چپ مبارزات در coronavirus مبارزه

Category: پلیتیکو Comments: No comments

مدت کوتاهی قبل از مجلس رای به قیف یکی دیگر از 500 میلیارد دلار در بودجه فدرال به کروناویروس امداد Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز گرفت و به اتاق طبقه و پاره پاره به جمهوری خواهان.

“این یک شوخی است که جمهوری خواهان می گویند که آنها فوریت این لایحه” Ocasio-کورتز فریاد زد: به میکروفون ماسک در دست به او اشاره کرد به سمت ایران با طرف راهرو. “اگر شما تا به حال اضطرار شما خواهد قانونگذاری مانند اجاره شد و با توجه on May 1.”

اما Ocasio-کورتز مانند بسیاری از مترقی همکاران فکر می کند او خود حزب نیز در حال سقوط کوتاه: “من نمی توانم بازگشت به جامعه و به مردم امید کاذب.”

در عین حال تا کنون آتشین لیبرال که برانکس منطقه شده است سخت ترین ضربه به این ویروس کشنده است و تنها دموکرات برای مخالفت با هر یک از چهار نجات بسته های کشیده شده توسط رهبران کنگره. و او را از شک و تردید است که بسیاری از مترقی نمایندگان مجلس را تهدید به نقص بالقوه هدر دادن یک فرصت به شکل بحرانی مرحله بعدی امداد به دلیل آن را به سادگی بیش از حد سخت برای رای دادن کمک های اولیه — حتی اگر آنها فکر می کنم آن را به اندازه کافی نیست.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار و من فکر می کنم که مترقی رهبری است که گفت:” آیا شما واقعا رفتن به رای دادن در برابر خرده برای بیمارستان ها?'” Ocasio کورتز در مصاحبه ای گفت: فقط قبل از رای گیری ماه گذشته. “من فکر می کنم بسیاری از این رهبری است که باید به بستگی خارج از اضطراب.”

بی سابقه ای مواجه گیر برخی از دموکرات ها در ابتدا دیدم یک فرصت برای امنیت واقعی تغییر ساختاری در دولت پاسخ. اما این امید نشده محقق به عنوان صورتحساب تا حد زیادی شده اند با مذاکره با رهبران کنگره در نزدیکی خالی کنگره و جمهوری خواهان که کنترل کاخ سفید و سنا را در برابر ترقی خواهان’ بلند پروازانه ترین طرح های.

فعلی معضل دقیقا چگونه برای به چالش کشیدن رهبران حزب است که گرفتار حزبی’ لیبرال بال پس از دموکرات ها در زمان بازگشت به خانه در سال 2018 است. با وجود یک کادر از بالا و مشخصات تازه مثل Ocasio-کورتز و یک جفت شناخته سیاست ادراک ارشد رهبران ترقی خواهان اغلب تلاش با موفقیت به خوب بکار بردن نفوذ خود را به شکل قانون.

در حالی که محافظه کار آشوبگران اغلب با استفاده از پتک رویکرد به درایو دستور کار زمانی که ایران بود در کنترل لیبرال رهبران ترجیح می دهند به استفاده از آرام دیپلماسی است.

مظنونان حمله به دانشگاه Pramila Jayapal (D-شستشو.) و علامت Pocan (D-Wis.) co-صندلی های کنگره حزبی مترقی اغلب کار در پشت صحنه با بلندگو نانسی پلوسی به شکل عمده صورت حساب. اما برخی در این جلسه شکایت آنها نا امید با محصول نهایی که معمولا کج به سمت حزبی’ نسیم بال “اکثریت سازندگان” که تحویل دموکرات خانه.

Coronavirus مذاکرات شده اند و حتی بیشتر بالا-پایین تر از معمول به دلیل قانونگذاران در حال گسترش در سراسر کشور با یک گروه کوچک از رهبران چکش کردن جزئیات در واشنگتن است. و آن را حتی سخت تر برای از چپ به بسیج.

