لوکس شهر است از بین می رود

Category: دیلی بیست Comments: No comments

در یک سال و زمانی که دو بوستر از “لوکس شهر” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مایکل بلومبرگ ، در حال رقابت برای اجرای کل کشور از مدل های بسیار است که خود را “موفقیت” است که به آرامی داشتند. پس از تقریبا 20 سال از شهر, پیشرفت, اندازه گیری رشد اقتصادی و جمعیتی پیشرفت متراکم مراکز شهری از جمله نیویورک دوباره teetering در آستانه کاهش است.

طولانی همراه با زرق و برق و پول و نفوذ فرهنگی, ظهور لوکس شهر foundered در سنگ نابرابری و به طور فزاینده کاهش تحرک رو به بالا. با توجه به تحقیقات پیو, بزرگترین نابرابری در حال حاضر وجود دارد در سوپراستار شهرهای سان فرانسیسکو و نیویورک و لس آنجلس و سان خوزه. به جای تلاش برای ایجاد و حفظ یک طبقه متوسط به عنوان جین جیکوبز یک بار پیشنهاد شده توسط ساختمان اقتصاد محلی این شهر را وابسته برگشتاندن هر دو فوق العاده غنی و جوان و بلند پروازانه از بازار جهانی برای ایمن سازی و بالا بردن جای خود.

این روش کار کرده و تا حدودی در دهه اول هزاره, به عنوان نشان داده شده توسط یک افزایش قابل توجه در شهر نیویورک به تازگی فهرست قیمت آپارتمان در دهه گذشته از 1.15 میلیون دلار به $3.77 میلیون. اما عجله طلا در حال محو شدن در حال حاضر در بخش, با توجه به کاهش جهانی شدن آن نیز تضعیف اقتصاد رقیب جهانی پایتخت مانند لندن و هنگ کنگ است. امروز به عنوان آتلانتیک اخیرا اشاره کرد منهتن در حال حاضر شرایط رنج می برد که در آن “پناهگاه بی خانمان و لوکس آسمان خراش ها را خالی هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>