اواخر Rep. John Lewis به دروغ در دولت در کنگره در هفته آینده

Category: پلیتیکو Comments: No comments

اواخر Rep. John Lewis خواهد دروغ در دولت در کنگره به دنبال بی سابقه ای مشاهده عمومی در خارج از ساختمان — هفته آینده به عنوان یک ادای احترام به حقوق مدنی و نماد که فوت ژوئیه 17.

سخنران نانسی پلوسی و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اعلام کرد پنجشنبه شب که لوئیس گذشته در یک مراسم خصوصی در گنبد روز دوشنبه پس از مشاهده عمومی بالای مقابل شرق مراحل در شب دوشنبه و سه شنبه.

نیز وجود داشته باشد در صفوف منظم از طریق واشنگتن است که هنوز برنامه ریزی شده که در آن اعضای عمومی قادر خواهد بود برای ادای احترام خود را “در یک اجتماعی-بعيد” با توجه به Pelosi و مک کانل بیانیه.

لوئیس که مبارزه در خط مقدم جنبش حقوق مدنی از 1960s و 70s, درگذشت, هفته گذشته پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است.

گرجستان دموکرات خواهد بود که انتخابات مجلس به دروغ در دولت در این کنگره یک افتخار معنوی برای بیشترین احترام را از آمریکایی ها است. کاربران نیز قادر به خداحافظی سابق تشکر. الیاس کامینگز که در اکتبر 2019 در کنگره برجک. تنها حدود سه ده نفر تا به حال افتخار است.

قانونگذاران از هر دو طرف انتظار داشتند که لوئیس را به دروغ در دولت اگر برنامه ساخته نشده بودند رسمی تا پنج شنبه. اواخر کنگره خانواده تصمیم به اعلام ترتیبات تا پس از تشییع جنازه یکی دیگر از حقوق مدنی آیکون, Rev. CT ویویان که همان روز.

پلوسی و مک کانل همچنین روشن ساخته است که — در میان همه گیر — لوئیس در ” یادبود نمی تواند شبیه عظیم خدمات از سال گذشته با هزاران نفر از مردم هجوم آوردند به واشنگتن دی سی برای ادای احترام خود را به رئیس جمهور سابق و دیگر چهره های ملی.

با کروناویروس موارد هنوز خونتان در سراسر کشور لوئیس’ خانواده تشویق اعضای عمومی به سفر به واشنگتن و به جای مستقیم احترامات خود را عملا.

یادبود خواهد بود که برای اولین بار برگزار شد در این کنگره از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس که توقیف بسیاری از ایالات متحده و آلوده بیش از 4 میلیون نفر است.

پلوسی و مک کانل توصیه می شود که ماسک مورد نیاز خواهد بود برای اعضای عمومی که مایل به صبر در خط برای ادای احترام خود را به لوئیس در کنگره مراحل. اجتماعی فاصله نیز خواهد بود “به شدت اجرا” آنها گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>