“این چنین ترسناک لحظه ای به لحظه بحران برای مردم در ایالات متحده از جمله فعالان سیاسی است که من فکر می کنم وجود بی میلی به دستمزد سیاسی دعوا در حال حاضر” گفت: سناتور. کریس مورفی (D-Conn.).

دموکرات ها کمک کرده اند بسیار امن-بودجه مورد نیاز برای آزمایش و بیمارستان ها و همچنین برنامه هایی مانند تغذیه ای کمک موقت تسکین وام دانشجویی پرداخت می شود و خانواده را ترک کنند. اما هزینه های خالص ایمنی برنامه های محدودتر در مقایسه با دیگر عربستان-حمایت از برنامه های از جمله 500 میلیارد دلار از صندوق اختصاص داده شده به شرکت های بزرگ و مضطرب صنایع.

بسیاری از چپ را در اولویت برنامه شکست خورده اند را شامل می شود در حدود 3 تریلیون دلار در آرامش گذشت تا کنون. خارج از گروه خواسته بودند دموکرات ها به رای پایین آخرین لایحه.

مترقی حزبی رهبران می گویند که آنها مصمم به صدای بلندتر در آینده coronavirus کمک های ایران به خصوص در حزب دموکرات به رهبری ، مترقی نمایندگان مجلس — حمایت به طور فزاینده ای نگران مردمی پایه — در حال هل دادن یک لیست از حتی گسترده تر برنامه ها به کمک دهها میلیون نفر از مردم که از دست داده اند حقوق و 1.1 میلیون نفر که کاهش یافته است بیمار مبتلا به ویروس است.

در میان ایده های خود را: رایگان coronavirus درمان; پرداخت خانواده و مرخصی استعلاجی برای همه کارگران; رایگان تجهیزات حفاظتی; توقف اخراج و سلب حق مالکیت و تسکین بدهی های دانشجویی.

ترین آوازی لیبرال هستند و تعهد به فشار ایده های جسورانه برای نجات اقتصاد و ضعف نظام سلامت — آنچه به آنها تماس بگیرید “مردم را نجات.”

“هر یک از ما در ک در حال unapologetic در خواسته های ما. ما نیاز به حتی بیشتر unapologetic. ما نیاز به حتی بیشتر جسارت. این زمان به افزایشی” Rep. Ayanna Pressley (D-جرم.) گفت: در طول سال های اخیر Facebook Live رویداد با مترقی شدند.

پس از رفتن همراه با قبلی امداد اقدامات Jayapal و اعضای انتظارات بزرگ برای آینده لایحه. و پلوسی به بخش خصوصی گفت: این ویژگی های می تواند یک اولویت عمده برای مترقی حزبی به گفته افراد آشنا با مباحث: چک تضمین کند برنامه. که لایحه, پیش نویس توسط Jayapal و سنا همتای دیابت مارک وارنر (D-Va.), خواهد با ارائه کمک های مالی به کسب و کار به پرداخت 100 درصد از کارگران حقوق تا 100.000 دلار برای سه ماه.

“این دو واقعا مهم مقررات برای نگه داشتن یک چک به طوری که ما می تواند به حل تمام مشکلات است که می رویم به اتفاق می افتد از لحاظ اقتصادی با این coronavirus” Pocan گفت: در طول سال های اخیر Facebook Live, رویداد اشاره به چک تضمین برنامه به عنوان به خوبی به عنوان خود فشار برای یک “کار های” برنامه نگه می دارد که کارگران در اشتغال با دولت فدرال کمک به پرداخت برخی از حقوق و دستمزد.

“ما توان دفاع از آنها را به عنوان یک انجمن برای دریافت آنها را به مراقبت 2 بسته” Pocan گفت.

با کنگره قفل شده است و در آن بزرگترین مبارزه با بیش از خالص ایمنی برنامه در یک نسل برخی از ترقی خواهان می گویند آنها احساس احساس از امید. آنها یک دولت فدرال در نهایت حاضر به صرف مبالغ عظیم در بلند غفلت سلامت و برنامه های اجتماعی و می گویند از آن زمان به فشار برای سیاست های که در غیر این صورت هرگز شانس رای طبقه.

