفونت می تواند کشتن ده ها هزار نفر.”

در مارس 29, زمانی که یک انزوای رژیم رسما اعلام شد با توجه به گزارش Milashina که روز چچن پلیس کشیدن افرادی که نمی شد با پوشیدن ماسک از اتومبیل خود را و ضرب و شتم آنها را با پلی اورتان لوله های. (همان آنهایی که استفاده از آنها در زندانهای مخفی, او اشاره کرد.)

Milashina را پس از آن قطعه در مارس 12, “مرگ از Coronavirus—کمتر بد” ظاهرا آخرین کلش برای قدیروف. او در توضیح مراسم تشییع جنازه چند روز قبل از یک چچنی به نام Akhmad Garaev بود که بسیار با نفوذ در میان چچن رهبران مذهبی و, که, داشتن شده است به قدیروف پدر سابق رئیس جمهور چچن شد و وفادار به رژیم کنونی.

سخنران چچن مجلس Magomed Daudov اعلام کرده بود که Garaev بود که بیش از 80 بود در بیمارستان درگذشت علل طبیعی. اما خانواده اش گفت که Garaev در خانه درگذشت ظاهرا از COVID-19. بسیار شب از مراسم تشییع جنازه نه از Garaev بستگان از جمله همسر و برادر بودند مبتلا به این بیماری است. Milashina تخمین زده است که وجود دارد و 500 نفر در مراسم تشییع جنازه و هیچ یک از آنها را مورد آزمایش قرار گرفتند و پس از آن برای ویروس. به جای مقامات دستور داد همه آنها را به خود منزوی شده و نیروهای پلیس در خارج از درهای خود را به جلوگیری از آنها را از ترک خانه های خود.

با توجه به سابقه ترور به طور گسترده ای در نظر گرفته شده اند دستور قدیروف … هیچ کس نمی تواند اشتباه واردات این تهدید است.

Milashina مشاهده شده است که “coronavirus فلج جمهوری کل جمعیت به جز رهبر آن است.” قدیروف او نوشت منجر به یک زندگی فعال: “او با سفر به مناطق دور افتاده به انتشار اهلی کوه بز به وحشی. در حالی که ساکنان این جمهوری در حال ساخت به پایان می رسد دیدار از کمک های بشر دوستانه توزیع توسط قدیروف بنیاد قدیروف خود را می خورد راهنما, کباب در شرکت شاد در خارج در ارتفاع بالا اقامت. داشتن ممنوع مردم به دعا و بسته در مساجد و قدیروف می رود با یک گروه بزرگی از همکاران به مسجد در طول روز و در شب همراه با بزرگان دعا در اماکن مقدس پراکنده در سراسر چچن.”

با توجه به Milashina توده غیر قانونی بازداشت شدند ادامه دارد و برخی از بازداشت شدگان همچنان در آورده به قدیروف در محل اقامت خود یک عمل است که قدیروف به مدت طولانی لذت می برد.

قدیروف به خبرنگاران گفت که او و هیات همراه با نگهبانان خود و خانواده هستند و تست شده برای این ویروس دو بار در روز. “آیا آنها مدیریت در چچن به آزمون هر کسی به جز قدیروف و همراهان خود را?” Milashina پرسید. ظاهرا نه.

بسیاری از کسانی که Milashina صحبت کرده گفت که آنها نمی خواهد از آزمایش اگر آنها تا به حال علائم به دلیل قدیروف به حال عموم در برابر کسانی که شما با تروریست ها که سزاوار اقدامات تلافی جویانه. حتی اگر آنها به دنبال کمک های پزشکی بیمار چچن احتمالا نا امید شود. Milashina گزارش شده است که در مناطق مختلفی که تحت قرنطینه به دلیل ویروس بیمارستان ها و مراقبت های فوری و مراکز بسته شده و پزشکان در مرخصی بدون حقوق. این بیمارستان که در حال باز کردن کمبود منابع مهم مانند ماسک و تجهیزات حفاظت شخصی.

به عنوان یک نتیجه از قدیروف خشم بیش Milashina آوریل 12 قطعه روسیه دادستان کل دستور داد که دولت, رسانه های تنظیم کننده Roskomnadzor به آن را حذف از این مقاله سایت در 15 آوریل به دلیل “گزارش نادرست.”