“بحران واقعی در معرض کمبودهای ما در نظام سلامت, و من فکر می کنم ما را در راه ما نیاز به رفتن در راه است که بسیاری از مردم می تواند قبول کند در حال حاضر که لزوما طرفداران برنی ساندرز قبل از” Rep. جیمی راسکین (D-Md.), که متعلق به مترقی جلسه گفت: در مصاحبه اخیر است.

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به بسیار قدرتمند جنبش در سراسر کشور برای سرمایه گذاری در بهداشت عمومی و سرمایه گذاری در یک دولت قوی است که می تواند نیازهای کشور” راسکین گفت.

هنوز دور قبلی مذاکرات در coronavirus امداد را ترک کرده اند ترقی خواهان احساس تخلیه اگر نه آشکار خشمگین. سناتور. الیزابت وارن (D-Mass) به نام آخرین بسته نجات — که شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای آزمایش در بالای کسب و کار کوچک کمک های اولیه — “کافی نیست.” یک ائتلاف گسترده ای از مترقی گروه آن را به نام “احساساتی است.”

کنگره داده شده از 50 میلیارد دلار برای صنعت هواپیمایی, اما هیچ کدام برای ایالات متحده خدمات پستی. ملی رستوران استیک و ساندویچ های زنجیره ای می تواند به راحتی باز کردن وجوه از چک Protection Program, اما بسیاری از آرایشگاه و سالن زیبایی نمی تواند.

یک 500 میلیارد دلار از صندوق برای شرکت های در دستور وزیر آمد با هیچ محدودیتی به حد اجرایی پرداخت — یک ماده است که در کنگره Ilhan Omar (D-Minn.) به نام “مزخرف.” و حتی برخی از ناظر حمایت است که دموکرات ها اضافه شده اند عملا محروم دور توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که قانونگذاران خانه نشین باقی می ماند.

هنوز هم نه همه ترقی خواهان و آماده برای رفتن به جنگ در آینده امداد لایحه با برخی از نقاط کشور هنوز رتبهدهی نشده است در اوج خود از coronavirus موارد و قانونگذاران مشتاق به سرعت در تحویل کمک های بیشتر از جمله ایالات و شهرستانها.

“من فکر می کنم ما باید مراقب باشید. من فکر می کنم ما باید به مجموعه ای از اولویت ها” گفت: Rep. جان Yarmuth (D-Ky.), و اضافه کرد که این کشور هنوز هم در “تثبیت حالت” به جای دراز مدت وظیفه بازسازی و یا بهبود.

“ما در حال رفتن به باید سه یا چهار [اسکناس] به نظر من. بنابراین ما باید به کشف کردن آنچه که مهم ترین را به انجام” گفت: Yarmuth عضو مترقی حزبی.

پلوسی را بزرگ نمادین اورتور به ترقی خواهان در اوایل دور از مذاکرات و انتشار 63 صفحه پیش نویس پیشنهاد در اواخر ماه مارس سرشار از اولویت های مترقی مانند انتشار کربن محدودیت برای شرکت های هواپیمایی, حداقل دستمزد, سیاست برای شرکت ها است که فدرال کمک و ابطال برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اجرایی مانع اتحادیه حقوق.

اما خانه بیل هرگز دریافت کنند و آن را به شدت مورد انتقاد برخی از وزش دموکرات که تا به حال به دفع کردن حملات عربستان در مورد این طرح است.

در یک جلسه که دارای نزدیک به 100 عضو این جای تعجب وجود دارد اختلاف در تاکتیک است. اما ترقی خواهان خوشبین هستند آنها را — اگر نه در این بسته پس از آن ،

“اگر شما نگاهی به تاریخ این کشور هنگامی که شبکه های ایمنی در می آیند ؟ رکود بزرگ. برنامه های خوبی بیرون آمدن از جان گذشته نیوز” گفت: Rep. دبی Dingell (D-Mich.), مترقی حزبی عضو. “من فکر می کنم این تابیده نور در شکستگی و خطوط گسل در جامعه ما است.”

بورگس اورت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>