در ضمن در مارس 13, در طول یک پخش زنده از جلسه چچن coronavirus عملیاتی ستاد قدیروف به نام نوایا گازتا دشمن مردم و صدور آشکاری تهدید علیه Milashina: “هی آقایان فدرال امنیت سرویس [FSB] شما باید برای اطمینان از امنیت. شما در حال نظارت بر این روزنامه است. متوقف کردن این nonhumans که نوشتن تحریک مردم من… اگر شما می خواهید ما را به ارتکاب جرم فقط می گویند ، یکی را می توانید این بار مسئولیت و تحمل مجازات تحت قانون. او را نشسته در زندان و خارج.”

با توجه به سابقه ترور به طور گسترده ای در نظر گرفته شده اند دستور قدیروف و پاییز و بچه ها که با صبر و حوصله در خدمت زندان شرایط برای آنها هیچ کس نمی تواند اشتباه واردات این تهدید است.

Milashina پوشش داده است قدیروف و چچن برای چندین سال با وجود خطر اقدامات تلافی جویانه برای نوشتن. آن Milashina که برای اولین بار در معرض قدیروف وحشتناک علیه همجنسگرایان که منجر به بازداشت گسترده و شکنجه از اعضای چچن را LGBT community.

در اوایل فوریه سال Milashina و وکیل او مارینا Dubrovina بودند در گروزنی به پوشش محاکمه یک چچنی وبلاگ نویس به نام اسلام Nukhanov بود که تحت تعقیب خود را برای افشاگری در مورد فساد در میان مقامات چچن. دو نفر مورد ضرب و شتم تا در هتل خود توسط یک گروه 15 غریبه بودند که هرگز دستگیر.

صحبت کردن با تلفن به کمیته حمایت از روزنامه نگاران که محکوم قدیروف اظهارات و خواستار بررسی Milashina گفت که او “واقعا می ترسم که قدیروف را تهدید واقعا جدی است و او یک مرد خطرناک. من می دانم که اگر او واقعا تصمیم به کشتن او آن را انجام دهد.”

در آوریل 16 روسیه ایستاده کمیسیون آزادی اطلاعات و حقوق روزنامه نگاران از رئيس جمهور در شورای حقوق بشر محکوم قدیروف اظهارات به عنوان “undisguised تهدید” علیه Milashina و سردبیران نوایا گازتا, و اعتراض به دادستان کل. اما وقتی پرسیده شد که در مورد این تهدیدات سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov ساخته شده بهانه ای برای رهبر چچن: “این بیانیه بود قطعا بسیار عاطفی. اما از سوی دیگر این وضعیت در حال حاضر نیز کاملا احساسی است. بنابراین ما نمی دیدن هر چیزی غیر معمول در اینجا. به طور طبیعی همه کمی در لبه راست, در حال حاضر, پس به صحبت می کنند.”

سرکش Milashina در پاسخ به مقامات روسی در یک قطعه جدید در روز شنبه. و اشاره کرد که “کرملین است که قادر به آرام مواج قدیروف بدون قربانی” او با اشاره به این که همه چیز را او نوشت و در او ممنوع مقاله بر اساس حقایق و آمار.

اما Milashina نمایش آخرین چیزی که مقامات کرملین می خواهید به شنیدن و توجه خود را بی منطق پاسخ به کوروناویروس. در واقع هر چه اعتراض از روزنامه نگاران و گروه های حقوق بشر پوتین و همدستان او احتمالا خوش آمدید قدیروف شوم هشدار به Milashina. به عنوان روزنامه نگار روسی روم Dobrokhotov ذکر روز جمعه: “همه چیز قدیروف می گوید: از جمله تهدیدات و اظهارات سیاسی اگر آنها بلافاصله انکار توسط کرملین یا قدیروف خود می آید از پوتین. ولادیمیر پوتین نمی خواهید برای ارعاب روزنامه نگاران خود را به طوری که او نمایندگان این توابع به رمضان قدیروف.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetistanbul escort, elit escort, maltepe escort, sahne escort, istanbulun en iyi escortları, mükemmel escort sitesi, güvenilir escort, hatun escortElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvole